Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48551) kk831228 válasza tomama (#48548) üzenetére


kk831228
addikt

Na és milyen a cucc elsőre?? :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#48552) Freeman007 válasza f4lcon (#48542) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Fejestalin elvileg lesz rá lehetőség megfülelni.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#48553) kemcso válasza RetepNyaraB (#48550) üzenetére


kemcso
Ármester

Sztem nem usb-audio, hanem tárhelyként, de ez csak tipp. Az Astell&Kern gyártja, ha az AK100 hangminősége környékén van akkor rossz nem lehet.

(#48554) RetepNyaraB válasza kemcso (#48553) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ach soo, tehat mint egy mtp device? Erdekesen hangzik, bar a gyakorlatban igy is erös fenntartasaim vannak a tamogatas fronton. A Droid egy hatalmas kaosz (nem letezö) szabvany vonalon. Igy ez kompatibilis nehany röhejesen draga HTC es Samsung termekkel, meg pesze az almaval. Igazan megfülelnem...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#48555) tomama válasza kk831228 (#48551) üzenetére


tomama
aktív tag

Lenyúlta a gyerek,úgyhogy nem nagyon tudok hallgatózni :DDD, nekem egy kicsit mélytúlsullyos .A sziszegést amit említettek én eddig nem vettem észre,amúgy gyönyörűen szól.Nekem ez az első FÜLhallgatóm(ami említésre méltó) ezért összehasonlítani nem tudom semmivel.

[ Szerkesztve ]

(#48556) rauschie


rauschie
senior tag

Sziasztok! Milyen IEM-et ajánlanátok 15k huf-ig elsősorban hard rock és elektronikus zenéhez? A szívem a Sennheiserek felé húzna, mert tapasztalataim szerint napi használatban nincs az az isten, hogy ezek kibírjanak két évet, de náluk legalább kicserélik garanciálisan, ugyanakkor nem ragaszkodom hozzá feltétlenül, ha tudtok valami ár/érték bajnokot ebben az ársávban. Minden tippet köszönök!

(#48557) Zoli133 válasza kemcso (#48553) üzenetére


Zoli133
őstag

Hogyan működne tárhelyként? a 3 gombbal vezérled a lejátszást és kapod eg yshuffle funkcionalitását eléég életképtelenül hangzik, én elég biztos vagyok benne, hogy usb audio device-nak mutatja magát.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#48558) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Szerintetek GR07-ről mire lenne érdemes feljebb váltani 50-60e Hufig? Tudom, volt már párszor a kérdés, de egyöntetű válasszal, tapasztalatokkal alátámasztva kevésbé találkoztam. :)
Első körben nézegettem a Sony XBA-3, XBA-H3 füleseit (jelenleg inkább csak az utóbbi elérhető újonnan). A XBA-H3-tól kicsit félek, mivel gondolnám, hogy a hibrid kialakításból fakadóan esetleg felléphetnének időzítési különbségek a különböző frekvenciák között. Ez mennyire valós veszély? Esetleg meghallgatható valakinél/valahol élőben az XBA-H3 vajon?
ATH-ból már hallottam néhányat, egyre kevésbé jön be a hangjuk, viszont az IM1/2/3-mal még pont nem volt személyes tapasztalatom. Ezek után csak a Westone maradna, ami ebben az ársávban ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#48559) bucsher válasza BigBlackDog (#48558) üzenetére


bucsher
őstag

Árban Shure-ok vannak a Vsonicok és a Westone-ok között, amit ismerünk, de azoknak szerintem nem elég jó a hangjuk. Ezeket az egzotikusokat nem nagyon ismerjük, szerintem legjobb lesz, ha veszel egyet-kettőt :DD

In the pipe - five by five!

(#48560) randras_83 válasza BigBlackDog (#48558) üzenetére


randras_83
addikt

ha én szánnék több pénzt erre, akkor tuti Shure 425, bár az drágább, de jól szólt. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#48561) BigBlackDog válasza randras_83 (#48560) üzenetére


BigBlackDog
veterán

A Shure-ok kiesnek (legalábbis, amiket hallottam: 215, 315, 425, 535, 846), sajnos magas fétisem van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48562) Ati1979 válasza BigBlackDog (#48561) üzenetére


Ati1979
veterán

Westone w30 akkor. Bár nem tudom mennyi az ára.

A 846-nak elég jó a magasa különben. :))

(#48563) #16820480 válasza BigBlackDog (#48558) üzenetére


#16820480
törölt tag

50-60-ig nem olyan sok sajnos. Az ATH-k szerintem felejthetők, ha magasak kellenek, az iM03 és 04 megvolt, mélyláda mindkettő, és tompák is mellé, szóval még csak nem is közelítik a V karaktert. A sok armatúrás füles után nekem bevallom őszintén a VSD3s is ilyen hatású volt, csak azért az nem kerül egy kisebb vagyonba, ráadásul dinamikus drivertől még elfogadom, hogy nincsen annyi magas, de 3 meg 4 armatúrától már nem igazán.
A Sony XBA sorozatánál mostmár 10-20-30-40 van, a régi 1-2-3-4 az már kifutott. Egy barátomnak van XBA40, de még nem hallottam, mert mióta megvette, még nem találkoztunk. Mondjuk ő elektornikushoz használja leginkább, meg néha metálra, és imádja, de ez mondjuk még elég kevés információ egy ajánláshoz. Egyszer szívesen meghallgatnám, igazából akármelyik Sony XBA-t, mert még tényleg ötletem sincs a hangzásukról.
Az XBA-H1 megovlt itt a fórumról vodkaboynak, de nem jött be neki, végül E30-at vett helyett. A H3 elvileg jobb, de ez megint elég sovány vígasz. Én hibridből kettőt hallottam eddig, a Dunu DN1000-et és a K3003-at, mindkett a H3-hoz hasonlóan 2BA+DD, de elég nagy eltérés van köztük (árban is persze, de hangban is). A Dunu szerintem nem volt olyan meggyőző, AK100-ról nekem kicsit tompának, kevésbé összeszedettnek hatott, nem vagyok benne biztos, hogy a GR07 után az előrelépés volna, mondjuk árban sem olyan nagyon drága. A K3003-at meg nem írom le megint, hogy a létező egyik legjobb fülesnek tartom :B (hoppá, mégis leírtam). Szóval a hibrid az mint technológia jó, de a megvalósítás nehéz, és nem is mindenkinek sikerül igazán jól. Ha nem tudod meghallgatni, akkor én inkább látatlanban a sima armatúrás füleseket ajánlanám.

A Westone szuper cuccokat csinál, de a régi szériából a W3-at nem annyira ajánlom, állítólag nagyon sok a mélye, inákbb mélyorientált, amihez képest a W30 elég más hangképű, mert az szerintem ténylegesen a W40 kistesója, nagyon hasonló hanggal, csak kicsit kevesebb nála mindenben (tér, részletesség és ár). De mondjuk a W30 már nem az 50-60-as kategória. Még esetleg az UE900-at nézegetheted, az ilyen akciósan (a régi, nem a 900S) elcsíphető akár ilyen 60-65 körül.

(#48564) bucsher válasza #16820480 (#48563) üzenetére


bucsher
őstag

Nálam ez úgy volt, hogy a GR07 az csodálatos kiegyenlített hangzás, de a W4R/W40 meghallgatása után azonnal éreztem, hogy bizony mélyben volt neki hiánya. A W30 meg a gyors próba során nekem egyértelműen mélysúlyosabbnak tűnt, de még egyértelműen a megszokható, megszerethető szinten. Szóval szerintem egyértelműen más a hangképe, más ízlést elégít ki.

In the pipe - five by five!

(#48565) rauschie


rauschie
senior tag

Az előző kérdésemből végül egy Sennheiser CX 175 lett, itt egy gyorsteszt, hátha szemez valaki vele:

Érzésre jól össze van rakva, szimmetrikus kábelezés, L dugó, nekem pont nem jön be egyik se, de ez ízlés dolga.
Izoláció ok, négysávos út mellett sétálva vagy BKV-n közepes hangerőn már nem szűrődik be semmi érdemleges zaj, gondolom van jobb is, de ebben az ársávban nem tudom, mi az elvárás. 4/5
Ergonómia: szerintem tök kényelmes, igaz, eddig nem sok IEM-el volt ilyen jellegű problémám, 5/5
Hangzás:
Basszus mennyiségre kicsit sok, de lehetne pontosabb, ütősebb, kissé főzelékes, hiányzik a legalja. 3.5/5
Középtartomány mennyiségre ok, de nem túl tiszta, sem hidegnek sem melegnek nem mondanám, leginkább semmilyen. 3/5
A magasak csak simán rosszak, de cserébe jó kevés van. 2/5
Összességében ennyiért gondolom inkább tűrhető, mint rossz, a közép és a magas tartomány gyengesége együtt megöli a legtöbb éneket és hangszert, szóval inkább talán az uhn-tiss jellegű dolgok fekszenek neki. Hangban kb. a 820-as Lumiám gyári headsetjével érzem egy súlycsoportnak, összerakottságban viszont köröket ver rá.

Mindent összevetve, ha tényleg el lehet hozni 6500-ért egy webshopból, ahogy az árösszehasonlító-oldalak mondják, és rendesen odaadják hozzá a két év gyártói garit, akkor vállalható vétel, figyelembe véve, hogy napi ~10 forintért van egy fülesem két évig, amit nem félek naponta 3x megsétáltatni a tömegközlekedésen, vihetem kocogni, ha mosáskor benne felejtem a gatyában az sem tragédia.

(#48566) kemcso válasza rauschie (#48565) üzenetére


kemcso
Ármester

És kb 6000-ért kaphattál volna egy Xiaomi Piston 2-t, ami köröket ver a CX 175-re... :U

(#48567) BigBlackDog válasza #16820480 (#48563) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Köszönöm a választ és :O . Azért, ha esetleg véletlenül sikerült meghallgatni az XBA-40-et, egy beszámolót megköszönnék. :)
Logitech UE900 itthonról nem beszerezhető, ha jól látom. Ilyen nagyobb értékű fülesnél mennyire kockázatos a külföldi beszerzési forrás (nem az áf@ kérdezem, hanem inkább postázási megpróbáltatások, egy hibás darab esetén a garancia érvényesítése szempontjából kérdezem).
Bucsher kolléga honnét és milyen módon szerezte be a W40-et? :) Egyenesen a gyártótól, esetleg használtan valahonnét?

[ Szerkesztve ]

(#48568) #16820480 válasza BigBlackDog (#48567) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az az XBA40 nem mostanában lesz sajna, mert kicsit messze lakik az illető...

UE900-at elvileg tudsz rendelni mondjuk a német logitech oldalról, ki is szállítják szépen. Én kábelt rendeltem tőlük, semmi gond nem volt vele, szerintem a fülessel sem lenne. A W40-et amúgy a Szállító hozta neki ;] Amúgy szerintem a garancia külfldi cuccoknál nem ártól függ, pont úgy megy a küldözgetés, minden esetben.

(#48569) Ati1979 válasza #16820480 (#48568) üzenetére


Ati1979
veterán

Szállító? :DDD

(#48570) kemcso válasza #16820480 (#48568) üzenetére


kemcso
Ármester

Szállító, ez tetszik :DD

(#48571) BigBlackDog attól függ, nekem nem hozott 3d nyomtatót, meg az agyaghadsereget se :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48571) BigBlackDog válasza kemcso (#48570) üzenetére


BigBlackDog
veterán

És a Szállító másnak is szállít, ha szépen kérik? :DDD

(#48572) kk831228 válasza rauschie (#48565) üzenetére


kk831228
addikt

Üdv!!

Te még élsz?? :Y ;] :))

Találós kérdés: Na kinek köszönhetjük /titek az első PH fejes talit, amiből már hagyomány lett szinte.. :)) ??

Szerintem nem nagyon van már itt olyan ,aki tudja a választ rajtam kívül... :P ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#48573) #16820480 válasza kemcso (#48570) üzenetére


#16820480
törölt tag

Te nem valami kettlebellt kértél amúgy? Sajnos elvették, miután azzal vágtam szájon az airfrance pilótát... :))

(#48574) kerekfej válasza rauschie (#48565) üzenetére


kerekfej
addikt

CX 175 :F :W gratulálok!

[ Szerkesztve ]

(#48575) kemcso válasza #16820480 (#48573) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem, én 3D nyomtatót és az agyaghadsereget most, a kettlebell-t még nyáron kértem, de akkor se hoztad :DD Raven meg súlytárcsákat és fékpadot, de azt se láttam nálad :DD

[ Szerkesztve ]

(#48576) rauschie válasza kemcso (#48566) üzenetére


rauschie
senior tag

Ja. Köröket ver rá, de valszeg abszolút értékben még mindig elég sz@r, mondjuk egy rendesebb erősített nyitott circumaural hifi füles után hallgatva. Ha meg esetleg nem szar, akkor a telefonom kimenete az. Ha elromlik, kinél gariztathatom, és meddig?
Nem állítom, hogy a cx175 a legjobb bolt, leginkább, mert nem nagyon van az adott árban összehasonlítási alapom, de továbbra is tartom, hogy van az az érvrendszer, ami alapján védhető vétel.

(#48577) raven12 válasza kemcso (#48575) üzenetére


raven12
senior tag

milyen fékpad? :DDD Fekpad, fekvőpad!

rauschie: Inkább mondjuk azt, hogy van az a kiforgatott, ésszerűtlen érvrendszer.

(#48578) kemcso válasza rauschie (#48576) üzenetére


kemcso
Ármester

Egy jobb nyitott fejes mellett még a legdrágább füles sem rúghat labdába :D

Meg lehet védeni mindent, de ez azért elég kiforgatott érvrendszer. Ha azt mondod, hogy 6e-ért az MM/Edigital párosból keresel fülest (a garancia miatt) valszeg akkor is van jobb ennél.

Ha meg jó hangot keresel (az 5e-s kategóriában), akkor is lehet Mo-n is kapni garanciával ennyiért fülest (soundmagic ES18), ami nagyságrendekkel jobb.

Az eredeti Piston 2 minősége eléggé jó, a kábele is tartósnak tűnik, a füles rész fém, stb.

(#48577) raven12 akár fékpad is lehetett volna, kb annyira reális repülőn hozni azt :P

(#48579) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

Megjött ma az mp4nation-ről a várva-várt Ivery IS-1-em. Szept. 19-én adták fel, valóban megérkezett a várható határidőn belül, kevesebb mint 2 hét alatt.
Na most, el kell mondjam, hogy ár alapján rendeltem, nem ismertem (10 dollár körül volt a paypalomon, és akartam egy olcsó, headset funkciót is tudó fülest). Megrendelés után olvastam tapasztalatokat róla a head-fi.org-on. Fogalmam se volt, hogy ez ennyire jó, vagyis hogy annak tartják, ugyanis agyba-főbe dícsérik, és nem "csak a kategóriájában", hanem abszolút értelemben is. Na, ezek után igen kívácsian vártam. Na most, nem hogy nem csalódtam, de konkrétan besz.rtam rajta. És ez így bejáratás előtt...
Ennyiért ez egyszerűen röhej, bűn kihagyni.
Még csak az összeszerelési minőségébe se nagyon köthetek bele. Ha negatívumot kéne írni, akkor a csomagolás során kissé megtörik a zsinórját a kínaiak, ennek nem örültem. A távirányító rész (szerintem) nem szép, mintha valami használt műanyag lenne, kissé karcos gyárilag. Van némi driver flex, meg mikrofónia, de ennyiért ez szerintem bocsánatos bűn.

• Flies around shit - bees around honey •

(#48580) hobbyone válasza cryingdr4g0n (#48579) üzenetére


hobbyone
aktív tag

"Fogalmam se volt, hogy ez ennyire jó, vagyis hogy annak tartják, ugyanis agyba-főbe dícsérik.."

- "The bass is still VERY bloated. Mids are passible but nothing spectacular. Same with the highs."
- "I was blown away at how awful these sound."
- "After burning them in for 3 days, the treble has smoothed a bit but the bass still sounds bloated & uncontrolled."
- "These showed up from MP4 yesterday.. these are pretty much all bass - loose and bloated"
- "Well mine have very more than 150hrs burn-in and it sounds bass heavy"
- "The driver flex is ridiculous"

Mindez csak az utolsó 4 oldalról. ;)

[ Szerkesztve ]

(#48581) cryingdr4g0n válasza hobbyone (#48580) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag


:)

• Flies around shit - bees around honey •

(#48582) daenerys válasza hobbyone (#48580) üzenetére


daenerys
tag

Arra nem gondoltál, hogy azért ez
1) ízlés dolga,
2) mindenkinek más a teste, nyilván máshogy hall hangokat, sőt más zenéket hallgat ezzel,
3) hiába tömegtermék, előfordulhat hibás széria?

Csak úgy mellesleg.

(azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy ebben az árkategóriában ez még akkor is jó lenne, ha fele ilyen jó lenne)

Egyébként nekem még nincs. Csak utálom, hogy egyes embereknek a sz.r sem elég büdös. Főleg, mikor engem cs.sztetnek érte. Ezt nem tudom, miért írom ide, ez már nagyon off.

[ Szerkesztve ]

(#48583) gubabela válasza cryingdr4g0n (#48579) üzenetére


gubabela
senior tag

6$-ért láttam az alin, mindjárt rendelek egyet, most már kiváncsivá tettetek. :)

(#48584) bucsher válasza daenerys (#48582) üzenetére


bucsher
őstag

Nem a szar büdössége volt a hozzászólás tárgya, hanem hogy állítólag dicsérik headfin. Miközbe látszólag nem nagyon.

In the pipe - five by five!

(#48585) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Sziasztok!

Valami értelmesebb fülhallgatón gondolkodom éppen, mert a gyári Samsung S2-höz adott füles nem szól túl jól és meguntam hogy EQ-val sem ad messze annyit mint amennyit hallani szeretnék. Előtte Sennheiser CX 300II-t használtam amivel meg voltam elégedve amíg el nem romlott a bal hangszórója.

Egy Nexus 4 okostelefonnal hajtanám, a lényeg hogy mély orientált zenéket hallgatok nagyon sok basszussal. Na mármost, az biztos hogy In Ear Monitor megoldást keresek viszont eddig akármilyen harangmérettel próbálkoztam mindig kicsúszott a fülemből, ami nagyon zavaró egy idő után ha kicsi volt akkor sem maradt meg de a közepessel és naggyal sem jobb a helyzet. Nem is tudom mit lehetne ezzel tenni, azok a megoldások egy kicsivel emiatt jobban tetszenek amelyek valamilyen szinten a fülre támaszkodva rögzítik a fülhallgatót, nem csak a bedugós részből állnak.

Árban olyan 10-15 max amit szánni tudnék rá mit ajánlotok? Sony MH1C-t illetve a Audio-Technica ATH-iM50-t láttam ajánlottnak a kategóriákon belül az összefoglalóban amely elsőre közelebb áll az igényeimhez.

(#48586) szentkuti11 válasza Th3Ac3 (#48585) üzenetére


szentkuti11
addikt

Xiaomi Piston 2.

(#48587) bucsher válasza Th3Ac3 (#48585) üzenetére


bucsher
őstag

Külföldi rendelés játszik? VSD3!
(Összefoglalót frissíteni kéne)

[ Szerkesztve ]

In the pipe - five by five!

(#48588) cryingdr4g0n válasza bucsher (#48584) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"Miközben látszólag nem nagyon"

Látszólag. Ugye. Na akkor nézzük, miről beszélgetünk, mert úgy az igazi, nem?

Ha a kolléga ennyire alaposan végigolvasta az idézett topik mind a 447 hozzászólását, mint ahogy én igen, akkor már azt is tudhatja, hogy két változata van ennek az IEM-nek, (az egyiket clear, a másikat red névvel illeti az egyik kritikus), az egyik kifejezetten szar (elmondása szerint), a másik az teljesen máshogy, korrektül szól (még szerinte is). No meg ugye az sem mindegy, hogy az össz. hsz. hány százaléka negatív/pozitív, ugye kollégák?

Copyzni egyébként én is tudok ügyes kis kezemmel, pl. ezt:

"in sound alone they outperformed all my gems.
I currently own and it put to shame all these models…..in no particular order, just off my head.

1. Soundmagic E10
2. Soundmagic ES10
3. Soundmagic PL30
4. Soundmagic E30
5. Soundmagic ES20
6. Vsonic GR02 Bass Edition
7. Vsonic GR99
8. Meelectronics SP51
9. Soundmagic ES18
10. Monoprice 8320
11. Philips SHE3580/90
12. Senmai SM-E1014
13. Senmai SM-E9106
14. Moxpad X3
15. XKDUN CK-700
16. Razor PAX09
17. Xiaomi Pistons 1.0, 2.0, 2.1, IF Edition
18. Xiaomi Paperback Edition
19. Shure SE215
20. Sony MDR-EX083

I still like all my IEM’s for their unique sound signatures, but these are currently my new number 1's.

Finally, if you decide to get them, please keep in mind to burn, burn, burn -at least 60 hours or more to get the audiophile quality signature it provides. So, make sure not to judge there sound right out the box."

De az egész vihar egy pohár vízben, nem fogok copy-paste versenyt tartani. És azt se képzelem, hogy most aztán megfogtam az Isten lábát ezzel a fülessel, és minden más szar. Csak fel szerettem volna hívni a topictársadalom figyelmét egy röhejesen olcsó IEM-re, ami esetleg alternatíva lehet valakinek, aki nem szán többet 10 dollárnál rá. Ennyi
Ha esetleg még érdekel valakit, de tényleg csak akkor, leírom, hogy (szerintem) milyen az MEElec M11P-hez és a Monster Turbine-hoz képest, én ezekkel tudom összevetni hirtelen. De ha ezzel nem teszek hozzá semmit a topik fényéhez, akkor máris bekussolok. :R köszönöm a figyelmet.

• Flies around shit - bees around honey •

(#48589) Th3Ac3 válasza bucsher (#48587) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Ha tudtok megbízható boltot/eladót ajánlani akkor esetleg megpróbálom, az itthoni választékot eléggé szűkösnek találom minőségibb fülhallgatókból sajnos.

(#48590) gubabela válasza cryingdr4g0n (#48588) üzenetére


gubabela
senior tag

Te melyiket rendelted? Tényleg érdekelne, mert akkor és is rendelnék egyet próba képpen. Én ezt néztem ki. Egyébként mindig is tudtam, hogy kína tele van rejtett gyöngyszemekkel, csak meg kell találni őket.

[ Szerkesztve ]

(#48591) cryingdr4g0n válasza gubabela (#48583) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Vigyázz, mert -röhej, de- ezt is hamisítják! azon a 3 dollár 40 centen már ne múljon, szerintem, hogy eredeti legyen... Csak mondom... Az alin mindeféle figurák árulnak...

Kinézetre ugyanezt rendeltem, mint amit linkelsz, de innen.

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

(#48592) gubabela válasza cryingdr4g0n (#48591) üzenetére


gubabela
senior tag

Ismerem a fajtájukat. :D Most alin van egy 10 dolcsis kuponom, gondoltam teszek vele egy próbát. Elég jó értékelése van az eladónak, meglátjuk. Max veszek az mp4nationtól is.

(#48593) bucsher válasza cryingdr4g0n (#48588) üzenetére


bucsher
őstag

Köszönjünk az infot! :R
Minden összehasonlításnak örülünk!
Meg a copy-paste versenynek is :K :P

In the pipe - five by five!

(#48594) Bodz


Bodz
nagyúr

Kattannátok rá inkább a Cogoo T02-re! :D

[ Szerkesztve ]

(#48595) gubabela válasza Bodz (#48594) üzenetére


gubabela
senior tag

Most hogy mondod, mindjárt hozzácsapok egyet a rendeléshez. :DD

(#48596) cryingdr4g0n válasza bucsher (#48593) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"Köszönjünk az infot! :R"

Nagyon szívesen! :R

Azt gondoltam, megvárom a burn-int (már zajlik :DD ), és akkor inkább azt írom meg, amit utána tapasztalok.

"Most alin van egy 10 dolcsis kuponom, gondoltam teszek vele egy próbát. Elég jó értékelése van az eladónak, meglátjuk"

Úgy viszont akkor tényleg érdemes, nagy anyagi veszteség nem érhet végülis a kuponnal... hajrá! :)

• Flies around shit - bees around honey •

(#48597) Th3Ac3 válasza szentkuti11 (#48586) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Nagyon ajánlott mostanában ez a füles ahogy látom tényleg ennyire remek az ár/érték aránya? :)

A Soundmagic E10-et is egészen esélyesnek találom melyiket válasszam a 3 közül? (Xiaomi Piston 2, VSONIC VSD3 vagy SoundMAGIC E10)

(#48598) randras_83 válasza Th3Ac3 (#48597) üzenetére


randras_83
addikt

Mind a 3 rendben van. Bár szerintem többen a vsd3-at jobbnak mondanák. Kérdés hogy mennyit akarsz rá költeni. A Piston - on vannak működő vezérlő gombok, és ez a legolcsóbb ami persze nem megy a rovására. Az E10 nekem tetszik, de hogy hangzásban nem veri a Piston t az 100%.

(48599) BigBlackDog: a VSD3S ben több a magas nem, vagyis kiegyensúlyozottabb? Nekem mondjuk annyira nem jött be. Bár lehet csak szokni kellene... :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#48599) BigBlackDog válasza Th3Ac3 (#48597) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én a VSD3-at választanám, feltéve, ha hozza azt a szintet, amit a VSD3S.

(#48600) kemcso válasza Th3Ac3 (#48597) üzenetére


kemcso
Ármester

VSD3S :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.