Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) xnace válasza Acsifun (#20250) üzenetére


xnace
őstag

TD III BlackWood V2

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20252) Acsifun válasza xnace (#20251) üzenetére


Acsifun
aktív tag

:) na akkor te neked is olyan lesz mint nekem, én is írtam thomasnak hogy modosítsa legyen szives a rendelést.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#20253) Tauren45 válasza schawo (#20195) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Nos akkor melyiket ajánlanád? :B

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#20254) slfln


slfln
senior tag

November végén jelenik meg Kínában a GR01 (GR00), várható ára 210$.

Forrás

(#20255) ko9 válasza slfln (#20254) üzenetére


ko9
addikt

Ezzel tényleg hasonlit a tulajdonosa Frankensteinhez ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20256) vasii


vasii
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#20257) MPeter87


MPeter87
őstag

Samsung Galaxy S-hez tudnátok nekem ajánlani egy jobbféle headsetet?
Árban kb 10ezer Ft-ig
Többnyire elektronikus zenét hallgatok, progresszív, dance, trance, drum and bass...
Nézegettem a Xears TDIII-at, de jobb lenne egy mikrofonos fülhallgató...
Előre is köszönöm a segítséget!

(#20258) kovsol


kovsol
titán

még múlt szombaton rendeltem meg a Xears fülest, vasárnap kaptam egy levelet is, hogy megkapta a pénzt és a rendelésem még mindig csak in queue pedig 2-3 munkanapot ír szállításra

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20259) schawo válasza MPeter87 (#20257) üzenetére


schawo
titán

SGS-hez minek mikrofonos? Jól használható a beépített mikrofonnal úgy, hogy közben a fülesen szól a hang.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20260) xnace válasza kovsol (#20258) üzenetére


xnace
őstag

Ezt hol lehet látni?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20261) kovsol válasza xnace (#20260) üzenetére


kovsol
titán

rendeléskor kaptam egy levelet a rendelés számmal és egy jelszóval és ezzel be tudok lépni a weblapra

May the Force be with you!

(#20262) ko9 válasza schawo (#20259) üzenetére


ko9
addikt

Ez komoly? :Y
Errél még nem hallottam, pedig ez a világ legnagyobb találmánya állítom...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20263) MPeter87 válasza schawo (#20259) üzenetére


MPeter87
őstag

Na úgy még sosem próbáltam! Otthon letesztelem! Kösz a tippet! :)

Akkor lehet marad a TDIII, bár ha valakinek van jó headset ajánlata, örömmel fogadom! :)

(#20264) jozsi252


jozsi252
veterán

Nos úgynézki sikerült elintéznem a gariztatást Thomas-al, így szerintem 1 max 1.5 héten belül ittlesz a fülhallgató, ami egy XE200PRO Walnut Edition, eddig sima volt ami fekete színű. A walnut mivel különbözik a feketétől, csak annyi hogy a borítás "dió" színű aztán annyi?

Amúgy ha megjön akkor valószinű hogy elfogom adni, ha esetleg valakit érdekelne egy teljesen új XE200PRO Walnut Edition akkor írjon rám és akkor nem hirdetem meg itt ph-n, hanem félrerakom.

iPhone 13 Pro Max

(#20265) slfln


slfln
senior tag

Aki tartott a távol keleti rendelésektől és az esetleges áfa+vámtól, annak itt a mostanra nagyon kibővült frogbeats.com. Angliából jön, gyorsan ideér.

HiSound, Vsonic, DUNU, Fischer Audio, MEElectronics, Sunrise cuccokat árulnak.

(#20266) schweini1337


schweini1337
csendes tag

nem ide!

[ Szerkesztve ]

(#20267) ntomka válasza slfln (#20265) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hol van sunrise az oldalon?

ツ Headphones on - World off

(#20268) slfln válasza ntomka (#20267) üzenetére


slfln
senior tag

Az csak az emlékeimben volt. Lekerült nemrég az oldalról.
Shufny már írta is nekem, hogy miért.
Úgy néz ki van egy kis QC probléma az IE-vel (is).

[ Szerkesztve ]

(#20269) attika89 válasza slfln (#20265) üzenetére


attika89
senior tag

Én most rendeltem tőlük..Chaten nagyon segítőkésznek bizonyultak. Akár még félre is lehet tetetni náluk előre a cuccot!
A posta nem olcsó, de gyors..(DHL, majd kiderül)

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#20270) slfln válasza attika89 (#20269) üzenetére


slfln
senior tag

FA-003 ?

(#20271) attika89 válasza slfln (#20270) üzenetére


attika89
senior tag

:K

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#20272) Csabi95


Csabi95
tag

ZTE Blade-hez milyen fülest ajánlotok? Van rajta power AMP de ha a minőség megköveteli, beruházok mp3 lejátszóra is. Főleg elektronikus zenét és hip-hop-ot hallgatok. Fontos, hogy a basszusok ütősek legyenek.

(#20273) Acsifun válasza Csabi95 (#20272) üzenetére


Acsifun
aktív tag

Power amp-ba van eq szal szerintem az elég jó minöséget tud produkálni az igényeid szerint.
Nekem is Blade-m van és én egy Xears-t fogok venni hozzá.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#20274) xnace


xnace
őstag

Customer login megy annak, aki mostanában rendelt Xears-t? Nekem nem megy, pedig próbáltam copy-paste-et, és manuális beírást is. :F

#20275

Azt nem vettem eddig észre, de akkor megnyugodtam. Most ha kihozza a TD III-at Walnut edition-ben, akkor tökön döföm magam. :DDD Nagyon bejövős lenne.

Szerk #2

Az angol oldal nem megy. Németül nekem is jó, de szintén csak várólista.

Szerk #3

Már megy az angol is, és már feladta.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20275) stranger28 válasza xnace (#20274) üzenetére


stranger28
addikt

Én is most néztem, nem működik. De a fülesek sincsenek fenn, biztos emberkedik megint.

szerk: Most megint megpróbáltam, mostmár megy, de továbbra is csak annyit ír, hogy várólistán vagyok, közben már emailezett, hogy úton van.. na nem baj. :)

Amúgy mp3 lejátszók között mekkora eltérés lehet hangminőségileg? Mondjuk ez adatok és a clip+ között. :)

[ Szerkesztve ]

(#20276) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Hello mindenkinek
Fülhallgató vásárlása előtt állok(iPhone 4-hez)
Eddig Sennheiser CX 400 II - 500 és AKG K370-ben gondolkozom.
Szerintetek melyik lehet jobb hangzásban?Valakinek van valamelyikről tapasztalata?
Előre is köszönöm:R

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#20277) Acsifun


Acsifun
aktív tag

Nekem van egy sansa e130-asom, 2GB ig lehet bővíteni, de nézegettem neten és az a kérdés merült fel bennem hogy lehet frissiteni a firmware-t? Lehet rá frissebb szoftvert rakni?

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#20278) ko9 válasza Acsifun (#20277) üzenetére


ko9
addikt

Ez hogy jön a fülhallgatókhoz? ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20279) Acsifun válasza ko9 (#20278) üzenetére


Acsifun
aktív tag

:DDD ugy hogy itt vannak páran akik értenek sansa-hoz, gondoltam valaki dob egy pár soros gyorsválaszt

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#20280) cool13


cool13
őstag

Sziasztok!

In-Ear füles ügyben kellene kis segítség. Keresek jó minőséget, de olyat, amin végig fut a két ér a csatlakozóig a fülestől. Szét vágjuk két monónak. + 1 3.5 Jack és meg is van. Lényeg, a tartósság, bírja a gyűrődést. Eddig Sennheiser ie 4 volt használva, az bírta. Most már ezt nem lehet beszerezni. Erre várok ötleteket. Köszönöm!

No Name xarok felejtősek, nem bírják a csűrést csavarást, éjjel nappal rengeteget használva.

Üdv Laci

[ Szerkesztve ]

(#20281) szipak válasza Acsifun (#20277) üzenetére


szipak
tag

(#20282) schweini1337


schweini1337
csendes tag

Én is feltennék egy OFF kérdést, http://reviews.argos.co.uk/1493-en_gb/9254039/reviews.htm
egy ilyen Philips mp3 lejátszónak milyen a hangminősége a sansa, clip lejátszókhoz képest? Amikor vásároltam csak azt figyeltem, hogy nagy tárhely, üzemidő legyen...

(#20283) Ákos97 válasza CoDWaW07 (#20276) üzenetére


Ákos97
aktív tag

A k370, kategóriákkal jobban szól, nekem egy cx550-em volt, ami a cx400-tól 2-vel magasabb kategória, még a cx 500-nál is jobban szólnak a közepei állítólag, de az akg, még azt is übereli. Dobozból kibontva is kitűnően szól, hátha még adsz neki napi 3-4 órás burn-in-t. :P
Már másodszorra veszem meg.
Mélyek jók, feszesek, dinamikushoz képest nagyon gyorsak, és egyáltalán nem nyomják el a középtartományt.
A közép: :Y
Zenei, neutrális, olyan részleteket hallok, amit eddig még a haveromnak a 300k+-os házimoziján se sikerült ezelőtt.
A magas, szintén kiváló, járatással mutatja ki a foga fehérjéjét főleg, azután, rettenetesen tiszta, bár, hogy mondjak valami rosszat is róla, a magas szeparációja a többi tartománytól nem a legjobb, de ennyi bajunk legyen, nem sokat ront az összképen.(Sőt, szinte semmit. :P ;] )
Szóval ajánlom!
17k-t megéri. :K

(#20284) CoDWaW07 válasza Ákos97 (#20283) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Köszönöm:)
Itt ph-n lehet kb 11-ért venni,szerinted azok eredetiek lehetnek?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#20285) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
szeretnék venni egy fonótópiás (agyba-dughatósat) fülhallgatót mert az előző (Sony MDR EX71) sajnos megadta magát.Ki néztem ki magamnak egy Sennheiser CX 300 II White-t.

Kritériumaim aminek szeretném ha megfelelne (ha esetleg mást ajánlotok akkor is)
-Hangzásban nem kell IE8, csak az előzővel (EX71) legyen egy kategória vagy kicsit több.
-10eFt alatt legyen az ára.
-Fehér legyen és aszimmetrikus kábel mely legalább 1.2m (nem baj ha rövidebb van toldóm csak mégis)

Inkább basszusosabb zenéket hallgatók mint metált. Így a szép mély hang fontosabb, de a mély ne nyomja el a magast.

Fő kérdés, tetszik meg minden. De nem bánnám meg ha megvenném? Hozná ez előző minőségét?

Választ köszönöm!

Regirck

[ Szerkesztve ]

(#20286) macera2


macera2
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Mindez-ideig egy Senn HD590-esen hallgatok zenét. Operaáriáktól kezdve, Chopin noktűrnökön át, La Bouche-ig mindenfélét. A múltkoriba felpróbálva egy fülest, -MP3 lejátszóval-, a HD-met kicsit bumszlinak éreztem. Tudnátok ajánlani egy fülest, amelyik a hangzás minőségben kb. a HD környékén van?

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#20287) fi:zi'k válasza Ákos97 (#20283) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem hárommal? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#20288) ko9 válasza fi:zi'k (#20287) üzenetére


ko9
addikt

Ez olyan volt, ami nem esik le elsőre - de utánna nagyon fáj :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20289) schawo válasza Ákos97 (#20283) üzenetére


schawo
titán

Nekem két éve van K370-em, két szóval tudom csak jellemezni: határ szar. Egy Xearshez képest még ötezer forintot sem ér, nem hogy tizenhetet, életem legrosszabb vétele volt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20290) xnace válasza schawo (#20289) üzenetére


xnace
őstag

életem legrosszabb vétele volt.

Persze, mert nem vettél még Skullcandy-t 12.000-ért ;]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20291) fi:zi'k válasza schawo (#20289) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Van benne vmi. Az egyik vevőm 381F-et használ a K370 helyett. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#20292) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Úgylátom megoszlanak a vélemények a K370 körül :( :D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#20293) Regirck


Regirck
senior tag

Erre esetleg valaki valamit?

(#20294) Flammeo


Flammeo
csendes tag

Hali!

3000 Ft körül tudtok ajánlani valami jobbfajta fülhallgatót? Előre is köszi!

(#20295) justman válasza Regirck (#20293) üzenetére


justman
csendes tag

Hát, a cx300-as korszak - úgylátom - leáldozott ebben a topicban, végül is joggal, mert valljuk be, igencsak eljárt már felette az idő.
Elég specifikusak az igényeid, asszimetrikus kábel is, meg fehér is, hát valószínűleg a senn. cucc lesz a te befutód, bár hangminőségben nemigen fogsz előrelépni.
A 10-es körüli kategória nagy bajnoka az Xears, a temérdek fülesből ez:
[Xi200PRO]
még mintha talán meg is felelne az igényeidnek, és még tán 10-ből ki is jönne.

Az Xears-ekről meg oldalak szólnak itt, nem csalódnál benne, és biztosan előrelépés lenne.

Nekem x200pro-m van (Sennheiser ie8, és egyéb komolyabb darabok mellett) és hidd el, a legnagyobb rosszindulattal sem mondanám rá, hogy labdába sem rúg...sőt.
Az ajánlott példányt nem ismerem ugyan, de a tesztek és a használók tapasztalatai szerint az xears-ek nagyjából ugyanazt a populáris hangzást és megbízható minőséget képviselik, kisebb-nagyobb eltérésekkel.

(#20296) dudika10 válasza justman (#20295) üzenetére


dudika10
veterán

Ebből mondjuk a megbízható minőség nem teljesen igaz szerintem.
De tény ami tény, a Xears igen jól teljesít a kategóriájában általában.
De azért hangzásban igen nagy a szórás, miután Tomas random rakja őket össze... :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#20297) justman válasza dudika10 (#20296) üzenetére


justman
csendes tag

Hát igen, bár valószínűleg nincs ember a földön, aki folyamatosan követné és tesztelné is az összes forgalomban lévő xears fülest...

(#20298) Regirck válasza justman (#20295) üzenetére


Regirck
senior tag

Tudom, hogy a CX 300-as majd közel 6-7 éves, de az II kiadást néztem ki belőle. Nem kell, hogy jobban szóljon mint a Sony EX 71 elég ha hasonlóan szól...

Köszönöm!

(#20299) schweini1337


schweini1337
csendes tag

Nincs valakinek eladó XEARS XE200PRO?
A kérdés adott, írjatok pm-et ha van! :)

(#20300) RETRO-G


RETRO-G
tag

Sziasztok!
Milyen agybadugós fülest tudtok ajánlani 5k alatt HTC Legend telefonhoz?
Eddig ezt használtam nagy elégedettséggel, de sajna megtört benne a vezeték :S
Előre is köszi!

Nokia 3210 -> Nokia 3510 -> Nokia 3510i -> SE T610 -> SE K800 -> HTC LEGEND -> Defy+ & Samsung B2100 -> Z3C -> iPhone 7 -> iPhone 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.