Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) fi:zi'k válasza xnace (#19950) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A házilagos "hab bogyó" gyártása érdekel?
Füldugó->méretre vág->(felmelegített) szeggel átszúr->kész. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19952) xnace válasza fi:zi'k (#19951) üzenetére


xnace
őstag

Igen, ez erdekel. Koszonom. Viszont elolvasnam a cikket, ha megtalalja valaki. :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#19953) szakibá... válasza xnace (#19950) üzenetére


szakibá...
senior tag

Így is lehet. Én sniccerrel vagy pengével vágom és bőrlyukasztót használok (700 Ft volt). Kb. havonta cserélni kell.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#19954) Bodor


Bodor
veterán

Megérkezett a Fuze és FiiO E11 közé a LOD kábel a Brainwawz B2mellé.
Nyugodtabb, finomabb lett a hangzás, talán azt lehet mondani, hogy nem akar annyira harsány lenni. Úgy hallom, hogy egy kicsit még tisztább is lett a hangkép!
Emellett viszont az erősítőt kis hangerőre állítva is erőteljesen nyomja a fülesnek, amit eddig 6-os hangerőn hallgattam azt most 3-ason lehet, finoman kell állítani már a hangerőn. Legalább az erősítő lejátszási ideje is nő egy kicsit. Csak ajánlani tudom.
Számomra evvel egy időre befejeződött a keresgélés, vásárlás. Sony Ericcson Aino telefon és Sennheiser CX400 után komoly előrelépés volt számomra a mostani új rendszer, bár meg kellett fizetni az árát...
A kb. 100 Flac albumból kedvemre válogathatok útközben is, szóval minden szempontból elégedett vagyok, de főleg a hangminőség az, ami gyönyörködtet! Ezt az összeállítást mindenkinek ajánlom, aki minőségben szeretne zenét hallgatni útközben, és hajlandó is áldozni rá!
Ha nem lenne ez a topic, azt hiszem nem a megfelelő dolgokra költöttem volna a pénzem..
Köszi Nektek!
Üdv

(#19955) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ha már házi fülesbogyó a téma. Szerintetek ez "működhet" rendesen?
1x dollárért hoznak Mo-ra ilyet.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19956) xnace válasza fi:zi'k (#19955) üzenetére


xnace
őstag

Erdekes otlet. Lehet, beprobalom. Hol lehet venni?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#19957) fi:zi'k válasza xnace (#19956) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Amazon.com és ebay.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19958) xnace válasza fi:zi'k (#19957) üzenetére


xnace
őstag

Ez úgy lenne jó, hogy mivel 2 féle van benne, 2-en venni egy ilyen pakkot. Ennyi pénzt azért nem dobnék ki az ablakon. :N

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#19959) fi:zi'k válasza xnace (#19958) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az nem kétféle, hanem két komponens. :DDD Mint pl ragasztóknál, gitteknél. ;)
De a YT video alapján tényleg kijön belőle 2 pár.
Én benne vagyok egy közös rendelésben, ha pl Bp-en tudunk vhol találkozni. Bár kérdéses, hogy milyen gyakorisággal kell ezeket kukázni.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19960) xnace válasza fi:zi'k (#19959) üzenetére


xnace
őstag

Jah, leesett, csak valahogy kimaradt az az 1-2 másodperc, amikor kutyul.

Igen, ebben én is benne lennék. Budapesten össze tudunk futni.

Hogy milyen gyakran kell kukázni, hát:U A puding próbája az evés.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#19961) Shufny válasza Bodor (#19954) üzenetére


Shufny
őstag

Jó olvasni az elégedett visszajelzéseket.

"bár meg kellett fizetni az árát..." Gondolom azért nem kell mondani, hogy most sem lehet a Sansa + B2 kombónál olcsóbban ilyen szintű rendszert kihozni, korábban meg még álmodni se lehetett erről újonnan. Nagyon sokat kell ehhez hozzárakni a továbblépéshez. Az E11 már túl van ezen a határon, de úgy látszik azzal is elégedett vagy. :)

Az akkuidő növekedését ne várjad, mert továbbra is ugyanakkora teljesítményt veszel ki belőle.

(#19962) xnace


xnace
őstag

Csak elvből kérdezem. Hogy lehetne egy Brainwavz B2 kábelét valami normálisabbra cserélni? Vagy elég "masszív" ez is?

Nem nekem kell, hanem egy barátomnak.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#19963) dudika10 válasza xnace (#19962) üzenetére


dudika10
veterán

Elég sokat foglalkozom kábelekkel úgy gondolom, és nem, nem találtam még univerzális megoldást fülhallgatókhoz.
Addig örüljön amíg nincs megtörve, mert utána nagyon nehéz lesz hozzá normális kábelt találni. Mindegyik vagy merev vagy más baja van...
Ráadásul még kis hőmérsékleten is egy pillanat alatt meg tud pusztulni szerencsétlen driver a pákától.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#19964) Bodor válasza Shufny (#19961) üzenetére


Bodor
veterán

Azért is írtam a tapasztalataimról, hogy ne csak ( tisztelet a kivételeknek) arról szóljon a topic, hogy "milyen fülest vegyek? ".
" most sem lehet a Sansa + B2 kombónál olcsóbban ilyen szintű rendszert kihozni" Hát döntés előtt szokásomhoz híven körüljártam a témát rendesen!
Továbblépni egy jó ideig nem hiszem, hogy szeretnék, még nem született meg rá a vágy( és jó ideig nem is fog) , egyelőre élvezem az újdonságot.
" Az E11 már túl van ezen a határon, de úgy látszik azzal is elégedett vagy. :) "
Sorry, de ezt most valahogy nem értem...
Azt hittem ez a portable erősítő is úgy működik, ahogy a nagyok, ha hangosabban hallgatom, akkor több áramot fogyaszt...

(#19965) bigmasterg válasza Bodor (#19964) üzenetére


bigmasterg
addikt

A osztályú erősítőknél nem.
(E11 nem tudom, hogy milyen)

Grat a portable rendszeredhez. :R Csak annyi 'hátránya' van, hogy ha ezt a szintet akarnád majd elérni fejhallgatóknál, vagy hifinél, akkor mélyebben a zsebdbe kellene nyúlnod, mint most. :)

[ Szerkesztve ]

(#19966) Shufny válasza Bodor (#19964) üzenetére


Shufny
őstag

Az E11 azon van túl, amit head-fi -n gyakran emlegetnek, mikor kérdezik, hogy "megéri-e az árkülönbséget": Point of diminishing returns.

Másikra meg: de ez a lényeg, hogy nem hallgatod hangosabban. Csak a bemenő jel nagyobb a LOD kábelen (illetve minimum akkora, mint maxon a fejes kimenetből, és a leírásod alapján azt messze nem úgy használtad, hanem mondjuk -15dB -n) és ezt kell csökkenteni a potméterrel, hogy ugyanakkora legyen a kimenő fesz.

[ Szerkesztve ]

(#19967) Bodor válasza bigmasterg (#19965) üzenetére


Bodor
veterán

bigmasterg: teljesen igazad van, nagy rendszer, több pénz..
Mint régebben már írtam, az volt a cél, hogy az itthoni berendezéshez
( Marantz CD 6000 lejátszó, Dynaudio Audience 50 hangfal, Arcam Alfa 8R erősítő, nem dicsekvésből írom,hanem azért, hogy legyen mihez viszonyítani ) hasonló hangminőségben tudjam hallgatni utazás közben is a kedvenc zenéimet. Mivel ez többé kevésbé sikerült is, ezért elégedett vagyok!
Shufny: Köszönöm, így már érthető!

(#19968) Tweaky


Tweaky
csendes tag

Ha vennék egy Xears Amazing A330Pro-t és nem jönne be lenne jelentkező aki megvenné? Vagy lehet olyat hogy visszaküldöm Thomas-nak és küld mondjuk egy XE200Pro-t? Nem hinném hogy rossz lenne de még új és semmi vélemény róla, az XE200Pro-ról meg már hallottam hogy jó. De ez az amazing mégis jobban tetszik: alu ház, más vezeték...

[ Szerkesztve ]

(#19969) Falconer


Falconer
aktív tag

Na megjött a Brainwavz B2 szerintem igencsak elkér neki a burn in, a dobozbol kivéve kb használhatatlan. :U
Iphone 3gs-re van rátéve, 320as számokkal, a dobozból kivéve a CX500 után eléggé siralmas. Tere alig van, a magasak meg majd kiszúrják a fülem úgy ciceregnek.... Ilyen állapotban még egy HPM70-nek is élvezhetőbb hangja van :D

(#19970) xnace válasza Falconer (#19969) üzenetére


xnace
őstag

A kabele nem tunik nagyon gyengenek? Par nap mulva mondanal rola bovebb velemenyt?

Lehet, vennek meg egy fulest, az 500Pro melle, hogy ha az egyiket nem talalom, a masik meglegyen. BTW 500Pro. Most tartok kb 6-7 ora hasznalatnal, es rengeteget javult a hangzasa.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#19971) dani3l válasza Tweaky (#19968) üzenetére


dani3l
őstag

Ha esetleg rendelsz, szivesen vennek rola egy velemenyt, mert en is epp azt neztem ki, külsöre az jön be a legjobban, de mivel meg nincs velemeny, inkabb nem lövöldözök vaktaban.. :N

[ Szerkesztve ]

(#19972) Falconer válasza xnace (#19970) üzenetére


Falconer
aktív tag

A kábele az fizikailag teljesen korrekt, sodrott szálas. Jóval masszívabb feelingje van mint a Sennek.
Na már kemény tíz perce megy a zene, a hangzása még mindig kb ilyen 5ezer forintos kategória, kritikán aluli...

Jövő héten fogok róla többet írni. Közben megjött az értesítő, hogy Thomastól is jött egy füles...

(#19973) Tweaky válasza dani3l (#19971) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Én is éppen ezért várakozok még. Egyébként ilyen téren semmilyen tapasztalatom nincs, az új nokia 5800-mhoz akarok egy jó fülhallgatót.
Azt már tudom hogyha megvan akkor valami bejáratást kell végezni többféle hanggal aztán javul a minősége...
Gondolom az előbbi szavaimból mindenki számára egyértelmű hogy ezen téren kezdő vagyok, de ezt már írtam is.
Ugye az Amazing-nek lapos kábele van ami nem gubancolódik annyira, az XE200Pro szövet kábeléről meg nem sok jót hallottam.
Összeségében az Amazing sokkal jobban tetszik valamiért....
De egyenlőre várok valakire hogy kipróbálja :D vagy majd meglátom... Az is lehet hogy veszek egyet, viszont akkor segítségre lenne majd szükségem hogy miket csináljak... még meglátom

(#19974) xnace válasza Falconer (#19972) üzenetére


xnace
őstag

Á,mmost néztem az árát, és sok. Ennyiért nem veszek második fülest. Inkább tesztelek egy Amazinget.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#19975) Tweaky válasza xnace (#19974) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Izgatottan várom a tesztet :D Remélem jó benyomásaid lesznek róla és akkor rögtön veszek is egyet...

[ Szerkesztve ]

(#19976) xnace válasza Tweaky (#19975) üzenetére


xnace
őstag

Nincs nagy tapasztalatom ezekkel a dragabb fulesekkel, kb a hangkepet tudom leirni, hogy nekem bejon-e.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#19977) Don't Panic válasza xnace (#19976) üzenetére


Don't Panic
senior tag

Xears Impulse Xi200PRO is szimpatikus kár h senkinek sincs

[ Szerkesztve ]

(#19978) bigmasterg válasza Falconer (#19969) üzenetére


bigmasterg
addikt

3 opció:
a) Ez ilyen. Hozzá vagy szokva a túl sok mélyhez. Szokni kell, vagy eladni. (De javasolnám az előbbit).

b) Tényleg járatódnia kell.

c) Nem szereti a 3gs-t. Volt már róla szó (nem tudom már melyik topicban), hogy a 3gs-el lehetne impedancia problémák. (De úgy nézem, hogy a B2 40ohm. Úgy rémlik, hogy kis ohm-os (mondjuk ie8 16ohm) fülesekkel lehet inkább probléma.)
De azért érdemes lehet egy próba erejéig meghallgatni másik lejátszóról, pc-ről, erősítőről...

[ Szerkesztve ]

(#19979) Tweaky válasza xnace (#19976) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Az is valami, bár nem tudom hogy akkor mire várok mert rossz nem lehet de azért mégis..... ( Nekem leginkább ilyen electro/house zenéhez kellene néha egykis DnB és Dubstep de ezek ritkábban )

[ Szerkesztve ]

(#19980) xnace válasza Tweaky (#19979) üzenetére


xnace
őstag

Ezekhez a melyorientalt zenekhez inkabb az 500 Pro szerintem. En is hallgatok neha ilyeneket, es nagyon jok vele.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#19981) Tweaky válasza xnace (#19980) üzenetére


Tweaky
csendes tag

Hát nem tudom... azért annyira nem mélyorientált ez [link] de ez csak egy a sok közül vagy mondjuk David Guetta - Where Them Girls At de nagyon sok féle van....

[ Szerkesztve ]

(#19982) ko9 válasza Don't Panic (#19977) üzenetére


ko9
addikt

Pedig erre lennék én is extrakíváncsi :R

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#19983) Falconer válasza bigmasterg (#19978) üzenetére


Falconer
aktív tag

PCről is ugyanilyen. X-Fi extreme gamer van benne, ami eléggé fosh, de egy integrálton azért jóval túltesz. Az LG GT540em meg most eldobta az SD kártyát.

Amúgy bármihez hasonlítom - legyen az hifi, HPM70, CX500, Sennheiser MX akármi, bármilyen hifi amit flat eq-n életemben hallottam - nagyon de nagyon hiányzik a mély, és hihetetlen mód csilingel, túlteng a magas. Teljesen olyan, mintha szét lenne EQzva.

Ez még semmi, mert bele lehetne magyarázni, hogy ez szubjektív faktor. De hol van a tere az egésznek? A CX500-at hallgatva egyszerűen körül ölel a zene, olyan mintha körülöttem játszanának a különböző hangszereken, az énekes ott állna előttem, teljesen magával ragadó az egész. (a hangszínéről most nem beszéljünk)
Ennek a B2-nek a tere és részletessége most kb pariban van a Senn HD428 fejhallgatómmal. (kb egy tizes újonnan, PChez használom mert kényelmes, amúgy zenét soha nem hallgatnék rajta)

Szerk: 7 napon belül vissza lehet küldeni az Amazonnak ha nem vagy elégedett. Vagyis EUn belül bárkinek ha webshopban vásárolsz.

[ Szerkesztve ]

(#19984) dani3l válasza xnace (#19980) üzenetére


dani3l
őstag

Melyorientalt? Tehat mondjuk rap/hip-hop zenehez erdemesebb lenne az 500Pro-t valasztani, mint a TD100 II-t? Vagy azt csak az Amazing kerdeses hangzasa miatt ajanlottad?

(#19985) bigmasterg válasza Falconer (#19983) üzenetére


bigmasterg
addikt

Próbáltad többféle haranggal és a szivaccsal is ?
Ha nincs teljesen jól a füledben, akkor nem lesz az igazi.

Illetve: How To Properly Wear The Brainwavz B2s

(#19986) Don't Panic válasza dani3l (#19984) üzenetére


Don't Panic
senior tag

druckvolle & satte Bässe, knackige Mitten, kristallklare schnittige Höhen
Topsound in Highend

Amazing A330PRO

nagy és erős basszus, tiszta MID, karcsú, kristálytiszta magas hangok
Top hangminőség.

:) reklámnak meggyőző :) de akár igaz is lehet

[ Szerkesztve ]

(#19987) veector válasza Don't Panic (#19986) üzenetére


veector
senior tag

Az Xears oldalán nem érdemes a tartozékokon kívül bármit is elolvasni...

(#19988) Don't Panic válasza veector (#19987) üzenetére


Don't Panic
senior tag

sanszos marketing fogás :D

nem mind1ikénl de nagyon nagyok a hasonlóságok :D ez tény!
MÁS:
én most járatom az XMPRO mat kíváncsi leszek 24 óra járatás után mennyit változik.
Eddig tetszik a hangkép . de mindenképpen meglepem magam egy Xears Impulse Xi200PRO
val mikulásra :D

[ Szerkesztve ]

(#19989) dani3l válasza Don't Panic (#19986) üzenetére


dani3l
őstag

Igen igen, reklamszöveg alapjan jonak tünik, kerdes mennyi igaz belöle. Bar az sem könnyiti meg a valasztast, hogy mindegyiknel ugyan ez a reklamszöveg van.. :))

Na meg is erkezett a valasz.. :D

[ Szerkesztve ]

(#19990) zack


zack
nagyúr

Kellene nekem egy normális m4a player Win7 alá. Valaki tudna segíteni?
Google-t én is tudom használni, de nekem olyan kellene ami már le van próbálva és normális szoftver. :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19991) ko9 válasza zack (#19990) üzenetére


ko9
addikt

iTunes? :DDD

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#19992) bigmasterg válasza zack (#19990) üzenetére


bigmasterg
addikt

Foobar + ez a kieg.
Amikor még ipodom volt, ezt használtam.

[ Szerkesztve ]

(#19993) fi:zi'k válasza Falconer (#19983) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Most a kedvedért elővettem a B2-t. (nem, nem a sajátom) A forrás egy Audiotrak Prodigy HD2.
Mondjuk azt nem tudom, hogy frissen milyen lehet, de nekem az rémlik, lehet tévesen, hogy a BA füleseknél nincs (vagy elhangyolható a) jelentősége a burn-in folyamatának.
A tere mind szélességében, mind mélységében közepes. A szeparáció remek. A magasak egyáltalán nem sértőek. A mélyek gyors lecsengésűek ,feszesek. Talán ezért is érzed kevésnek. Ez (szintén) a BA jellemzője. Az MC5 után ez a legrészletesebb füles amit eddig hallottam. És fejes sem sok ilyen van.

Adj neki időt, hogy hozzászokjon a füled/agyad. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19994) Shufny válasza bigmasterg (#19978) üzenetére


Shufny
őstag

1kHz -en. :U Nem az alacsony impedancia miatt problémásak keresztváltós fülesek, hanem a brutális ingadozás miatt. (figyelem, valami hülye megfontolásból az impedancia skála is logaritmikus!!) Emiatt produkál bele a 3GS valami ilyet, csak még durvábban lecsapott méllyel. Egy hangkártyával ez még rosszabb.

Alapból kevesebb a mélye a kelleténél, és van egy jelentős kiemelése magasan. Nagyon fontos, hogy tökéletesen illeszkedjen, mert mint minden BA, erre nagyon érzékeny. A terével is ezért van probléma. (a képen is biztos vagyok, hogy egy gyenge szigetelést láthatunk, mert nekem tuti nem -16dB -n adja a 40Hz -et)
Ráadásul nagyon gyors a lecsengése, amitől még kevésbé érződik a mélye.

Minden alkalommal figyelmeztettünk mindenkit, hogy nagyon nem populáris karakter, sok veterán se tud megbarátkozni vele, és a megfelelő illeszkedés se egyszerű. Azt is írtuk, hogy túl nagy (1 ohm feletti) kimenő impedancia sokkal jobban hazavágja, mint bármelyik dinamikust. Külön kiemeltük, hogy aki jobb CX500 -at szeretne, az messzire kerülje el.

Járatódás nem fog segíteni rajta, max ha sokat nézed közben a számlát.

Tehát a továbbiakban is az vegyen ilyet, aki tudja mit akar, vagy nem bánja, ha el kell adni. (vagy esetünkben vissza kell küldeni, ha erre tényleg van lehetőség)

[ Szerkesztve ]

(#19995) fi:zi'k válasza Shufny (#19994) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kiemelt a magas? :F Én nem nagyon érzem/hallom.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19996) bigmasterg válasza Shufny (#19994) üzenetére


bigmasterg
addikt

Kösz a kieg-et.
Rémlett, hogy valami nem OK a 3gs-el, de csak halványan, az itteni pár hsz alapján.

[ Szerkesztve ]

(#19997) Shufny válasza bigmasterg (#19996) üzenetére


Shufny
őstag

Most utánaszámoltam, és azért visszakoznék kicsit, mert túl van spilázva szerintem a dolog. Feltételezve, hogy a 3GS -nek mindenütt 7 ohm, vagy kevesebb a kimenetije (ebben azért nem vagyok biztos) az a B2 esetén összesen ~2.1 dB ingadozást okoz, és ugye a minimum nem is a mélyénél van. Mindegy, jól nem jön. :) Ennél simán nagyobb gond lehet szerintem az alacsony daming mondjuk egy IE8 -ba.

A fő probléma szerintem az szigeteléssel lesz. Na meg hogy nagyon nem ilyen hangra vágyik.

[ Szerkesztve ]

(#19998) zack válasza bigmasterg (#19992) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi, kipróbálom. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19999) Bodor válasza Shufny (#19997) üzenetére


Bodor
veterán

A fő probléma szerintem az szigeteléssel lesz. Na meg hogy nagyon nem ilyen hangra vágyik. Én is azt gondolom, hogy ez a helytálló megállapítás. Nekem is furcsa volt az XE200pro után a B2. Hiányoltam a mélyeket, és bántottak a magasok. Aztán sok próbálgatás után rájöttem, hogy pontosan kell a behelyezni és a foam-os bogyó a legjobb. A térrel kapcsolatban viszont olyan tapasztalatom van, hogy míg a többi fülesnél a fejemben belül szólnak a hangok, illetve éreztem a fülemben a mélyeket, addig a B2-nél olyan, mintha a fejem fölött szólna a zene, érzetre meg mintha egy hangfalból szólna , távolról, de hangosan, szépen szeparáltan, szóval nekem egyáltalán nincs gondom a részletességgel és a méllyel. Az tény, hogy elektronikus zenéhez nem ez a füles való, mert más a karaktere, ahhoz én is megtartottam a 200Pro-t. A legnagyobb gond az, hogy ha valakinek a cx sorozat hangjához van hozzászokva ( és otthon is hasonló hangzás szól a hangfalakból) , és azt várja hogy hasonlóan, de jobban szóljon a füles, akkor elég sokat kell várni, míg "átáll" a füle a finomabb, részletezőbb hangzásra. Egyébként mikor a gumiharangokat nemrég visszapróbáltam, akkor kiderült, hogy több a mély a megfelelő mérettel, de mivel tompább lett a közép és a magas, valamint a tér is összeszűkült, ezért visszatértem a foam-os bogyóra.

(#20000) vasii


vasii
senior tag

Sziasztok!

Van egy Jabra BT3030 sztereo headsetem es sajna kontaktos lett. Tudtok esetleg ilyen rovid fulest amivel lehet potolni az eredetit? A mikrofon nem a fulesben van ugyhogy csak egy sima fulhallgato kellene. Az eredeti asszimetrikus es kb 50 es 80cm hosszuak.

Ha esetleg nincs akkor egy sima fulest vennek. AKGtol indultam, aztan Sennheiser, most olvasgattam a forumot es ratalaltam az xears-re. Ez a kupon dolog meg mukodik?Tehat mindegyik 30euro+posta? Ha igen, akkor ajanlanatok egyet? Fontos a mély, foleg dubstep (a regi fajta, nem a skrillex fele nyekerges, ha ez mondd vmit :) pl ) ,grime, electronic hiphop, hiphop zenere kellene.

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.