Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) Don't Panic válasza mondomén (#19550) üzenetére


Don't Panic
senior tag

passsz szerintem kisebb kicsit és nem lóg ki nagyon a fülből

(#19552) Don't Panic válasza zsocy (#19549) üzenetére


Don't Panic
senior tag

attól féltem hogy a Xears Motion XMPRO nagy lesz de kellemesen csalódtam benne számomra kicsi és nem lóg ki túlságosan a fülemből mint a Playaz 100 as. kép

(#19553) mondomén válasza Don't Panic (#19552) üzenetére


mondomén
őstag

Ez a centizés eszembe sem jutott.:) Lemértem, a cx400II csak 1,5cm. Viszont az a fél centi nem durva, szóval...

(#19554) Bodor válasza unyadavid (#19547) üzenetére


Bodor
veterán

Ez sem rossz, de nekem valami ilyenre fáj a fogam, csak ne lenne olyan drága, főleg szállítással együtt. Arról nem beszélve, hogy az Xears márka benne sincs a kompatibilitási listában...persze, megmérni meg lehet.

(#19555) schawo válasza Bodor (#19554) üzenetére


schawo
titán

"Integrated Wax-Guard" = Integrated Sound Guard :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19556) Bodor válasza schawo (#19555) üzenetére


Bodor
veterán

Gondolod, hogy levesz a hangból? Csak odafigyeltek már erre, hogy ne így legyen...

(#19557) schawo válasza Bodor (#19556) üzenetére


schawo
titán

Minden apró szirszar, ami a levegő rezgésének útjában van, befolyásolja a hangot, főleg a magas tartományt (elvesz belőle).

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19558) PofaJenö válasza schawo (#19557) üzenetére


PofaJenö
senior tag

tetű,légypiszok ,fülzsír,ilyesmikre gondolsz ? :DDD

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#19559) Bodor válasza schawo (#19557) üzenetére


Bodor
veterán

Az a bajom, hogy az Xears-hoz adott szivacsos bogyó hozza ki számomra legjobban a hangját a fülesnek, de sajnos egy kicsit nagyobb méret lenne az ideális ahhoz, hogy ne mozduljon ki séta közben sem. Ezért keresek hasonlót, de nemigen találok.

(#19560) popely16


popely16
tag

Sziasztok a kéne egy kis tanács !
Tönkre ment a S. CX300 fülesem és nem tudom hogy mit vegyek fontos lenne az erős basszus cx300 II és CX400 II között gondolkodom . Olvastam hogy a 400II gyengébb a baszusa mi ebből az igaz és mit ajánlotok ?

Köszi

(#19561) PofaJenö válasza popely16 (#19560) üzenetére


PofaJenö
senior tag

szia ilyesmikben nézz szét [link] :K
vagy ez is [link]

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#19562) Bodor válasza popely16 (#19560) üzenetére


Bodor
veterán

Ha fontos az erős basszus, akkor Xears XGF500Pro-t :DDD

(#19563) PofaJenö válasza PofaJenö (#19561) üzenetére


PofaJenö
senior tag

:DDD jé ez ugyanaz csak más tesztelte :P

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#19564) popely16


popely16
tag

Köszönöm a segítséget , még 1 kérdés hogy szerintetek a cx 400 II minden tekintetben jobb mint egy cx 300 II ?

[ Szerkesztve ]

(#19565) DJZoliboy


DJZoliboy
aktív tag

Aki rendelt már Thomas Sommertől Xears fülest az meg tudná mondani mennyi idő múlva érkezett meg a füles a vételtől számítva? Köszönöm ! :)

(#19566) ko9 válasza DJZoliboy (#19565) üzenetére


ko9
addikt

Ezt egyszer már feltetted, és válasz is érkezett rá :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#19567) Bodor válasza popely16 (#19564) üzenetére


Bodor
veterán

Egyik kutya, másik eb, de ha mindenképpen ragaszkodsz Sennheiser CX sorozathoz a javasoltak helyett, gondolom az ár miatt, akkor inkább a CX-400.

(#19568) schawo válasza popely16 (#19560) üzenetére


schawo
titán

Ha majd egyszer lesz egy olyan jobb minőségű fülesed, amiben kevesebb a basszus mint a cx-ben, többet nem fog így elhangozni tőled ez a mondat. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19569) Luissimo válasza Bodor (#19567) üzenetére


Luissimo
veterán

inkább a cx500, mint a 400 :DDD
éncsak tudom. :DD

apropó, már azt sem tudom, melyik fiókom mélyére sülyesztettem el, olyan régen volt a fülemben.
lerombolódott a nimbusza :K :DDD

(#19570) snemeth válasza Don't Panic (#19548) üzenetére


snemeth
aktív tag

Nekem is XMPRO van immáron 2 hete. Terveztem is, hogy írok róla, de akkor a tiédhez kapcsolódóan ide vetek pár sort. :)
A nem túl jó hírű CX300 után vettem. A hangja sokkal részletesebb és EQ nélkül hallgatom én is, mert azzal csak rontani lehet rajta. :)

Sokféle zenét hallgattam vele: jazz, rock, metál, dubstep, komolyzene.
Az általam hallgatott komolyzenénél tompának tűnik, de ahogy sok más egyéb zenét is próbálgattam, inkább azt mondom, hogy nem a fülessel van a gond: ha az eredeti felvétel rossz, akkor ez is rosszul szól. Vagy csak bemagyarázom magamnak. :)

A mély néha kicsit soknak is tűnik, de nem az a mindent betöltő brummogás, hanem a szép részletes mély. Teljes mértékben hallgatható. Azt merem mondani, hogy volt CX300 tulajoknak jó választás lehet. Persze nem volna rossz, ha egyszer valaki össze tudná hasonlítani pl. az XE200PRO-val. :)
A lapos, rendkívül puha, hajlékony kábel nagyon bejön. Szélzaj szinte semmi. A ruhához érve viszont annál inkább hallható a súrlódás, koppanás. A dugók közül nekem csak a foam jó, de az nagyon.

(#19571) Don't Panic válasza snemeth (#19570) üzenetére


Don't Panic
senior tag

gumiharang ügyben kinek mi ,mindenikek más a füle :)
a mély hangokkal nincsen gond ha nagyon vágyom a sok bass ra akkor feltolom a mély hang kiemelést EQ-ben... Elsöprő legalábbis nekem az :B

én is kíváncsi lennék XE200PRO VS XMPRO mérkőzésre :)
a CX- ek elbújhatnak jó messzire...:)

[ Szerkesztve ]

(#19572) zsocy válasza zsocy (#19549) üzenetére


zsocy
őstag

Bátor voltam és megrendeltem egy Xears XSR330Pro-t a weboldalról, kiváncsi vagyok rá milyen lesz.

(#19573) Don't Panic válasza zsocy (#19572) üzenetére


Don't Panic
senior tag

biztos keményebb a bass benne mint XMPRO ban :)

klassz füles! majd mondj róla pár sort

(#19574) bigmasterg válasza zsocy (#19572) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ilyenkor legalább használjátok a KLANGFUZZIS kupont ?

(#19575) Don't Panic válasza bigmasterg (#19574) üzenetére


Don't Panic
senior tag

éltem a lehetőséggel

(#19576) zsocy válasza bigmasterg (#19574) üzenetére


zsocy
őstag

Természetesen. Nélküle kb. 100 euró lett volna, azt azért nem vállaltam volna tapasztalatok nélkül. Így még belefért.

(#19577) snemeth válasza bigmasterg (#19574) üzenetére


snemeth
aktív tag

Én nem, mert az enyém Ebay-en olcsóbb volt, mintha a gyártói oldalon kuponnal vettem volna. :)

(#19578) popely16


popely16
tag

Mi a Külömbség a cx 400 II és a 400 II Precison között ?

(#19579) themebuilder válasza popely16 (#19578) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ez a hivatalos neve: Sennheiser CX 400-II Precision

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#19580) DJZoliboy válasza ko9 (#19566) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

bocsi! elsikklottam felette! :)

(#19581) ko9


ko9
addikt

Megérkezett a Brainwavz Beta (v2) hozzám! XE200Pro-val összetudom (még éppen) hasonlítani, megosztom majd a tapasztalataim.

Köszönet ezúton is szipak kollégának érte :R

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#19582) ko9 válasza vadászcsiga (#19436) üzenetére


ko9
addikt

Megmértem én is kereken 3mm amit én kerestem, szerintem te rossz helyen mérted, vagy nem tudom. Ez pont akkora, ami az én fülemnek tetszik, a közepes méretű bogyó is pont kényelmes.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#19583) Ákos97


Ákos97
aktív tag

Igen, már megint itt vagyok(szégyelljem magam :DDD ), de ezúttal az Ultimate Ears Ue700-ról szertnék kérdezni tőletek. A leges-legnagyobb vonzerői, hogy kapható itthon, állítólag mesések a magasai, buják, melegek a közepei, és feszesek a mélyei.
Én, tulajdonképpen, mint utólag kiderült otthon, nem is vehetek külföldről fülhallgatót, mert:
1. Nincsen Master Cardom
2. Kiskorú vagyok(15 leszek), szüleim döntik el, hogy mit, hogyan, és hol vehetek( :( )
Aki, hallota már, a fent említett fülest, egy pár sort írjon a hangjáról már legyenszíves! :R

(#19584) slfln válasza Ákos97 (#19583) üzenetére


slfln
senior tag

-.-''

Már egyszer megkérdezted, és amennyit tudni lehet róla, azt Shufny el is mondta.

(#19585) szipak válasza ko9 (#19581) üzenetére


szipak
tag

:C
tapasztalataim szerint bejáratás mindenképp kell neki, de én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. ha egyszer rászánom magam (meg lesz másfél órám szabadon), akkor írko majd valami kis szösszenetet Beta - M1 viszonyáról.

(#19586) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Én pedig megrendeltem a Vsonic GR07-et az Amazon-ról, remélem, nemsokára megjön. Ez volt az uccsó darab.

(#19587) veector


veector
senior tag

XGF500Pro eddig ~48 óra bejáratáson esett át, és rengeteget változott a hangja, még én is megijedtem. Az a gáz, hogy ha csak berakom a fülembe ahogy az jól esne, úgy eléggé kicsi a színpadtér. Sok szenvedéssel lehet úgy pozicionálni a fülest, hogy az jobb legyen. Szerintem 100 óráig meg sem állok (persze 1-2 órás szünetekkel és 10-12 órás járatásokkal).

(#19588) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Ortodinamikus yamaha. :R

(#19589) schawo válasza bigmasterg (#19588) üzenetére


schawo
titán

Basszus, ebben jobban kiborgnak néznél ki az utcán, mint egy K1000-ben :DDD

Jézusom, ez 30 éves, azt hittem mai darab :Y

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19590) bigmasterg válasza schawo (#19589) üzenetére


bigmasterg
addikt

Pedig ezt simán hordanám utcán. :D
Illetve a ritkaságából is fakadó -vélhetően- csillagászati ára miatt nem biztos.

(#19591) Don't Panic válasza Solar_Wind (#19586) üzenetére


Don't Panic
senior tag

hallókészülék :DDD

(#19592) fi:zi'k válasza Ákos97 (#19583) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vegyél egy Etymotic MC5-öt és el van intézve.
Keresd ki a joker írását és ha ilyet keresel, akkor nyert ügyed van. Szerintem remek füles.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19593) schawo válasza fi:zi'k (#19592) üzenetére


schawo
titán

De külföldről nem tud rendelni. :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19594) Falconer


Falconer
aktív tag

Srácok, mennyi idő alatt ér ide Deutschlandból a Xears? A tracking info szerint mult pénteken járt Frankfurtban a cucc ahonnan légipostával jött ide. Nem kéne már itt lennie?

(#19595) fi:zi'k válasza schawo (#19593) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Itthon is lehet kapni vhol. ->árgép
Bár lehet kint annyival olcsóbb lenne. Legfeljebb elintézem neki. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19596) Klepti


Klepti
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek megéri-e egy Nokia N86-hoz venni egy Sennheiser CX300II/CX400II fülest?

Meguntam már, hogy 5-6 hónap alatt tönkremennek a füleseim, ráadásul sz*rul is szólnak..
Egy ilyen Sennheiser csak tovább bírná, főleg úgy, hogy tok is van hozzá, nameg nyilván jobban szól. Szóval megéri megvenni 6-6500Ft-ért (CX300II - CX400II), vagy nincs annyi különbség egy ilyen telefonnal, és maradjak az alapoknál? :F

Illetve ugye csak jobb a CX400II a 300II-nél, nem?

Előre is köszönöm!

(#19597) fi:zi'k válasza Klepti (#19596) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Olvass kicsit vissza. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19598) bigmasterg válasza Klepti (#19596) üzenetére


bigmasterg
addikt

Vateráról Senn fülhallgatót ? :F
Senn-t csak hivatalos forgalmazótól.

De amúgy is tudnak jobbat a kis szorgos kínaiak, saját márkanévvel is.

(#19599) schawo válasza Klepti (#19596) üzenetére


schawo
titán

Nem is tudtam, hogy a piacon csak ez a két füles van. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19600) Tomi_Sci válasza schawo (#19599) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Ezt ma már a fejhallgatósban is elsütötted :))

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.