Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10180) czanga


czanga
őstag

Körbeszaglásztam a városban, de sehol se találtam már eladó k32p-t, ami az üzleteket illeti. Pedig még a westend-be/media m-ba is betettem a lábam, pedig messziről kerülöm az ilyen plázákat. :D:D
Egyre jobban érdekelne e a fake-real összehasonlítós topic. (bocsánat, nem fake hanem jó minőségű másolat)

Addig kérlek mondjatok nekem az akg-m helyére valami megfelelőt. CX-400 II-t néztem. Fehér kellene, közepes basszus tartománnyal, szimetrikus kábelezéssel, L-alakú jack dugóval a végén. :)

Mellesleg viszonylag ritka zenei stílust hallgatok, amely a drum & bass egyik szintén Bristol-ból jött alfaja a liquid funk. Ezek pörgös, instrumentális, vokális zenék, így hangtartományban is elég vegyesek a számok. Szeretem a mélyet, de ne túl sokat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.