Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  CNC topik

Hozzászólások

(#9047) TGWH válasza Phülöp (#9046) üzenetére


TGWH
őstag

,,Balra lazít, jobbra szorít, vagy hogy a...'' :D :D :D aztán volt egy kis fejvakarás, majd megfordult :D
Annó az iskolának az volt a legnagyobb baja, hogy a 18 szerszám közül egyetlen egy bedöglöttet kicserélje. Sorban álltak a szerszámok a szekrényben, te meg kaptál két lapkát meg egy tizes marót egész idényre :D ja, meg három alukockát és fél vödör anyagvéget :D csináltunk még 16-os gömböt az anyag elejére, hogy nehezebb legyen rávágni a 14-es menetet :D úgy örültünk amikor a végén megláttuk, nem baj, van anyagvég, mehet még a 2.0 verzió :D nct98-as vezérlővel kevertek meg, később kiderült, hogy az nem is az volt, hanem valami más... na ott mindig elfelejtettem, hogy ha kilépsz az egyéni mondat menüből, akkor leállítja a főorsót :D minden bemérésnek négyszer ugrott neki mindenki :D
Egyszer megmutattak egy siemens vezérlőt is, csak az hülye volt, egyszerre csak egy tengelyen volt hajlandó mozogni... kár hogy le voltunk róla tiltva.

De ha már szóba került a hűtőfolyadék, eszembe jutott, hogy idén még nem pucoltam ki a forgácstárolót :D mindig összeszedegetem az asztalról ami ott marad, lusta vagyok, meg idő sincs. Szerintem tömör téglákat fogok kibányászni, már lassan megtelik :D sokat megy a gép, de keveset fog :DDD

Na működik-e, ha már eszembe jutott:
A πna

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  CNC topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.