Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) lezuvius válasza dragonfx (#2290) üzenetére


lezuvius
őstag

Bármilyen th8-t lelehet szedni vele és pár kutyával a th9 sem akadály a lufikkal.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2302) CseteBalu válasza stivi1g (#2298) üzenetére


CseteBalu
csendes tag

Amúgy miért raktad ki a Town hallt?

(#2303) stivi1g válasza CseteBalu (#2302) üzenetére


stivi1g
tag

Mert ha valaki a kupákra megy akkor leveri a TH-t és kap 5-10 kupát és utána kilép a támadásból én meg kapok 12 óra pajzsot.

[ Szerkesztve ]

(#2304) CseteBalu válasza stivi1g (#2303) üzenetére


CseteBalu
csendes tag

Értem, hát nekem ennyit nem ér, azt hittem, hogy visszatámadod lootért. Nem ismersz véletlenül valakit, aki alacsony szintű ésagyar klánt keres?

[ Szerkesztve ]

(#2305) Chuzzlee803 válasza stivi1g (#2300) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Nem beszólás volt, ne haragudj. Csak nem tudom, hogy melyik darktroopot mikor kapod.

(#2306) stivi1g válasza Chuzzlee803 (#2305) üzenetére


stivi1g
tag

Nem gond, Th7 nél van hog és lvl2 es szintre lehet húzni
itt érdemes körül nézni.

[link]

(#2307) Shandor94 válasza CseteBalu (#2304) üzenetére


Shandor94
csendes tag

TH7 elejéig én is ezt mondtam :D

(#2308) CseteBalu


CseteBalu
csendes tag

Szerintetek jó döntés lenne ez alapján átépíteni a városomat:
http://oftrbarbarians.com/wp-content/uploads/2014/06/TH7-Clan-Wars-L-design.jpeg
?

(#2309) dragonfx válasza lezuvius (#2301) üzenetére


dragonfx
veterán

neked megvan már a kutya is? de kemény.

wb 4-5 ellen hogy védekezel? ne jussanak el a falig? +1 fal? archer tower? treppni?

tényleg itt th8on durvákat,sok ez.mindneki a dark.ra megy lvl5ös troopsokkal. :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2310) lezuvius válasza dragonfx (#2309) üzenetére


lezuvius
őstag

Jaja a kutya az kotelezo darab :)

Csontil ellen az eros mortar+wizi tower a jo megoldas,mert a trappeket inkabb a giantekre alakitsd ki.
+1 fal az ertelmetlen,mivel area damage van a csontinak s 2 kockanyi sugaru korben robbantja a falakat.

DE-t ugy ved,hogy minnel magasabb szintu a tarolod s igy tobb ido,mig kilopjak belole.
(Nekem napi 20-40e kozotti a DE lootom s itt mar nem szamit annyira )

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2311) dragonfx válasza lezuvius (#2310) üzenetére


dragonfx
veterán

de azok lassuak nem? mire lőnek odafordul mortár már robban a fal.. :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2312) lezuvius válasza dragonfx (#2311) üzenetére


lezuvius
őstag

Ha hamar kuldi be a csontit akkor kiszedi a mortar,ha viszont jol csinalja akkor is ott a wizi tower+ a tobbi def,persze ha eleg csonti van akkor mind1 is.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2313) dragonfx válasza lezuvius (#2312) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem most a lila falhoz küldött 2+1.et odaraktam 2db archer towert. de lvl5ös wb volt.az elég huzos nem?
volt 4db proba halálos falam az kibirta a 2db lvl5ös wb.t.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2314) lezuvius válasza dragonfx (#2313) üzenetére


lezuvius
őstag

Nem hianyzik a klanodbol par eros ember,akik segitenek az ilyenekben?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2315) Chuzzlee803 válasza dragonfx (#2313) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Meg merem kockázatni, hogy segítek: a wb ellen az izmos cannon a jó. Ha elég erős a cannon, 1hitben megöli a wbt. Remélem, segít.

(#2316) Chuzzlee803 válasza CseteBalu (#2308) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Egész jó, az összes bajom, hogy a tesla kint van. Sokkal jobban szív a támadó, ha legbelül van, és nem tudja kiiktatni.

(#2317) lezuvius válasza Chuzzlee803 (#2315) üzenetére


lezuvius
őstag

Az agyu is jo,de az point def s azt konnyu lekotni a giantel,mig egy lvl7 s wizi splash tamadassal egybol viszi az 5-6os csontit. Mortar lvl6n viszont egybol viszi.

U.i. Lvl6s wizi sajnos nem viszi egybol (ami elerheto th8-n)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2318) CseteBalu válasza Chuzzlee803 (#2316) üzenetére


CseteBalu
csendes tag

Igazából a tornyot még nem tettem le, az helyett nagy bomba van.

(#2319) dragonfx válasza lezuvius (#2317) üzenetére


dragonfx
veterán

6os wizitower nem szedi ki a csontit egyből?
a mortár golyója elér oda amig robban?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2320) p1h3


p1h3
csendes tag

Üdv!

Olvastam már róla egy csomót, de a problémámra még nem kaptam semmilyen angol vagy magyar fórumon választ, hátha tud valaki itt segíteni.
Szóval van egy tabom azon játszom lassan fél éve. 60 as szinten vagyok de a tabot újra kéne húzni. A settingsbe ha azt mondom h "link a device" közli hogy jelentkezzek be a gugli fiókba. Ha azt mondom ott hogy "sign-in" akkor felugrik hogy épp bejelentkezik, majd közli hogy akarom e betölteni a mentett verziót ami 2. szinten van. Hát nyílván nem szeretném, de utána meg vagyok lőve (csak 2 gombot ajánl fel a "cancel" és a "load"). A telóra át akarom linkelni a játékot (meg persze reinstall után szeretném h a tabon ugyan ez az állapot fogadjon), de egyáltalán nem tudom hogy kellene megoldani hogy a mostani állapotot társítsa a google fiókomhoz. A google+ nál megtaláltam azt a beállítási lehetőséget, hogy a programok hol és milyen jogokkal társulnak a guglifiókomhoz, ezt a kapcsolatot töröltem is de különösebb hatás nincs, sőőőt egyáltalán nem változott semmi, csak hogy amikor rányomok h "sign in" akkor engedélyeket kér és persze ha sok lehetőségem nincs csak annyi hogy "bejelentkezés".
1 szó mint 100... valaki esetleg meg tudja mondani hogyan tudom az aktuális állapotot a google fiókomhoz rendelni és ne minden áron a régen (nem is emléxem hogy csináltam ilyet) mentettet akarja nekem betölteni?

(remélem nem az történt amit egy külföldi topicban olvastam, hogy bizonyos szintig kell ezt megtenni mert utána már nem enged linkelni)

Előre is köszönöm.

p

Több mint 100 hirdetés csak pozitív értékelés! A becsület többet ér pár nyamvadt ezresnél!

(#2321) Chuzzlee803 válasza p1h3 (#2320) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Csinálj egy új gugli fiókot, és mentsd arra. A többi játékba meg az eredetivel lépj.

(#2322) lezuvius válasza Chuzzlee803 (#2321) üzenetére


lezuvius
őstag

Olvasd el megint,mert ha csak ranyomsz,hogy g+ akkor is kifogja adni a masik falut,de azt egy kovetkezo gombbal felultudod irni.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2323) dragonfx


dragonfx
veterán

CC Hungary klánunkba aktív tagokat várunk.
felvétel 1200 trofi és th7től. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2324) Chuzzlee803 válasza lezuvius (#2322) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Én hozzáadtam egy új gugli fiókot, amikor valamelyik játékba be kell lépni, mindig feldobja, hogy pipáljam be, amelyiket használni akarom....

(#2325) Manitou85


Manitou85
újonc

Sziasztok

Teljesen kezdő, ám de annál lelkesebb játékos keres egy klánt ami befogadná.
Jelenleg 23as szintű vagyok, TonHalam 5-ös :) 1064 trophy.
A játékot még csak most "tanulgatom" olvasgatom,játszom, de elfogadom a tanácsot.
A Játékban is Manitou néven vagyok fenn.

Köszi :)

(#2326) CseteBalu válasza Manitou85 (#2325) üzenetére


CseteBalu
csendes tag

Szia, a mi klánunk jelenleg nem a lehető legjobb magyar klán, de mindenkit szívesen várunk. A klán neve predators és mivel több ilyen nevű klán van, ezért meg kell keresned azt, amelyikben Balu az első és abba kell jelentkezni (persze ha úgy döntesz, hogy belépsz).
A CWket egymás után indítjuk és mindenki co-leader lehet.
Remélem úgy döntesz, hogy belépsz.

(#2327) markussandor válasza CseteBalu (#2326) üzenetére


markussandor
senior tag

bocs az offért, de miért jó, hogy mindenki co-leader?
a nyilvánvaló hátrányai mellet van bármi előnye?

(#2328) redbiro válasza CseteBalu (#2326) üzenetére


redbiro
őstag

add meg a klán taget és akkor nem kell így bénázni a keresgéléssel

it never gets easier, you just go faster

(#2329) CseteBalu válasza markussandor (#2327) üzenetére


CseteBalu
csendes tag

Azért jó, mert szinte mindig van online tag és ha jelentkezik valaki, egyből fel tudjuk venni.

(#2330) dragonfx válasza redbiro (#2328) üzenetére


dragonfx
veterán

hogy lehet az alapján keresni?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2331) hrvp válasza CseteBalu (#2329) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ahhoz nem kell Co-Leader, az war indítás miatt kell, Elder is tud tagot felvenni/elutasítani, illetve kick-elni.

(#2330) dragonfx
Ugyanúgy, mint név alapján :) beírod a keresőbe, mivel ez egyedi, csak azt a klánt adja ki találatként, amelyiknek a clantag-jére kerestél.

(#2332) Manitou85


Manitou85
újonc

Esetleg, ha valaki adna egy-két jó tanácsot, h mire érdemes itt figyelni (alacsonyabb szinten) mit érdemes húzni, fejleszteni, melyik a legjobb offenzív egység :)
Köszi

(#2333) stivi1g válasza Manitou85 (#2332) üzenetére


stivi1g
tag

Lootolj minél többet:) Nincs nagy lehetőség hogy csak ezt fejleszted akkor előrébb jutsz... Tehát mindent kell fejleszteni szépen sorba!

(#2334) Manitou85


Manitou85
újonc

Igyekszem felfejleszteni a sereget, már elérte a megengedett maximumot, én barbárokkal, íjjászokkal és óriásokkal járok fosztogatni. (ha kemény a fal akkor viszek robbantós csontit :) ) A bányákat annyira nem erőltetem, inkább a védelmi épületeket húzom.
lassan egy napig épül egy ágyú vagy egy torony és addig elég sebezhető vagyok, mert hát ugye az addig "nem üzemel"...

(#2335) redbiro válasza dragonfx (#2330) üzenetére


redbiro
őstag

nem fogod elhinni: beírod a klán keresőbe :)

it never gets easier, you just go faster

(#2336) dragonfx válasza redbiro (#2335) üzenetére


dragonfx
veterán

oks ezt nem tudtam 1x probáltam de smemit nem adott ki.akkor kuamu kodot adtak vagy elírták?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2338) kolbika123


kolbika123
csendes tag

Sziasztok!

A hungary dominat(‪#‎9RGUQ80V‬) klánba várunk komoly aktív játékosokat.
Minimum: TH6,lvl 3+ katonák, 1000 trophies.

Heti két garantált cw van.

Üdv: Kolbi

(#2339) schellj


schellj
tag

Sziasztok. Schellj vagyok a játèkban, 1,5-2 ève játszom. Règen a HUN-Akadèmiában voltam. Hosszabb ideig nem tudtam játszani ,most viszont nem találtam a klánt.
Csináltam egy klánt a neve Magyar-Kikèpző. A cèlja az lenne, hogy segítse az újakat, ès összegyüjtse az aktív játèkosokat. Ebben kèrnèm a segítsègeteket.
Kèrnèk mindenkit akár új tag akár règi hogy jöjjön hozzám (nk). A klán új, feltètel nincs egyenlőre.

Nokia Lumia 900, Lumia 630

(#2340) Seat18


Seat18
tag

Várjuk az aktív tagokat! Mi aktívak vagyunk ahogy láthatod a képen egy 40/40-es war szerepel :)
Ha szeretnél győztes warokat nyomatni és megfelelsz a feltételeknek akkor várunk téged sok szeretettel :)
Infó a képekben :)
[L:/dl/upc/2015-01/08/432841_tov7ftjhfjrlpxzq_10906555_810878028971587_7342955624203086829_n_2.jpg](IMG:/dl/upc/2015-01/08/432841_tov7ftjhfjrlpxzq_10906555_810878028971587_7342955624203086829_n_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#2341) Manitou85


Manitou85
újonc

Mi alapján sorsol össze támadáskor? a tropy-t nézi vagy a Th-t?

(#2342) mrpet válasza Manitou85 (#2341) üzenetére


mrpet
tag

Szia! Állítólag a saját kupaszámod, plusz mínusz 200... nem a TH-t nézi az biztos. Nekem is gyakran más Th-s ellenfeleim vannak, viszont kupában maximum 200 eltéréssel.

[ Szerkesztve ]

(#2343) Manitou85


Manitou85
újonc

Mostanában, nálamnál sokkal erősebb játékosokat dob fel, 1100 trófea körül járok, de még csak 5-ös a Th-m és 25 szintű vagyok. Ha "mesterségesen" leviszem a trófeámat 900-1000 körül, akkor hozzám hasonló ellent sorsol, ha jól értem.

(#2344) lezuvius válasza Manitou85 (#2343) üzenetére


lezuvius
őstag

Az aktuális ligádhoz képest +-1 liga számít,amikor nagyon kevés a szabad base,akkor lehet olyan,hogy akár -4 ligával lentebbit kapsz (erre eddig csak masterben volt példa)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2345) Manitou85 válasza lezuvius (#2344) üzenetére


Manitou85
újonc

Akkor az volt a baj, h túlságos felmentem a ligában, persze a szintemhez képest.
Már gyorsan le is estem egy ligát :) itt könnyebben érvényesülök :)
Köszönöm

(#2346) capulet75 válasza lezuvius (#2344) üzenetére


capulet75
addikt

Warban is néha bead kutyakemény ellenfeleket, de azokat is le lehet verni. :) Egy kivétel volt, azok nem is tudom hogy kerültek velünk össze olyan magasan felettünk álltak, és még ők is csak 2 csillaggal mentek.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2347) Shuriken. válasza Manitou85 (#2343) üzenetére


Shuriken.
csendes tag

Írtam privátot

(#2348) markussandor


markussandor
senior tag

Sziasztok!

A "kiképző tábor" nevű klánba jöhet mindenki (igen, a gyerekek is), a legkisebbtől a legnagyobbig, nincs semmilyen megkötés, nincs követelmény, ha meglesz a 10 fő, akkor heti egy CW-t tervezünk.

Akik komolyabban szeretnének játszani, és elmúltak 18 évesek (vagy szellemileg érettek), legalább TH6-os (kimaxolt TH5-ös védelemmel) falujuk van, és szeretnének egy jó társasághoz tartozni, akkor keressék a "nagy kukackák" nevű klánt! Itt heti 2, esetleg 3 CW-t indítunk

(#2349) szimike79


szimike79
őstag

Szép jó estét mindenkinek.

Segítséget szeretnék kérni egy problémával kapcsolatban, ami egy iPhone 5-ön jelentkezett a játékban.
Erről lenne szó. Egy elég komoly th10-es falu van veszendőben és 1,5 év játéka. Aki tud valami megoldást kérem ossza meg velem. Előre is köszönöm.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2350) lezuvius válasza szimike79 (#2349) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia
Azt probaltad,hogy letorlod a clashit s ujra rakod majd a te fiokoddal probalod elinditani?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.