Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) HaliHUN válasza dragonfx (#2850) üzenetére


HaliHUN
tag

lol

(#2852) szente80


szente80
aktív tag

Sziasztok.Hátha tudtok segíteni vagyis biztos vagyok benne.Van egy klánunk eléggé vegyes szintűekkel és nem értjük,nem jöttünk rá hogy miért szinte csak nálunk sokkal erősebbekkel sorsol össze a rendszer akik ellen esélyünk sincs Clan Warban.A Town Hall szintet nézni?Már direkt vettünk be kisebbek hátha az a baj de a mostani warban megint sokkal erősebbeket kaptunk és persze veszítettünk.Tudnátok segíteni?Előre köszönöm

(#2853) sztanozs válasza szente80 (#2852) üzenetére


sztanozs
veterán

http://forum.supercell.net/showthread.php/381173-War-matchmaking-explained

Röviden:
1) A nagyon diverz klánok - főleg ha sok főből állnak - könnyen megszívják.
2) Ha a matchup nem talál 5 perc alatt ellenfelet, akkor célszerű újranidítani a keresést (cancel > start war)

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2854) stivi1g válasza szente80 (#2852) üzenetére


stivi1g
tag

Hát sajnos a TH rush ezzel jár.. rengeteg player azt hiszi hogy ha felhúzza a TH-t 10es szintre akkor mennyire szuper lesz. De csak a Klánjával babrál ki mert a falu összértéke nő nem is kicsit. Pl egy TH9 hez képest a TH10 plusz 12 épülete van és még ha csak lvl1esre van felhúzva akkor is több lesz az összértéke mint egy kimaxolt TH8 vagy egy közepes TH9. De védelmben és támadásban meg sehol nincs..

Nálunk is volt egy tag felhúzta magát TH9re ezzel a warlistán a 5. helyre lépett és az ellennél még a 14.et se tudta beverni... őt viszont simán verte 14-től felfele mindenki.

Röviden kiszórtuk a th rusolt tagokat azóta csak nyerünk...

(#2855) dragonfx válasza stivi1g (#2854) üzenetére


dragonfx
veterán

hát nehéz ügy amig hozzáka csillagokat a rusholtak addig ok.
de ilyen lvl4 troops th9en az huzos sőt van benne 3as is.
nálunk is van olyan akit berak első10be és tudom ha én famolnék leverném.
amugy egy apro gyakorlati tipp.
ha a airdefet huzod lejjebb rak a cw map.on.nem tudom miért.
;)

ez a cw ujrainditás faxság elöző 2cw.nken ahgytam engyed orát és korrektet kaptunk. volt mikor ujrainditottam 3x10 percig nemtalált nem fogok ezzel bohockodni... :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2856) HaliHUN válasza dragonfx (#2855) üzenetére


HaliHUN
tag

Általában 2-4 órás a searchünk.

(#2857) sztanozs válasza HaliHUN (#2856) üzenetére


sztanozs
veterán

Óbazz, mi inkább indítunk 10x 5 percenként keresést...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2858) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!
Akinek esetleg nincs klánja vagy éppen keres és szeretne egy jó klán várjuk szeretetel.
Szabályok nem vészesek,
Ha jelentkezel kérlek azt magyarul ted és rám hivatkoz.

(#2859) szente80


szente80
aktív tag

Nagyon köszönöm a segítséget,akkor a TH10 el elszúrtuk,sajnos párunknak már az van.

(#2860) HaliHUN válasza sztanozs (#2857) üzenetére


HaliHUN
tag

Mi is fél óráig hagyjuk általában.

(#2861) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Nos, ki hogy áll clanperkekkel? Szerintetek hasznos ez? Melyik része tetszik, ha tetszik egyáltalán?

Kezdem: mi pár órája lettünk kettesek, és fölöttébb hasznos, főleg majd amikor az adott-kapott troopok szintjét megnöveli, na akkor lesz igazán jó :)

[ Szerkesztve ]

(#2862) HaliHUN válasza Chuzzlee803 (#2861) üzenetére


HaliHUN
tag

45v45 warok esetén 31 war azaz 62 nap felhúzni 0-ról 5-re. Mi erre várunk.

Bővebb info: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2863) dragonfx válasza HaliHUN (#2856) üzenetére


dragonfx
veterán

annyi idő alatt tud találni csak?
nekünk 15-20 perc alatt talál.nem állitom le most is nyomikat adott pedig 20 perc tuti volt.

mi is ma este leszünk lvl2esek.ez a 15perces request szimpi.
a donate refound is. a többi annyira nem nagy show.sokára elérhető.
megnéztem ezta linket.
azt hittme értem a rendszert de rá kellett jöjjek nem. :C
most akkor rendes játékba és cw házba adott.at is visszatériti? darkosokat is?
(igen még mindig nem értek angolul,google forditó meg xarul csinálja.) :B

nekem eza 2 a szimpi.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2864) HaliHUN válasza dragonfx (#2863) üzenetére


HaliHUN
tag

CW CC-be adott troopokat is téríti. Dark troopokat is.

Az oka egyszerű a hosszas keresésünknek: Rajtunk kívül alig létezik olyan klán, aki maxolja a TH8-akat, viszont TH8 alapú. A matchmaker általában több, de gyenge TH9-cel kompenzálja a közel maxolt TH8-ainkat.

[ Szerkesztve ]

(#2865) #53932800


#53932800
törölt tag

Maxolt TH5 friss TH6-ként klánt keresek:)

(#2866) lezuvius válasza HaliHUN (#2864) üzenetére


lezuvius
őstag

Ti tartotok th9-t a lufik miatt vagy tiszta th8 klan vagytok?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2867) HaliHUN válasza lezuvius (#2866) üzenetére


HaliHUN
tag

Mostanság van egy TH10-ünk is. A leadership épp transzformálódik TH9-re, szóval hamarosan TH8-9 leszünk vegyesen.

Mostanság is tartunk TH9-eket, leginkább hog és witch donation miatt. Meg persze azért, hogy megtanuljuk tőlük a hogo/holo/laloon fortélyait. Az alvégen van 5-7 TH7 is, okos TH7-esek nagyon hasznosak nehéz warokban. Simán hozzák a közepes TH8-asokat is.

(#2868) gergo5991


gergo5991
őstag

találtam egy gyereket, lvl 58 as azthiszem, és 2700 trophyn van. Lehetséges hogy ezt még a játék elején tolta fel? bár azóta nem kellene hogy még mindig 2700 on maradjon, mert leverni 5 másodperc. Szóval vélemény erről hogy low lvl-en ilyen trophy szint?

[ Szerkesztve ]

(#2869) lezuvius válasza gergo5991 (#2868) üzenetére


lezuvius
őstag

Th snipe-al ha van eleg ideje,akkor eljuthat.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2870) dragonfx válasza HaliHUN (#2864) üzenetére


dragonfx
veterán

na faja.
hát akkor igen, elnézve a faludat elég huzos, szerintem friss th10ek ellen is pariban vagy bőven.1-2*ra.
nekünk első 8-10 szokott th9 lenni többi mind th8.

2867>>nálunk aig van th7es már aki van amxolás végefel tart és jaja hozzák a csillagokat. :K

2868>>hát elég örültséget csinál de ha őt ez érdekli.....
2869>>megprobáltam felmenni én is az 1000 gem miatt masterba. 2100nál elfogyott a türelmem...megvettem. :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2871) dragonfx


dragonfx
veterán

Hali főleg tőled kérdem. te mit cisnálsz th8on az elixirrel?
nekem olyan szinten bepang...és azért benn van teszem azt 3 guriga az azért már durván vonza a th9-10eket is. :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2872) HaliHUN válasza dragonfx (#2871) üzenetére


HaliHUN
tag

War donationök nagy részét én és a többi hasonló cipőben járó srác tolja. Emellett persze normál donate, és és amikor van idő (éjjelenként, stb.) berakok egy-egy mass drag/loonion armyt. De tény, hogy ennek ellenére is nagyjából 30-40 millió elixír ment a semmibe mióta kimaxoltam belőle mindent.

(#2873) dragonfx válasza HaliHUN (#2872) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y :Y
az kemény...akkor én nem szolok semmit...direkt keresem az aranyorientált lootokat. :U
nyugi éjjelre én is berakok 4 pekkát, a spell persze folyamatosna emgy ez nem kérdés. :C
a war donate nem viszi....most archer az semmi...wizi se sok...witchet ti szoktatok szorni? :U...sari annyira nem nyerő már annyira...
nekem ilyen 1500-2000 a donate.om.ezek mellett ragad be, és kb az 1/4e darkos.... kéne 2db labor avgy 2db spellfactory. :C...ha rámennék a dark.ra az is beragadna. direkt szorom....3-4 ribi 10 minion/attack, éjjelente 2 golem...
a rohadt falazást miért vették el. :W

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2874) HaliHUN válasza dragonfx (#2873) üzenetére


HaliHUN
tag

Tekintettel arra, hogy az ellenfeleink nagy része sarizik, én archer-minion kombót tolok 1 wizarddal meg 1 loonnal. Meglepő, de a loon rendkívül hatékony CC-ben, eléggé meg tudja kavarni a földi attackokat. Sarit védő CC-ben személy szerint nem-igen használok, de az is tény hogy eléggé meg tudja kavarni a dolgokat. Például ha az ember valk CC killt tol, abban az esetben eléggé meglepő tud lenni egy drag.

(#2875) dragonfx válasza HaliHUN (#2874) üzenetére


dragonfx
veterán

;)
a loon az mit takar nálad? baloon? valk? =valkyrie=baltás ribi?....drag?=dragon=sari?
igen a wizi archer duo a legjobb lentre föntre lő meg a minion csak abbol is ugye 4-5ös a faja.
valkyrie esetleg nagyon jo még....csakhát ha sarival jönnek....necces..el kell érni ne merjenek azzal. :)) . azért éppeszű ember 3db 6os airdef ellen nem indul neki sarival mert az boritékolhato 3* nem lesz.jo ha nem is megy arra hanem a cél az 1* akkor jo lehet esetleg a 2.

u.i.:éjjel egy full th8 nekemjött hát mit ne mondjak 2*ra simán begyalázott és a darkot elvitte.... :Y
ez a darkelvitle hogy müxik? th9 felezi a elvihető dark.ot ha th8at támad?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2876) HaliHUN válasza dragonfx (#2875) üzenetére


HaliHUN
tag

Loon az hőlégballon.

Ma este engem is leraideltek egy kellemes 600/300/2000-rel, vettem 2 nap shieldet hogy teletöltsem a bányákat is mire TH9-re érek. Elég volt 3 percre offlineba menni :)

(#2877) Hunmugli válasza HaliHUN (#2867) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szerintem eléggé tudok angolul, de azért ezek a rövidítések nagyon... durvák :B A holo-t azt értem (hogg és ballon), de a többi az ködös. Legalább egyszer írd ki.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2878) stivi1g válasza Hunmugli (#2877) üzenetére


stivi1g
tag

hogo hog/golem
holo hog/ballon
laloon Lavahunt/ballon

(#2879) oscar32-


oscar32-
csendes tag

Üdv !

HUN 2015 klán megalakult a mai nap.
Mindenkit szívesen látunk !
cw-re hajtunk !

oscar

(#2880) Krixxxx válasza HaliHUN (#2874) üzenetére


Krixxxx
újonc

Nyugiiii

(#2881) Krixxxx válasza HaliHUN (#2874) üzenetére


Krixxxx
újonc

Nyugi

(#2882) HaliHUN válasza Krixxxx (#2881) üzenetére


HaliHUN
tag

Jó.

(#2883) dragonfx válasza HaliHUN (#2876) üzenetére


dragonfx
veterán

aha oks nem értem a röviditéseket :C
de ha veszel shieldet akkor addig nem is attackolhatsz nem?
elméletbe 5 perc után dob le nem?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2884) Szevi 99


Szevi 99
újonc

Sziasztok! Ha van kedvetek gyertek a Maffiózók nevű klánunkba! Remek társaság vagyunk és mindenki segít mindenkinek. Ha kérsz katonát kapsz is mert mindig van valaki fent. :) Min.szint.: lvl 60, 1200🏆

(#2885) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, nem régtől játszóm TW5 level.
Egy valamit nem értek, ha valaki támad majd ránézek falujára minden szénné van rombolva avagy fölös őt támadnom is, ez hogy lehet?

Előre is köszi :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#2886) KISDUCK válasza erikke17 (#2885) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ha bosszút akarsz állni és falunézetnél szénné van b###va akkor már valaki megtámadta és nem nézett még fel azóta a játékra a tulaj, ilyenkor kap pajzsot és csak akkor tudod a bosszúd beteljesíteni, ha nem aktív a védelem, de 100-ból 99-szer nem éri meg a bosszú, mert nem lehet a szükséges nyersanyagot visszalopni.
Tipp: ha kiteszed a városházád falon kívülre, lehet hogy csak azt rombolják le nem visznek nyersit és akkor kapsz 12 óra védelmet.

(#2887) dragonfx válasza KISDUCK (#2886) üzenetére


dragonfx
veterán

hát köhö revenge.gel szedtem én már 250/250et. tény ritka de van 10/3x kb...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2888) Satariaaa


Satariaaa
tag

Sziasztok!

Gyertek, csatlakozzatok a Clash of Clans klán és játékoskereső csoportjához, ami kifejezetten erre a célra lett létrehozva! Találd meg a klánod vagy a játékosod könnyedén! Nincs duma és fölösleges ostoba postok, csak a lényeg! Várunk mindenkit! Osztani ér! :)

https://www.facebook.com/groups/cocjatekoskereso/

(#2889) lezuvius válasza Satariaaa (#2888) üzenetére


lezuvius
őstag

Egy ilyen csoportot miert kell zarta tenni?
Szerintem ha nyilt lenne nagyobb sikert arathatnatok vele

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2890) Satariaaa válasza lezuvius (#2889) üzenetére


Satariaaa
tag

Gondolod? Tegyem át nyiltra? Igazából megismertem pár embert egy másik csoportba, akikről tudom, hogy gázosak, aztán ez a szűrés előszobája. Illetve, aki nem a szabályoknak megfelelően tölt fel egy hirdetést, azt nem tudom csak úgy kitenni a csoportból, meg akkor se, ha balhézás van. Nem akarok egy moderálatlan halmazt, abból van egy már (ami szinén zárt amúgy)...
A játékoshirdetések meg úgy működnek, mint más csoportban! Ha nem lenne szabályozva, akkor egy átláthatatlan képhalmaz lenne az egész csoport, ami használhatatlan lenne!
Ezek miatt van zártra rakva, semmi másért. Rend is van.
Enne ellenére fontolóra veszem, amit mondtál! Köszi :)

(#2891) dragonfx


dragonfx
veterán

de amugy eza játékoskeresőnek mi értelme?
aki akar klánt találni és értelmes helyne szinten tart suinte végtelen helyre be fogják engedni....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2892) Satariaaa válasza dragonfx (#2891) üzenetére


Satariaaa
tag

Kicsit nehez tudtam értelmezni, amit írtál, de csak sikerült! Én annak ellenére hoztam létre ezt, hogy 106. szintű vagyok! Nem csak azokra kell gondolni, akik baszott sokat tudnak játszani és "nagyok", ne adj' isten, gemeznek orrba szájba, hanem másokra is! Jó játékost és jó klánt meg nem olyan egyszerű találni, főleg nem a kissebbeknek! Az én klánomba is elkélne egy két jó játékos és bizony érzem hiányát egy klánkereső topicnak vagy fb csoportnak! A global chatbe nem írogathatom be állandóan, hogy magyarokat várunk... :) Azon kívül, facebookon egy darab coc csoport van, ami 2000+ embert számlál és totál moderálatlan és kerge. Benne voltam, tudom! Kitettem a klánom ajánlását és ahogy rányomtam a post gombra, már a 70. helyen volt, mert beugrott 10másik ajánlás meg 60 darab "mit fejlesszek?, jó így a bázisom?, mivel támadjam ezt cwn?, megnyertük a cwt, mit fejlesztenétek a helyembe?" és reggelig sorolhatnám, az "értelemtől" duzzadó kérdések áradatát! Nem beszélve arról, hogy azonnal indul a trollkodás, amint kiteszel egy ajánlást, tök mindegy milyen a klánod, halálra oltják! Tehát a 2000tagból szerintem 1800 mind 10-15év közötti, tapló rohadék... Ki is léptem! Ekkor hoztam létre ezt a játékoskereső csoportot, ami célzottan erre irányul, ökörségek és bunkóskodás nélkül! Döntse el ez alapján mindenki, hogy van e létjogosultsága vagy nincs! Akinek tetszik várjuk szeretettel! Facebook.com/groups/cocjatekoskereso

[ Szerkesztve ]

(#2893) dragonfx válasza Satariaaa (#2892) üzenetére


dragonfx
veterán

hát igen nagyon sok csira legénykedik ebben a játékba akinek inkább iroasztal meleltt kéne ülnie még aztán estimese.... én is kivételt tettem bevettem korhatár alatt párat egyenlőre nincs gond velük... :U
de van pár tag aki ennek ellenére is bénán csinálja.tudom látom.tapasztaljuk.
de tény ez egy játék mindneki másképp más irányelvek alapján játsza.arra fejleszt amerre ő jónak látja.
most leírhatnám én hogy gondolomn de tuti jönne 5 cáfolat....
Engem inább a sok inaktiv ember zavar. szerencsére nálunk egyre ritkább az ilyen aki faja az ugyis megmarad, bennmarad rájön jó nálunk. :B
én szigoruan veszem a szintet aki nem fér bele nem fikázuk le de megmondjuk sry jöhetsz ha megvan ami kell.
egy közösség ugy hatékony ha mindne tagja közel egyenlően tesz a közös érdekért.
Klánom nagyrésze bármikor találna másik csapatot mégsem megy el. ha jol tudom 3 ember innen logoutról is bejött hozzánk ott is vannak. ;)

ez a lvl2 klán vonzza az embereket hirtelen 5-6 jó tag is jött. :K ..mondjuk ezt sejtettem mert ebből tükrőzödik az aktivitás is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2894) Matyii..


Matyii..
újonc

Sziasztok!
Nemrég alapítottunk barátaimmal egy Klánt és aktív tagokat keresünk! A klán neve : Csonkítók
A célunk, hogy egy erős, tapasztalt magyar klánt hozzunk létre. A szint kevésbé számít mint az elhívatottság.
Mindenkit várunk szeretettel!
Üdv.: Matyii.. Lvl 102

(#2895) stivi1g válasza Satariaaa (#2892) üzenetére


stivi1g
tag

Én benne vagyok egy zárt klánkereső csoportban 30 tag.. lehet ez az az agond hogy itt is elég sok a fals hirdetés. 90% warnyerés nulla wars won. Magyar 2015ös toplista első helyezett klánja stb...:)
Szóval egy zárt csoportnál sem lehet kiszűrni a kreténeket:)
Mondjuk én jót mulatok rajtuk:)

(#2896) sunone válasza dragonfx (#2893) üzenetére


sunone
aktív tag

Ez a bizonyos/azonos szint megkövetelése is hatékony lehet, ha szerencsétek van a játékos belépésekkel.

Mi úgy oldottuk meg, hogy külön tartunk kis és nagy CWt az erősebb és gyengébb bázisok részére. Folyamatosan indítunk, ezért max csak pár napot "kell" pihenni a kimaradt játékosoknak, de a stratégiába, donatioba így is bele lehet adni apait-anyait :-)

(#2897) Satariaaa válasza stivi1g (#2895) üzenetére


Satariaaa
tag

Igen! Szerintem abba a csoportba vagy, amit hirdetek :) Pont az a lényege, hogy nem a top klánoknak készült ez feltétlenül, hanem mindenkinek! Olyan csoport létrehozása a főcél, aminél nincs mocskolódás, hogy hanyadik szintű a klán, milyen az összetétel, hány csillaga van, stb... Értem én, hogy fontos ez is, de ne kövezzék meg a kissebb klánt azért, mert tagot keres! A másik coc csoportba is ezt tapasztalatam, hogy aki sokat "elért" már a játékban, az iszonyat magas lovon ül, holott ez egy csak egy játék, különösebben nem ruház ez fel senkit semmivel, de persze a pökhendi oltogatás az megy! Aztán nagy csönd volt mindig, mikor megkérdeztem egy ilyet, hogy ő mekkora volt, mikor kezdte... :)
Hirdessen bárki, akinek hirdetni valója van, legyen az kicsi, nagy és ne legyen genyóskodás :) Mert szükségtelen! Ez ennek a csoportnak a lényege. Valszeg a normalitása miatt nem fog elterjedni rendesen szerintem, mert iitt nincs balhé és az ugye nem "buli"... Nem baj meglátjuk :)

(#2898) dragonfx válasza sunone (#2896) üzenetére


dragonfx
veterán

mondjuk ugye miota van piros, zöld azota más a szitu.
van 2 tag aki felhuzási szándékkal van nlunk engedtem mert "csokos"ak. :DDD
de amugy aki belép ugyse engedia rendszer bizonyos ideig cw.re nem? ilyne szürke lesz a plakettja és egy piros csik megy alatta, viszont valakit azonnal enged.hogy van ez ti tudjátok? :U
most csak 25ös cw.ket tolunk meg általlban mindig van jopár embernek dolga vagy fejleszti a spell.t stb...
persze a törzstagok ez esetben adnak ugyanugy csak nem kell attackolniuk ja.
látszik fejlődünk, mert mostmár benne vagyunk a top200 magyarba...és egyre durvábbakat kapunk...elözőek hollandok voltak azt nyertük, de ez a mostani ruszkik...hááát.... :DDD :DDD
amugy nem tartom erős klánnak a mienket sehol nem vagyunk ilyen mega empire meg ilyenektől....
max jo a hangulat, csapat összetartás és a csapatmunka eredménye a 19 win.
th8 és lvl60+ 1300trofival most ez van kinn nálunk. De ha megnézem az embert és látom th7 végén van jó védelemmel és maxos troopokkal...látom lootol bőven és donatetolt is...akkor beengedem.értelemszerűen volt már th9 aki megfelelt és ugyanezen ok miatt(katonák) rejected lett....lvl3 troopssal ne már...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2899) markussandor válasza dragonfx (#2898) üzenetére


markussandor
senior tag

"amugy aki belép ugyse engedia rendszer bizonyos ideig cw.re nem? ilyne szürke lesz a plakettja és egy piros csik megy alatta, viszont valakit azonnal enged.hogy van ez ti tudjátok?"

ha nem vagy tisztában a játék szabályokkal, legalább ne terjessz hülyeségeket!

bárki mehet azonnal cwre, akár belépés után 1 perc múlva is, a coc nem korlátozza ezt a "jogot"
ha szürke a pajzsa, és piros csík megy alatta, az azt jelenti, hogy aktív cw-ből jött át hozzátok, és amíg az le nem jár, addig nem vehet részt veletek egy warban (a pontos, hátramaradó idő látszik az illető proliján)

(#2900) dragonfx válasza markussandor (#2899) üzenetére


dragonfx
veterán

köszia válasz a 2. bekezdés ezt nem tudtam. ;)
vagyis ilyen emberek azonnal kickelni fogok mert nem ahgyunk ott cw.t és nem ugrálunk mint a kenguru meg nem átjáróház a klán.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.