Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) Mrdevil válasza bonat (#15899) üzenetére


Mrdevil
addikt

Lulu? :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15902) bonat válasza Mrdevil (#15901) üzenetére


bonat
senior tag

tessék lövöldözni...nem itten sunnyogni katona! :DDD :DD

(#15903) r-chee válasza datango (#15890) üzenetére


r-chee
őstag

Felvettelek a listára.
Innentől olvashatsz pár bevallást, hogy ki hány éves közülünk :) .

Más: Game után gondoltam, beugrok, elolvasok pár kommentet, erre még munkám is lett... Ezt beírom túlórába és majd kifizettetem veletek ;] . Álmosan karikás szemekkel befogalmaztam ezt a helycsináláskor kicket a blogomba, szabályokhoz is. Ha nem túl szép és érthető, tessék kiabálni, mert mélyen alszom, készülve a szombati túlórára cégnél :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15904) v!ct0y válasza gabipaci (#15869) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ennyi erővel csinálhatnánk egy külön m60 meg cg topikot is..szvsz hülyeség. Legyen minden egy helyen.

(#15905) Target78hu válasza sh1fty85 (#15887) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Dáhogy baj csak ,ha pl.: az aktuális tím amibe bepottyanok 90%-a épp a kill-re hajt csak ,akkor igen visszaveszi a lendületemet ,mert általában így állóháború alakul ki sajna és akkor az nem rásss vagy konveszt ,hanem mezei tdm. Ha meg tdm-ezni akarok ,akkó' nem böffözni menek hő ;)
Nekem most külön kihívás egy-egy olyan fegyver használata ,ami ritka a csatatéren ,mint a meztelen csubi ,mert ha gyengus fegyóval tudok kb annyit ölni ,mint a legjobbakkal(populáris) ,akkor belém öröm bodottá van ezerrel :D
Mindenki más-más dolog miatt játszik ezzel a bug/lagg-mentes agyon-spupportozott gaméval :P

E meg egy remek oldal (bfbc2 adminos - bár lehet írta már valaki ): [link]

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#15906) creedszl válasza sh1fty85 (#15887) üzenetére


creedszl
aktív tag

én máshogy fogom fel ezt a dolgot a k/d aránnyal kapcsolatban.mivel ez egy csapatjáték, legalábbis annak kéne lennie.szerintem a k/d másodlagos.az első a W/L arány.Én csak arra törekszem hogy minél többször nyerjen a csapatom, nekem az tetszik ha W/L arányom 1 fölött van.És ha erre törekszem akkor szerintem a k/d is folyamatosan javulhat.és ha mindkettő 1 fölött van az a tuti:)

Gabi:
igazság szerint én is szkeptikus vagyok a fórum szétválasztásával kapcsolatban.mivel én és a legtöbb ember aki itt aktív fórumozó mind a PH-ra jár így gyakorlatilag mindenki átmehetne a másik topikba.mert szerintem is jogos hogy gyakorlatilag azzal hogy itt a PH szeróról beszélünk folyton az a topic szétoffolása.

Hulligaaan

(#15907) bonat


bonat
senior tag

hát most is döglődik a netem..
mint ahogy eddig mindíg este...úgyhogy mai játék ennyi volt :O :O

(#15909) Bada Bing válasza datango (#15879) üzenetére


Bada Bing
tag

Semmiféle ilyen jogszabály nincs. A levegőbe beszélsz.

(#15910) Perillustris


Perillustris
senior tag

Bocs, ha már volt ilyen probléma:

Miért hiányzik két sor?

:R

Perillustris

(#15911) gabipaci válasza v!ct0y (#15904) üzenetére


gabipaci
addikt

Igazából én is nagy hülyeségnek tartom, de ha esetleg valakinek itt rosszul esik (volt már róla szó..) a PH! szerverekről szóló vita, tudjuk hova kell menni.
Nem leszek ideges, ha nem gyűlik a hsz abban a totyikban.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15912) gabipaci válasza Perillustris (#15910) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem hiányzik, már unlockoltad őket, ott már semmi feloldható nincs.

Logitech hardware tester

(#15913) Zsozsooooo válasza BandiHUN (#15894) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Egész-pontosan ezért lett rászólva :

[21:19:33] gerkon-ultra > szopki
[21:19:49] Pufajkas > kuss gerkon-ulttra!!!!!!!!!!!!!
[21:20:02] gerkon-ultra > fasszopo
[21:20:07] Szent.Ciryboy > eleg lesz

[21:24:26] gerkon-ultra > kakifej
[21:24:35] Pufajkas > kuss
[21:24:51] gerkon-ultra > anyadnak
[21:25:11] Szent.Ciryboy > megmondtam

[21:27:26] gerkon-ultra > csalo

[21:47:02] gerkon-ultra > geci csalok

[21:50:59] CR|CK - gerkon-ultra > SZADRA VIGYAZZ LEGYSZIVES
[21:51:12] CR|CK - GERKON-ULTRA > SZADRA VIGYAZZ LEGYSZIVES
[21:51:42] gerkon-ultra > m r utolag mondod te fasz

[21:52:42] gerkon-ultra > erre lvezel te k cs g?
[21:53:12] gerkon-ultra > idiota

(#15914) Źşë'


Źşë'
addikt

ma esti 2 utolsó meccsem, nem volt semmi, akkora gém volt atacama deserten mint AtoM!

ilyen k/d arányom még nem volt :DD meg is kérdezték: proof, hax? :D
leszedtem 1kör alatt vagy 4helit amiben legtöbbször 2en ültek :D volt egy triple killem is :D wáá nagyot rusholtam :C lehet sokat szívtam és picit szárnyakat adott :DD

http://i39.photobucket.com/albums/e185/mr_aron/ganja_gurl.jpg

pici hangulatfokozó :P

jó8 all)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15915) r-chee válasza gabipaci (#15911) üzenetére


r-chee
őstag

Jó helyen vagyunk itt, a topik már rég a miénk ;] . PH!-s topikban PH! szimpatizáns szerverről miért ne dumálhatnánk. Különben meg másoknak is adott a lehetőség a témában. Akiknek van saját klános weboldaluk, tized annyira sem pörög az oldaluk, mint ez a topik, szal egész jó "kis" aktív közösség vagyunk :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15916) sh1fty85 válasza Źşë' (#15914) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

és én meg ilyen meccsekből maradok ki... :W
Grat szép körök voltak!

(nah és tényleg hax? :P )

>imba< sh1fty_hu

(#15917) sh1fty85 válasza creedszl (#15906) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Creedszl: W/L arány uhh most néztem háát nem vok rá büszke .. de a véleményem továbbra is az hogy míg a K/D az ember saját maga "irányítja" addig a w/l-t már nem .. Valljuk be egy fecske nem csinál nyarat avagy 1 soldier nem pukkant mcomot..

nah igen meg amúgy is a "pro-k" mindig azt mondogatják.. hogy így public skill úgy public skill.. az nem számít mert csak gather-be (esl) lehet jól nyomni stb.. nah meg pcw meg bla bla

Mindenesetre bátran lehet az ember sokkal ambíciózusabb mint, hogy csak megelégszik az 1 fölötti értékekkel.. ^^ pl. nálam a cél az 1.8 körüli érték ^^

(talán karácsonyra meg is lesz... haha)

Gl Hf Gg mára!

>imba< sh1fty_hu

(#15918) ciry


ciry
őstag

Valaki most game?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15919) rankesz válasza ciry (#15918) üzenetére


rankesz
veterán

Még itthon a család, de készülnek anyóshoz több napra, akkor megint többet tudom nyomni... :)
Délutántól leszek... mindenki rettegjen (bonusfrag on the map) :DDD

(#15920) 7600 GS


7600 GS
addikt

Valamikor délelőtt Sun Rankeden? :U Én ráérek egész nap, szülők nincsenek itthon. :C Egyébként szerintem hajnalban lehet a legjobbakat nyomni, amikor sok kis csíter elmegy csicsikálni :D Jah és arra van valami ötletetek, hogy a Friends listába miért nem adja hozzá az embereket? Mert én küldtem egy pár PH!-s emberkének friend requestet, de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#15921) gabipaci válasza 7600 GS (#15920) üzenetére


gabipaci
addikt

Lehet hogy csak egyszerűen nem tartanak a barátjuknak, és nem igazolnak vissza :))
De valójában csak akkor működik ez a visszaigazolós-bejelölös okosság, ha mindketten be vagytok jelentkezve a játék főmenüjébe.
De akkor is csak max 20 cimborád lehet.
Talán hétfőn megoldódik, bár nem emlékszem hogy olvastam-e ilyet a changelog-ban.

Logitech hardware tester

(#15922) rankesz válasza gabipaci (#15921) üzenetére


rankesz
veterán

Jager hül már estére? Nem ártana... ;]
Jó lenne megint tolni olyan hajnalba torkollóst mint pár hete szombaton. Bár z0b0r most ment bulgáriába bícselni de az "öcsike" (akUsaV) lehet nyomul velünk.

(#15923) sh1fty85 válasza 7600 GS (#15920) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Nekünk a problémára az volt a megoldás hogy mindketten kölcsönösen meghívtuk egymást... s így már működött is.. mert sokszor előfordul, hogy meghívod de nem látja a másik.. :(

Remélhetőleg Gabipacinak igaza van és működni fog ez is jöv. hétfőtől.. (holnapután bár sztem magyaországra ez icsak kedden fog megétkezni.. s nem csak időeltolódás miatt.. :((( )

ui.: meg a repülést is hozzák rendbe !!!

>imba< sh1fty_hu

(#15924) gabipaci válasza sh1fty85 (#15923) üzenetére


gabipaci
addikt

LoL, ez ha minden igaz, nem tud nem azonnal a többiekkel együtt megérkezni.
Nem átszállással jön....
Rankesz: jaja

Logitech hardware tester

(#15925) ciry válasza rankesz (#15919) üzenetére


ciry
őstag

Jó neked, kár, hogy nekem nincs ilyen szünetem :(
Told majd m14-el ameddig birod, hátha le tudod rontani a k/d-d 0,3-ra :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15926) namenyicsavo válasza gabipaci (#15924) üzenetére


namenyicsavo
tag

Gabi létszíves gyere fel ts-re pár percre. Köszi

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15927) rankesz válasza ciry (#15925) üzenetére


rankesz
veterán

Annyi a titok hogy jó messziről válassz párt, és mindig legyen valami kifogás hogy te mért nem tudsz velük hazamenni látogatóba... ;)

Told majd m14-el ameddig birod, hátha le tudod rontani a k/d-d 0,3-ra :DD

Mekkora genyó vagy! :DDD Mostantól rettegj, vadászni fogok rád! :)) Rajtad fogok statpaddolni... eheh, Sőt, még sok-sok célzóvizet is meg fogok közben inni!

(#15928) sh1fty85 válasza ciry (#15925) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Most már elég.. ezt nem hagyom annyiban :) . m14 mindörökké.. kampányt indítok.. :)
az eddigi eredményem m14: 1h:41min:34sec ; 89kill (lol), de ebből 21 headshot, 23.94%

mondjuk még egy kis türelmet kérek mielőtt elérem a 0.3 k/d-t :) ugyanis az akció csak keddtől indul be! De 29.-től megállíthatatlan leszek.. Platina meg lesz 1 héten belül vazze. még ha belehalok is.. (vagy 500x ^^)

>imba< sh1fty_hu

(#15929) Źşë' válasza sh1fty85 (#15916) üzenetére


Źşë'
addikt

sose nyúlnék ilyen dolgokhoz :N, nagyon jól ment, gondolom nem voltak a játékosok sem olyan skilledek. Egy srácot úgy szedtem ki a bázis bejáratunknál h éppen futott fel bal oldali paravánok mögé, megpillantottam, aztán már rongyoltam is be a kerítés mögé tankkal. Szegényem mit kapott :DD és még aknákat is pakolt le a kijártra. :C Ez a map a kedvencem, akkora battle-k szoktak rajta lenni, csak nézek sokszor, imádom ezt a mapot!!

(#15920) 7600 GS ez a barátlista nekem is szokott szarakodni, ekkor szoktam azt csinálni h kilépek v kijelentkezek és általában megjavul, de az is lehet h kell kisebb időt várni h megkapd.

am az az m14 nem olyan szar ám! akár magnum skullóval akár szimplán HC-ben, csak kellene rá egy red dot! és máris ott lenne a top fegyverek között!

tegnap volt egy olyan neves jelenet is amiért ki is raktak egy szeróról :DD h: srác előjött éppen, a spanja white passon a uav előtti kerítés mögött volt, és a gyerek meg az útra termett. Ugye ez is játék bug, mivel a beérkezés előtt sokkal hamarabb berakja, én meg gondoltam magamban, odatolok neki egy rpg7et :DDD pici lomha rakétám mire odaér már aktívan játszani fg a srác :DD . Zoom, lövök, telitalálat, halál :D ekor jött még 1 ember uoda XD nem bírtam megállni h ne játsszam el még1x :D erre megint telitalálat, aztán meg fekete képernyő :DDD ezzel a szöveggel, h kirúgtak, im not a fu***ng tank :C szakadtam a nevetéstől :)) szegénykémben picit felment a pumpa, hozzá kell tennem h eleve tiltva volt az összes sniper :)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15930) Madn!ght válasza Źşë' (#15929) üzenetére


Madn!ght
addikt

:D Jó kép!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15931) creedszl válasza sh1fty85 (#15917) üzenetére


creedszl
aktív tag

akkor miért nem mindjárt 2.0?valamiért számodra bűvös ez az 1.8?

Hulligaaan

(#15932) HS 2142 válasza sh1fty85 (#15928) üzenetére


HS 2142
őstag

A patchet megvárhatjátok, volt videó, hogy m14-en red dot meg 4xeres, hátha belerakják hétfőn, vagy fegyverbalanszot ígérnek, amiről konkrétan annyit tudni, hogy a PC-s visszajelzések alapján változtatnak valamit.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#15933) sh1fty85 válasza creedszl (#15931) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Creedszl:
Igazad van a cél 2.3 lesz :)
(megdönteni a bf2142 statot ^^)

Úristenem vajon lesz ilyen statom Bfbc2-be valaha: (Krylov FA-37 AR: Kills: 6867 Death: 784 K/D: 8.76 Shots:103382 Hits: 26673 Accuracy: 25.8% Time:72:18:20 Per cent: 28.52% )

Az előfordulhat-e hogy vkit ledob azzal, hogy aiming vagy multihacking vagy bármi egyébbel úgyhogy a kidobott meg váltig állítja, hogy nem használ ilyen programot? (Pb a "hibás" persze...) Pl.: másik programnál használ calást vagy stb... de Bfbc2-be nem...

HS242::
Igen láttam azt a vidit.. elég érdekes volt acoggal az m14.. ^^
Az Onslought játékmod érkezik Pc-re vagy ez csak hiú ábránd?? Tényleg most egyáltalán "új" pályák jönnek?

Hallottam olyan terveket is, hogy Strike at Karkand meg Wake Island pályákat is szeretnék hivatalos pályaként behelyezni a bfbc2 harctereibe? Ezeknek vmi valóság alapja lehet?

[ Szerkesztve ]

>imba< sh1fty_hu

(#15934) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Kérdés: Uzi, Type 88 Sniper, Vss Snaiperskaya, G3 fegyvereket melyik pályán "érdemesebb" használni ha szeretnlé az ember kigyűjteni az arany billogot úgy hogy közben azért sikerélménye is legyen ^^

>imba< sh1fty_hu

(#15935) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Röviden hogy miért raktam a Wizard nevű játékost.

13:11:09] The White Wizard > en tovabbra is ha alkalmam lesz hatbamegyek es hatbalovom
[13:11:13] The White Wizard > a tankot meg a tamadokat

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15936) Czagiboy válasza namenyicsavo (#15935) üzenetére


Czagiboy
csendes tag

Hát elég sajnálatos hogy egy páran így képzelik a játékot ! :Y

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#15937) Źşë' válasza sh1fty85 (#15934) üzenetére


Źşë'
addikt

snipereket pl olyan mapokon amelyek nagy látótávval bírnak hó és homokvihar nélkül, pl isla iconetcts, valparaiso. Az uzi+g3 ugye leginkább ott ahol sok a jármű. mivel enginer raksija mellett vannak.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15938) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Uj palyakrol van valami hir? Mikorra varhatok?

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#15939) Źşë' válasza 용 Bob (#15938) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon nem lesznek új pályák, eddig csak új, elérhető modokról volt szó, pl bizonyos mapok elérhetőek lesznek squad dmben is, elég gyér de bízok benne h új pályákat is kapunk

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15940) BandiHUN válasza sh1fty85 (#15933) üzenetére


BandiHUN
veterán

A pb ki nem dob senkit ilyesmivel...2 verzió van...1.repül a delikvens végleg az egyértelmű csalás miatt,aki aimbot,wallhack,multihack üzit kap,az már búcsúzhat is az accjától..2.ha más program okozza,akkor nem ezt irja ki,de akkor csak kicket kap,vannak játékok,amiknél "összeveszés" van,amikor kijön egy új Fraps vagy Ati Trray Tools,stb.progi,amik a játék közben irhatnak a képernyőre,stb.De ezért 10 perces pihi jár,viszont sokszor nem utal az üzi az okra.A PB csak egyértelmű cheatra bannol.
Akit kickelget a PB,ezt érdemes átgondolni,milyen progit futtat,ami a játékban is pl.hőfokot,FPS-t,akármit ir ki.Alapvetően óvatosan kezelendők a különféle módositott,pl.ExtremeG ATI,stb.driverek,mert a PB a driver checksumját,stb.is ellenőrzi,a cheatek sokszor a videodriver módositásával teszik ki a wallhacket,stb,hogy a PB shoton ne látszódjon,a cheat ugyanis közvetlenül irja a videomemóriát igy,nincs "nyoma"

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15941) BandiHUN válasza Źşë' (#15939) üzenetére


BandiHUN
veterán

az a k...ögség,hogy én a tervek szerint pont nem tudok új Rush mapokról még a jelenlegiekből sem,csak más módok kapnak több pályát. :F
Miért nem hagyják az adminokra,hogy pályát szelektáljanak,be kéne tenni mindent mindenhová,úgyis hamar kiderül,mi mire alkalmas. :K
Lusta tetvek,egy db vacak pályát nem képesek amúgyse csinálni...pedig szvsz ha már egy játék megvan,akár a meglévő elemekből egy új mapot összedobni már nem nehéz.
A custom mapos játékokban remek mapok születtek napok alatt is,a cod-okhoz van is vagy 5 gigányi mapom még mindig,pedig szűrőzve lettek szerveren,mi ér valamit.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15942) mackosajt válasza namenyicsavo (#15935) üzenetére


mackosajt
addikt

sg-n már szépeket írt. Majd remélem Jean lehiggasztja, és elmagyarázza neki, hogy mit is csinál...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15943) sh1fty85 válasza BandiHUN (#15940) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Lorenzo9:
Oksa! Igen igazad van csak kicket kapott.. Köszi a választ! Én nagyon furcsáltam mert élből azt gondoltam, hogy a hülye csíter így próbálja megmagyarázni a hülyeséget...

>imba< sh1fty_hu

(#15944) BandiHUN válasza mackosajt (#15942) üzenetére


BandiHUN
veterán

3 hétre kitetted? :Y
Nekem lényegében 2 igazi gondom van velük,hogy önzőek,ha pl.járműről van szó,és nem igazán objektiváznak,segitenek,hanem csak a statot nyomják.
És persze hogy morog mindenki,ha látja a 40/5-10 -es statot,ha meg már 2 is fent van egy oldalon,kilép a fél csapat a másikból,senki se hülye.
Hogy tisztán tolják-e,azt meg a fene tudja,amig nem jön a PB-bann,addig mindenki tiszta,az nem elég indok semmire,hogy pl.mediccel hogy a fenébe lehet,hogy folyamatos lövéssel,nem adagolva sorozatkill,jobbhiján be kell tudni a skillnek.
viszont igy édes érzés belemártani a bicskát valamelyikbe ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15945) mackosajt válasza BandiHUN (#15944) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem én tettem ki, én csak közvetítem az eseményeket.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15946) BandiHUN válasza sh1fty85 (#15934) üzenetére


BandiHUN
veterán

ezek kisebb mapon,vagy közelharcnál,pl.mcom-ozásnál jönnek jól,talán úgy lehet jól kijönni belőle jobban,ha az ember házak között,stb.meg tudja oldani a 20-30méteres rálátást fedezékből,persze oldalról,hogy ne szúrják ki a defuseolók.
ami még jó pont ilyenkor,hogy pl.sniperrel örülni fog a csapat,ha kap motion mine támogatást,lehet vele ellensúlyozni adott esetben a kevesebb killt,és persze ez magának a snipernek is jól jön.
Auto csipával meg végülis 1-2 ellenfelet,főleg hátulról közelharcban is be lehet vállalni nozoomban,szomszéd ház ablakból,stb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15947) Target78hu válasza sh1fty85 (#15934) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Majd minden mapon most type 88 al megyek (platinára gyúrok ;) ),első csubi fegyó meg a vss volt. A t88 snipa egy fokkal erősebb ,mint az SVU ,de zajosabb és pontatlanabb ennek ellenére jól lehet ölni vele közép és hosszú távolságra! A vss -meg közelharcban és középtávon nagyon jó ,mert közel egy fullos mediket ledarálsz vele igaz egy tár bánja ,de mire felfogja már a spawn képernyőt bámulja ;)
Távolabbra meg muris lőni vele ,mert igaz szór mint a güzü ,de az ellen azt se tudja merről kapja a meggymagokat ,ha sikerül jól célozni persze :D
Az SVU-t vagy shotikat,m1a1 stb
ajánlom inkább ,ha reconnal mész és nem távbacsipálni szeretnél ;)

hkv.hu

(#15948) namenyicsavo válasza BandiHUN (#15944) üzenetére


namenyicsavo
tag

Én raktam ki

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15949) BandiHUN válasza namenyicsavo (#15948) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem is az a lényeg,hogy ki,csak a 3 hetet néztem :F szerintem értelmes emberek,meg lehet velük beszélni valahogy,mi a gond...legalábbis remélem.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15950) BalaNce87 válasza Target78hu (#15947) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én ezt nem értem mit számít hogy zajosabb vagy nem? kispotolnak azt baszhatod hogy halk a fegyvered, itt semmi értelme, van is egy olyan az enginél hogy csökkenti a hangtompító hangját és pontosabb lesz a fegyver, ez ilyen értelmetlen plusz, akárcsak az assaultnál és a medicnél, próbáltam de nem lett pontosabb a fegyverem messzebbre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.