Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15551) Jazzy válasza Gonz0 (#15548) üzenetére


Jazzy
tag

Igen tudom, de én ezzel a múlt heti fórumos bejelentésre utaltam...

J@zzy

(#15552) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#15549) üzenetére


Joe-T
tag

Az emlékeimben keresgélve elég nehéz olyan EA játékot találnom ami közelít a tökéletességhez és nem csak arról szólt a dolog, hogy dobjuk gyorsan piacra és majd talán javítgatjuk, de a zsozsót kaszírozzuk be érte! :(((
Egy eszembe jutott, talán a Dead Space-hez nem adtak ki javítást!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15553) Doki-HUN1978 válasza Joe-T (#15552) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Azért a BF2-vel nem volt ennyi probléma.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15554) LifeSpirit válasza bonat (#15514) üzenetére


LifeSpirit
tag

CARL GUSTAV (M2CG)
A GUSTAV az első unlockolható rakétavető a sorban. 275-ös alap damagel, valamint "75"-ös sebességgel (szabad és "rávezetett" tüzelésnél egyaránt) rendelkezik.
pp ezért gyalogosok ellen nagyon hatásos, de a nagy utazó sebessége miatt helik ellen is "gyógyírt" jelenthet. Hozzá kell tenni, hogy páncélozott járművek ellen viszont ratyi.
legnagyobb robbanási zóna díjnak", a maga 8 méterével, amiből 4.8m-en belül halálos

RPG-7 AT
Egy RPG-7-esnek alapból 350-es damage-ja van, és "40"-es sebessége (ha befogott tracerre lövünk, akkor "50").
6m, amiből a belső 2m számít halálos zónának egy full életű katonára nézve

M136-AT4
A legnagyobb damagel rendelkezik mind közül: 420. Irányított mivolta miatt az induló sebessége "25", majd repülés közben "50"-ig gyorsul fel. Robbanási sugara a legkisebb a 3 közül, mindössze 3m, amiből csupán 0.6m a halálos

Ha nekem M136al egy kör alatt kiszedsz könnyedén 10 embert, tankban lévő nem számít megtapsollak :DDD
Amúgy szerintem mindenki látja a különbségeket.
M136al mire oda ér az ellenfélhez az már rég a pálya másik felén van + nagyon kicsi a sebeződési zónája.

(#15555) Gripper válasza Barcageri (#15530) üzenetére


Gripper
tag

Az SG fórum után már itt is fröcsögöd a hülyeségeidet? :(((
Jobb lenne ha offline módba tennéd magad vagy szólok egy modinak hogy adjon neked egy permban-t. Takarodjál innen!!!!! :W :W :(( :((
Ez a kis f**sz minden BC2-vel foglalkozó magyar fórumra fröcsögi a faszságait.
EGY SZAVÁT SE HIGGYÉTEK EL!!!

[ Szerkesztve ]

(#15556) Jazzy válasza Joe-T (#15552) üzenetére


Jazzy
tag

Azért jelölném a medal of honor 2000-es verzióját (allied assault) is. Volt hozzá 1 patch, de az azért volt, hogy "HC" mod legyen hozzá.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#15557) creedszl


creedszl
aktív tag

kicsit érdekesen viselkedett ma az 1-es.elsőre írta hogy élesítették az A-t miközben ott álltam mellette ellenséges katonának nyoma se volt.majd ebból kiindulva irta a megfelelő idő elteltével hogy megsemmisült az A.Ugyan ezt eljátszotta a B-vel is.Majd védőként megkaptam még az első M-com bázisnál hogy elveszjük a csatát és hogy küzdjünk jobban...tudjátok fight harder stb...érdekes..aztán lehet ezek miatt volt egy szerver restart.De a szeró is ilyet irt ki hogy "patch júl.6"....

Hulligaaan

(#15558) Target78hu válasza LifeSpirit (#15554) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Most at4 -eztem egy külföldi szerón és egész jó ,bár nem is emberre lőttem -egyrészt a szerveren tiltva vot ,másrészt meg nem is manhuntra megyek vele (mivel ez a legjobb konzervekre). Ráadásul a ellenek meg ilyen überprók voltak még egy 20 as szintű is úgy darlát ,hogy csak néztem ,de egy-két tankot átformáltam azért :)
A főfegyók engihez meg nem igazán jók talán a pp cucc tűnt eddig a leghatékonyabbnak ,de majd tesztelem őket .
Gonz0: Ezt a nozúm instant shotost kiprószálom majd ,köszi :)

hkv.hu

(#15559) Bavid válasza LifeSpirit (#15554) üzenetére


Bavid
senior tag

Én simán szedtem már m136-al vagy 10-12 emberkét (isla-n támadóként utsó m-comnál fentről a domboldalról). Akkor is anyáztak rendesen, annyit mondtam csak hogy lőjön nyugodtan vissza ugyanazzal, nem fogok megsértődni:D (nem ment neki ;] )
Amúgy meg én is lövök rpg-vel emberre, tegnap is csomószor volt, hogy lelövök egy embert (uzi) marad 5-6 golyóm másik oldalról jön valaki nem kezdek újratárazni hanem bele a bumm.

(#15560) zack válasza ciry (#15525) üzenetére


zack
nagyúr

Miért ne hajtaná ki a VGA-t? :U Így kapásból azt mondom neked, egy 4870 X2-öt egy 4 magos proci már 3,6Ghz-en is kiszolgál 100%-ban. Egy 2 magos "biturbo" 3,8-4Ghz-től kb.
A gondok ott kezdődnek, ha 2db 4870 X2 van, ami ugye 4db GPU. Nah...oda már kevéske az 1db proci, ha 4 magos akkor is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15561) keIdor válasza madgie (#15550) üzenetére


keIdor
titán

Vegyél konzult. :P

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15563) DieHard válasza Doki-HUN1978 (#15553) üzenetére


DieHard
senior tag

Sztem azt kellene megérteni, hogy ez egy konzol átirat. Ennyit tud, telejs agycsere kéne rá... Talán az lesz a BF3

(#15564) madgie válasza keIdor (#15561) üzenetére


madgie
titán

Lehet a' lesz. Csak a az fránya gamepad. Múltkor rádugtam az itthonit (NFS-eztem vele régebben), leültem a nagytévé elé, hogy na majd most, megtanulok ezzel BC2-zni. Kábé két percig bírtam a szenvedést :D

(#15565) Sea Edge


Sea Edge
tag

AT4 a legkiralyabb raksi. :D Az AT4-es fragmovie ota csak ezzel tolom az engineert. Tegnap is leszedtem vele nehany helit. :DDD Igaz sokat kell gyakorolni, de mar egyre jobban megy. :DD
Az sem elhanyagolhato, hogy tamadokent 8 raksival es a hatasnovelo perkkel ki lehet szedni egy mcom-ot, ha van szabad ralatas.

(#15566) ciry válasza zack (#15560) üzenetére


ciry
őstag

4 mag 3.6 ghz=2 mag 3.8 ghz :DDD :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15567) BalaNce87 válasza madgie (#15564) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen, azért fura hogy valaki gamepaddal multizik, single még belefér, de ez olyan mintha magammal basznák ki, toltam már gamepaddal fps-t egy tucatszor, de nem arra való és még ha megszokom akkor se olyan, mintha egérrel játszanék. De nem csak fps, pl tps lövöldözős, mozogni könnyebb, de eltalálni valakit ugyanolyan szar, mintha fps-el tolnád.

(#15568) Doki-HUN1978 válasza DieHard (#15563) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Igazából, tökre leszarom, hogy átirat-e vagy sem...

Engem az érdekel -mint felhasználó ill. fogyasztó- hogy a pénzemért minőségi játékot kapjak.

Hogy a programozók ezt hogy oldják meg az engem kicsit sem érdekel.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15570) gabipaci


gabipaci
addikt

Megkérek mindenkit, hogy ne higgyen el semmiféle infót a patch-ről twitteres link nélkül.
Az itt felbukkant szánalmas emberke már más fórum hasábjain is ki lett utálva, a folyamatos fals információi miatt.
SG-n többször írt már "hivatalos" patch infókat, amik rendre nem jöttek be neki.
Tehát az utolsó infó az, hogy hétfőn jön a patch.
[link]
Ahonnan oda irányítottak: [link]
Ha megtudok bármi olyat, ami a valóságot tükrözi, azonnal szólok.
Tehát felesleges bármiféle PC/Xbox/PS3/Vietnám/JFK összeesküvés elméleteket szőni.

Mégegy link:[link]

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15571) Doki-HUN1978 válasza zack (#15560) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ha már ennyire "prociztok" megosztom veletek a 2 ill. 4 maggal kapcsolatos tapasztalatokat:

Egy barátomnak odaadtam a gépem néhány napra, akkor még egy 2 magos 6000+ volt benne.
Csinált vele egy tesztet (nem tudom milyen progi volt), majd ezt megismételte, a processzorom cseréje után is ami egy négymagos 9750 volt.

A négymagos ugyanabban a környezetben kb. 30 százalékkal teljesített jobban. (mindkettő alap órajelen nézve)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15572) Jazzy válasza gabipaci (#15570) üzenetére


Jazzy
tag

Köszi Gabi, épp keresni akartam én is moderátort a flame király kolléga miatt. Kezd nagyon idegesíteni...

Szerk.:

Legalább tanulna meg angolul, akkor lehet hogy le tudna írni egy értelmes mondatot...

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#15573) Balika23hun válasza Jazzy (#15572) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Hogy az ilyenek mit élveznek ebben.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#15574) Perillustris válasza ciry (#15525) üzenetére


Perillustris
senior tag

így kijelenthetem: ár/teljesítmény arányban az Athlon II. X4 620 volt a legjobb vétel amit Pufajkás gépébe tettünk(26 volt).

Jómagam is ezt a procit választottam, ráadásul én 17 ezerért meg tudtam venni még januárban. :K

Perillustris

(#15575) ciry válasza Doki-HUN1978 (#15571) üzenetére


ciry
őstag

Nem tartom kizártnak, hogy olyan programmal tesztelve, ami használja a 4 magot rendesen(mint a BC2) még nagyobb lett volna a difi.

Perillustris: az egy fasza vétel volt, gratula. :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15576) Joe-T válasza Balika23hun (#15573) üzenetére


Joe-T
tag

Lehet, hogy a csattogós szárnyú falepkéje kint az udvaron elakadt az eső utáni nagy sárban és most beült a számítógép elé, hogy valamit kezdjen magával! :DDD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15577) Joe-T válasza gabipaci (#15570) üzenetére


Joe-T
tag

Én ezt hiszem el és bízok benne, hogy igaz lesz! :K

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15578) creedszl


creedszl
aktív tag

na most mi van?egyes nekem nem megy kettesre meg nem tudok csatlakozni...

Hulligaaan

(#15579) Doki-HUN1978 válasza Joe-T (#15576) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

"a csattogós szárnyú falepkéje kint az udvaron elakadt az eső utáni nagy sárban"

:)) :D :C

Ez qrva jó !!!!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15581) Jazzy válasza Barcageri (#15580) üzenetére


Jazzy
tag

Menj inkább homokozni, ahhoz talán elég értelmes vagy bár kétlem...

Szerk.:

Javaslom az angol tanfolyamot, vagy a google fordítót. Akkor talán le tudsz majd írni egy mondatot hiba nélkül... :DD :C

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#15582) namenyicsavo válasza creedszl (#15578) üzenetére


namenyicsavo
tag

Mind a 2 szerver tökéletesen fut.

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15583) Joe-T válasza Barcageri (#15580) üzenetére


Joe-T
tag

Okos dolgokat mondasz, elhallgatnánk még egy darabig!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15584) r-chee válasza bonat (#15514) üzenetére


r-chee
őstag

Nem tilos vele emberre lőni, csak sokaknak nem kéne folyamatossá tenni vele az embervadászatot. Többi rakétavetővel is ugyanez a helyzet. Az, hogy pl. én olykor beírom, hogy "CG/RPG-t kéretik épületek és járművek ellen használni", nem zárja ki a többit. De ki a franc fogja beírni figyelmeztetésbe az összeset, és ki fogja elolvasni a képernyőn :U . Szabályzat ezért van ki-és beírva játékban, hogy tessék belőle kimagozni, hogy mindegyikre vonatkozik.
Patch utáni rakétavetősök számának esetleges korlátozásáról annyit, hogy sztem csak Nelson Bay-en kéne max. 2 emberre engedélyezni, vagy teljesen tiltani, mert ott tényleg nem sok értelme van. Többi mapon nem lenne szerencsés pl lekorlátozni 3 emberre, mert mi van, ha heli és tank tartja tűz alatt a védőket, 2 engi épp halott a 3-ból, ki fogja bejelölni és kilőni a járműveket a kritikus másodpercekben... :U . Oda kell figyelnünk a folyamatosan emberekre rakétavetőzőkre és szükség esetén megszellőztetni őket pár percre/körre....

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15585) Jazzy válasza r-chee (#15584) üzenetére


Jazzy
tag

Nelson Bay-en egy dolog miatt lehetne majd hagyni max 2 rakétavetőt. A telepített gépágyúkat a 2. és 3. bázisnál azokkal lehet a legegyszerűbben kiszedni. Mortarral és GL-el még lehet, de azt meg lehet úszni elég könnyen és ha nem szedi ki valaki a gépágyúst azon elmehet egy kör simán.

J@zzy

(#15586) madgie válasza Jazzy (#15585) üzenetére


madgie
titán

Másodiknál túl széles a terep, simán ki lehet szedni adott oldalról, ha épp a másik oldalon lévőkre/középre lő. Harmadiknál bal oldalt kerülsz, leszúrod, oszt kész. Én még nem láttam, hogy igazán ezeken múlott volna egy kör (kivéve ha tényleg béna a támadócsapat).

Az első m-com-oknál viszont jól jön, ha a padlásra ássa be magát pár ügyes védő... rájuk lehet bontani a tetőt :)

(#15587) Jazzy válasza madgie (#15586) üzenetére


Jazzy
tag

Hát lehet, hogy én játszottam amatőrökkel. De sokszor 8-10 embert simán kiírtottam a 2. bázisnál a gépágyúval. Elég nehéz kiszedni, ha figyelsz oldalra is és eldobsz abba az irányba egy motion sensort. A harmadikat egyszerű lekéselni ez igaz én is sokszor csináltam, csak mire el tudsz jutni addig az sok ticketbe kerülhet. Főleg, ha csapatban nyomod és vannak melletted akik fedeznek. Ez főleg a második bázisnál nagyon hatékony.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#15588) gabipaci válasza madgie (#15586) üzenetére


gabipaci
addikt

Azon a pályán maximálisan nincs értelme a rakétavetőnek, mivel a ház is lebontható és a HMG is kiiktatható UAV-al.
A legjobb.
Zoom, lőni és spotolni.

Logitech hardware tester

(#15589) creedszl


creedszl
aktív tag

azt kell mondjam hogy a jelenlegi állapotban nem az ügyességen múlik melyik játékos jobb...hanem a szerencsén egyszerűen.kinek van épp lagja vagy éppen a hitbox mit ad be és mit nem.amikor egész tárt lövök közvetlen emberre és egy találatot se ad be akkor inkább kilépek és majd visszamegyek később hátha a szerencse akkor majd nekem kedvez.de ezek miatt inkább codozok haverokkal ha fenn vannak...

Hulligaaan

(#15590) ciry válasza Jazzy (#15585) üzenetére


ciry
őstag

Rpg meg az irányítós rakéta is kiszedi+a gl se kíméli.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15591) Jazzy válasza ciry (#15590) üzenetére


Jazzy
tag

Igen, de ha jól értettem mindegyik tiltva lenne. Mondjuk nekem teljesen mindegy, mert összesen van 1 aranycsillagom cg-re. Azokat is járművekben ragadt emberek kiírtásával szereztem. Én is inkább RPG-vel lövök, az AT4-et gyakorolnom kellene, de lusta vagyok hozzá. Mostanában 870 shotgun, vagy abakan a fő fegyver.

J@zzy

(#15592) Źşë' válasza BalaNce87 (#15504) üzenetére


Źşë'
addikt

persze h más, az alapokat akkor is meg lehet "tanulni" belőle. Elég reflexre, gyorsaságra és taktikára teszel szert.

(#15514) bonat CG- sokkal de sokkal gyorsabb, pontosabb, halálosabb, így nem csoda ha emberek ellen használják. Rpg7 lassú, kevésbé pontos, nem beszélve az AT4-ről. És am én szintén szoktam használni őket előszeretettel, főleg ha házban kempel az ellen, finom duplákat szoktam vele fragelni)). Eleinte óckodtam tőle, de játék része, tudni kell fedezékben, az összes kaszttal, taktikázva, mindig a helyzethez mérten mozogni.

pecsről meg annyit, addig mindenki gyorsan élvezze még ki ezeket a bugokat, gameljen kedvére, mert ha szerencsések leszünk soha többet nem látjuk őket :DD és netán hiányozni fognak xD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15593) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

LOL, 576-ból megkaptam a BETA kulcsot a mohához, de egyből kettőt is küldtek. Szóval, akinek kell 1 az jelezze priviben. Az első jelentkező kapja meg :R

(#15594) bonat


bonat
senior tag

nah...ne is hittem h ennyien fogtok válaszolni :DDD :C
majd lehet megnézem az AT4-et is..meg CG-t :DDD :DDD

(#15595) Barcageri


Barcageri
tag

nekem kéne moh kód

(#15596) rankesz válasza Barcageri (#15595) üzenetére


rankesz
veterán

én ilyennek nem adnám... tényleg le kellene állnod.
ForRed: nekem inkább nem kell :N :

(#15597) BandiHUN válasza bonat (#15594) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem lehet jó az AT4-is...bár gyakorlás kérdése.De végülis a rögzitett KORN cucc is végülis hasonló,azzal is lehet alkotni,bár járművekre az igazi az is,tegnap ezzel sikerült összehozni egy jó kört,és ami a legjobb,1 élettel,valahogyan elkerültem a sniperek figyelmét :D

3 tank+1 páncélozott dzsip vagy mi a fene :D
A CG viszont tényleg csak emberre jó...avagy persze olyan mapon házat bontani is.
Az rpg-vel viszont mostanában nagyon rosszak a traceres tapasztalataim,tegnap nem egyszer volt,hogy tracereztem a tankot,kilőttem rá mind a 4 rpg-met,de a felfelé lőtt,majd lecsapó rakétával még damage-t sem sikerült szereznem.Lehet ez valami bug,mert CG-vel viszont működik,igaz az meg eleve gyengébb,de hat.Nem irányitott rpg-vel meg tegnap is lőttem ki tankot 2db-al,és nem volt exp lmk2 benyomva,tehát nem reális,hogy fentről 4 rakéta alig sebzett valamit.Hacsak nem 5-en szerelték a tankot,viszont azt meg látnom kellett volna az "életcsikján" de egyszerűen maga a sebzés volt felülről 0 szinte.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15598) bonat


bonat
senior tag

hát ez a Humvee sem volt semmi..robbant egyet azt...hoppá :DD

(#15599) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Ja,találtam egy fura shotot a tegnap emlitett duplázódásra...bár régebbi,és nem tudom már,hogy szerezhettem-e arany csillagból 2 fegyverre,mert ugye gránátkill is volt,de a felvarrót tuti,hogy csak egyszer lehet megszerezni...

Tök jó poén a CG a statoknál,hogy a fenébe tudtam én abból 99-et ellőni egy körben :Y :B ehhez képest a 19 kill viszont :B és hogy a fenébe jön ez ki 89%-os pontosságra? :F

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15600) ForRedGlory válasza bonat (#15594) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bonat nyertél, este áttolom kulcsot, előtte még van pár dolgom :)
szoros volt :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.