Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15401) DieHard


DieHard
senior tag

Hogy számolja a game a skill levelt?

(#15402) Bavid


Bavid
senior tag

Ez mi? :F

(#15403) DieHard válasza Bavid (#15402) üzenetére


DieHard
senior tag

Hát nem angol :D

Egy kis rafinériával az ember akár százezer pontot is elérhet. Kilő 10 fegyvert 999 ölésig és utána a platina star-nál használja egy körön belül egy ölésre a 10 fegyverét :U

[ Szerkesztve ]

(#15404) mackosajt válasza Bavid (#15402) üzenetére


mackosajt
addikt

[link]

Ez azt írja, hogy német, és "menj el máshova"

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15405) Doki-HUN1978 válasza Bavid (#15402) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Elküldtek a sunyiba...

Biztos nagyon osztottad őket?! :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15406) BalaNce87 válasza Bavid (#15402) üzenetére


BalaNce87
addikt

Engem tegnap rúgtak ki azzal az indokkal hogy no sniper rifle, így atacama deserten olyn ritka valakit megölni sniperrel mint a fehér hólló az égen:D
Egyszer olyan is volt hogy kértem ammot követtem az embert már kb a seggébe voltam mellette is álltam, persze előtte chatbe is beírtam kétszer hogy légy szíves dobjál már, aztán beírtam megint hogy dobjál már te idióta, aztán kidobtak azzal az indokkal hogy tiszteletlen voltam:D

[ Szerkesztve ]

(#15407) gabipaci


gabipaci
addikt

--> :C <--

Logitech hardware tester

(#15408) gabipaci válasza BalaNce87 (#15406) üzenetére


gabipaci
addikt

Felháborító, hogy néha könyörögni kell egy-egy ammo box-ért.
Én követni szoktam a komát, és késelgetem szemből, nyomom a q-t, és semmi.

Logitech hardware tester

(#15409) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Kettőnél több magot kihasználó programok [link]

köztük van a BFBC2 is. :K

[ Szerkesztve ]

(#15410) Doki-HUN1978 válasza CoolMan (#15409) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ezennel a vitát lezártnak tekinthetjük... :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15411) ciry


ciry
őstag

"azért hardveresen nem ártana érteni hozzá"

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15412) gabipaci


gabipaci
addikt

Más ügyből kifolyólag beszéltem a multiplay-es supportal, és rákérdeztem a patch-re.
Szerver oldali béták futnak ma reggel óta, de nem mindenhol.
A miénk elvileg még a régi.
Holnapra igérte a full patch-et, legalábbis szerver oldalon.
Meglássuk.

Logitech hardware tester

(#15413) Joe-T válasza gabipaci (#15412) üzenetére


Joe-T
tag

Már ez is egy kicsit biztatóbb mint az állandó halogatás!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15414) Mrdevil válasza gabipaci (#15412) üzenetére


Mrdevil
addikt

Legalább valami történik már. :(((

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15415) Bavid válasza Doki-HUN1978 (#15405) üzenetére


Bavid
senior tag

Semmi extra, mostanában alig játszok, nem is megy túl jól, azthiszem egy 8as kill streak em volt olyan 1,5 perc alatt (egymásra spawnoltak csomóan) és egy nemesis pin-em is lett Í(lehet az adminra...)

(#15416) gergo0328


gergo0328
senior tag

Lassan visszahozzuk a régi helyünket a 1xx-et (nemtom már mennyi):D
Utánna meg mehetünk feljebb a ranglétrán:D és legyünk telhetetlenek mehetünk az 1. helyért :DD

(#15417) r-chee válasza gergo0328 (#15416) üzenetére


r-chee
őstag

Az egyes szeró asszem 170. helyen állt az Amszterdamba való áthelyzés előtt.
Első hely az kicsit merész terv. Én az első 20-ba bekerülést elérhetőbb célnak tartom, bár még az is húzós lehet.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15418) Neoteric


Neoteric
addikt

Na üdv ismét emberek!

Mizujs mostanában erre fele?
Végre vége van érettségiknek, idő elég ramaty, úgyhogy lesz időm most már játszogatni ismét.
Történt valami említésre méltó a szerverekkel v a játékkal az elmúlt 2 hónap alatt?

PSN: ne0teric_sAN

(#15419) gabipaci válasza gergo0328 (#15416) üzenetére


gabipaci
addikt

Az első hely az kicsit elérhetetlen. Én annak nagyon tudnék örülni, ha kétjegyű lenne a helyezésünk.
Már bőven jó lenne.
Egyébként ha jól emlékszem 125. hely volt a legjobb, mióta rendesen beindult a játék. Voltunk a legelején 86. helyen is, és mielőtt Hollandiába költöztünk, a 170. helyen csücsültünk.

Logitech hardware tester

(#15420) gabipaci válasza Neoteric (#15418) üzenetére


gabipaci
addikt

Mennyire van szabad időd? Pótérettségi mikor lesz? :))

Semmi említésre méltó nem történt.
Az admin program kicsit komolyodott, de a patch elvileg holnap jön csak ki.
Bár megint elszomorító dolgokat olvastam, inkább meg sem osztom...

Logitech hardware tester

(#15421) Joe-T válasza gabipaci (#15420) üzenetére


Joe-T
tag

Nem path-et, hanem egy nagy pöccsöt kapunk! :W
Nem lepnének meg már vele! Itt már minden elképzelhető!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15422) r-chee válasza Neoteric (#15418) üzenetére


r-chee
őstag

Én nem mondanám, hogy semmi említésre méltó nem történt :) . Történt itt egyes-más. Pl. gabipaci 13-án átrakta Londonból a szerókat Hollandiába, ezzel javultak a pingek, viszont a szerverek visszaestek a 8000+ helyre. Egy hete azonban törünk felfelé, mint a talajvíz, most az egyes szeró a 293., a kettes pedig az 1707. helyen áll. Utóbbin mellesleg beindulni látszik az élet, köszönhető talán a nyári szünetnek :) .
Szerverszabályaink pár fórumtársnak köszönhetően már elérhetők angol és német nyelven is ITT. Az oldal címe többször is automatice beírásra kerül chat-be játék közben.

Én nagyjából ennyi újdonságot tudok megemlíteni.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15423) gergo0328


gergo0328
senior tag

már megint 1 mágikus erő jelenléte a játékban:lebegő ablakok :W

(#15424) Jazzy válasza gabipaci (#15420) üzenetére


Jazzy
tag

Mit olvastál gabi, késik a patch??

J@zzy

(#15425) ciry válasza Jazzy (#15424) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem azt :))
Patch nem lesz csak a moh után,ahogy elnézem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15426) gabipaci válasza r-chee (#15422) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha innen nézzük:
Megszünt a hármas és négyes szerver.
Készítettek velünk egy cikket a battlefield.hu oldalra. (ahol ha regisztrálsz, jelentkezz a ph! csapatba)
Elkészült a csapatlogonk. Köszönet Madgie fórumtársnak! :R

Megváltozott a TS3 szerver ip címe. ts3server://85.236.109.28:10957
nowan admintársunkat nem lehet elérni, a fórumra sem jelentkezett be már jóideje.
Az adminprogram képes ingame parancsal megkeverni a csapatokat. Sajnos teli szervernél nem működik, de ha egy hely már van, el tudja kezdeni a kavargatást.
Parancs @rnd 0
Utána meg kell erősíteni @yes
Így hirtelen ennyi.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15427) gabipaci válasza ciry (#15425) üzenetére


gabipaci
addikt

Egészen pontosan azt, hogy visszadobták tesztelésre, de elvileg még meglehet holnapra.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15428) Doki-HUN1978 válasza gergo0328 (#15423) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A nyakamat rá, hogy Ati kártyád van?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15429) r-chee válasza gabipaci (#15426) üzenetére


r-chee
őstag

Ezzel szerintem össze is állt egy korrekt kép az elmúlt időszakról :) .

Még valami: Volt nekünk egy csoportképes akciónk is június 6-án :) . A képek ITT megtekinthetők. Továbbá van egy rövidke videó is róla: LINK

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15430) Jazzy válasza gabipaci (#15427) üzenetére


Jazzy
tag

Nagyon remélem, hogy holnap jön, bár már semmit nem hiszek el. Bízzunk benne, hogy nem csúszik hétfőre, mert az volt a másik alternatíva...

J@zzy

(#15431) gergo0328 válasza Doki-HUN1978 (#15428) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem :D
Nvidia

(#15432) r-chee válasza r-chee (#15429) üzenetére


r-chee
őstag

Azaz jún. ötödikén...

Íjjjj...meggyütt a MoH beta kódom :D . Meglássuk millen a gém.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15433) Musa99 válasza r-chee (#15432) üzenetére


Musa99
csendes tag

nekem is most jött kipróbáltam már háát remélem ez még nagyon béta:D

(#15434) Doki-HUN1978 válasza gergo0328 (#15431) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ejjjjjjj, ezt benéztem.... :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15435) gabipaci válasza r-chee (#15429) üzenetére


gabipaci
addikt

Eddig gondolkodtam, de ezt nem tudom űberelni...

Logitech hardware tester

(#15437) gergo0328 válasza Bosszuallo7 (#15436) üzenetére


gergo0328
senior tag

az nice :D
Nekem is mind2 ablak lebegett csak most ezt raktam be :D

:R

(#15438) zack válasza ciry (#15411) üzenetére


zack
nagyúr

Csak nem hagy nyugodni a 2vs4 mag kérdése játék alatt. :DDD Találtam egy PC analízist BC2-höz...[link]
Lefuttattam és ezt az eredményt kaptam:[link]

A konlúzióm...
Bár azt írja a minimum gépigényt teljesítem, az ajánlottat meg csak azért nem mert nincs 4 magos procim, ez egy igazi nagy parasztvakítás. Miért? Mert ha megnézed a "your system" sort láthatod, hogy a processor performance jóval magasabb, lényegében a duplája E8600@4,3Ghz-el mint az ő általuk kitalált recommanded processor performance ami ugye 4 magos procira vonatkozik.
Na most akkor mi is van? Majdnem 2x erősebb a procim papíron mint egy kb. 2,8-3Ghz Quad Core? De akkor miért is csak a minimum gépigényt teljesítem?
Ez egy baromi nagy ellentmondás!!! Remélem ez azért egy kis bizonyság arra, hogy proci tekintetében nem lehet gond, mert 2 magos. Mint látható ők is össze-vissza beszélnek.

Ez az egész arról szól, vegyél még jobb procit, még jobb VGA-t, non-stop fejleszd a gépedet, mert elavult lesz, közben a dolgok semmi másról nem szólnak mint a bizniszről. :K ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15439) r-chee válasza zack (#15438) üzenetére


r-chee
őstag

Én azt tudom ehhez a 2 vs. 4 mag témához hozzáfűzni, hogy Prohardver!-es tesztek végén mindig azt írják, hogy játékhoz inkább erős, 2 magos procit vegyen az ember, mint 4 magosat. Pár kivétellel (pl. GTA4, ami köztudott, hogy eléggé sz*rul optimalizált játék) a nagyobb megahertz a nyerő játéknál, mintsem a több mag. Grafikához, videószerkesztéshez kell a 4 mag, játékhoz nem égetően fontos. Inkább az erősebb VGA 4 magos proci helyett. Aki szeret villantani és még kihasználatlanabbul hajtani a gépét, az vegyen 4 magvas procit...
A "fejlessz-vedd-a-legújabbat-mert-a-régi-az-elavult" dolognak - amit a gyártók a júzerek bejébe tömködnek - sokszor valóban nehéz ellenállni. Viszont lehet régebben top cuccokat olcsón beszereni és olyanokat alkotni velük, hogy ihajj. Jó példa erre egyik haverom, akinek vmi mittomén milyen 2 magos AMD X2-es cuccosa van vmi ritka HD 38xx szériás VGA-val, és teljesítményben megközelíti simán az én gépemet, holott fele annyiba sem került használtan, mint az enyém. És az ember ki sem nézné belőle, hogy mire képes. Jól kell összeválogatni a konfigot, ez a lényeg.

Ez a jelenlegi véleményem.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15440) gabipaci válasza zack (#15438) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez az enyém:

Érdemes elgondolkodni az oldal felkészültségén, ha az én 5970 OC edition karimra kevesebbet adott, mint a Te 4870x2-edre.
Egyébiránt toltam ugyanezzel a konfiggal 4870x2 karival, és azt egy kicsit lenyomja ez a kártya.
Erről nincs semmilyen leírásom, vagy egyebem amit linkelhetnék, ez csak tapasztalat.
Szóval biztos jól számol az oldal...
Még jó, hogy nem részletezik a ramokat, mert lehúznák a corsair gt dominator 2x3GB@1600-as ramjaimat egy Kingmax 2x2Gb@1066-os szintjére.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#15441) zack válasza r-chee (#15439) üzenetére


zack
nagyúr

Látom te azért értesz hozzá. :) A hozzászólásodból világosan kiderült. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15442) keIdor válasza zack (#15441) üzenetére


keIdor
titán

Egyébként én is azt mondom, hogy most hagyd a gépet. Esetleg még azt próbálhatod ki, hogy SSD-re telepíted a játékot és onnan futtatod hátha javul.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15443) r-chee válasza zack (#15441) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, én pl. marhára nem vágom, hogy milyen proci milyen architektúra, miben tud többet, mennyi izotópikus vezérlés megy végbe 3 mp alatt, meg mennyit tesszellál a VGA mire kioszcellálja a képet, meg mennnyi idő múlva lesz xy memóriaidőzítésből és hozzáadott abc alaplapból ciklikus eredmény.... csak próbálom józanul látni a dolgokat :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15444) BandiHUN válasza DieHard (#15403) üzenetére


BandiHUN
veterán

erre nekem jött be egy bug már nem 1x,de ugye csak gold star-ra,és ellenőrizendő:úgy vettem észre,ha egy fegyóval az efficiency pin-en belül megcsinálod a kövi goldot,és utána még szerzel vele efficiency-t,akkor 2 arany csillagot ad,nem arany+efficiency.Persze végülis 5000 pont nem sok,de 2x már tuti megesett velem,és utána a statom is ellenőriztem,hogy nem volt másik fegyverre aranyközeli helyzetem,és a körben hiába irt efficiency-t,az nem volt a végén,csak a 2 arany csillag,és 2x 5000 pont.
Természetesen ez nem 100%,lehetett pillanatnyi bug is,lehet,hogy nem mindig fordul elő,2 esetet bizonyitottan megnéztem,hogy TUTI 1 fegyóval jött össze,általában gold közeli helyzetnél csak az adott fegyót használom,nomeg feltűnt volna a második gold bevillanása is menet közben.
Sajna abakannal amikor meglett a platina,kivágott abban a körben a szerver az elején,pedig direkt pont 999 killel álltam neki igazolni a dolgot,hátha ott is összejön.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15445) zack válasza gabipaci (#15440) üzenetére


zack
nagyúr

De azért látod a lényeget remélem...Amit r-chee is sugallt. ;) Nagyon ütős a konfigod, de ha árban összevetjük a tiedet és az enyémet...Kb az enyém 140k környékén mozog (Lap+CPU+RAM+VGA) míg a tied 300k környéke. Ez több mint a duplája és kétlem hogy játékok alatt, ill. sebességben jelentős teljesítménybeli különbség lenne. Persze van, és ez mindenki magánügye, hogy mennyit ér meg neki, de +20-30% teljesítmény többlet nekem nem ér meg több mint 100% felárat.
Ettől függetlenül jó a géped, grat. hozzá! :K Volt hogy nekem is mindig a legújabb és legjobb volt benne, de meguntam mert nem azt a teljesítményt kaptam sosem, amiért kifizettem a bődületes felárat, és utána újabb cserénél jött a másik feketeleves, még pedig a bődületes amortizáció. A csúcs termékeken ezért hihetetlen nagy a bukás. Egyszer felárat fizetsz amikor megveszed, hiszen a legjobb mindig irreálisan drága, majd amikor eladod általában ezek vesztenek legtöbbet az értékükből.
Lenne most egy Q9650 vétel 60k-ért, úgy hogy az enyémet 30k-ért számítanák be...tehát +30k kellene fizetnem. Elgondolkodtató... Bár nem nagyon használnám ki a 4 magot. :U Ha meg is veszem, talán azért, mert mindig is szerettem volna olyan Quad Core-t ami tudja a 4Ghz-et 24/7. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15446) zack válasza keIdor (#15442) üzenetére


zack
nagyúr

Igen..ez még megérhet egy misét. Bár WD Raptor a játék vinyóm. A BC2 is is innen fut. Szerintem egy Raptor és egy SSD között nem lehet nagy különbség egy játék aspektusából, főleg ha lag probléma van. Hogy látod?
SSD max. a betöltési időt fogja rövidíteni, bár ez csak az én elméletem. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15447) Bada Bing válasza zack (#15438) üzenetére


Bada Bing
tag

Még egyszer leírom: nincs mindenkinek 4,4 GHz-es processzora. Ráadásul nem is lehet ilyet kapni. 3 GHz-es négymagosat lehet. Én egyébként 13 ezer forintért vettem 3,2 GHz-es négymagos Phenom2-t (igen, moddolt, skót), szóval ár tekintetében sem kell általánosítani. Az új játékokat pedig már négymagos procikra írják, ezért sem tartom jó tanácsnak a kétmagos alkalmazástesztekre épülő és már igencsak elavult Ph!-s nevegyélnégymagos processzort dogmát.

Arról pedig nem kell meggyőznöd bennünket, hogy de neked milyen jól fut a játék, mert egyrészt engem vastagon nem érdekel, másrészt az egész témát a te panaszod indította el, hogy neked 32 fős partikban már laggol a játék. Én minden hozzászólásomban csak tényeket szögeztem le.

(#15448) Zolás válasza zack (#15446) üzenetére


Zolás
addikt

Nagyon nem akarok beleszólni mert nem vagyok gépguru és a régi és uj procim is megállt 3.2ghz-en a ramjaim miatt. Nemrég vettem egy Q8200as procit és nem vettem észre semmi változást a játékban. Sőt mintha roszabb lett volna mint előtte a 2magos E6420as procimmal. Gondolkoztam mi lehet a gubanc és letöröltem a játékot és ujra feltettem gondolván ezzel nem ártok senkinek. Azóta pár másodperc alatt betölt, még várnom is kell a kör elején. Mindent high-ra raktam kivéve a szüréseket(lövés közbe nem azt nézem milyen szép egyenes a fal) most igy 50fps amire leesik 32es szerón a sürüjébe és 58 az átlag ha csak 16os szerón vagyok. A te vidkarid sokkal erősebb az enyimnél és a procid is jobban pörög. Énszerintem más lesz a baj nálad és nem hardveres.

Nekem ezt adta ki eredménynek. És nálam sehol sem laggol a játék egy dekát sem. PH szerón sem és máshol sem(a max ping amire egy szerónál felmegyek az 69 a szerverkeresőbe)

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15449) Target78hu


Target78hu
aktív tag

8 meggymagos ultra-hyper részecskegyorsítós anyám tikja konfigom :D

hkv.hu

(#15450) ciry válasza Bada Bing (#15447) üzenetére


ciry
őstag

Hülyeség volt megpróbálnunk segiteni :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.