Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15651) ADAM1337 válasza namenyicsavo (#15650) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD
Biztos lehetsz benne amúgy 2-3 napja is ilyen volt a t-offline, vmi karbantartást csinálnak ilyen tájt.

(#15652) namenyicsavo válasza ADAM1337 (#15651) üzenetére


namenyicsavo
tag

de nekem nem t offline netem van :DDD :DDD

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15653) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ProCon nem megy mostmár egyik szerver se...de be se lép.Szeró ugye megy,most jöttem le...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15654) namenyicsavo válasza BandiHUN (#15653) üzenetére


namenyicsavo
tag

Megnézem a hivatalos oldalon hátha írnak valamit

Azt se tölti be :C :C :W :W

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15655) mackosajt válasza namenyicsavo (#15654) üzenetére


mackosajt
addikt

Játék is megy, web is megy.
Nálad ma nagyon tré volt valami, és nem csak az onlány.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15656) ADAM1337 válasza mackosajt (#15655) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem itt vmi nagyobb isp karbantartás lehet.

(#15657) gabipaci


gabipaci
addikt

A fél internet le van állva...

Logitech hardware tester

(#15658) namenyicsavo válasza gabipaci (#15657) üzenetére


namenyicsavo
tag

Ott is Gabi? :Y :Y Akkor csak nem nálam lesz a gond maci :W :W

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15659) GuB3Ra


GuB3Ra
aktív tag

Nálam a magyar oldalak bejönnek viszont 1 külföldi sem...
Tegnap is ez volt csak a magyar sem jött be. :W

Daark minimalism

(#15660) Audifan válasza namenyicsavo (#15648) üzenetére


Audifan
tag

Én az előbb még MOHáztam is. sajnos... :U

(#15661) ADAM1337 válasza Audifan (#15660) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

(#15662) namenyicsavo válasza Audifan (#15660) üzenetére


namenyicsavo
tag

Arab voltál?:D:D:D Tudod milyen amikor a szamurájkard beleáll az ember gerincébe? hát nemjó.... :DD

Ha nem lesz fél órán belül normális net akkor dzsihád lesz :C :C

Dzsihád lesz:D

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15663) gabipaci válasza GuB3Ra (#15659) üzenetére


gabipaci
addikt

Nalam osszevissza.
Magyar es kulfoldi is sz@rakszik.

Logitech hardware tester

(#15664) Audifan válasza namenyicsavo (#15662) üzenetére


Audifan
tag

Voltam én ott minden :DDD (de főleg ideges)
Amúgy nekem NET gondom nincs :P

(#15665) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Jó éjt mindenkinek :))

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15666) bul07 válasza r-chee (#15640) üzenetére


bul07
nagyúr

nem titeket utálnak hanem a szabályokat fogják túlzónak találni és mivel nem járnak ide olvasni komentelni egyszerűen csak elmaradnak
és azt hogy most jól megy lehet a elegendő szabályoknak tudható be és a további szigorítás hozná meg azt a rémképet amit írtam
ezért is írtam jól meg kell fontolni a további szigorítást és nem egy két (már bocs) itt síró, CG noobozó (persze csak magukba) ember véleménye alapján szigorítani, hanem jó esetbe több 100 játékost figyelembe véve aki a szervereiteken megfordulnak
láttam én nagyon jól futó cod4 szervert elsorvadni mert agyon lett szabályozva igaz nem 1-2 hét alatt de elsorvadt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15667) zack


zack
nagyúr

Szerintem van valami új cheat... :U Voltam egy szerón (Team Death Match) és egy 5-ös szintet elért "työtyö" végig SCAR+CG+RPG-vel tolta és nem a többiektől szedte el a SCAR-t. RPG+CG?? Hogy? :Y
Túl jól játszott, 5-ös ranggal szinte lehetetlen így. Persze lehet hogy újrakezdte, de hogy lehet, hogy volt SCAR-ja, és miért kezdi újra, ha egyszer már magasabb rangot ét el az előzőekben...rejtély. :U Más magyarázat nincs számomra, mint a csalás. :((( Gondolom kijött egy olyasmi csalás hogy 1-es szinttől több a fegyó vagy valami ilyesmi.

Az lesz még a szép, hogy a játék jelenlegi problémái, és bosszúságai mellé ellepnek minket a csíterek. Eddig nem futottam bele sokba, de mostanába egyre több az alacsonyabb szinteken használt jobb fegyverek. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15668) bul07 válasza zack (#15667) üzenetére


bul07
nagyúr

nem tudod a nevét mert meg lehetne nézni a bfbcs.com -on hogy milyen fegyverekkel öl

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15669) ciry válasza v!ct0y (#15630) üzenetére


ciry
őstag

Nelson Bayen baserape?
Nincs is ott semmi.

bul07:sajnos ez igy van.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15670) v!ct0y válasza ciry (#15669) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem ez Arican volt 3 perce léptem be volt 4 halálom ez idő alatt szerinted el lehet jutni az ellenség bázisához ? Ez lehetetlen de hát az admin úr jobban tudja. :R :C

(#15671) pcguru1 válasza medvezsolt (#15639) üzenetére


pcguru1
őstag

Igen pl azt is ;]

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#15672) ciry válasza v!ct0y (#15670) üzenetére


ciry
őstag

Annál a vonatnál sincs semmi :N
Azon a szakaszon egymást érik az m-comok, a múltkor már r-chee is bézrépre panaszkodott, pedig a mi oldalunkon 3(!) admin volt, aki nem érzékelt ilyesmit.
Kiindulóbázis baszogatásáért való kicket még megértem(bár nem alkalmazom), mást ilyesmit nem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15673) petXYZW válasza zack (#15667) üzenetére


petXYZW
tag

A SCAR a második fegyver ahogy a CG-is. Bár nem próbáltam, de ha valaki az engineer-vel játszik az elejétől szerintem meglehet 5. szinten.

(#15674) HS 2142 válasza pcguru1 (#15632) üzenetére


HS 2142
őstag

Meg fogtok amúgy lepődni, de készül hozzá magyarosítás.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#15675) medvezsolt válasza namenyicsavo (#15662) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Bakker, Villám Gézát még nem ismertem. De most meghallgattam jó részüket:DD NAgyon vad

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#15676) Mrdevil válasza HS 2142 (#15674) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen én tudtam róla,már várom.Ha kijön akkor újra érdemes végig tolnom a single-t. :C :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15677) zack válasza bul07 (#15668) üzenetére


zack
nagyúr

Sajnos nem jegyeztem meg. :F

petXYZW:
Értem én...de hogy mehet egyszerre RPG-vel és CG-vel? Attól függetlenül, hogy mivel ment, az akkor se normális, hogy ennyire jól játszik, még ha istenadta tehetség akkor is. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15678) ADAM1337 válasza Mrdevil (#15676) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pedig direkt egyszerű angol-t használnak a játékok alatt, ha megfigyeled.

(#15679) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Pár napja kicsit kiestem a játék hatóköréből. Ma délután már újra feltűnök. De amint látom a várva várt patch most se jött még meg. Attól tartok a hétfő is csak egy újabb hitegetés. :N

(#15680) namenyicsavo válasza v!ct0y (#15670) üzenetére


namenyicsavo
tag

v!ct0y mostmár befejezhetnéd....... :K

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15681) rankesz válasza F_Zolee (#15679) üzenetére


rankesz
veterán

Sikerult gariztatni az Ati-t?

(#15682) ciry


ciry
őstag

Qrvára ki van a bütykösöm a melóval már és még ott a jövő hét is. :(((
Ezután 3 hét szabi. :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15683) gabipaci válasza v!ct0y (#15670) üzenetére


gabipaci
addikt

Mikor volt ez egeszen pontosan?
Plusz minusz fel ora nem erdekes.
Megneznem az esetet, ha nem gond.

Logitech hardware tester

(#15684) namenyicsavo válasza gabipaci (#15683) üzenetére


namenyicsavo
tag

22:00 és 22:45 közt

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#15685) jokeman


jokeman
aktív tag

Tegnap este jól működött a bökő..... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#15686) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Kicsit hiányzik már a conquest :B jó lenne azt is nyomni kicsit.

(#15687) ciry válasza jokeman (#15685) üzenetére


ciry
őstag

Örülök, hogy nem vagyok ott :D
Pufi tegnap mégcsinálta a belezéses rekordját, ugyanezen a pályán 15(!) embert bökött le :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15688) pcguru1 válasza HS 2142 (#15674) üzenetére


pcguru1
őstag

Köszi :R :C

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#15689) zack válasza ciry (#15687) üzenetére


zack
nagyúr

Nah...itt dohog a gépemben az egyik legjobb 4 magos proci. Q9650. ;] 4Ghz minimum várok tőle, de a 4,2Ghz lennék igazán elégedett. :K

Meglátom mit tud, persze nem a BC2 miatt cseréltem le, másban is ki fogom tudni használni. Heti 2TB anyagot csomagolok ki-be össze vissza. Már csak ezért is megérte a csere. De persze az is motivált hogy azt mondtad, ezzel minden gondom meg fog oldódni BC2-ben. :D Majd most kiderül. Ha mégse, maximum kártérítést kérek tőled. :DDD :DDD
Ráadásul jó üzlet is volt, mivel alíg lehet már szerezni, tehát 60k simán megért, mert ennél többért, vagy legalább ennyiért bármikor el fog menni, ha esetleg elégedetlen lennék vele. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15690) 7600 GS


7600 GS
addikt

Két (hülye) kérdésem lenne:
1.: Meglehet változtatni a katonám nevét multiban?
2.: Lehet-e két katonám?(két profil)

(#15691) medvezsolt válasza 7600 GS (#15690) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Két katonád lehet. .. a login-nál lehet create-elni másik katonát. És azis a Te profilod alatt lesz.

A már létrehozott KAtonának max a klán tagját változtatgathatod, de ilyenkor mindegyik katonád clan tagja megváltozik..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#15692) Madn!ght válasza zack (#15689) üzenetére


Madn!ght
addikt

Csalódni nem fogsz, de szvsz jobban jártál volna egy i5-750-nel. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15693) zack válasza 7600 GS (#15690) üzenetére


zack
nagyúr

Nem lehet megváltoztatni, csak a klán előtagot. Csak törölni ill. újat létrehozni lehet, többet is akár. ;)

Madn!ght:

Nem jártam volna jobban. Baromi drágák az új lapok + DDR3-ra kellett volna cserélnem a mostani DDR2-öt. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15694) Madn!ght válasza zack (#15693) üzenetére


Madn!ght
addikt

Giga p35ds4+E8400+4G geil ultra kombóról váltottam P55 ud3+i5-750+4G DDR3-ra.
58e ft-ért adtam el a korábbi triót, az új pedig 85e-be került.

Hasonló cipőben voltam én is. Agyaltam rajta, hogy lehet elég egy jobb proci is (q9650), de az E8400-ra (25k-ba beszámolva) 35k-t kellett volna rádobni, az új platformra meg 27-et. Igaz macerásabb volt lecserélni, meg 4 emberrel szinkronban üzletet lebonyolítani, de szerintem jobban megérte az i5. :)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15695) ciry válasza zack (#15689) üzenetére


ciry
őstag

Csalódni nem fogsz szerintem sem, főleg, ha előtte mértél adatokat, csináltál teszteket.
Tunung engem egyenlőre nem érdekel, pedig a BE szériát erre találták ki, még az ES-t se használom.
Kíváncsi vagyok, hogy mit tapasztalsz majd :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15696) zack válasza ciry (#15695) üzenetére


zack
nagyúr

Az már biztos, hogy a 4Ghz borítékolható. :K Megy a Prime 95 smallFFT szépen normális feszekkel. A 4230Mhz-hez 470-es fsb fog kelleni. Nah..erre leszek nagyon kíváncsi.
De már így is elégedett vagyok. :C
4Ghz-en a WinRAR sebesség tesztben 2914p dobott, ami qurva gyors. :Y :C 4,4Ghz-en az E8600 csak 1800-1900 pont környékét dobta.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15697) Mrdevil válasza Madn!ght (#15694) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én is lassacskán agyalok ilyesmin,mennyin ment az e8400?Illetve ezek szerint már egy i5-el is joval nagyobb gyorsulást érnék el én is? :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15698) Doki-HUN1978 válasza zack (#15696) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Na ugye, hogy a kétmagos nem az Isten és a Mhz sem minden?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#15699) r-chee válasza ciry (#15672) üzenetére


r-chee
őstag

Az a múltkori eset kicsit felnyomta a pumpámat :) . Támadó voltam Ti meg védők. Pálya ugye Arica Harbor. Lenyomtuk a második pár M-COM-ot és mentünk volna ki a vonatszerelvényben ill. buszban lévő állomáshoz. Az nem tetszett, hogy halál után újraéledtem a kifelé első 2 szintes betonháztól nem messze, amelyikre a vaslépcső a jellemző (ezt jól beazonosítottam most :U ), és az első majd kédőbb második szintről soroznak a védők minket. Meg kerítés mellett jöttek be oldalt. A kiljebb eső betonháznál is ugyanez volt a szitu. Meg a konténerszerű, zöld épület emeletéről is jött az áldás. És akkor jussak ki, és egyáltalán tudjak elindulni az M-COM-ok felé... Csak egy jó nagy kerülővel, jobb oldalt a sziklás hegyoldalnál volt esély kimennem. Ti biztos azért nem érzékeltétek a helyzetet, mert el voltatok foglalva a kifelé igyekvők darálásával :U .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15700) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.