Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) Madn!ght válasza boogie84 (#9450) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jah, csak kb ugyanennyien vannak, akik a pont a cheaterek miatt nem veszik meg, rosszul gondolom?!

(#9449) kisza25: azért mondom, hogy ezzel már egy leszűrt játékos számot kaphatna a program. Te lehet hogy volt 1-2 meccs, amit ilyen stattal tudtál le. Aki rendszeresen és folyamatosan csal, annak viszont lehet hogy a meccsei nagy része ilyen statisztikájú.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9452) Malachi


Malachi
addikt

na, meddig kell még itt dekkolni, hogy indíthassam a letöltést, és mehessek a dolgomra? :U

(#9453) gali777 válasza boogie84 (#9450) üzenetére


gali777
őstag

Hát de izé... :F A BF3-ban se bannolják a csalókat, csak stat resetet kapnak első alkalommal. Akkor hogy is van ez?

(#9454) boogie84: Igen, de ha kib@sznák őket, nagy valószínúséggel újból megvennék.

[ Szerkesztve ]

(#9454) boogie84 válasza Madn!ght (#9451) üzenetére


boogie84
veterán

Sztem többen veszik meg így, mert játszani akarnak, és belekalkulálják h csalók is vannak.

(#9453) gali777: Akkor nekem van igazam. Vagyis maradnak és játszanak, de a lényeg h megvették!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9455) Tombi


Tombi
senior tag

Hmm nyomogatom az origint percenként , de még nincs BF4 :)

(#9456) front3r válasza Malachi (#9452) üzenetére


front3r
őstag

Ezek az új időpontok.

Nyílt BF4 beta Október 4.
PS3 EU - 16:00-20:00
X360 - 11:00-15:00
ORIGIN – 12:00

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#9457) FrozenThrone válasza front3r (#9456) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Köszi :R Akkor nem frissítem Origin -t fél percenként :D

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#9458) tixem válasza front3r (#9456) üzenetére


tixem
addikt

szakadjanak már meg...

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9459) Malachi válasza front3r (#9456) üzenetére


Malachi
addikt

köszi!

ezt azt infót valahogy elfelejtették kitenni a hivatalos oldalra.

vagy nekem volt igazam, és mégis 11-kor indul. van, ahol nem használnak téli-nyíri időszámítást, nekem sem volt egyértelmű, hogy 10, vagy 11 óra a kezdés.

vagy 12... :D

[ Szerkesztve ]

(#9460) Whysperer válasza Def26 (#9437) üzenetére


Whysperer
addikt

Igen csak észrevehető volt ez a dolog! mikor még fekszem a beton tömb alatt úgy ,hogy oda respawmoltam a társamra aztán semmit se tettem ,de mikor kinéztem már kaptam is a fejest! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9461) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Szerintem a csalók ellen elég lenne bevezetni a killcam-et plusz a spectator mod-ot. A közösség kezébe meg adni egy kick meg egy ban parancsot és ennyi. CS-ben szerintem nagyszerűen beválik. Ha meg sorozatosan gyűjti a szerverekről való bannokat az illető, először kapjon időleges kitiltást a BF accjára. Ha meg ez se elég akkor idővel kapjon végleges kitiltást a BF-ből. Lehet mondjuk az egész origin fiókját letiltanám egy idő után az összes játékával együtt akkor megnézném melyik merne csalásokkal szórakozni... Persze aki ilyen drasztikus végleges banba részesülne azt már az erre felállított csapat vizsgálná ki részletesen a Madn!ght #9445 hozzászólásában felállított statisztikai rendszer alapján, meg egy ideig megfigyelnék mondjuk. Nem olyan bonyolult ezt megvalósítani...

(#9462) Madn!ght válasza Ch4r0n (#9461) üzenetére


Madn!ght
addikt

A közösség kezébe adással annyi baj van, hogy a gyengébb játékosok hajlamosak a kick-et votolni, ha már egy magasan jobb játékos van a szerveren. Persze rögtön jön az anyázás, cheaterezés.

Annyi módosítással lenne ez kivitelezhető, hogy a kick-ek és a statisztika szerint lenne az elsődleges szűrése az anticheat-rendszernek. Kvázi paraméterezni lehetne a "gyanúsan jó" játékosokat. Ebből kiindulva pedig már a statisztika közötti összefüggések vizsgálatával: k/d, fejlövés, acc szerint másodlagos szűrőben elég nagy valószínűséggel le lehetne válogatni a csalókat.

A retorzió első alkalommal stat nullázás, utána meg fiók tiltás. Azt nem tudom, hogy a virágbolti verziósok ellen ez mennyire megoldás, de a legális fiókkal rendelkezőkkel szemben mindenképp.

Még annyi, hogy azzal nem vagyok tisztában, hogy a fiók tiltásának lehetősége a szerződési feltételekben mennyire szabályozott, azaz hogy van-e joga a játékot működtetőknek (eladónak) a termék használatának jogát megvonni.

Anno Quake 3-ban létezett olyan szerveroldali beállítási lehetőség, hogy "pure server". Ez azt jelentette, hogy csak az alap fájlokat tartalmazó q3 mappa esetén engedett fel a szerverre. Nem vagyok képben, hogy ezek a csalások milyen külső program, vagy az alapprogram módosításán alapulnak, úgyhogy ez itt lehet mégsem teljes megoldás...:(

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9463) milan18


milan18
aktív tag

Legyen már 12:00 a :W :W

(#9464) Laraxior válasza BlessedElroy (#9447) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem 3 körül már game közelben leszek :D Kerítek valami privát ts szobát.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9465) tixem


tixem
addikt

most hogy szünet van visszanéztem 3-ba. El sem hiszem szinte, hogy 2 nap alat amíg a 4-et gyűrtem mennyire eltunyultam inf-ben. Annyira nincs recoil meg szórás a 4-ben, hogy ebbe beleszokva aztán meg a 3-ba visszatérve azon kapom magam, hogy 10-ből 2-őt ha ellövök, előtte meg 7-8. Nagyon gáz, pedig ráadásul scar-l meg qbz 95b amivel darálok de még ezekkel se.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9466) BlessedElroy válasza tixem (#9465) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Nekem meg könnyebbnek tűnik a 3. Mintha csak hülyegyerekek ellen játszanék.

Majd írj ha itt vagy Lara!

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#9467) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Jut eszembe, kérdezni akartam, hogy itt is valami képlet szerint lehet kikalkulálni a FoV-ot, mit a BF2/3-ban?

Nekem 72-n van a 3-ban és a 4-ben is, de tutira (érzésre) nem ugyanaz a kettő.

(#9469) VAN der BOSS: szerintem lényeges, hogy ne kliensoldalon fusson az anticheat, mert azt simán kikerülik egy másik anti-anticheat progival.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9468) gali777 válasza tixem (#9465) üzenetére


gali777
őstag

Ja a 3-ban mondjuk sokat számít az a szar suppression. Én mindig a rossz oldalán állok én senkit nem tudok be suppressálni, de mások meg mindennel. Mindig nekik adja be a játék. Meg az se utolsó, hogy a 4-ben jobb a hitbox is :D

(#9469) @rglaaf válasza Madn!ght (#9462) üzenetére


@rglaaf
veterán

voltak kliens oldali antichet programok régen de azokkal is baj volt, volt olyan is ami automatikusan küldte percenkét a screenshotokat egy központi helyre de azzal meg az volt a baj hogy érezted hogy belagol a játék amikor küldte

gali777 persze mert codosítják kell a sikerélmény a konzolhuszároknak :D

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#9470) Whysperer válasza milan18 (#9463) üzenetére


Whysperer
addikt

Persze ,hogy most megyek el péntek szombat vasárnap! 8) Mire haza érek addigra már lvl 567-es karik fognak spawmfarmolni! 8) 360x-os zoommal lönek a saját kezdőről engem az Én kezdőmről! Tiátán ötvözetű nanorészecskés elektorlézerrel bevont lőszerek fognak 100 falon keresztül repíteni ,hogy minden áron randizhassanak a karakterem szürkeállományával és Én respawm timeok tömtelegének végigkövetésével nézem végig a játékot az elejétől! 8)

OPEN BETA STYLE --- hey sexy lady!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9471) Ch4r0n válasza Madn!ght (#9462) üzenetére


Ch4r0n
tag

Az jó megoldás amit a statisztika figyelésére felvázoltál.
Szerintem a felhasználói szerződésben benne van bár soha nem szoktam végigolvasni, hogy a játék vásárlásakor te csak a jogot veszed meg arra, hogy játszhass. Ez az én olvasatomban annyi, hogy bérled a játékot, de az ettől még nem a tiéd.
Tehát ha visszaélsz ezzel a bérlési jogoddal és degradálod ezáltal más játékát szerintem megvonhatja tőled ezt a szolgáltatást.
Illetve gondolom van belefogalmazva arra is valami kiskapu, ha mondjuk 10 év múlva leállítja a szervereket mert már nem lesznek jövedelmezőek, akkor azt is megteheti jogilag ha jól tudom 3 évig kell csak biztosítania a supportot és a szolgáltatást utána azt csinál amit akar...
Tehát gondolom jogilag nincs akadálya a teljes kitiltásnak.
A mappa figyelése manapság nem megoldás, mert ha jól tudom ezek külső programok amolyan trainer szerűségek, amivel sokan single player-ben is csalnak. Azok is úgy működnek, hogy elindítod a játékot aztán utána meg az arra írt trainert és a játékban aktiválódik a cheat.

(#9472) gali777 válasza Whysperer (#9470) üzenetére


gali777
őstag

Nálad sincs minden rendben :DDD :)

(#9473) Laraxior válasza BlessedElroy (#9466) üzenetére


Laraxior
titán

Azért tegnap nnagyot szivtunk az ellen a banda ellen :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9474) Whysperer válasza gali777 (#9472) üzenetére


Whysperer
addikt

Kösz jól vagyok . rendben van minden! 8) Csak az a sok hang ne beszélne ennyit! 8) :Y

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9475) kisza25 válasza BlessedElroy (#9466) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen a 3 könyebb volt szerintem is, ha nem figyelsz már fekszel is :N
tegnap 5-en voltunk squdba és így sem hoztunk 4-5 körből egyet sem :P
Laraxior: ja volt szívás tegnap

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9476) Madn!ght válasza Ch4r0n (#9471) üzenetére


Madn!ght
addikt

Csak akkor tudnám, hogy a punkbuster mia bánatot figyel... Mert akkor csak felesleges erőforrásfogyasztásnak van jelen. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9477) csibe1 válasza Madn!ght (#9467) üzenetére


csibe1
addikt

Tedd fel 90-re, annyi a max 3-ban is.konfigban felnyomtam egyszer 120-ra,
az már kicsit halszem effektus volt. :D
A játék viszont folyamatosabbnak tűnt 90-en.

Amíg lesznek csalni vágyó stathuszárok, addig lesz cheat is.Ingyen vagy pénzért.
Jófajta üzleties világban élünk. :DDD

(#9410) Tirexi
Az a baj, hogy a pénzhajhászás lett a fő vezérelv szinte mindenhol.
A lényeg a bevétel, a többi nem számít.
A kiadó diktál, akinek nem tetszik az így járt, mehet Mariozni.

(#9476) Madn!ght
A PB az csak placebo, a naivabb játékosok megnyugtatására, hogy ne féljenek annyira a csalóktól. ;] :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9478) Whysperer válasza Madn!ght (#9476) üzenetére


Whysperer
addikt

a Pb azt figyeli ,hogy van-e fent PB-d vagy nincs 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9479) Laraxior válasza kisza25 (#9475) üzenetére


Laraxior
titán

Mentsegunkre szolgáljon hogy ők többen jatszottak csapatban... meg eléggé együtt mozogtak. ... gondolom volt kommunikáció is. Na majd ma ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9480) daneeeeee


daneeeeee
aktív tag

"We are preparing for the Open Battlefield 4 Beta. Until the Beta is live, you will not be able to access the Battlefield 4 section of Battlelog."

Most már premium-mal sem megy :)

(#9481) Rico45


Rico45
őstag

Tegnap este egész jót játszottam mire be tudtam állítani a grafot.Nem is akad mostmár!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#9482) milan18


milan18
aktív tag

Valakinek megy már a beta? Én még nem találom a játékok közt:(

(#9483) Tombi válasza milan18 (#9482) üzenetére


Tombi
senior tag

nyomogatom most már 1 masodpercenkent, de semmi :(

(#9484) kengyel válasza milan18 (#9482) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam sincs még semmi :((

kengyel

(#9485) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Nem kapkodják el az biztos :(

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#9486) FrozenThrone válasza kengyel (#9484) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Hát most már tényleg történhetne valami, már 10 óta itt vagyok :(

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#9487) milan18


milan18
aktív tag

De már nagyon rajta lennék :W :W

(#9488) Malachi


Malachi
addikt

én közben ügyködtem ezt-azt, szóval már nyugodtan várom a kezdést! :)

a beta automatikusan bekerül az Origin könyvtárunkba?

(#9489) Def26


Def26
félisten

Xbox -ra pár perce került fel az open béta. Már egy órája fent kéne lenni. Gondolom akkor picit csúszik pc -n is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9490) pohár válasza Malachi (#9488) üzenetére


pohár
félisten

aha, ott lesz a játékok közt :K

amúgy ennek most nem látom értelmét (amit kiírtak BL-on): amíg fut az open beta, nem érhető el a BF4 rész BL-on, akkor hogy játszunk rajta? :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9491) kengyel válasza FrozenThrone (#9486) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már én is figyelem egy ideje :D

kengyel

(#9492) mobal válasza Madn!ght (#9467) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Van! :)

Szerk.: Lesz androidra commander mód? Mert akkor megvan mit fogok csinálni melóban ebédszünet :U alatt

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9493) bajaki válasza milan18 (#9487) üzenetére


bajaki
őstag

Ki nem? :D

(#9494) pohár válasza mobal (#9492) üzenetére


pohár
félisten

lesz lesz, meg tabra is :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9495) Mappa válasza mobal (#9492) üzenetére


Mappa
addikt

Nemár :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#9496) BlessedElroy válasza Laraxior (#9479) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Majd ha hajlandó lesz működni.

Origin: BlessedElroy

(#9497) mobal válasza Mappa (#9495) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

;] ;] :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9498) milan18


milan18
aktív tag

Percenként nézem de semmi :W

(#9499) Malachi


Malachi
addikt

a betara gondolom a későbbi játékosok töredéke várhat csak, nem? mi lehet a gond? rosszul jár az órájuk? lecsapta a biztosítékot valaki a szerverteremben? mi lesz, mikor a teljes jelenik meg, és egyszerre pár millióan szabadulnak majd rá? ej már, a háromnál ilyen bénázás nem volt.

(#9500) nanorambo válasza Malachi (#9499) üzenetére


nanorambo
őstag

Ohh. A teljes játék 2 napig használhatatlan lesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.