Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Gippo


Gippo
senior tag

Előbb nekem is lett egy 100%-os cpu bug... gyakoratilag felment a plafonig, mintha prime95-öt futattam volna :(((

(#9802) almos94 válasza Gippo (#9801) üzenetére


almos94
aktív tag

Nálam csak tölt, majd egyszer bejön a hang, fekete képernyő, továbbra is LOADINg és egyszer csak hibaüzenettel kidob.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#9803) sixpak válasza SkyS1gn (#9800) üzenetére


sixpak
nagyúr

Fogalmam nincs, hogy mi a szar lehet. De úgyis új vga-val tolod majd a megjelenéskor, nem igaz?
Addig meg örülj, hogy nincs füst, több az fps.:-)
Ja, a 290x 200 körül lesz, gondolom azért annyit nem akarsz adni érte.
7950/70, nagyon faszán megy vele. Most valamit csináltak vele,mivel 47 volt a min. fps, 99 a max. és hatvanvalamennyi az átlag. Minden ultra, aa off, ssao. 13.9 driver.
És a mantle után még jobb lesz.:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9804) nanorambo válasza sixpak (#9799) üzenetére


nanorambo
őstag

Kösz! :D
Igen az emberkék teste a dögcédulából pl. :D
Nagyon unatkoztam.

(#9805) aAron_ válasza nanorambo (#9795) üzenetére


aAron_
őstag

nagyon jó lett :C
de az eredeti inkább ez :) :

What is your ikigai?

(#9806) nanorambo válasza aAron_ (#9805) üzenetére


nanorambo
őstag

Igaz. :R Iwo Jima emlékművet néztem csak.

Bár én most ezt használom. [link]Magyar honvédség jelzése. Menőn néz ki az Ambramsen. :K

[ Szerkesztve ]

(#9807) SkyS1gn válasza sixpak (#9803) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha 180ba megállna... de ha igen jól fut 7970-en akkor lehet az lesz.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9808) Gippo


Gippo
senior tag

Na már találtam egy instant jármű respawnos szervert.... nagggyonjó....

(#9809) aizen92 válasza nanorambo (#9806) üzenetére


aizen92
addikt

ez milyen jó! jeten nagyon jól fog kinézni. ha nem gond lopom az ötletet! :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#9810) Gippo


Gippo
senior tag

hm... feltettem a win8.1-et, tényleg jobban fut rajta, sokkal reszponzívabb az egész, holott az fps nem igazán nőtt, illetve legfejlebb minimálisan. Azért még bőven észrevehető így is, hogy beta.

Kicsit elb***ta a bootomat a win8.1, mint mindig.... valahogy érzékeli, hogy van egy másik rendszer és oda is beírja a saját bootmenüjét... illetve rájöttem, hogy a hangkártyámhoz nincs win8 driver.... :O

(#9811) Tirexi válasza SkyS1gn (#9721) üzenetére


Tirexi
addikt

Már ehhez a részhez is van makró? :Y
Amúgy kik ők?

(#9812) Toxy válasza SkyS1gn (#9807) üzenetére


Toxy
aktív tag

Nem lehet hogy a 7000-es széria előtti kártyáknál nincs füst?

Mert ahogy olvasom olyanok irták hogy nincs füst akiknek nem 7000-res radeonjuk van. (5850,6850. 6950)

(#9813) DeadMeat válasza Tirexi (#9811) üzenetére


DeadMeat
veterán

És ezt miből szűrted le?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9814) Laraxior


Laraxior
titán

Azt néztétek, hogy a sima ammo pack csak a töltényt tölti vissza és annyi? 52ezer support score után kapjuk az ammo box-ot ami tölt mindent, robbanóanyagot, lőszert, stb.. :Y :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9815) SkyS1gn válasza Tirexi (#9811) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én vagyok bakker :DDD

(#9812) Toxy
Gondoltam rá... lehet!

(#9814) Laraxior :K

Nézd már meg kérlek a brend nyúv tabletodon hogy megy-e a battlescreen? Nekem telón csak loadingol aztán error! :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9816) Laraxior válasza SkyS1gn (#9815) üzenetére


Laraxior
titán

Mi az a battlescreen? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9817) Plezs21 válasza Bencus88 (#9784) üzenetére


Plezs21
tag

Persze aki nem tud érvényesülni az egyből csíterezik. Érdekes rajtad kívül senki nem vette észre őket. Viszlát. Jó kutyasétáltatást.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#9818) xTREem válasza Toxy (#9812) üzenetére


xTREem
tag

Egész pontosan füst az van, tehát a romok is füstölnek, a kilőtt járművek, stb, de a ködszerű jelenség, ami pluszban van folyamatosan, az hiányzik, illetve bizonyos pozíciókban látható egy pillanatra. Szóljatok, ha van megoldás!

(#9819) SkyS1gn válasza Laraxior (#9816) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Huh?

Mikor felmész szerverre, a kék sávban ott megjelenik amikor betölt a pálya, ki tudod rakni másik monitorra, androidon meg az alkalmazásban látod a kék sávot és ugyanott van!

Lépj be battlelogba tableten, aztán kezdj egy játszani gépen, és tableten menj rá a battlescreenre!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9820) gali777 válasza Bencus88 (#9784) üzenetére


gali777
őstag

"Amilyen bejelentés volt ez a játék a körítés sokkal többet vártam egy bétától."
És a cod milyen bejelentés? Ugyanúgy hype-olják mint a BF4-et, talán még jobban aztán már vagy 4-5 éve ugyanazt adják el.

" ...igaz a mostaniak nem úgy sikerültek, de a mostani jónak ígérkezik. "
Nyilván. Ez is ugyanolyan mint a többi.

"Ti meg csak szenvedjetek a sok csíter közt."
Mert a cod-ban aztán nem lesznek csíterek.

Ilyen hozzáállással jobb is, hogy inkább codozni mész, na szevasz :)

(#9811) Tirexi: Egy scoreboardról levágod, hogy macroznak, az kemény.

[ Szerkesztve ]

(#9821) Tirexi válasza SkyS1gn (#9819) üzenetére


Tirexi
addikt

Felmentem Galaxy Tab 2-ről én is és hát nekem sem működik a Battlescreen.

Vagy csak Commander módban megy?

[ Szerkesztve ]

(#9822) Def26


Def26
félisten

1366x768, medium beállítás 45fps körül megy a CQ pályán. Phenom 2 x4 945 hd7750 gddr5. Meglepődtem, hogy ilyen jól fut. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9823) SkyS1gn válasza Tirexi (#9821) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem, hát commander nincs most bétában, ahhoz meg majd a szerverkeresőben csatlakozol a tableten, de kipróbáltam telón hogy benn voltam gépen egy szerveren, talón rányomtam hogy join egy másik szerverre és egyből át is csatlakozott azonnal, jó lesz ez :)

(#9822) Def26 Valamit csináltak magával a motorral mert FB2 a BF3 alatt multiban már 45FPS felé szaggat, úgy érzem mintha 25-30 lenne...

Most FB3 a BF4 alatt máshogy viselkedik mert 41-42FPS is totál folyamatos, ezért tűnhet úgy hogy jobban fut nálam mint a 3 :B

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9824) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Dynamic smoke

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9825) Macka


Macka
veterán

Egész idáig nem volt vele gondom, most viszont csal loading screen. :W

(#9826) djculture válasza Def26 (#9822) üzenetére


djculture
félisten

Amd oldalon a régi normális magos felépítésű procik röhögve viszik a modulos fx-ek meg fm1/2 apuk meg kínlódnak.

[ Szerkesztve ]

(#9827) beers


beers
addikt

20-ból 18-szor:
Game disconnected: something went wrong. :W

M&N

(#9828) Madn!ght válasza beers (#9827) üzenetére


Madn!ght
addikt

Punkbustert frissítetted?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9829) beers válasza Madn!ght (#9828) üzenetére


beers
addikt

Igen, de:

M&N

(#9830) Tirexi válasza beers (#9829) üzenetére


Tirexi
addikt

Próbáld meg Futtatás Rendszergazdaként hátha jó lesz.

Ezt próbáljátok ki:

I don't know if this will help anymore but here are the exact instructions, very detailed

If you are having the 0111 error do this EXACTLY to solve your problem:

1.) Download this: [link]
2.) Once done, extract it (aka open the file)
3.) Copy the file inside
4.) Paste it in your BF4 install folder, the install folder is where BF4 is stored. The default place it is stored is "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 4 Beta"
5.) If you get a popup asking you to overwrite files (which you should) click yes.
6.) Once done, start BF4 this will probably open up a website.
7.) On the website join any server
8.) Then wait for it to start up

That should be it.

Itt találtam rá: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9831) Firkavadasz válasza Tirexi (#9830) üzenetére


Firkavadasz
tag

múgy nekem is ugyanezt írja, és hiába futtatom akárhogy, semmi értelme. fura.

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#9832) Patrick


Patrick
addikt

Nekem így elsőre tetszik a dolog. Jók a hangok, jó a grafika. Embert is tudtam ölni, nem is egyet, az úszás az jó volt. :D FPS lowon is ultrán is 26-35-ig terjed, de mint tudjuk ez egy béta. Proci 95-100%-on pörög, a gpu 40-50 között...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#9833) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

wohooo :DDD 870 shoti feloldva

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9834) beers válasza Tirexi (#9830) üzenetére


beers
addikt

Sajnos adminként is ezt dobja!
A pb mappáját dobja már fel valaki egy zip-be :R !

M&N

(#9835) Plezs21


Plezs21
tag

Volt Commanderünk srácok :D

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#9836) Laraxior válasza Snip3r_HUN (#9833) üzenetére


Laraxior
titán

Én is arra megyek, de a supportra nagyon nehezen adja a score-t :W Már a fegyvert is lecseréltem az engineer AK 5C-jére, mert azzal több esélyem van, mint az alap fegyverrel... na meg az ammo box-ot is kipróbálnám :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9837) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#9836) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

lelősz 80-at m26 mass-al és meg is kapod :D így egyszerűbb volt feloldani

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9838) djculture


djculture
félisten

Ezen a gépen aki megnyeri biztos elfog csoszogni a bf4:

[ Szerkesztve ]

(#9839) Laraxior válasza djculture (#9838) üzenetére


Laraxior
titán

4VGA-val csak elfut valahogy :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9840) SkyS1gn válasza Plezs21 (#9835) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Direkt keresem az ilyen szerót ahol van de nem találok, link szeróhoz?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9841) Sonja


Sonja
veterán

Állítólag Win 8 alatt jobban fut. :K Ezt pl. NeoGAF fórumán írták:

"i upgraded to Windows 8 and saw a very noticeable increase in performance using my Intel i5 2500K and a GTX 680 running the highest settings at 1920x1080.

FPS:
Windows 8 - 53-80
Windows 7 - 30-47"

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#9842) djculture válasza Sonja (#9841) üzenetére


djculture
félisten

Ezt eleve mondták már 2 hónappal ezelőtt is, de nem csak ennél a játéknál érvényes ez... Win8-al az a bajom hogy minden elvan dugva benne meg levan védve hogy a looserek ne tudjanak benne semmit elbarmolni, de amúgy sokkal kevesebb erőforrást eszik mint a win7

[ Szerkesztve ]

(#9843) Laraxior válasza Sonja (#9841) üzenetére


Laraxior
titán

Vajon annak is jobban megy akinek van normális processzorja? Mert azért szerintem a 4 mag egy kicsit limitál itt, főleg mondjuk amikor összeborul a felhőkarcoló

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9844) front3r válasza Tirexi (#9821) üzenetére


front3r
őstag

Én úgy tudom, hogy a Battlescreen úgymond a minimap. Ki tudod tenni tabletre. A commander mód az külön van tudomásom szerint, van rá is gomb egy szerverre való csatlakozáskor. Én eddig erről ezt tudtam, de nekem is szürkeség jön be Nexus 7 alatt, pedig milyen jó lett volna a monitorom alatt külön képernyőn nézni a minimapot!

Laraxior: Nekem 8.1 van fent. Semmi akadás nincs, a konfigomon 40-70FPS között mozog a játék. Én csak értetlenül nézem a sok problémát itt a fórumon. Nálam semmi gond nincs a játékbeli glitcheket, bugokat leszámítva. ;) (BF4 NVIDIA driver van felrakva.)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#9845) Plezs21 válasza SkyS1gn (#9840) üzenetére


Plezs21
tag

Elvileg csak DICEosok lehetnek commanderek. Hozzánk fel lépett egy. :) De bezzeg mikor jól megy összeomlik a server. :D HVT voltam :D Durva mikor mindenki téged hajt. :D
Ő volt a Commander.

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#9846) Sonic*


Sonic*
aktív tag

NAGYON FONTOS!

Szerintetek, Radeon HD Asus 4670 1Gb-on elfut? Vagy Gigabyte HD 5450-en? Mert folyton direct x erorrt kapok, pedig BF3 HIGH-ON FUTOTT!!!

HELP!

Majd kiderül..vagy beborul!

(#9847) ETOM válasza Sonic* (#9846) üzenetére


ETOM
addikt

Nem fog élvezhetően futni ha el is indul.

(#9848) SkyS1gn válasza Plezs21 (#9845) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tudom kerestem a dice test servereket de sehol se láttam egyet se..

(#9846) Sonic* "BF3 HIGH-ON FUTOTT!!!"

Azt kétlem :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9849) csibe1 válasza Laraxior (#9843) üzenetére


csibe1
addikt

A 4 mag vagy a négy modul? :D
Ahogy fentebb írták, akkor mégse akkora buli a modulos proci? :F
Egy i5-760-nál nincs gondom, amikor borul a torony akkor akad meg egy kicsit ha olyan helyen vagyok, egyébként simán megy.Nem monitoroztam semmi extra cuccal, az allcpu meter minialkalmazás fut, azon néztem kilépés után, hogy átlagban 90-95%-on ment mind a négy mag.Memóriahasználat az kb 4GB volt.
A driver 310.70-es, nem tettem fel újabbat.

(#9846) Sonic*

Azt szerintem felejtsd el.A béta driver nálam meg se látta a 4670-et. :DDD
Az 5450 meg egy kutyadobálós kártya játék szempontjából.

(#9848) Cris99

A felbontást nem írta. ;] :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9850) Laraxior válasza front3r (#9844) üzenetére


Laraxior
titán

Hát ezaz, hogy neked is 8 szállal dolgozik a CPU. Azért gondolom, hogy lehet segít valamit a win8 a 4 magos CPUkon. Mondjuk én épp leszarom, 12szálon valahogy csak elfut, nincsen akadásgondom, néha kifagy exe hibával, néha laggolnak a szerverek mint atom, de amúgy semmi gondom nincsen. nVidia driver pedig a megszokott bevált 314.22. Indításkor ezt kapom:

Leokézom, és már megy is a game :DDD
Tettem fel videot amikor összeomlik a torony, de ott sem látható akadás, vagy szaggatás, max kicsit belassul, de az bármelyik konfignál. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.