Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) Firkavadasz


Firkavadasz
tag

Erről ennyit. Máris vannak csalók. :W :W

[ Szerkesztve ]

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#8852) Xirtam válasza Firkavadasz (#8851) üzenetére


Xirtam
veterán

Óriási, ezért nem fogom megvenni. :K

(#8853) Def26 válasza Firkavadasz (#8851) üzenetére


Def26
félisten

Bambiviking az Magyar, nem? :D Egyébként szerintem ez valami fake kép.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8854) SkyS1gn válasza Firkavadasz (#8851) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy 5perc paint...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8855) Firkavadasz válasza SkyS1gn (#8854) üzenetére


Firkavadasz
tag

Honnan tudhatod?

Mondd el kérlek..

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#8856) SkyS1gn válasza Firkavadasz (#8855) üzenetére


SkyS1gn
félisten

S te? Semmi forrást nem adtál meg!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8857) Tirexi válasza Firkavadasz (#8855) üzenetére


Tirexi
addikt

New BF4 Hacks on the Way by FPSCheats

De.Bug had early access to the Battlefield 4 alpha and now he has full access to the BF4 beta coming up on October 1st! Due to the early access he was already able to code the first ever BF4 hacks and we plan to release them ASAP so keep checking back. We will be posting images and screens of the bot in action. We also just updated our BF3 hack and put a new vehicle aimbot in so you can kill people using every single vehicle in the game.

[A link kimoderálva.]

Nem kell ezekre sokat várni. Pár perc Gógli aztán már eléd is tárul a savanyú igazság.
Ki tudja, hogy az a kép milyen teszt verzióból van.

[ Módosította: BomiBoogie ]

(#8858) Mr.White válasza Firkavadasz (#8851) üzenetére


Mr.White
senior tag

valóban paint szagú, ennek ellenére már biztos készülnek a cheat progik. :U

(#8859) Atla válasza Firkavadasz (#8855) üzenetére


Atla
senior tag

Mivel a saját csapattársait látja így feltételezhető hogy fake.

(#8860) bognar110 válasza Firkavadasz (#8855) üzenetére


bognar110
őstag

Na ezért örülök hogy konzolon tolom :)

(#8861) Mr.White válasza Atla (#8859) üzenetére


Mr.White
senior tag

aimbot saját csapattársakat is mutatja ződben, asszem kék az enemy.

(#8862) pelenka35 válasza bognar110 (#8860) üzenetére


pelenka35
őstag

Detto

Gamertag:Rob3rt75

(#8863) SkyS1gn válasza Tirexi (#8857) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ki nem sz@rja le... 3-ba is vannak mégis azokat látom sírni minden nap hogy cheater aki metro 64-re meg kanális tdm-re jár, többiek elvétve maximum... nem sokkal találkoztam én se!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8864) aAron_ válasza bognar110 (#8860) üzenetére


aAron_
őstag

bf3ban vagy fél éve nem találkoztam csalóval, szerintem egyáltalán nincs sok
ja meg engem is szoktak néha annak nevezni... pedig elég biztos vagyok benne, hogy én nem csalok :DDD ennyire lehet ezeket az információkat komolyan venni

egyébként valaki legyen szíves elmagyarázni ez a laser követős rpg mi a franc???? tényleg van ilyen? :Y

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#8865) apollo12


apollo12
veterán

bf4 ben most mit csináltak, tegnap még faszán ment, most meg lefagy nekem is laodingnál :W :W

(#8866) Tirexi válasza aAron_ (#8864) üzenetére


Tirexi
addikt

Master Ban Index
Bans Stats for Battlefield 3
Latest 50 of 34,176 Ban(s)

Igaz nincsen sok... Meg akiket még nem kaptak el.

(#8867) gali777 válasza Tirexi (#8866) üzenetére


gali777
őstag

És melyik az a játék ahol nincsenek csalók? :U Már unalmas ez is, csalók voltak, vannak és mindig lesznek is.

(#8868) Freiherr válasza Tirexi (#8866) üzenetére


Freiherr
őstag

Ennyi,sajnos emiatt hagytam abba.

XXX

(#8869) SkyS1gn válasza gali777 (#8867) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kész, ennyi, zárjuk is le! :R

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8870) Tirexi


Tirexi
addikt

Defuse: Hasonló a Rush-hoz, támadók vs védők, de nincs respawn.

Ez olyan, hogy ha egyszer meghalok akkor nem tudok többet játszani a pályán? (a körön belül értem)
Akkor akár léphetek is ki vagy ez hogy működik? Ilyenkor van stat számolás?

(#8871) vg válasza gali777 (#8867) üzenetére


vg
addikt

Gyk az összes konzolos multi cuccnál nincsenek csalók.

(#8872) gali777 válasza vg (#8871) üzenetére


gali777
őstag

Hidd csak azt ;) Az, hogy kevesebb van vagy nincs, az két külön fogalom :) Amúgy meg pc-ről volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#8873) TTomax válasza gali777 (#8867) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak az nem mindegy mennyien...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8874) SkyS1gn válasza Tirexi (#8870) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mint S&D a codba!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8875) Redneck válasza TTomax (#8873) üzenetére


Redneck
veterán

Ha másnak van hasonló konfigja, leírná hogy fut? Össze-vissza megy nálam. Valamikor hasít, valamikor élvezhetetlen. A legjobb ha 33-ra limitálom az fps-t de néha így is jönnek az akadások/fps-drop. Hihetetlen szar:( BF3 fix 66 fps-sel megy.
X4 965@3.93Ghz
8GB-RAM
GTX 460 1GB
Win7 64bit
nV 331beta 1680x1050 medium
Tudom hogy ez alpha na de ennyire?

Szerk:
Nálam már most sem csatlakozik sokszor illetve volt nem egy szerver ami elhasalt játék közben.
TTomax:
Azt észrevettem hogy bárhova állíthatom ugyanolyan fos :D Auto Highra rakta magát de úgy is gáz.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8876) Def26


Def26
félisten

Ahogy jön a délután és egyre több játékos lesz online észrevenni valamiféle lagolást, vagy ettől függetlenül semmi változás?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8877) TTomax válasza Redneck (#8875) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát nálam minden ultrán 1920x1080 olyan 70-100fps konfig az adatlapomon... amugy érdekes mert ha picit lejjebb veszem akkor sem igazán megy sokkal jobban....és vannak nálam is laggok...Win 8 64bit... a procim van csak húzva 4GHzre.(ultrához kevés) Jobban eszik a procit mint bármi eddig amit láttam... 8szálon 80%-os terhelés...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8878) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

biztosan már volt (csak én nem találtam meg) de amikor fellépek egy szerverre és mutatja a "loading"-ot fent akkor egy idő után elsötétül és kilép.... valami megoldás?

Szépnapot!

(#8879) lofagi válasza Tirexi (#8870) üzenetére


lofagi
addikt

Ala Contuer-Strike.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8880) Redneck válasza TTomax (#8877) üzenetére


Redneck
veterán

Kössz a segítséget, igazán örülök hogy egy teljesen más kategóriájú/felépítésű gépen úgy megy :D Legközelebb tartsd magadban. PS4 lesz ebből, ott legalább mindenki egyforma brét szopogat majd...
Azért ha valakinek van hasonló gépe majd írja le mi a tapasztalat.

aAron_:
Igen nálam is valami ilyesmi volt de ez az ingadozás élvezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8881) aAron_ válasza Redneck (#8875) üzenetére


aAron_
őstag

Phenom II 955 @3.7 ghz

GTX 460 1GB @820 mhz

8 gb ram

Min Max Avg
26 70 37.876

most érzésre többnyire jól fut, nagyobb akadások nincsenek

ja és ami lemaradt:

win8x64, full HD, FOV max, minden más low/off

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#8882) spanglee001 válasza lofagi (#8879) üzenetére


spanglee001
addikt

valóban nekem is fagyogatott ma rendesen, a loading tegnap ment hiba nélkül,

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#8883) apollo12 válasza Dexter-2000 (#8878) üzenetére


apollo12
veterán

sajna még nincs rá megoldás

(#8884) Prosector válasza scope2007 (#8824) üzenetére


Prosector
addikt

Nekem sajnos nem jott be a 12.8, pedig lett volna benne logika...

Ugyanolyan szarul fut, mint eddig.

(#8885) batt


batt
aktív tag

Gyerekek egy kérdés! Leszögezném az elején Bf fan maradok örökké! Nektek bejön a bf4? Tudom,hogy még csak béta de ilyen kicsivel a megjelenés előtt nem sok reményt fűzök,hogy sokat változna! Szerintem full ultran se valami nagy durranás a grafika (bár lehet bekerülnek majd hd texturák) Bf 3 talán szebb! Valahogy olyan gagyi cod-os játéknak érzem! Teli b.sz.ak csili vili papírral és mögötte csúnya kidolgozatlan texturák,nem érzem,hogy figyeltek volna a részletekre! (A sok hülye majd úgy is elalél a sok csillogó papírtól és az üvegtől lehetett a mottó legalábbis ezen a pályán! Hangok fegyverek is nagyon gagyik! (Az a pisztoly a kézbe! PFFFFFF) Az a gnom futás effect! Jó abba is hagytam,összességében nekem a bf3-hoz képest nagyon gagyi érzésem van! Meglátás?

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#8886) #57919488 válasza Aryan (#8788) üzenetére


#57919488
törölt tag

Low-on nekem megy stabilan pedig csak gt645m van a laposban. Egy y580-nak jobban kell teljesitenie majd mindenkeppen, ez lehet meg csak a beta miatt ilyen nalad.

(#8885) batt:
Van amiben elorelepes van amiben visszalepes. Konzolokon lehet tul szimulator volt mar a BF3 es ezert lettek kis modositasok mint a recoil nerf stb.
Amugy nem tudom sokan minek lepodnek meg az RPG-n. COD-ban a kutya(RPG) leszedi a helikoptert trailer alapjan :DDD vagyis a BF4 csak fejlodik a konkurenciaval egyutt ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#8887) stoon válasza batt (#8885) üzenetére


stoon
őstag

:DDD jaja :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#8888) glspeter1 válasza #57919488 (#8886) üzenetére


glspeter1
őstag

670mx-el sem sokkal jobb a helyzet. 40-50fps full lowon.
Béta-béta, de ez nagyon karcsú. :(

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#8889) aizen92


aizen92
addikt

annyira idegesítő hogy deploy mindig assaultként történik. megszoktam hogy bf3 elmenti melyik class-szal öltem utoljára itt meg mindig elfelejti.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8890) jacint78 válasza Chrys_ (#8781) üzenetére


jacint78
addikt

Vagy az ami a BF2-ben is volt. Ha elfogy a skuló, visszamész kezdőre tölteni.

annyira idegesítő hogy deploy mindig assaultként történik. megszoktam hogy bf3 elmenti melyik class-szal öltem utoljára itt meg mindig elfelejti.

Igen, ez nekem is eszi a hajamat. :W

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#8891) Atla válasza batt (#8885) üzenetére


Atla
senior tag

Hasonló az érzésem van.Bár sokan mondják hogy ez a mozgás hasonlít a régi BF-ekre.Én nem tudom mert csak a 3.at játszottam.

(#8892) Mr.White válasza batt (#8885) üzenetére


Mr.White
senior tag

egyet kell hogy értsek.
mikor bf3 kijött leesett az állam a grafikától, hangoktól, az egész miliőtöl.
grafika a 3hoz képest nem nagy cucc, annyi hogy lett levolution azt kész.
persze béta, de olyan húdenagy változást nem várok.

(#8893) TTomax válasza Redneck (#8880) üzenetére


TTomax
nagyúr

Te kérdezted, ha nem érdekel akkor ne nekem cimezd a hozzászólásod.Toljál le mert válaszoltam....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8894) DjDanee87 válasza Mr.White (#8892) üzenetére


DjDanee87
addikt

"mikor bf3 kijött leesett az állam a grafikától, hangoktól, az egész miliőtől."

Ez megvolt itt is. De gondolj bele nem is nagyon lehetne szerintem akkora javulást elérni a 3 után grafikában, hogy az embereknek leessen az álluk.
A hangok szintén kivételesen jók voltak BF3ban, egyedül talán a sniperek hangjával nem voltak kibékülve. Egy pár percet mentem az alap bolt action sniperrel itt a betában és nekem sokkal jobban bejön annak a hangja, mint bármelyik másiknak BF3ból.

(#8895) mobal


mobal
MODERÁTOR

10 milliós kérdés. Tölt tölt tölt, majd vagy semmi vagy crash. Megoldás? Tegnap még jó volt...

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#8896) glspeter1 válasza mobal (#8895) üzenetére


glspeter1
őstag

Itt is egy az egyben ugyan ez a helyzet.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#8897) Neoteric válasza batt (#8885) üzenetére


Neoteric
addikt

Én anno azt mondtam, h ha kiadnák rendes hitboxszal a bf3at egy az egybe megint, én megvenném. Grafikában tényleg nem fejlődött sokat (attól még nekem piszkosul tetszik, de sztem akkor se ez a leggyengébb pontja a játéknak), harcrendszer ugyanaz, hangok többnyire ugyanazok, a hitbox viszont szerintem óriásit fejlődött. Ez a levolution dolog ötletes, bár kicsit idegesítő mikor a drága csapattársak sportot űznek abból, h ki dönti le először azt a tornyot, ahelyett h pontra mennének. Ami viszont nem tetszik, hogy a recoil az kb lóf@sz, kilóméterekről ki lehet szedni a másikat autómatával különösebb skill nélkül. Gépigény nagy (még), de ha azt nézem h ez egy kb fél éves build, akkor nem vészes. Nem gondoltam h van bárki is aki elhiszi, h a beta alapján csinálják meg faszára a játékot.. Ez az egész csak stresszteszt a szervereknek, meg h megmutatják h ők mennyire figyelnek a játékosaikra. :U Összességében szerintem nem az újításokkal van probléma, hanem azzal h ezzel csomó hülyét bevonzanak, ami viszont már kórosan mehet a játékélmény rovására.

PSN: ne0teric_sAN

(#8898) Laraxior


Laraxior
titán

Olvasmány a címlapon. Battlefield 4 skálázás

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8899) gali777 válasza Neoteric (#8897) üzenetére


gali777
őstag

+1

(#8900) embe


embe
nagyúr

Ma mintha szebben futna a játék mint tegnap. Biztos csak placebo. Többet van az FPS értéke 50 fölött, mint alatta. Igaz ma csináltam a D meghajtón - ahová telepítettem - egy töredezettségmentesítést is. Nem a C-re az SSD-re telepítettem, oda majd a fullos játékot.
Medium beállításon van, 1920x1080 felbontáson.

A Playcraw-al monitoroztam a cpu és gpu használatot. Azt vettem észre, hogy az i5-2320 amelynek a turbó óra jele 3,7-re van húzva, szinte mindig 90% fölött van, folyamatosan a 100%-hoz közel. Ellenben a vga csak 70-85% kihasználtsággal fút.
Lehet CPU limitem van? :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.