Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) Def26 válasza Chrys_ (#8800) üzenetére


Def26
félisten

Én azt olvastam, hogy sokan azért mondták vissza, mert nem hiszik, hogy ebből egy játszható egyveleget alkotnak 1 hónap múlva. Megveszik a játékot ők is, csak várnak vele pár hónapot. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8802) Sami22


Sami22
aktív tag

Kicsit hosszabb véleményem:
Gyalog: Érdekes a karakter mozgása, szokni kell, de bejön. A célzást is másnak érzem, de semmiképp sem negatív. A fegyverek hangja szar. Így egyszerűen. Az RPG-t gyorsítani kéne, ez bf3-ban is lassú volt. Recon a c4-el nagyon tetszik, igazi halálosztó. A hitbox jó, de még mindig sokat kell tunkolni. HC majd ezen is segít, meg ugye egyéni szocproblem, tudom én.
Tank: Főlöveg nagyon gyorsan esik, lőszer rendszer tetszik, óvatosabb játékra ösztönöz. (mint kb. minden, ha észrevettétek. Lassítani akarják, ez jól érezhető.) Tetszik, hogy nagyon agilisek lettek a tankok, élmény manőverezni.
LAV: Gyalogság ellen ér valamit, tank ellen már vigyázni kell, bár kilőttem már párat így is. Kicsit a sebzésen és a páncélon is növelni kéne, gyengusz.
Vízen: Attack boatba még nem jutottam bele, kis jetskik aranyosak, víz király.
Heli: Frankó az irányítás, agilisek ezek is, még a csapatszállító is, de kicsit korábban kell reagálni, nehezebb felhúzni egy nagyobb zuhanásból.
Teljesítmény: Nincs egy atom gépem, de a vártnál szarabbul fut és rosszul skálázódik. Ultrán HBAO nélkül is kaptam durván 30 fps-t, de mikrolagok voltak. Valamint szebbre számítottam. Optimálisan LOW és Medium keveréke jó nekem, 40-50 fps, szóval így sem száguld, de legalább ronda. (na majd ps4en :D )

Összegezve: Pár óra játék után még nem adták el nekem, ennek ellenére meggyőződésem, hogy nagyon sokat fogok vele szórakozni. A bf3 sem tetszett nagyon sokáig, még is beletettem több mint 400 órát pcn. Előtte boxon meg durván 200-at. Szóval a remény még meg van.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#8803) WaterWawe válasza Sami22 (#8802) üzenetére


WaterWawe
őstag

Heli adja nekem is nagyon. Lőttünk is szépen haverral.

(#8804) Muerte válasza Sami22 (#8802) üzenetére


Muerte
addikt

Nagyjából osztom a véleményed,amit hozzáfűznék ez a spectator mode nagyon jó!, sokat lehet belőle tanulni majd a többi pályán is taktikai szempontból,a csítereket is vissza fogja szorítani sztem., meg ez egy élmény,én már egy órája csak nézelődök és jókat röhögök :D

[ Szerkesztve ]

(#8805) SkyS1gn válasza Firkavadasz (#8799) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pedig mindkettővel aláztam az enemy-t...

majd gyakorolj a test range-ben ha kijön a teljes játék!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8806) M^xx


M^xx
aktív tag

3930k+GTX670= 1920x1080 low 75-100 fps CPU:35% GPU:85-96%

[ Szerkesztve ]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#8807) M^xx válasza M^xx (#8806) üzenetére


M^xx
aktív tag

Lejárt az idő! A grafika nem teljessen LOW

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#8808) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Sztem ez a Shanghai pont az a map, amivel soha többé nem fogok játszani amint kijön a teljes játék.

Origin: BlessedElroy

(#8809) Laraxior válasza BlessedElroy (#8808) üzenetére


Laraxior
titán

Dehogynem... gyorsan kimaxoljuk a tankot es lehet menni reactive armorral a normalia mapokra. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8810) SkyS1gn válasza BlessedElroy (#8808) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A tető camper hordákon kívül nincs vele bajom. :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8811) Mrdevil válasza Pug (#8633) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mondom én bal kezes vagyok, bal kéz egéren, jobb meg a numerikusokon. Ezer éve így játszok. De nem is nekem van gondom vele. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8812) Chrys_ válasza SkyS1gn (#8810) üzenetére


Chrys_
addikt

Azért a liftek használata megkönnyíti a leszedésüket :) Vagy egy normális pilóta kell a csapatszállító helibe és...

(#8813) gali777 válasza Chrys_ (#8812) üzenetére


gali777
őstag

Ja csak legtöbbször oda mennek fel ahova nem visz lift :D

(#8814) BlessedElroy válasza Laraxior (#8809) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Te meg már megint nem dolgozol?
Ehh... ;]

Origin: BlessedElroy

(#8815) pohár válasza Mrdevil (#8811) üzenetére


pohár
félisten

én is pont így vagyok, csak én a kurzorbillentyűket használom, plusz felette a 6-os csoportot, meg a numerikusokat a gyors fegyverváltások miatt, plusz a Num0-t a késelés miatt :D :D

épp ezért kéne már megnézni valakinek, hogy a béta állapot miatt nem lehet a DEL billre tenni valamit, vagy akármi más miatt :D
mert mondjuk az END, meg a HOME az megy rendesen...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8816) aizen92 válasza Chrys_ (#8812) üzenetére


aizen92
addikt

csapatszállítóvalami rohadt jó lett. tegnap TSen 3-an 4-en összeálltunk elég jól lehet vele darálni

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8817) dejaris


dejaris
addikt

Ha eppen letoltottem originnel vagx steammel valamit, akkor a bf3-ban futaskozben 2-3 masodpercenkent vissza-vissza teleportaltam 1-2 lepest. Ugyanezt tapasztalom a bf4-ben is, de most nem toltok semmit. Jol sejtem, hogy nem nalam van a hiba,hanem a szerverekkel van valami?

(#8818) kriszpontaz válasza pohár (#8815) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Még most sem tudom elképzelni hogy tudod nyomni a 6os csoportot pl. mozgás közben ha a felfelé kurzormozgatót nyomod. :F Az numerikus 0/INS, meg a többi még OK, de a DEL+HOME meg a többi????

Dejaris: játék közben a letöltéseket hanyagolni kell mert a pinged felugrik az egekbe.

[ Szerkesztve ]

(#8819) SkyS1gn válasza gali777 (#8813) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pontosan!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8820) Laraxior válasza BlessedElroy (#8814) üzenetére


Laraxior
titán

De. Telefonról vagyok :( 3 körül erek haza. Leszel?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8821) pelenka35 válasza kriszpontaz (#8818) üzenetére


pelenka35
őstag

Hmm ,mi ebben a fura , bal kezes. :R
Én jobb kézfej nélkül születtem és xboxon játszom a BF3-mat :) :C

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#8822) Muerte válasza pelenka35 (#8821) üzenetére


Muerte
addikt

Elismerésem :K Én meg laptopon nyomom tapipaddal,nem egérrel :DDD asszem nem is fog ez menni nekem... teljesen más az irányítás mint BF3-ban.

(#8823) pohár válasza kriszpontaz (#8818) üzenetére


pohár
félisten

én se tudom, valahogy így állt rá a kezem a BF3 elején, aztán ennyi :D :D
amúgy BF3-ban a DEL a futás, END a gránát, Num0 a kés, a felső 3 sort nem használom :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8824) scope2007


scope2007
addikt

na kipróbáltam :-)

windows7 64biten, 12.8as driver amd
nagyon szépen fut 6950es vga-val... nem valószínű, hogy cserélni fogom (nem is akartam)

a játék egyetlen egyszer fagyott ki nálam tankozás közben (nem pálYatöltésnél) havernak meg fordítva 3-4x, öt órányi játék alatt kb..
bf4 működése leállt hibával, nem az egész gép fagyott.

ez tényleg régi build, viszont a béta szó mellé oda odairhattak volna nagy betűkkel!!! azaz számokkal a build dátumát
mert sokan beparáztak, ahogy olvasom a fórumot!!
xD

a tankot vezetni élvezet, végre van "súlya" a tanknak, nem driftel stb :-)

gyalog eddig 98%ban engi voltam.
most vágy a default engi fegyver scopeja ennyire nyomorult, vagy nemtom... de kis bolháknak tűnnek az emberek benne :-D
inkább járműveztem csak, az bejött...

sok a féreg a tetőn, nem lesz kedvenc mapom, de nem rossz :-)

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#8825) Honzi válasza boticsek19 (#8745) üzenetére


Honzi
senior tag

Az a baj hogy másnak is így fut ezzel a kártyával csak HD-ban.
De ha feltolom maxra mindent akkor meg 12-32fps (lowon 15-35) semmit nem lehet észrevenni csak azt hogy így ki is néz valahogy.


Ez pl max graf ezen a felbontáson 1280x1024 itt pl 27fps csak a képen nem látszik a fraps.
A legszebb ha ez felrobbant akkor megint ide pottyant le egy másik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#8826) scope2007 válasza sixpak (#8708) üzenetére


scope2007
addikt

hogyhogy hogy?? xD xD
én is toltam vele szárazföldön :-)
kiúgrattam a vízből, span meg tölt szépen egy másik pontra :-)
hajóval védtem a pontot. .. szerintem összeszarta magát aki látta, hogy hajóval védem, ülök a ponton :-)
funnak hatalmas volt...sírtam xD
de nehezen adta be, y a tank egyszercsak elkezdi tolni a hajót! felszántani nem lehet az aszfaltot az a baj :-)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#8827) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Jah... nekem is főleg engi megy. Szerintem ez eléggé engi centrikus pálya... meg max még recon.
A többi egy kicsit limitált a képességekben ehhez a pályához.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8828) M3oH válasza SkyS1gn (#8810) üzenetére


M3oH
addikt

Nagyjából abból áll az egész, hogy mindenki fut a tetőre kempelni. Nagy lóf@sz ez így. Optimista vagyok, hogy véglegesben lesz normális pálya, mert ez eddig nem a szivemcsücske...

(#8829) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Még szerencse hogy nem volt nyílt alfa

Battlefield 4 Alpha 1920 x 1080 No AA

Battlefield 4 Alpha 1920 x 1080 4x MSAA

Battlefield 4 Alpha 2560×1600 No AA

Battlefield 4 Alpha 2560×1600 4x MSAA

Battlefield 4 Alpha Memory Usage

Battlefield 4 Alpha CPU Performance

PSN:BiZzare_0 ️

(#8830) scope2007 válasza M3oH (#8828) üzenetére


scope2007
addikt

tuti lesz coool map, nem is egy...
ez a map olyan lesz lehet nálam mint a háromban a metro.. azt egyenesen rüheltem!
betában pont kijatszom magam rajta, aztán egy ideig nem fogom tolni rajta a teljessel, csak a többin!

amúgy bejön, tuti megveszem!

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#8831) beers válasza pohár (#8815) üzenetére


beers
addikt

Nekem csak olyan bill-em van, amin a nyilak fölött 9 gomb van!
Pont a játék bill konfig miatt.
Nekem a chat az insert-re és a pageup-ra van rakva és azt nem tudtam tegnap beállítani!

M&N

(#8832) S1M0N válasza WaterWawe (#8803) üzenetére


S1M0N
senior tag

"- Sehol senki?
- Sehol senki. Akkor oda megyünk ahol vannak, jó?"

Ez eléggé Humás volt nem? :DDD ;]
(Egyszer mondta, hogy a BF3 multi unalmas volt, ezért olyan szervert is keres, ahol nem egyedül van... :DDD )

Amúgy a helizés nekem is tetszik (bár a 3-ban is, ha van jó pilóta), csak meg kellene tanulni vezetni őket...

Xboxos gamepadem még nincs, de tervezek venni egyet emiatt is, vagy a bill+egér párost próbáljam majd erőltetni?
Ha tényleg lesz gyakorló mód a 4-ben, akkor rámozdulnék a kérdésre...

(#8833) Chrys_ válasza pelenka35 (#8821) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem 2 kézzel nem megy rendesen kontrollerrel az fps. Sőt igazán más sem, kivételek talán egy bizonyos szintig az autós játékok :) grat!

(#8834) aizen92


aizen92
addikt

most lehet h ennyire vak vagyok de nem találom hogy hány pont kell az assaultnál a carbine unlockhoz. :F

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8835) lowzor válasza S1M0N (#8832) üzenetére


lowzor
veterán

FPS-t játszani kontrollerrel elég mazochista dolog.

(#8836) SkyS1gn válasza aizen92 (#8834) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Enginerrel kell menned, shotgunokhoz supporttal, DMR-hoz meg reconnal, utána megkapod minden kaszthoz!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8837) aizen92 válasza SkyS1gn (#8836) üzenetére


aizen92
addikt

Köszönöm! belegondolva logikus is :) :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8838) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Akinek kva alacsony FPS-e van próbáljon ALT+ESC ezni néhányszor, vagy nyomja meg és várjon egy kicsit, nekem segített ha ilyen történt, de nem is mindíg kezdi el!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8839) pohár


pohár
félisten

Battlefield 4 Beta | Day 1 | Sgt Enigma "Aggressive Recon"

és visszatért! már hiányoltam, iszonyat durva videói/lövései voltak :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8840) pelenka35 válasza lowzor (#8835) üzenetére


pelenka35
őstag

xbox előtt én is a nyilakat +DEL+END+PGD gomb kombinációt használtam ,COD-ban, de váltottam konzolra mikor megjelent a BF3.

(#8833) Chrys_ : Én se vagyok über -profi ,de nem szégyenkezem. :C

Gamertag:Rob3rt75

(#8841) spanglee001


spanglee001
addikt

Szerintem is hamarabb halnak az emberek, talán akinek nem így van az azért van mert még nincs makró a játékhoz :DD :DD :DD (emiatt kevesebb a találat, így nehezebb az ölés)
A bf3 emiatt nekem játszhatatlan volt 9 órát raktam bele, ezt ezzel a bétával meg is döntöttem.
A gondom viszont hogy, nem tudom még hogy mit mivel érdemes és hogyan kell.
pl hogy mit mivel kell bejelölni és mivel kell lőni, de mire kijön a végleges verzió, addigra a hszekből kibogarászom és a videókból.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#8842) Def26 válasza pohár (#8839) üzenetére


Def26
félisten

Az komoly. Az ő kezében a recon c4 -el kiirthatatlan lesz. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8843) ErMi89


ErMi89
csendes tag

Hali! Nekem nincs még bétám, ezért érdekelne az , hogy nekem csak 4 giga ram-om van az elég lesz, vagy valóban jóval többet eszik? Remélem valaki segít és megnézi nekem mennyit fogyaszt. Előre is köszönöm!

(#8844) Laraxior válasza SkyS1gn (#8836) üzenetére


Laraxior
titán

Csak sikerült leirni nem? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8845) aizen92 válasza spanglee001 (#8841) üzenetére


aizen92
addikt

vaaaagy options--> key bindings?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8846) SkyS1gn válasza Laraxior (#8844) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem is egy szuper magától értetődő dologra válaszoltam, meg... ma süt a nap! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8847) Def26 válasza aizen92 (#8834) üzenetére


Def26
félisten

36000 pont.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8848) DNS_65


DNS_65
senior tag

Szerintem nem lesz ez olyan rossz, ha kijavitják az akadásokat, meg az tényleg vicces, hogy akármit állitasz video settingsben, kb u.ugy megy low-on mint ultran :D
Nekem cpu 4.0Ghz-en szépen vitte egy 660Ti-vel. Én sokakkal ellentétben várom h mien lesz a kész játék.

(#8849) S1M0N válasza lowzor (#8835) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én csak a repülő/helikopter irányítását csinálnám kontrollerrel, a földi/vízi járműveknél, gyalogos harcnál nem használnám...

(#8850) spanglee001 válasza aizen92 (#8845) üzenetére


spanglee001
addikt

Nemúgy értettem, hogy melyik billentyűvel, hanem hogy a távcsővel irányítani a rakétát, meg hogy miaz a reaktív armor meg stb. eddig a crysis volt az én világom, de ez kicsit öszetettebb :DD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.