Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) prokxy


prokxy
veterán

Végre eljutottam odáig, h toljam a bétát.
Tetszik, de lehet, h lemondom a rendelést, mert bazira nem hatott meg. 2 szintet léptem és mentem a vissza a 3-ba. :( (pedig nem a scoreboard végén kullogtam, tehát még jól is ment)

A graf nem sokat változott (kimaxolva tolom), a hangok borzasztóak (xonar dx + roccat kave), tank a kedvenc, de úgy el van cseszve az egész.
Tudom-tudom, béta.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8652) pohár válasza ETOM (#8649) üzenetére


pohár
félisten

ja, hogy akkor azért nem akar felmenni rá a 13.10 :(

köszi szépen, akkor ráhúzom a 13.4-et, és várok jövő hét elejéig tűkön ülve, amíg meg nem jön a GTX760 :D :R

Xirtam... ha csak november 1-jén jelenik meg a játék, attól ti kiküldhetitek az előrendelőknek úgy, hogy előző nap megérkezhessen hozzájuk? nem tudom sajnos, hogy mi az EA Magyarország hozzáállása ehhez a dologhoz, így csak reménykedni tudok, hogy október 31-re ki tudja küldeni minden bolt :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8653) Plezs21 válasza urbi73 (#8613) üzenetére


Plezs21
tag

Egyet mondj ami befolyásolja a játékmenetet.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#8654) Plezs21 válasza kalap12 (#8647) üzenetére


Plezs21
tag

Köszönjük a véleményed :)

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#8655) kalap12 válasza prokxy (#8651) üzenetére


kalap12
tag

Egyetértek! Erre mondtam én is ezt fentebb: ".....nem is fog érdekelni, mert van még vagy 20 játék ami élvezhető és full hd-ben megy (nem úgy mint a BF4 és akad sokkal kisebb felbontáson is fele annyi fps-el sem megy ezen a sokkal kisebb felbontáson sem, röhej köbe az egész, de inkább nevetséges) és mostani játék, pont leszarom a BF4-et, ennyi volt, viszlát tőle."

[ Szerkesztve ]

(#8656) Bjørgersson válasza kalap12 (#8647) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Viszlát.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8657) prokxy válasza kalap12 (#8655) üzenetére


prokxy
veterán

Azért adok még neki esélyt, mert Barátokkal szinte minden game hangulatos.
Itt PH-sokkal beszélva, jópáran nem veszik meg megjelenéskor, na de majd meglátjuk! :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8658) cotag


cotag
senior tag

Fov értéket 90-re húzzátok.

(#8659) xxSanchez válasza cotag (#8658) üzenetére


xxSanchez
őstag

Nekem 120-on van, brutál. :DDD

Heyho.

(#8660) Bjørgersson válasza xxSanchez (#8659) üzenetére


Bjørgersson
félisten

360-nal az igazi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8661) bul07 válasza Whysperer (#8636) üzenetére


bul07
nagyúr

Mivel ez még nem HC így nekem szenvedés az egész , elfutnak a találatok elől
Majd ha jön a jó fajta HC
Alap távcsöves fegyver még második találatra se öli meg az ellenfelet :F (test lövés)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8662) nanorambo válasza prokxy (#8651) üzenetére


nanorambo
őstag

Valószínű, hogy egyelőre én sem veszem meg. Valahogy fura lett ez most. Nem az igazi.

(#8663) Mr.White válasza kalap12 (#8655) üzenetére


Mr.White
senior tag

hát te mekkora egy troll vagy baszod. :D

(#8664) Sami22 válasza bul07 (#8661) üzenetére


Sami22
aktív tag

Én is kerestem HC szervert, sajnos nincs. Igazán beletehették volna, ha már az összes játékmódot sikerült.

[ Szerkesztve ]

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#8665) LamaCube válasza prokxy (#8651) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is Roccat-al tolom, hirtelen azt hittem behalt. Gyorsan meghallgattam bf3-al, de ott perfect volt. A bf szériában a hangok ragadtak meg, de itt egy kalap ...r :W

Sami22

Milyen összes játékmód? cq és dom van nem?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8666) Shodan válasza Xirtam (#8638) üzenetére


Shodan
addikt

:R na megyek vissza bf3-azni, ha nem 1 éves build lesz majd ujra próbálom :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#8667) aizen92


aizen92
addikt

hol lehet megnézni hogy mennyi pont kell egy fegyó unlockjához? ( acw-r assaultról van szó. )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8668) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Asus féle Benchmark.

(#8669) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Félig húzott szájjal olvasom a hozzászólásokat, bár nem a leggyengébb mezőnybe tartozik a gépem. Mivel nem vagyok BF3 prémiumos így 4.-éig várok a teszttel.

Nekem momentán nagy érvágás lenne, ha Win 8-at kellene telepíteni ahhoz, hogy érdemben elfusson.. minek?

Akinek meg a fullosnál is fullosabb a gépe azoknak ezt üzenem! ;)

Valaki valami érdemi új és jó +-t talált azért benne? Vagy BF3 új pályákkal szarabb fps-el :F

"in medias res"

(#8670) Neoteric válasza Xirtam (#8650) üzenetére


Neoteric
addikt

Azért kérdem, mert nov1 (megjelenés napja) munkaszüneti nap és nincs posta.

PSN: ne0teric_sAN

(#8671) LamaCube válasza Csabroncka (#8669) üzenetére


LamaCube
addikt

Szvsz nem ezt a mapot kellett volna bétára tenni. Semmi extra, még egy bf3 dlc szintjét se üti meg.
Nekem biztosan nem hozta meg a kedvem, hogy előrendeljem vagy megvegyem. Egyrészt ez jó, mert nem kell hezitálnom rajta. Majd kijön a game és több infót megtudunk mindennel kapcsolatban. 100 szónak is 1 vége nekem ez a map nem tetszik. A hangok meg egyenesen borzasztóak!!!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8672) Xirtam válasza Neoteric (#8670) üzenetére


Xirtam
veterán

31-re lesz kiküldve.

(#8673) Mappa


Mappa
addikt

Találkozott valaki a HUD settingel? vagy beta-nal ilyet ne is várjak?

nem kötelező megadni

(#8674) LamaCube válasza Mappa (#8673) üzenetére


LamaCube
addikt

Mi az a hud setting egyébként?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8675) Csabroncka válasza LamaCube (#8671) üzenetére


Csabroncka
addikt

A hangra visszatérve, érdekes. Alapvetően azt kell mondjam, hogy a kettő, de még talán a Vietnam óta is korszakot megelőzően volt hiteles és új, jó a hang. Másrészt kicsit elriaszt gyakorlatilag = BF3 hozzászólások.

Egyáltalán nem az alacsony fps miatt aggódok, mindenen lehet javítani, akár patch-el is, kit érdekel. Viszont ha nem jó a játékmenet az már gáz, az az érzésem, hogy a Dice lehet kap egy pofont, de ne legye igazam, én ugyanis teljesen más játék menetet gondoltam > gyakorlatilag 2142 folytatást a maga korszakalkotó Titan módjával (messze megelőzte a korát). Viszont most kaptunk egy BF3 csinosítást bugos motorral (előbbi zavar, utóbbi kiforr)

johnconnor szomorú :(

"in medias res"

(#8676) LamaCube válasza Csabroncka (#8675) üzenetére


LamaCube
addikt

Sajnos codosodik, de várjuk meg a teljes játékot. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8677) Snip3r_HUN válasza LamaCube (#8674) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A személyre szabható hudra gondol szerintem...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#8678) Frozzy


Frozzy
őstag

DirectX errorra van már valami érdemleges megoldás ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#8679) gari24


gari24
tag

Üdv

Kinek mennyire használja ki a cpu.t a beta ??

(#8680) csibe1 válasza Frozzy (#8678) üzenetére


csibe1
addikt

A BF4 béta installer mappájából telepítetted?
Pár oldallal ezelőtt írtam, hogy a 13.4-es driver meg se látta a 4670-esemet. :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8681) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na kidobott mindenkit lol

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8682) gali777


gali777
őstag

Hőkövetős rpg-k.... istenem... fuck logic.

(#8683) Gyula84 válasza Bjørgersson (#8660) üzenetére


Gyula84
veterán

720p ja az lehet más :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#8684) Mappa válasza LamaCube (#8674) üzenetére


Mappa
addikt

Minden amit látsz a monitoron magad előtt:

térkép, lőszer, kiegészítők stb. elméletileg ezeket lehet majd módosítani, személyre szabni. Oda helyezed a képernyőn ahová csak akarod :K

nem kötelező megadni

(#8685) tixem válasza kisza25 (#8681) üzenetére


tixem
addikt

és az a legjobb, hogy nem egyszer úgy, hogy vezetném a kört egy rakat pontot kapok, és 10 ticket-tel a vége előtt beadja az unalmast :W

gali777 hát ja ekkora baromságot. de hát valamivel tönkre kell vágni a játékot :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#8686) haly válasza tixem (#8685) üzenetére


haly
őstag

Mi is most crazyvel végig heliztük azt a kört, szarrá lőttünk mindenkit, erre kidob. Helizés igen megy a BF4-be, de szerintem most azért ennyire feltűnően jó, mert nagyon sok a balfasz még, akik a béta szerverein mászkálnak. :DDD

(#8687) Frozzy válasza csibe1 (#8680) üzenetére


Frozzy
őstag

próbáltam már szinte mindent szerintem..

nekem látja a driver nincsen semmi gond vele.. :C :Y

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#8688) csibe1 válasza Frozzy (#8687) üzenetére


csibe1
addikt

Próbaképpen tettem fel, majd holnap megnézem egy izmosabb konfigon is. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8689) blaca83 válasza haly (#8686) üzenetére


blaca83
őstag

A fene vigye el, pedig halomra lőttük pont az ellent. :DD

Nagyon erős megint a légi-fölény és ha nem javítanak rajta akkor nem kell majd nagyon olyan mapokra menni.

2 stingert lőttem el a csapatszállító helire és mikor lezuhant csak 70-es kill assist-ot kaptam. :Y :(((

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#8690) Gyula84


Gyula84
veterán

nekem 10-15fps-sem van igaz nem tudtam lejjebb venni a felbontást 1024x768ról :((

i5-480M 2.9ghz meg geforce 310m :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#8691) haly válasza blaca83 (#8689) üzenetére


haly
őstag

Csapatszállítókat BF3-ban is nehéz lelőni. Viszont remélem BF4-ben nem nerfelik annyira vissza az attack heliket, mint BF3-ban. Fáj a szívemnek még mindig, hogy elvették a gunnertől a flare-t. :( :O

(#8692) tixem válasza Gyula84 (#8690) üzenetére


tixem
addikt

örülj hogy elindul :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#8693) gali777 válasza blaca83 (#8689) üzenetére


gali777
őstag

Ja nagyon nagy a légi fölény egy sniper + egy rpg és le is van szedve akármelyik heli... Nem is jelzi, ha megy feléd az rpg. Hőkövető rpg :Y :((( hihetetlen...

(#8694) pohár válasza blaca83 (#8689) üzenetére


pohár
félisten

én ma kilőttem életem első helijét RPG-vel a felhőkarcoló tetején :D :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8695) haly válasza gali777 (#8693) üzenetére


haly
őstag

Biztos, hogy nem jelzi? Ilyen kis szürke cuccot ki rak, olyat mint mikor meglőnek és pirosan jelzi. Még azt is mutatja milyen irányból mérnek. Meg persze csipog eszeveszettül ha jön valami. Még kicsit többet ülök helibe aztán kitapasztalom, de nekem eddig ezzel nem volt problémám. Az a durva, hogy nincs disabled. Pirosba van az élet, 30 alatt, de nem megy lejjebb, hanem ugyan úgy megy vissza 100-ra. Gyakorlatilag nem kell megállni javítani soha. :K

(#8696) blaca83 válasza gali777 (#8693) üzenetére


blaca83
őstag

Ez mekkora baromság.! :W

Nem is vettem észre, mert a stingert akartam kipróbálni, de sok sikerélményem nem volt benne. :N
Most komoly? Az RPG is célra megy ha beméri a Sniper az Eginek? :F :U :W

Remélem javítják, mert ez oltári nagy baromság lenne. :DDD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#8697) tixem


tixem
addikt

azért az fasza, hogy open beta de commander mode az nincs. Mert minek.. biztos én vagyok a hülye, hogy rá akartam nézni mégis milyen :D

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#8698) csibe1 válasza blaca83 (#8696) üzenetére


csibe1
addikt

"Az RPG is célra megy ha beméri a Sniper az Eginek?"

Miért baromság, nem inkább csapatjáték? ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8699) Snip3r_HUN válasza tixem (#8697) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Néha van commander de csak dice-os "úriember" lehet az a bétában..

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#8700) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 4: Beta Overview Video

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.