Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) kengyel válasza Laraxior (#9399) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi az infót, pont ezt akartam kérdezni :)

kengyel

(#9402) Laraxior válasza kengyel (#9401) üzenetére


Laraxior
titán

Ne vedd 100% ra :D nem mondom biztosra.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9403) Def26 válasza dejaris (#9394) üzenetére


Def26
félisten

Hát ehhez sok tehetség nem kell. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9404) kengyel válasza Laraxior (#9402) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pedig annyira vettem :D Az a lényeg, ma már mindenki kipróbálhatja.

kengyel

(#9405) djculture válasza kengyel (#9404) üzenetére


djculture
félisten

Ja kívéve ha mentik a menthetőt hogy ne tudja a nép kipróbálni hanem vegyen zsákbamacskát :D Én is visszamondtam, alsó hangon megint kell 1 év mire kiforja magát. Valahogy nincs kedvem bugmentesíteni egy játékot tizen ezrekért.

[ Szerkesztve ]

(#9406) Laraxior válasza djculture (#9405) üzenetére


Laraxior
titán

Én ma megyek tabletet venni a commander modhoz :D
Szerintem jó móka a game. Teljesen rendben van

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9407) kengyel válasza djculture (#9405) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ebben teljesen igazad van, a gép miatt is szeretném kipróbálni. Ha nem megy "rendesen" addig én sem rendelem meg !

kengyel

(#9408) djculture válasza Laraxior (#9406) üzenetére


djculture
félisten

Jön rengeteg játék majd ha azokkal végeztem jövőre én is beszerzem addigra a bosszantó hülyeségek nagy százaléka ugyis eltünik:)

[ Szerkesztve ]

(#9409) SkyS1gn válasza Laraxior (#9406) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én majd telón tolom, de a battlescreen nem működik egyenlőre... csak loading, aztán meg nincs hálózat, redditen is írták!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9410) Tirexi


Tirexi
addikt

Én ha a fejlesztők helyébe lennék a következőképpen adnám ki a játékot:

1) Kiadnák egy KÉSZ full verziót ingyen és felhívnám a figyelmét a játékosoknak, hogy írják meg a játék fórumán mi az amit változtatnának rajta. (ez a legfontosabb része)
2) 1 hónapig lehetne tolni vele afféle TESZT időszak lenne melynek a végén az ingyenes verziókkal már nem lehetne játszani tovább.
3) 1 hónap után a beérkezett visszajelzések alapján változtatnék a játékon a többség dönt elvén. (tehát a játékosok amire a legtöbbet panaszkodtak azt javítanám ki ide tartozik még a gépigény is)
4) Immáron kiadnám a javított változatot természetesen a full összegért.
5) Kész egy olyan játék amivel a felhasználók élvezettel játszanak majd szinte a saját elképzeléseik szerint.

Sztem ez minden játékos álma, hogy valamilyen szinten kapjon beleszólást a fejlesztésbe hasonlóan mint a Project CARS esetében.

Igazából ennek a BETA verziónak is ez lenne a lényege csak az a baj, hogy itt már sok változtatást nem kapunk.

[ Szerkesztve ]

(#9411) DjDanee87 válasza SkyS1gn (#9366) üzenetére


DjDanee87
addikt

CD Galaxisnál te meg tudtad rendelni ?

(#9412) Mappa


Mappa
addikt

Ezt a Commander módot pl.: telefonról, hogy tudom majd elindítani ? battlelog app-on keresztül?

nem kötelező megadni

(#9413) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Spawnol érdekes helyekre az attack boat... város közepére , c-nél bele a romba , vagy szimplán csak egy épület tetejére...
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9414) @rglaaf válasza Mappa (#9412) üzenetére


@rglaaf
veterán

jah commmander mod kiváncsi leszek, rengeteg klánsz erver lesz ott el is felejtheted hogy majd az leszel, ea servereken meg a sok agyhalott-nak teljesen mindegy van e max elszórakozol

PSN:BiZzare_0 ️

(#9415) dejaris válasza Def26 (#9403) üzenetére


dejaris
addikt

Khmm, mar az tehetseg, hogy elolvastam mure valo, ellentetben a nagyonnagy tobseggel;]

(#9416) Tam1878


Tam1878
csendes tag

Tudja valaki, hogy ma hány órától tölthető a BETA azoknak, akik semmilyen prémium, digitális előrendelés, MH limited verzióval nem rendelkeznek?

(#9417) kisza25 válasza Laraxior (#9406) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem is bejön eleinte kicsit fura volt, de találtam egy 60FPS körüli beállítást, és most már egyre jobban tetszik, csomó minden van benne amit 3-ból hiányoltam vízben fegyver, víz alá tudsz menni sniperek elöl, foglalást pontozza folyamatosan(3-ban csomószor meghaltam pont teljes foglalás előtt) a fegyverek 30-40et sebeznek nem kell fél órát pumpálni, ha lövök valamit (tank, heli...) egyből látom mennyit sebeztem rajta és kapom is érte a pontot, fedezékbe rohanok már nem tudnak lőni..., de nem ez lesz a kedvenc pályám azt már most látom, szinte minden tetőre fel lehet menni liftel és ott cempel az összes :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9418) Malachi válasza Tam1878 (#9416) üzenetére


Malachi
addikt

vagy 10, vagy 11, most bajban vagyok az átváltással a téli/nyári időszámítás miatt. mindjárt kiderül! :)

(#9419) Mr.White válasza Tam1878 (#9416) üzenetére


Mr.White
senior tag

11perc

(#9420) dejaris válasza kisza25 (#9417) üzenetére


dejaris
addikt

Bekem is tetszik ez a sok aprosag, de nem erzem uj jateknak. Ezt a sok aprosagot kiadhattak volna bf3.5 neven patchkent, de hat abban hol a penz. Van meg egy aprosag, ami nekem tetszik: a fedezekekbol jobra balra kihajolgat automatikusan.

(#9421) Csabroncka válasza Tirexi (#9410) üzenetére


Csabroncka
addikt

Valószínűleg te nem üzleti célból csinálnád a játékot, ők viszont igen és szarnak a részletekre... :P

"in medias res"

(#9422) Mappa válasza @rglaaf (#9414) üzenetére


Mappa
addikt

Ja és ez beta alatt ki sem próbálható? Mert akkor törlöm a **csába ezt a battlelog app-ot

nem kötelező megadni

(#9423) front3r válasza Malachi (#9418) üzenetére


front3r
őstag

10 óra a hivatalos időpont. Október 1.-én is ekkor nyílt meg a beta. Meg a mai napra is ez az időpont van kitűzve. Max a DICE tolhatja el a megnyitását a játéknak.

Egyébként az én rendszeremen kb 40-70 FPS között mozog a játék Win8.1 és a legújabb beta driverrel együtt.(Ultra + 2xAA)
A Driver Sweeper tényleg hasznos volt, de előtte is jól ment nekem a játék, csak kifagyott néha-néha.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#9424) @rglaaf válasza Mappa (#9422) üzenetére


@rglaaf
veterán

természetesen nem lehet :(

PSN:BiZzare_0 ️

(#9425) kisza25 válasza front3r (#9423) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

le is vágott a játék 10:00-kor :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9426) execute93 válasza kisza25 (#9425) üzenetére


execute93
őstag

innentől még 1 óra kb, az egyéb cégeket ismerve xD

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#9427) lofagi


lofagi
addikt

Nekem valamiért a PREORDER jön be, pedig már 1-én tudtam vele játszani, azóta sajna meló volt, most tolnám egy kicsit, de nem tudom. Miért?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9428) gali777 válasza lofagi (#9427) üzenetére


gali777
őstag

Most kezdődik az open beta. Le állítják addig a szervereket. Majd beindul valamikor. Időpontot nem írtak, hogy mikortól lesz játszható.

[ Szerkesztve ]

(#9429) lofagi válasza gali777 (#9428) üzenetére


lofagi
addikt

ja, hogy ennyi volt az exkluzivitás és most mindenki rányomulhat, ahham értem, köszi. Persze azt vágtam,hogy most jön a bárki számára, csak azt nem, hogy ehhez levágják addig azokat akik eddig nyomultak.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9430) Mappa válasza @rglaaf (#9424) üzenetére


Mappa
addikt

Akkor kuka :D
köszi

nem kötelező megadni

(#9431) cs1rk3


cs1rk3
tag

dejó életem legjobb meccsét nyomom erre kivágott és már vissza se tudok lépni :DDD :DDD :O

(#9432) kisza25 válasza gali777 (#9428) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

remélem most megint 0-ról indul az egész :P

;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9433) gali777 válasza lofagi (#9429) üzenetére


gali777
őstag

Nesze semmi, fogd meg jól :D

(#9434) lofagi válasza execute93 (#9426) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy ha az Exkluzív bétát veszem figyelembe akkor már mennie kéne az egésznek, ott ugyanis hajszál pontosan indították az egészet.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9435) Malachi válasza lofagi (#9429) üzenetére


Malachi
addikt

ez később is így lesz, mindenféle frissítésnél, karbantartásnál, mindenki repül.

(#9436) execute93 válasza lofagi (#9434) üzenetére


execute93
őstag

Gondolom ott volt idejük, most meg kapkodnak.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#9437) Def26


Def26
félisten

Battlelogon olvastam, hogy már van elérhető cheat a bétára. Már kapja is elég keményen az oltást a Dice, hogy csináljon valamit. [link] Konkrétan 3 nap kellet, hogy feltörjék. :(

"Current features are Aimbot, 3D/2D Radar, NoRecoil, NoSpread, UberDamage
More feature are currently in development and will be added to the hack soon."




[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9438) lofagi válasza Def26 (#9437) üzenetére


lofagi
addikt

Jaj ugyan már, mit tudna csinálni? Kiötöl valamit, kiötölnek mást. Tiszta játékot akkor fogsz majd látni amikor elmész egy LAN-ra, ahol ott áll mögötted az Admin és folyamatosan felügyeli a csapatot. Bár amikor már felügyel akkor csak a tiszta játékot nézi, addigra már úgy is a teljesen makulátlan programnak kell fent lennie. Legalábbi még GODY Lanon így volt 1.6ban, ezer éve. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9439) Malachi válasza Def26 (#9437) üzenetére


Malachi
addikt

cheat a BÉTÁRA? komolyan, normális ez a világ? remélem, legalább pénzért árulják.

amúgy meg lehet, hogy PS az agész.

(#9440) Def26 válasza lofagi (#9438) üzenetére


Def26
félisten

Nem akarom nekik megmondani mit csináljanak. Én beérem azzal is, hogy ha riportolunk valakit akkor ne teljenek el hetek a tiltásával amikor a statja egyértelműen mutatja, hogy csal. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9441) Laraxior válasza kisza25 (#9417) üzenetére


Laraxior
titán

Délután leszel? Kene ts... ma sok lesz az újonc :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9442) lofagi válasza Def26 (#9440) üzenetére


lofagi
addikt

Jaja, mondjuk ez nem ártana, itt van pl ez a csávó, akkora kamu mint a ház, fogalmam sincs már, hogy mikor reportoltam, de szerintem velem együtt még jó páran és még mindig fent van, sőt most még online is a kis csíra. Amúgy készítettem róla egy kis videót is, ahol egyértelmű, hogy csal, de semmi, még mindig semmi....

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9443) kisza25 válasza Laraxior (#9441) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem tudom pontosan mikor leszek, valószínű leszek délután, ja ma népirtás lesz ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9444) @rglaaf válasza Def26 (#9437) üzenetére


@rglaaf
veterán

[link] nyilt titok volt :((

PSN:BiZzare_0 ️

(#9445) Madn!ght válasza Def26 (#9440) üzenetére


Madn!ght
addikt

Így igaz. Elég lenne csak a k/d, a headshot és az accuracy értékeket figyelni. Azokból szerintem már nagyjából kiszűrhető lenne a csalók java.

Nem hiszem, hogy nagy programozói tudás kellene hozzá... :(

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9446) gali777 válasza Madn!ght (#9445) üzenetére


gali777
őstag

Azzal is csak azokat lehetne megfogni akik ész nélkül használják. Ha egy kicsit is okosabban tolja akkor nem tudod elkapni. :( Max, hogy ha felveszed videóra vagy valami amivel tudod bizonyítani.

(#9447) BlessedElroy válasza Laraxior (#9441) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Mikor végzel?

Origin: BlessedElroy

(#9448) Madn!ght válasza gali777 (#9446) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem azokkal van a baj, aki okosan használja, mert azt szinte lehetetlen egy pro-tol megkülönböztetni.
Aki ész nélkül használja az bosszantó, mert elb@ssza 40 másik ember játékát.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9449) kisza25 válasza Madn!ght (#9445) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez így elég nehéz lenne, mert volt már 18/0 stattom is csalás nélkül, shootival 100 feletti acc.-m és, ha egy kürben kapok sok medált a s/m is nagyon magas, egyedül a nagyon magas headshootot lehetne kiszűrni, de, ha sniper vagy akkor még azt se szóval ez így ebben a formában nem igaz, hogy egyszerű :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9450) boogie84


boogie84
veterán

Őszintén. Ki lenne az a hülye h megcsinálja a tökéletes anticheat játékot?? Ki lenne az a hülye aki lecsökkentené a vevői számot? Ugyan már. A cheaterek nem vevők? Dehogynem! És semmi más nem számít!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.