Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) M3oH válasza Laraxior (#8747) üzenetére


M3oH
addikt

Sztem, az jó újítás, bf3 marhasága volt a végtelen ammo... Amúgy eddig nem vagyok túlzottan elájulva a játéktól. Értem én, hogy levelution, de nem áll másból, hogy mindenki a tetőkön csüng és kempeli a zászlót, az épületek meg persze nem rombolhatóak. Hókövetős rpg no comment, a support klassz, így alapból egy nagy szar, persze lehet majd változik magasabb rangon. Kicsit még mókázok vele, de nem fogom véresre tolni a bétát, az tuti.

(#8752) DeadMeat válasza Laraxior (#8747) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem agy nélkül kell előre menni, szépen lassan, ahogy a csiga megy a jégen. Hagyni kell érvényesülni a gyalogokat is, ha meg kifogy a lőszer vissza kell gurulni kicsit fedezékbe. Azért nem olyan extrém lassan tölti vissza az ammot, hogy akkora baj legyen. Nekem jobban bejön így..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8753) bul07 válasza Laraxior (#8747) üzenetére


bul07
nagyúr

Én már szívtam meg lőszer kifogyást
Tankkal nyomultam, egy tankot kiszedtem , jött a második tank rálőttem párat és ki is fogyott persze ki is szedték alóllam

Amúgy az épülett rombolhatóság egy vicc
Még az épülettek homlogzatátt se lehet lebontani, peddig bf3-ba előszerettetel omlasztottam rá gyalogosokra, de hátha csak a beta matt van így

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8754) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#8755) Laraxior válasza bul07 (#8753) üzenetére


Laraxior
titán

Viszont a tank nagyon erős még. Kb ugy kezd mint bf3ban. Remélem igy marad. Elég kiszedni belőle ha beleulok :D
Az acwr semmit sem ér. ... ugy szor mint állat -.-

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8756) Def26 válasza M3oH (#8751) üzenetére


Def26
félisten

Ez a hőkövető rpg mi? Én nem találkoztam ilyennel. Ez is valami kiegészítés a sima rpg -re?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8757) Snip3r_HUN válasza Def26 (#8756) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha egy recon a soflam-jával bejelöl pl. egy helit követi az rpg...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#8758) Def26 válasza Snip3r_HUN (#8757) üzenetére


Def26
félisten

Bmeg. :D Akkor ezért volt egy négyzetben a heli párszor. Akkor úgy működik mint egy javelin?
Hát sok esélyt nem adnak bf4 -ben a heliseknek. Igla és rpg hegyek mennek rájuk.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8759) Snip3r_HUN válasza Def26 (#8758) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

annyi hogy ez esetben egy szürke nyíl jelzi hogy jön az áldás...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#8760) Laraxior


Laraxior
titán

A spawn nektek is bugos? Ranyomok egy járműre hogy szulessek bele...de nincs is ott :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8761) mezi84 válasza Laraxior (#8760) üzenetére


mezi84
csendes tag

Igen én is jártam így párszor, néztem is hogy most mi van :DD

(#8762) DeadMeat válasza Laraxior (#8760) üzenetére


DeadMeat
veterán

A nagy ladikra kint a vizen :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8763) gali777 válasza Snip3r_HUN (#8759) üzenetére


gali777
őstag

Nem jelzi az rpg-t semmi, hogy megy feléd. Az a szürke nyíl csak azt mutatja, hogy honnan mér be a sniper/heat seeker.

[ Szerkesztve ]

(#8764) Laraxior válasza DeadMeat (#8762) üzenetére


Laraxior
titán

Hogy örültem hogy végre kiprobalhatom. .. erre a vízbe kötöttem ki :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8765) stoon válasza Def26 (#8749) üzenetére


stoon
őstag

van nekem már van de az atakba legalább 3 kell a csapatszálitob 4 is elmegy :W

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#8766) SkyS1gn válasza bul07 (#8732) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:Y

BF3-nál sokkal jobb! Egyből hullanak, amit te említettél a tankok telepített géppuskái is sokkal értelmesebbek mint a 3-ba mert ott tényleg lőheted egy napig!

A hitreg/hitbox is sokkal gyorsabban reagál!

Menj háborúzni ha neked az kell hogy egy repesztől belső vérzésed legyen! :U

MINDENKINEK!:
"The beta is an early, test version of Battlefield 4 and a work in progress. Players should expect to run into in-game bugs, connection problems, and other common beta issues. In-game graphics, textures, and control/aiming smoothness are not indicative of the final product."

Bele KELL futnotok a hibákba!

Ez egész vicces!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8767) kisza25 válasza Def26 (#8749) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én már megkaptam :D
Cris99: +1 nagyon sok mindent javítottak ami bf3-ban negatívum volt nekem tetszik, a pontozás is jobb :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8768) prokxy válasza SkyS1gn (#8766) üzenetére


prokxy
veterán

Szerintem sokan vitatkoznak majd Veled, h a BF3-nál sokkal jobb...oké, h béta, de azért a levolution egy vicc, rombolhatóság röhejes, a fák pl. borzasztóak, hangok elég mókásak. FB3: hatnak egymásra a dolgok, fújja a száél a fát, persze...na de nem akarok rosszmájú lenni, adok neki esélyt, meglátjuk.
Ezek mind negatívumok. Emellett sok pozitív van, ez tény, de picit nagyobb durranást vártam ennél, mint a BF3-nál.
Nekem a spawnrendszer, a hitbox, a testreszabhatóság tetszet, végén van cset, ollé, ezek mind nagyon jók!!!
A mozgások is igen szépen megcsináltak, a tank végre nem driftel. :D

szerk: félre értelmeztem, az írásod, most , hogy még1x elolvasom!! Nem az egész BF4-ra gondoltál... :B :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8769) Def26 válasza SkyS1gn (#8766) üzenetére


Def26
félisten

Jó mondjuk veled nem nagyon érdemes ebben vitázni, mert eléggé elfogult vagy, ha egy darab szart adnak a kezedbe bf4 logóval Te arról is ódákat zengsz. :D

Amúgy nekem tetszik a játék, nem volt lag problémám szerintem rendben is van. :K Az külön tetszik, hogy nem lesznek erősek a pro légi harcosok és egy darab kővel is le tudom őket taszítani a magasból. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8770) SkyS1gn válasza prokxy (#8768) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A sebzésre gondoltam, arról beszéltünk!

Nekem levolution bugos, vagyis, nincs utána por, ha nézek a nyílt víz felé néha megjelenik ahogy kell, át se lehetne látni a túlsó partra rendesen, aztán eltűnik!

De kitudja mikori ez a build, lehet E3... vagy azelötti, ami a stúdióba van sokkal újabb, de már leírtam ugyis.

(#8769) Def26 SEB-ZÉS-RŐL-BE-SZÉL-TEM!

(#8771) prokxy Bocs!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8771) prokxy válasza SkyS1gn (#8770) üzenetére


prokxy
veterán

Megszerkesztettem előző hozzászólásom! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8772) gali777 válasza Def26 (#8769) üzenetére


gali777
őstag

Jah hát kell tovább nerfelni a légi járműveket, meg erősíteni mindent a légi járművek ellen. A 3-ban még nincs elég szarrá nerfelve.

(#8773) Trevi


Trevi
tag

Nálam sajnos nem indúl el valakinek vannak ilyenfajta gondja, mint nekem?

Gépem van hozzá adatok a profilomban van!
win 7 64 bit sp1 nincs rajta.

(#8774) aAron_ válasza Trevi (#8773) üzenetére


aAron_
őstag

telepítés javítását próbáltad? legfrissebb driver van fent? sok ötletem nincs...

(#8772) gali777: ez ugye ironikus? :)

am nekem bejön a limitált ammo, de még jobban bejönne, ha lenne inkább több, de nem termelődne csak úgy magától újra.

bc2-ben sokkal erősebb a tank gépágyúja, mégis van balance, szóval az szerintem is lehetne ennél még jóval erősebb

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#8775) SkyS1gn válasza gali777 (#8772) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mindenki azt akar nerfelni amitől az áldást kapja... és ha ez hosszan tartó dolog, akkor folyamatos utálatba megy át, tehát nerfelni kell! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8776) jacint78 válasza SkyS1gn (#8766) üzenetére


jacint78
addikt

Hogy van, hogy te mindent homlokegyenesen másképp érzel, tapasztalsz, mint mindenki más? :F

type your text here..

(#8777) prokxy válasza Trevi (#8773) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem első indításnál volt ilyen, azóta nem.
Béta driver fent van?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8778) SkyS1gn válasza jacint78 (#8776) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Most mivan? Nektek más a sebzés vagy mi? Rálövök valakire sokkal gyorsabban beadja a sebzést, a sebzés nagyobb + alig van supression = így hamar hullanak. FPS dropom ritkán van, tegnap még az elején párszor kidobott vagy .exe leállt, van ez a por bug, de amúgy egész stabil, főleg ha a 3-ét nézem anoo mivolt!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8779) Def26 válasza gali777 (#8772) üzenetére


Def26
félisten

Hát ez tudod olyan, hogy a többségnek kedvez. :)) Nyilván nem az a fontos, hogy a játékosok 0.1% -a jól menjen helivel, hanem az, hogy mindenkinek legyen sikerélménye. Az igazi jó légi harcosok megoldják ezt a feladatot is. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8780) gali777 válasza jacint78 (#8776) üzenetére


gali777
őstag

Nem tudom ti melyik bétával játszotok, de nekem kb harmad annyi golyótol megfekszik bárki mint a 3-ban. Sokkal jobb maga a játék, mint a 3. Csak ugye szarul fut, de hát ezt tudjuk be annak, hogy ki tudja mikori build meg hogy béta.

(#8774) aAron_: :K

(#8779) Def26: Nem arról van szó, hogy nem oldom meg, csak kurva unalmas, hogy mindig a légijármű ellen sír mindenki. Nem mintha egy tankkal nem lehetne ugyanúgy aratni, főleg most BF4-ben, azért mégse sír senki. :U

[ Szerkesztve ]

(#8781) Chrys_ válasza Laraxior (#8747) üzenetére


Chrys_
addikt

Az elég vicces, amikor a két heli egymással szemben repülve köröz, mert egyiknek sincs éppen lőszere.
Jobb lenne, ha a gunner gépágyúja gyorsabban töltődne, a rakéták maradhatnak úgy, mint most a bétában.

(#8782) lowzor


lowzor
veterán

Nálam 3570K @ 4.7GHZ, GTX 660 1228/3300-al egész jól megy ultrán úgy, hogy csak az MSAA van kikapcsolva. Bár néha belaggol, meg azért érezni, hogy kevesebb FPS van, mint 3-ban. Gondolom nőtt a gépigény, bár béta verzió lévén elég kidolgozatlan néhány helyen még a grafika.

[ Szerkesztve ]

(#8783) djculture válasza Chrys_ (#8781) üzenetére


djculture
félisten

legfeljebb felöklelési parádé lesz bikaviadal módra a levegőben :D

[ Szerkesztve ]

(#8784) aizen92 válasza Laraxior (#8760) üzenetére


aizen92
addikt

jaja főleg az attack boat. de azt a kis kamerában látni lehet h ott van-e az ágyu csöve. amugy szerelmes vagyok a boatba (bár a 25mmesböl gáz h kb 10 kell néha egy gyalogba )

hát igen. ha paracel benne lenne akkor egy szavam se lenne :D

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8785) SkyS1gn válasza aizen92 (#8784) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Gáz? Így is baromi erős, én is imádom, de nemtudom hova lett natívban a 2 hajó... Alphában volt kör elején 1-1 oldalanként, mostmeg oda éled a romokhoz, és igen, bugos az a spawn!

Ha feloldanák Paracelt....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8786) @rglaaf válasza SkyS1gn (#8766) üzenetére


@rglaaf
veterán

tegnap olvastam egy mérvadó fórumon hogy ez a beta egy régi build szóval a teljes játék már rég kész van ez csak a kis kedvesség:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#8787) SkyS1gn válasza @rglaaf (#8786) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jó nem akarok senkit a 100% bugmentes dologban ringatni mert olyan nem létezik sehol se de tény hogy valami játszható formába kell önteni a dolgot nem a FrostED (Frostbite 3 editor) verziót adják ki... ami megint idő, meg ki tudja MS/Sony mennyit ült rajta hogy beengedjék a Store-ba.

//
Battlescreen tutorial videó!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8788) Aryan válasza #57919488 (#8608) üzenetére


Aryan
senior tag

331.40-es drivert raktam fel, elméletileg ez az utolsó beta driver. Holnap lesz időm melóhelyemen win8 installra, remélem az csodát tesz. Nekem elég lenne, hogy ha lowon játszható lenne.

(#8789) djculture válasza @rglaaf (#8786) üzenetére


djculture
félisten

Ha elakartak a vásárlástól riasztani akkor sikerült a kedvesség...

(#8790) @rglaaf válasza djculture (#8789) üzenetére


@rglaaf
veterán

jó nyilván ez igy nem valani jó de ha azt nézzük a konkurencia még ennyit se ad ott tényleg zsákba macska ööö vagyis nem:D

btw: akkor 2 magos procin el se indul a béta? mert ugy látom pár embernek nem megy akinek ilyen van

PSN:BiZzare_0 ️

(#8791) SkyS1gn válasza djculture (#8789) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezért rizikós nekik ezt bevállalni, míg más vállalatok (khm... Acti..) nem teszik meg. De nekik ott az előző évi produktum ami béta teszt a jövő évire... ;]

Sokan úgy veszik hogy ez már retail.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8792) Gilberto válasza Aryan (#8788) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Nalam rendesen hozott javulast ez a beta driver. A sima WHQL driverrel fps lag volt, de most ugy nagyjabol megszünt, de azert magan a jatekon is van mit meg optimalizalni.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#8793) Gippo


Gippo
senior tag

Nagy hiba volt nyílt bétát csinálniuk, mindenki úgy veszi a játékot, mintha valami demo lenne és nyavalyog a fórumokon, a bug and issues topikot telerakják azzal, hogy mennyire csalódottak, ahelyett, hogy ha látnak valami problémát jelentenék. Mintha fizettek volna érte...

(#8794) Def26


Def26
félisten

Láttátok, hogy a Team Deathmatch és a Domination -on is csak 20 játékos mehet. Egyedül a Conquest módban maradt meg a 64 ember. Miért vették vissza? TD -en igazán maradhatott volna 32 ember legalább. Vagy ez csak valami "ajánlott" beállítás és ugyanúgy lesznek 64 emberes td mapok is? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8795) Chrys_ válasza djculture (#8783) üzenetére


Chrys_
addikt

Az is vicces, hogy a tankkal beletoltam a vízbe egy másik tankot. Valamit azért jobban megcsináltak a BF3-hoz képest vele: nem driftel többé :)
Ami még tetszik, hogy úszás közben lehet sidearm-mel lőni végre.

Nálam ultrán minden, HBAO, és azt hiszem 4xMSAA (ez utóbbira nem emlékszem pontosan):
Csak a pillanatnyi értékeket ismerem, de a min. 30-35FPS, a max. kb 60-65fps, általában olyan 50fps körül van. A minimum érték közelében azért észrevehető a folyamatosság hiánya. Attól félek, hogy a teljes verzióban a textúrák stb. miatt ez csak rosszabb lesz, még ha optimalizálnak is.

[ Szerkesztve ]

(#8796) kriszpontaz válasza prokxy (#8768) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ezzel totál egyetértek.

(#8797) SkyS1gn válasza Def26 (#8794) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen, ajánlott, lesznek persze, de ott az official beállítás a filterek közt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8798) sixpak válasza Chrys_ (#8795) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én meg nem tudtam feljönni az aluljáróból tankkal, de egy másik tank feltolt a lépcsőn. Persze ő lent ragadt.:-)

Nem, nem lesz rosszabb. Jobb lesz ennél sokkal. Persze ezt hiába mondom olyanoknak, akik a szar bugos, laggos szerverek miatt visszamondták a rendelésüket.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8799) Firkavadasz válasza SkyS1gn (#8766) üzenetére


Firkavadasz
tag

Amúgy kérlek khm..

Nem lehetne máskor magyarra lefordítani a szöveget? Tudod, nem mindenkinek tökély a nyelvtudása.. :R :R

A tankkal nem érdemes menni, nem halnak. Annyit beléjük lövök, és semmi. Ugyanez a helyzet a helivel.. Semmit sem ér !

Amúgy nem egy rossz játék.

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#8800) Chrys_ válasza sixpak (#8798) üzenetére


Chrys_
addikt

Az a tolás is inkább tornyon való cipelést jelent :) Bemegy a másik alá és viszi magával. Egy Beta miatt meg visszavonni a megrendelést szerintem felesleges. Akkor már várhattak volna a megjelenésig és utána dönteni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.