Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Madn!ght válasza Kwisatz (#8498) üzenetére


Madn!ght
addikt

Simán!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#8502) Kwisatz válasza Madn!ght (#8501) üzenetére


Kwisatz
tag

Thx!

(#8503) Pug válasza embe (#8497) üzenetére


Pug
veterán

Lecseréltem, vagyis visszacseréltem a most megjelent bétát

Háááddde mér? :DDD

(#8504) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Eltemetem a saját topicomat... a hétre szevasztok, ezt nembírom...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8505) Polllen válasza Madn!ght (#8494) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az általános menüpontba került. Valami click or hold to zoom néven.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8506) #57919488 válasza dejaris (#8500) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem :N
AMD es Nvidia uj beta driverre. Nekem csak a beta driver feltelepitese utan indult el a jatek.

(#8507) embe válasza Pug (#8503) üzenetére


embe
nagyúr

Háááámercsak. :DDD

Reménykedtem. Tudom, hogy elvileg az új béta pont ehhez a játékhoz lett optimalizálva. De reménykedtem, hogy a régebbivel jobb lesz. Nem lett. Ezt is megpróbáltam.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8508) Sami22


Sami22
aktív tag

13.10-es Beta driver segít egy kicsit' de csodát azért ez sem tesz.
Ami a játékmenetet illeti, egészen más, szokni kell. Sokat kell pumpálni az emberekbe, hc szerverek után legalább is így érzem. Még nem írom le a játékot, a bf3 sem tetszett az első 25-30 órában.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#8509) spanglee001


spanglee001
addikt

Nekem is win8 on fut, catalyst bétával, hiba nélkül :DD :DD :DD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#8510) Pug válasza embe (#8507) üzenetére


Pug
veterán

Mondjuk jogos, a puding próbája az evés. :DDD

(#8511) jacint78


jacint78
addikt

Egyszerűen nem bírok vele véágigjátszani egy kört, mert annyira unalmas. Megint sikerült egy borzalom mapot bétárarakni..

type your text here..

(#8512) dejaris válasza #57919488 (#8506) üzenetére


dejaris
addikt

O en le vagyok maradva, mert a legfrissebb verzional a bioshock nem volt kepes 5 masodpercig teljes kepernyon futni, na akkor teszek egy probat.

(#8513) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Azt hiszem nem fogom megvenni a játékot amíg nem lesz erősebb vgam 6850-nél. :F ;]

(#8514) Plezs21


Plezs21
tag

Hát azt kell mondjam az Intel meg az nVidia nem nagyon birkózik meg a feladattal.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#8515) breakout123


breakout123
aktív tag

Én egy ilyen grafikai hibába futottam bele az egyik kör elején, de szerencsére 1-2 percen belül elmúlt magától:

Nem mellesleg kicsit durva az eddigi 500 hozzászólás a mai napra. :C

Origin: malysztor

(#8516) haly válasza Plezs21 (#8514) üzenetére


haly
őstag

Ne aggódjatok, ez még változni fog. Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy vadi új 78xx, meg GTX 7xx kártyákon nem fog megfelelően futni a játék. :U Elég nagy öngól lenne.

Béta drivereket ki próbálta ki? Lett tőle valami pozitív változás? Én most tettem fel a 13.10 beta V2-t, meglátjuk, hogy hoz-e valami pluszt. Sok reményt egyelőre nem fűzök hozzá. :N

(#8517) F_Zolee válasza haly (#8516) üzenetére


F_Zolee
veterán

Vadi újnak nem mondanám a 7800as szériát. De mindenesetre elég nagy igénye lett. :F

(#8518) Colos1


Colos1
őstag

Ebben is érdemes a Antialiasing POST -ot kikapcsolni, és helyette a Catalystból a Morfológiai szűrést használni. +10 FPS nálam átlagban, és még szebb is. BF3 -ban is ez volt.

Jó lenne, ha néha nem laggolna be 5..10 FPS -re, amúgy egész tűrhető a szinte folyamatos 50+ FPS vSync -el úgy, hogy minden ultrára van rakva :C (Persze az Antialiasing post -ot kivéve)

Amúgy durva az erőforrás foglalása, RAM: 2300 MB, VideoRAM: 2100 MB, CPU: 78...85%

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#8519) Laraxior


Laraxior
titán

Mai termés :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8520) Mr.White válasza Colos1 (#8518) üzenetére


Mr.White
senior tag

ezt a morfológiai akármit pontosan hol találom?:D

(#8521) haly válasza haly (#8516) üzenetére


haly
őstag

Na felraktam a beta drivert. Lehet, hogy placebo, vagy nem néztem eddig nagyon az fps-eket, viszont torony ledöntése előtt 60-70 mindenhol, ultrán kivéve az élsimítás (ugyan ezekkel a beállításokkal játszom bf3-ban is, ott olyan 80-90fps-em van átlagosan mindenhol). Viszont miután ledől a torony, és SZÜRKE lesz minden, meg füstös, lemegy 50 fps-ekre csata közben. Szerintem javult egy pöppet, de lehet, hogy semmit sem, csak úgy érzem. :U

(#8522) djculture válasza haly (#8516) üzenetére


djculture
félisten

Ja jön a mantle api és megoldja de csak a hd7xxx meg r7 r9 kártyákon ;]

(#8523) Macka válasza haly (#8521) üzenetére


Macka
veterán

Nekem 7970-nel az új beta előtt laggolt. Ez a betával megszűnt, és kb 10 fps plusszban. Azt ne kérdezzétek, melyik driver volt fent előtte, mert nem tudom.

(#8524) haly válasza djculture (#8522) üzenetére


haly
őstag

A HD7xxx kártyám köszöni szépen akkor előre is. :P

(#8525) Colos1 válasza Mr.White (#8520) üzenetére


Colos1
őstag

Catalyst Control Center - játék - 3D alkalmazás beállítások, és felülről az 5. beállítási lehetőség.

Beállíthatod alapba is, de akkor másra is ráteszi, ami nem biztos, hogy jó. Ezért készíts egy profilt: Alkalmazás beállításai alatt "hozzáadás, kitallózod a bf4.exe -t, ok.

Ez amúgy leginkább a 7900 -as szériánál jó, mert nagyon eszi a memória sávszélességet, és azoknál abból van bőven. 7800 -on már problémás lehet, de a játékban lévőnél tuti jobb. :)

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#8526) Mr.White


Mr.White
senior tag

0%-ban használja ki a kártyácskámat és 2-3 fps között mozgok. :D

Colos1: köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#8527) D4nY válasza jacint78 (#8420) üzenetére


D4nY
csendes tag

Szia!

Köszönöm, hogy megnézted. 1:1-ben ugyanaz történik nálam amit leírtál. Akkor a procim miatt nem indul el. :\\\ Vajon ezen javítanak vagy így marad?
Nálam azért a BF3 elég szépen megy, csak néha leesik 30 fps alá 1 másodpercekre ami amúgy nagyon zavaró de túléltem eddig, mert amúgy 60-80 fps eket is látok és játszható azért. Gondolom ez is a CPU miatt lehet. Bárhogy nézzük ez egy 10 000 forintos cpu de azt hittem simán fog menni lowon. De, hogy még el sem indul :| :W

(#8528) Tirexi válasza SkyS1gn (#8504) üzenetére


Tirexi
addikt

Bocs nem tudtam, hogy a te tulajdonod a prohardver. :R

(#8529) Laraxior


Laraxior
titán

BF4 Spectator mód

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8530) Bjørgersson válasza Tirexi (#8528) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha az övé lenne, te nem lennél itt. De jó is lenne. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8531) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Mint ahogy többen is írták nem hozott igazán újítást a játék. Nem érzek késztetést, hogy megjelenéskor meg is vegyem. Jó lesz majd akkor ha meguntam a 3at...

(#8532) Cymby


Cymby
tag

No a Béta meggyőzött, hogy nekem erre se kell pénzt félretennem. Úgy felb@szta az agyam a sok provérpisitke, hogy inkább nem erőltetem.
Kevés vagyok ide oszt ennyi... Inkább Sims :D

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#8533) sixpak


sixpak
nagyúr

Na végre, kipróbáltam én is. :)

7950 minimális tuninggal (1000mhz) minden ultra 4x aa, hbao...etc:

Min: 37, Max:66, Avg: 50,7.

1150 mhz, AA off, ssao, más minden ultra:

Min:49, Max:105, Avg: 65.

A beta drivert még nem raktam fel, majd később, remélem valami javulást még hoz az is. :)

Szerk.: ja, a cpu 4,3-on megy. (2500k).

Szerk 2.: amúgy a játék elég uncsi. Remélem ennél csak jobb pályák lesznek.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8534) Freiherr válasza Cymby (#8532) üzenetére


Freiherr
őstag

Inkább próbáld ki az Arma 3-at.Ugyanilyen fostos bugos egyelőre,de normális,reálisabb játékmenet,az ilyen ugráló,rohangáló vérpistik harapnak ott a fűbe leghamarabb. :)

XXX

(#8535) Mappa válasza LamaCube (#8491) üzenetére


Mappa
addikt

A hangokat visszaszívom... az így most 2 kör CQ után egyre jobban bejöttek, főleg a heli térhangzása, ahogy köröz körülötted. Majdnem, hogy a hideg rázott annyira tetszett. Talán a gyalogos fegyver hangok (az a kemény 2-3) amit kipróbáltam... nem jött be.

Kihajlás ha valamilyen fedezék széléhez érsz automatikusan jobb klikkre zoomolva kihajol ha nyomva tartod. de nem minden mögül lehet.

A DOM mód az tiszta COD valóban, ezzel nem is lenne baj csak az a pálya förtelem.

Egyelőre 100% hogy nem fogom megvenni :N megnézem virágbóóótival is és ha ilyen fps-eket produkál a single, akkor felejtő részemről. Itt CQ alatt szinte meg sem mozdult az fps-em 50-60 környékéról, végig ezt tartotta. :o

nem kötelező megadni

(#8536) Zoli54213


Zoli54213
aktív tag

Csináltam egy videót, a játék full max-on, 4xMSAA-val. Ma ilyen videóra futotta hirtelen. Remélem tetszeni fog :)

FPS: 65-95, még nem a Battlefield 4-re kihegyezett driverrel, 13.10 beta1-el.
Íme a videó és két kép.
Battlefield 4 - 2x HD 7970 Power - Beta Gameplay /FullHD, 4xMSAA, Max Settings/ (HUN)

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#8537) djculture válasza Freiherr (#8534) üzenetére


djculture
félisten

Az lesz nekem is szerintem, ez egy kókány program ebben a formában.

(#8538) LamaCube


LamaCube
addikt

Levettem mindent lowra- médiumról és nem nagyon lett több fps-em. Beállítottam auto beállításra, ott ultra, high low volt vegyesen és ott is azt a szintet hozta, mint low beállításon. Ki érti ezt?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8539) aizen92 válasza LamaCube (#8538) üzenetére


aizen92
addikt

ugyanez. automatán high ultra beállításon 25-30 fps. lowon 30 fps. szerintem még nincs normálisan optimalizálva akkor csinál ilyen finomságokat

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8540) djculture válasza LamaCube (#8538) üzenetére


djculture
félisten

Ezt hívják cpu limitnek de i5 3570K-vel betyár azért ezt elérni :D

(#8541) jacint78 válasza LamaCube (#8538) üzenetére


jacint78
addikt

Az előtted szóló szólt helyesen, idézem: ez egy kókány program ebben a formában.

Iagaz van! +1 :(((

type your text here..

(#8542) aerosmith válasza sixpak (#8533) üzenetére


aerosmith
őstag

7950, 12gig ram, 4gig cpu minimum settings 13FPS mi a fene baja lehet????

(#8543) SzlobiG válasza Bjørgersson (#8530) üzenetére


SzlobiG
félisten

:DDD

(#8544) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Hali!

Van köztetek olyan, aki i3-al próbálta a bétát? Milyen?

Nálam a BF3 tök jól futott shutter lag-on kívül, de az a beállítások lejjebb vétele után eltűnt... szóval összbe elég jól futott a hármas, de a négyest még nincs lehetőségem kipróbálni.

(#8541) jacint78: Ilyen volt a BF3 beta is tudtommal, mármint kakin optimalizált... nem véletlen hogy ezeket csak netkód tesztelésre-finomításra adják ki.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8545) haly válasza LamaCube (#8538) üzenetére


haly
őstag

Bf3-ban ugyan ez a helyzet egyébként. Low és ultra között van csak 10-15 fps különbség. Itt is körülbelül annyi. Nekem low-on egész játszható, főleg ezzel az új driverrel. Kicsi pályán teszteltem (domination) 60-70-80 fps (lowon). Ugyan itt ultrán, élsimi nélkül is 60-70.

(#8546) albert8 válasza LamaCube (#8538) üzenetére


albert8
addikt

Ugyan ez van nálam is, és ugyan ezt kaptam hogy cpu limit. Hát én kétlem, nálam is 4 magos proci van, de nálad még újabb, hát arra végképp nem lehet mondani, hogy limites.... :U

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#8547) TXT


TXT
őstag

Azt magyarazza el valaki, hogy csalas nelkul az hogy van, hogy a lifttel epp megyek fel par masodperce, termeszetesen az ajtok zarva, erre valaki kivulrol egy lovesbol leszed a csukott ajton keresztul??? :W :W Letezik, hogy mar itt is vannak csalok es csalasok???

[ Szerkesztve ]

(#8548) xxSanchez válasza TXT (#8547) üzenetére


xxSanchez
őstag

Valaki írta órákkal ezelőtt, hogy őt meg lekéselték csutott ajtón keresztül, szóval ez inkább valami hiba lesz, mint csalás.

Heyho.

(#8549) jacint78 válasza TXT (#8547) üzenetére


jacint78
addikt

Hogy a viharba ne létezne. Betegek az emberek..

type your text here..

(#8550) SkyS1gn válasza TXT (#8547) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Van... de csak annak aki Originen rendelte elő a játékot prémiummal!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.