Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31401) Wasp_HUN válasza Qbász (#31395) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Összehasonlítani egy prototípust és aktív szolgálatba állított gépet elég buta dolog. Való igaz, hogy az F-22A nem éppen az amerikai légierő legdicsőbb pillanata. Nem régiben részleges repülési tilalom volt a típusra a fedélzeti oxigénellátó rendszer miatt, amit feloldottak úgy, hogy a problémát nem oldották meg végleg. Pár éve mikor egy század költözött át észak-Amerikából Japánba, az idő elválasztó átlépésekkor a navigációs rendszer meghülyült és 180 fokkal eltérő irányba akarta küldeni a századot. Amúgy a cikkhez csak annyit, hogy a gépek most vannak berepülés alatt, ezeket azért csinálják, hogy felfedezzék a hibákat. Jelenleg a berepülési program épphogy jó ütemben halad. egyetlen kivétel volt az F-35B, ami az SVTOL variáns (Ezt használhatod/szidhatod a BF3-ban). Ennek voltak problémái a stabilizáló- és vezérlő rendszerével, valamint az emelő légcsavarral, de már megoldódott. Jelenleg mintegy 3500 db F-35A/B/C-re van leadva rendelés és előreláthatólag 2014-től kezdik hadrendbe állítani.

Hogy On is legyen... Buff F-35!

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#31402) Lethal Gene válasza Qbász (#31395) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jaja, F23 for president! :)

(#31403) Qbász válasza Wasp_HUN (#31401) üzenetére


Qbász
aktív tag

Oooookéé....... nyugi. Ennyire nem vágom. Elég ritkán olvasom már az Aranysast meg a többit. Amúgy a Bf2-ben simán repűltek a gépek 1300 km/h-val. Most meg 420 a max. Kissé lassú.
Ja igen f23 szexibb mint az f35 vagy a 22 :DD

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#31404) Lethal Gene válasza Qbász (#31403) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jaja, én is annak drukkoltam, szerintem is jobban nezett ki... :) sajnaltam, hogy nem az lett, pedig az űrhajósabb... :)

(#31405) Hajdi


Hajdi
senior tag

Vért izzadtam! :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#31406) SZKEBE75 válasza Hajdi (#31405) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Nice! xD

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#31407) pohár


pohár
félisten

éééés egy Operation Scumbag :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31408) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

A kiegészítőben az F35 mellett a terepjárók is képesek helyben felszállni :D

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#31409) medvezsolt válasza pohár (#31394) üzenetére


medvezsolt
senior tag

na és ha így olyan tisztességes embereket Bannolnak véletlenül akik inkább csak über prók?? (Persze van aki egyértelmű csaló). De mi van ha tévednek? Szegény játékos jól megszívná.
Ez nem megoldás sajnos.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#31410) edgR válasza mcwolf79 (#31388) üzenetére


edgR
őstag

mond valamit az, hogy "permanent"? gugli a baratod :) folyamatosan hasznalhatod innentol ezt a kepesseget, nem kell kivalasztani, ezert folyamatos :)

(#31411) prokxy


prokxy
veterán

Üdv!

Hogy lehet kinullázni a stat-ot?
Újra akarom kezdeni pár csaló miatt (megcsappant a K/D arányom), hogy kapnák be...

Köszi,
Pr0kxY

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31412) Ghostface válasza prokxy (#31411) üzenetére


Ghostface
senior tag

Sehogy. Ebben a játékban nem is a K/D a lényeg, hacsak nem egész Deathmatchezel.Ha csak a K/D-ra mész akkor az már régen rossz a csapatodnak, de te tudod...

PSN: Nifty_Ghostface

(#31413) Viper26 válasza prokxy (#31411) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez csapatjáték, a K/D huszadrangú dolog, de úgy látom ez eddig nem tűnt fel neked. :U :C

Pixel 7 | FR955

(#31414) prokxy válasza Viper26 (#31413) üzenetére


prokxy
veterán

Tudom, h a csapatjáték a lényeg, úgy is játszom, de nekem ez is szempont, de nem ez a fő oka a nullázásnak.
Mivel 5-ös szinten vagyok, szeretném újrakezdeni, mivel eléggé sokszor beszívtam köcsög camperek, csalók meg a saját bénázásom miatt és szeretnék tiszta lappal indulni. Jobban szeretnék haladni a játékban, már tom, h hogy álljak hozzá, tudom, h miket csesztem el. :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31415) prokxy válasza Ghostface (#31412) üzenetére


prokxy
veterán

Jogos, persze, nem a K/D a lényeg elsősorban, de nekem számít az is valahol.
Még nagyon kezdő vagyok, emiatt is akarom nullázni: előző hozzászólásomban kifejtettem, h pontosan miért is...

Köszi

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31416) Hajdi válasza prokxy (#31414) üzenetére


Hajdi
senior tag

Ha 5-ös szintű vagy, akkor még bőven van időd javítani a statisztikán. Ha pedig annyira érdekel a K/D arány, akkor metró lépcsőjére csücsülj fel PKP-val és javulni fog :D

"The Man Who Sold the World"

(#31417) madgie válasza prokxy (#31414) üzenetére


madgie
titán

Level 5 lófütty, majd javítasz, van rá bőven időd. Ezért kár lenne újrakezdeni.

De ha cheat-et használsz és sokan jelentenek, akkor a dice lenulláz szívesen :DDD

(#31418) Chabe89 válasza prokxy (#31411) üzenetére


Chabe89
addikt

Töltsél le valami fincsi csítet és repoltold magad :DDD

Viccet félre téve, ez után jön a java nehogy már ezen fennakadj. Majd javulni fog ha belejössz. Ennyi.

(#31419) Ra3


Ra3
őstag

nem vagyok én se statnáci, de szerintem a k/d romlásával arányosan a játékélmény is romlik...
ez alatt azt értem hogy nem az a cél a játékban hogy lelövessük magunkat, és ha csak az sikerül akkor jön a rage :)

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#31420) prokxy válasza madgie (#31417) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi srácok! :)

Tapasztalatom a BF3-mal eddig az, h mivel nemrég vettem meg a játékot és túl sok időm nincs is vele játszani /2-3 naponta max, akkor sem túl sokat, 1-2 óra/, elég nehéz mivel eléggé hátrányban vagyok a tapasztalt játékosokkal szemben. Itt gondolok a fegyverekre, pálya megismerésére, páncélra is.

Tudtok ajánlani vmi olyan pályát, ahol ilyen lúzerek, mint én tudnak érvényesülni? :B :B
Lövöm én, de meg sem érzi! :D

Pl. BFBC2-ben van olyan, h pl.: "max level 20", ahol nem a 160-180 órát játszott emberekkel kell szembenézzek. Szeretem a kihívásokat, de azért csak jobb lenne nem kimaxolt szintű ellenekkel szemben tolni! :D :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31421) Doki-HUN1978 válasza Viper26 (#31413) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ne álszenteskedjünk Uraim!

Olyannyira ellene van itt mindenki a k/d- vadászoknak, a belinkelt képeken általában mégis azt látom, hogy a játékos az élen végez, nem pedig azt hogy győzött a csapata?!

Igenis számít a k/d!
Hogy ne számítana?!

Velem speciel azt tudatja, hogy mennyire játszom jól, vagy éppen mennyire vagyok jó az adott csapat ill. játékos ellen. (a skill-em mérőszámaként tekintek rá)

Egy jó k/d vadász pedig segíti a csapatát azzal, hogy néhány másodpercre kiiktatja az ellen játékosait.

Persze ha csak ilyenekből áll a csapat, akkor az elveszett, de kellenek ilyenek is.
No meg lehet úgy is k/d-zni, hogy közben foglalunk zászlókat is, nem csak a hegyoldalban fetrengünk az elejétől a végéig egy távcsővel a szemünk előtt.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#31422) csibe1 válasza prokxy (#31420) üzenetére


csibe1
addikt

Keresőbe beírod,hogy training vagy noob ,és elvileg akkor nem a negyvenakárhányas szintű emberkékkel kell játszani.
Amúgy meg szintlépéshez menj a Metrora Assault vagy Support kaszttal,és szórd a lőszert,elsősegélyt meg élesztgess,jönni fognak a pontok rendesen,plussz néha a medál,közbe meg akit lehet lődd le,egyből gyorsabban fejlődsz.

"Szeretem a kihívásokat, de azért csak jobb lenne nem kimaxolt szintű ellenekkel szemben tolni!"

Kinek mi,de ha mindig kezdőkkel játszol az meg is fog látszani a fejlődéseden,előbb utóbb úgyis szembekerülsz olyanokkal akiknek jobb a felszerelésük,de az nem mindig jelenti,hogy jobb is nálad.A Metron is kilőttem jópár embert már az elején,hiába USAS volt nála,nem jelenti azt,hogy attól egyből überpró lesz.

(#31421) Doki-HUN1978

Hát hogyne számítana a K/D arány:sokkal nagyobb lesz tőle az e-penis,
jobban esik mutogatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31423) prokxy válasza csibe1 (#31422) üzenetére


prokxy
veterán

Király, köszi! Este megnézem! :C :C :R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31424) Doki-HUN1978 válasza csibe1 (#31422) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez így igaz.... :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#31425) prokxy válasza csibe1 (#31422) üzenetére


prokxy
veterán

"Kinek mi,de ha mindig kezdőkkel játszol az meg is fog látszani a fejlődéseden.."
Értem, sima ügy, de ez az, h most én vagyok a kezdő... ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31426) csibe1 válasza prokxy (#31425) üzenetére


csibe1
addikt

Értem,akkor lehet félreérthetően fogalmaztam egy kicsit:nem kell az első sorba állnod rögtön,én se tettem,a Metro tulajdonképpen a pontgyűjtésről-farmolásról szól,erre jó a két kaszt amit írtam,de a fejlődéshez kellenek a killek is,mert a fegyverre csak úgy lesznek meg a különböző cuccok.Beállsz Metron valamelyik lépcsőhöz,és szórod a cuccot,pihenésképp meg elmész pl. a bazárra,ott nincs tömegnyomor,meg rakétázás ész nélkül,és foglalgatsz.
Előbb-utóbb ráérzel majd,és elkezdesz szépen fejlődni.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31427) madgie válasza Doki-HUN1978 (#31421) üzenetére


madgie
titán

Ööö, nekem egy darab MVP és MVP 2 ribbonom nincs a BF3-ban :D Beta-ban volt sok, itt még nagyobb lúzer vagyok :))

(#31428) prokxy válasza csibe1 (#31426) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi az építő jellegű tanácsokat, megfogadom! :K :R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31429) Mrdevil válasza Doki-HUN1978 (#31421) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezzel én is egyet értek, ha pl lövök egy 8/15-öt, gyakorlatilag a játéktól is elmegy a kedvem. Nekem is kell a jó eredmény, a jó játékélményhez. Persze néha-néha bejöhet egy szívós nap, de nem szeretem. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#31430) madgie válasza Mrdevil (#31429) üzenetére


madgie
titán

8/15 szerintem még belefér, ha nyertek, nekem volt már 2/18 is :D (igaz, fordítva is bőven, főleg, ha járműhöz jutok)

(#31431) Chabe89 válasza Mrdevil (#31429) üzenetére


Chabe89
addikt

Na igen. Mostanában mintha uninstalláltad volna a csítedet. :DDD

(#31432) csibe1 válasza prokxy (#31428) üzenetére


csibe1
addikt

Szívesen. :)
Az elején nekem is nagy szívás volt,de ahogy kapod a jobb fegyvereket,meg hozzájuk a cuccokat akkor már nem olyan vészes.A lényeg,hogy ne görcsölj rá a K/D-re az elején,mert nem érdemes.Az elején nekem is vacak volt,a múltkor meg Metron 21/0 lett. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31433) mistixx válasza Doki-HUN1978 (#31421) üzenetére


mistixx
tag

Nekem is nagyon szoktak tetszeni azok a stat linkek, hogy az illető 50-x -es stat-tal MVP lett, és leírjam, hogy ez egy jó kör volt, csak éppen map-ot veszítette el a csapat. Nyilván egy fecske nem csinál nyarat, de azért arra a büszke mindenki ha sok frag-et lő, nem arra, hogy egy közepes k/d-vel nem veszít meccseket zsinórban.

Tegnap pl. 32 fős Metro 24/7 nem Hc szerveren (No RPG/SMAW, M320, USAS, C4, Base rape stb.) felvettem a 870MCS sörétest és 4 körön keresztül 30+ frag-et lőttem összes(4 kör alatt össze lőttem vele a 2000-es service start). Erre 4. kör végén kivágnak mikor éppen minket szorítottak vissza az amcsi kezdőre, és a shotival szépen hátba kaptam a középső folyosókon tolongó ruszkikat és bizony leaprítottam jó néhányat mielőtt eszméltek. A kick indoka: Not allowed weapon. No comment.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#31434) Hajdi


Hajdi
senior tag

Valószínű volt már. Én még nem láttam.

"The Man Who Sold the World"

(#31435) Malachi


Malachi
addikt

a stswhore-okkal az a marha nagy baj, hogy 10-ből 9 kemper és félti a bőrét. conquestben nem az ám a lényeg, hogy egy remek kis leshelyről gyűjtsük a frageket, hanem az, hogy pontot foglaljunk. ahhoz meg bele kell menni a sűrűjébe, nincs mese. metron majdnem mindig azért kap ki egy csapat, mert ha elvesznek tőlük 2 pontot, akkor mindenki megáll. néha-néha elindul egy szakasz, de az lószar. MINDENKINEK rohannia kéne vagy a jobb, vagy a bal oldalon, vagy a hátsó lépcsőn le/fel egyszerre. egyből megváltozna a dinamika, csak nem a beszari kempelés menne.

múltkor kipróbáltam, mikor fel akartam húzni a FAMAS-t, lefeküdtem egy remek helyre, dobtam magamra egy medpackot - csináltam is egy jó 10-es kill streak-et. ilyenből valaki egy meccsen megcsinál 4-et, kész a jó k/d. a csapat meg veszít közben. másrészt meg irtó unalmas.

(#31436) Xaels válasza Doki-HUN1978 (#31421) üzenetére


Xaels
félisten

Azért tévedésekbe ne essünk.

A Stat táblázat élén max Metro-n lehet a K/D-vel feszíteni. Egy normálisabb pályán semmi esélye a K/D vadászoknak az élre kerülni azokkal szemben akik szórják a ládákat/szerelnek és húzzák a zászlókat is. 1 zászló behúzása 5 killel felér és ha Squad Leader parancsát követi az ember akkor még többel is. Csak ugye 1 Squad nem tud ott lenni egyszerre 5 pontnál. Ha a csapat gyenge és mindig csak azt a zászlót birtokolja amit épp az ember osztaga behúzott akkor a ticketek szépen lassan(inkább gyorsan) maguktól is elfogynak és a komplett csapat veszít.

Én már linkeltem sz@r K/D-s táblázatot is.

Amúgy meg, ha az ember Squad-ban mozog olyanokkal akikről tudja, hogy képesek csapatjátékra akkor a K/D-je sem fog romlani mert felhúzza az Assault, besegítenek az ellen ellövésébe és mellette pörögnek a pontok mert az objektívára is hangsúlyt fektetnek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31437) Doki-HUN1978 válasza Xaels (#31436) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A "tévedésbe esést" nem tudom mire érted, de azt, hogy semmi esélye, azt azért vitatnám...

Persze ez erősen annak a függvénye, hogy éppen milyen játékosok játszanak az adott pályán.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#31438) prokxy válasza mistixx (#31433) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt a Metro-s pályát megkeresem, mert szimpatikus a no RPG, meg a többi... ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31439) FlashBird


FlashBird
tag

Hi Skacok!

Megvettem a gémet de nincs dvd meghajtóm... :D van vmi. megoldás letölteni a telepítőfile-kat valahonnan? Vagy sétáljak át számtechboltba venni egy meghajtót :DDD

(#31440) Xaels válasza FlashBird (#31439) üzenetére


Xaels
félisten

Origin-nek beadod a Serial-od és onnan telepíted...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31441) Rico45 válasza FlashBird (#31439) üzenetére


Rico45
őstag

Originbe aktiváld a játék kódját,és onnan letöltöd +telepítesz!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#31442) Doki-HUN1978 válasza FlashBird (#31439) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nem kell vegyél meghajtót!
Az Origin-t letöltöd és azon keresztül letöltheted a játékot is a kulcsot megadva.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#31443) polonic válasza FlashBird (#31439) üzenetére


polonic
félisten

Origin-be írd be a kódot.

Na jólvan, milyen egyszerre ment.

Mint a grammarnazi-k a helyesírásra, úgy csaptunk le erre a kommentre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31444) scope2007 válasza FlashBird (#31439) üzenetére


scope2007
addikt

originen le lehet tölteni.. [legalábbis én onnét szereztem be]
bár ha dobozos verzió azt akkor nem tudom :S

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#31445) Ghostface válasza FlashBird (#31439) üzenetére


Ghostface
senior tag

Origin kell a futtatáshoz. Beregisztrálod a játékot és letöltöd.

PSN: Nifty_Ghostface

(#31446) Rico45


Rico45
őstag

Ezért bírom ezt a fórumot :-))

Mindig segítőkész mindenki!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#31447) FlashBird


FlashBird
tag

Köszi köszi, jah ezt akartam én is csak bénázott az origin, 3ik email címemmel sikerült regelnem... :D

(#31448) Xaels válasza Doki-HUN1978 (#31437) üzenetére


Xaels
félisten

Már pedig semmi esélye. 4-5 zászlófoglalás legalább 20-25kill különbség és ez a 4-5 például elég kevés egy normális pályán. Nekem 8-10 is be szokott férni. Nem véletlen van több mint 600 zászló védésem és foglalásom...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31449) Doki-HUN1978 válasza Rico45 (#31446) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Többnyire... ;]

Xaels:
Akkor legyen igazad...:D

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#31450) Doki-HUN1978 válasza Xaels (#31448) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Mellesleg a jó k/d arány és a zászló foglalás nem zárja ki egymást szvsz.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.