Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23001) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Sziasztok!

A SOFLAM mire jó? Ok, hogy beméri az ellent, de ki lövi le? Vagy jön az égi áldás magától?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#23002) Edem05 válasza sittes79 (#23000) üzenetére


Edem05
őstag

Én meghagyom a Jet-eket a próknak akik tudják irányítani. Inkább a helivel megyek úgy is az a best. :)

(#23001) Zomb€€

Arra jó hogy lerakod és folyamatosan figyeli ilyen lézer célzóval az ellenséges járművet és pl a társad rátudja küldeni az RPG-t... végül is olyan mint BC2 ben a tracer jelölőpisztoly volt.

[ Szerkesztve ]

(#23003) BandiHUN válasza sittes79 (#23000) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ja,biztos jobb lesz nekem is,hogy meglett tegnap a rakéta,stb,éles szerón nem is voltam...van pár szeró a favorites-emben,ami kifejezett légicuccos,tiltott infantry,stb,ott el lehet gyakorolni...na jó,azért persze flare nélkül,vagy azzal,de klán ellen így se rossz :)
De az élmény megvan...én tolni fogok még a légicuccokra,mert tetszik,legalább valaki próbál innen azokra is specializálódni,kellhet az is.
Rakétával már a jet is igen hasznos tud lenni,de a heliben sem utolsó,hogy gépágyú helyett lehet rakéta még csapatszállítón is,beül 2 jó gunner,valaki hátul szereli a helit+a pilóta a rakétákkal,hát elég ütős is lehet a járműves mapokon.
Mondjuk ritka aki szerelni ül a helibe,sokan nem is tudják,hogy lehet menet közben javítani.Emiatt meg kéne szerezni az "öngyógyulást" is mindenre,no,ha amellé ül be engi,el lehet sokat vadászni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23004) q13579


q13579
senior tag

Jet-ekkel az a nagy probléma, hogy földi célpontok ellen egyszerűen alkalmatlanok...

A másik, hogy nincsenek különbségek fegyverzetben.

Megintcsak a BF2 példájával tudok élni. Ott ez az eszközpark is el lett találva. Voltak gyorsabb, lassabb, jobban és kevésbé jobban manőverezhető gépek. Ráadásul a fegyverzet is eltért, mert voltak bombázók...

Tehát földi célpontok ellen is bevethetőek voltak. Ott pl a SU-27-esnek (vagy 35, nem emlékszem pontosan), kétszemélyes volt a pilotafülkéje. Lomha gép volt ugyan, de kinyomott 5 bombát, amivel pontos helyezéssel simán lehetett tankot aprítani... A másodpilótának volt irányítható rakétája járművek ellen...

Szóval a BF3-ban kicsit elnagyjázták ezeket. Arra jók, hogy egymással ellegyenek, de egyéb hasznukat eddig alig tapasztaltam... Tankok ellen egyszerűen kevesek, én már engedtem 100-as tankba teljes sorozatot géppel, amíg fel nem melegedett és nem szedte szét... És aki játszott már repülővel gondolom nem kell ecsetelnem, hogy nem egyszerű még egyszer ugyanarra a célra rárepülni, főleg ha más is van a levegőben.

Szóval egyelőre bőven haszontalannak tűnnek...

(#23005) Mukorka


Mukorka
addikt

Már csak egy fejlesztés van hátra a jetekhez :) hamar meglettek, helinej mondjuk több is van a gunner miatt

Nekem egyre jobban megy a tank guided missile-vel való kiikatàsa is

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23006) Gergosz2 válasza keIdor (#22998) üzenetére


Gergosz2
veterán

vágom én azt . Csak az EA megint elhintette, hogy gyerekek ez olyan atom pc központú játék lesz hogy csak lestek. Azt előbb-utább mindíg kideül hogy egy konzolporttal találjuk szembe magunkat.

Mondjuk én lesz-rom ha konzolportot kapunk , de legalább ne menne itt az ámítás, meg optimalizálják rendesen.

itt visszautalnák egy régebbi kommentemre

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23007) Alexios válasza Gergosz2 (#23006) üzenetére


Alexios
veterán

Mondjuk szerintem az oprimalizációval nagy gond nincs, nekem medium és high között megy a laptopomon pedig nincs egy izom gépem.

(#23008) sittes79 válasza q13579 (#23004) üzenetére


sittes79
addikt

Hát nem tudom én tegnap egy körben vagy 10 tankot lőttem disable-re volt amelyik el is
pukkant, haver spotolt én meg fordultam rá és pikk-pakk, közben kell figyelni a többi
gépre is illetve amikor már unták a pofámat akkor rám álltak a légelhárítós engik, de
benyomtam az ecm jammer-t + low fly és semmi gond :)

(#23009) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nekem az vicces,hogy a harci helit ugyanúgy lehet döntögetni,stb,mint a repülőket...élőben nem hinném,hogy ilyen 45+ fokokban lehet ÁLLÓ HELYZETBEN is ellenni egész hosszú ideig :D
Mintha a heli egy idétlen portja lenne a jetnek.
A másik vicces:az ejtőernyőt is úgy kell irányítani,mint a helit :F
BC2-ben nem volt túlvariálva az sem így.Mintha 1 kaptafa lenne és kész,a jetre rámentek,mert ugye újdonság,más kérdés,hogy a haszna a földiek ellen kétséges,nem tud foglalni,vagyis a legtöbbször arra jó,hogy pár "renitens" egymást zavarássza fent,de oly felesleges,ha spotolni nem nagyon lehet repülőből,a földre nem igazán veszélyes,célt ismételni marha nehéz,mert sok idő,és még tán magától is visszagyógyu a tank is a megfelelő perkkel,mire megint célba tudja az ember venni.
Emberek ellen meg semmi,foglalni nem lehet,mégha legalább az m-comot be lehetne rakétával célozni és szétlőni,de azt sem.
Ráadásul nyugodtan lehetne 2 személyes repülő is,nem kellett volna 1személyes vadászgépet erőltetni ekkora sebesség mellett,inkább lett volna valami kisebb bombázó,Harrier,Mirage,amik képesek helyből felszállni,lebegni is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23010) Eagl3 válasza q13579 (#23004) üzenetére


Eagl3
veterán

(#23011) radi8tor válasza Eagl3 (#23010) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hja, de tank és légijárművek nélküli pályán elég siralmas a BF3. Lépsz kettőt és leszednek a csipások ki tudja honnan. CoD-ban legalább nincsenek ilyen behemót nagy pályák.

Már várom MW3-at, mert nekem ez a BF (sem) jött be. :(

⭐ Stella

(#23012) ADAM1337 válasza keIdor (#22998) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nah végre, hivatalosan is meg van erősítve. ;]

(#23013) wwenigma válasza radi8tor (#23011) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jahh.... no meg hogy paratlan pont van foglalásnál, a nagyobbik felére ráülnek (egyik oldalnak mindig van elonye ebben) aztan amig lecsepeg a tikktakk addig allohaboruzunk. :(((

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#23014) keIdor válasza radi8tor (#23011) üzenetére


keIdor
titán

Eleinte én is így voltam vele, nem jött be egyáltalán, de a 32, 40, 48-as szerverek egész jók végül is, főleg a rush mód. De ettől függetlenül rendszeressé vált a BF3.exe leáll és még mindig shutteringben szenvedek (microlag) szóval tele van javítanivalóval a játék.

Mondjuk ha meghozta a futár az MW3-at, Skyrim-et meg nMagon kijön az AC: Revelations Xbox-ra, úgyis mellékvágányra kerül a BF3 nálam.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23015) McCartman válasza sittes79 (#22988) üzenetére


McCartman
senior tag

overpowerednek semmiképp nem mondanám , épp mostanában maxoltam ki.
Kár , hogy a Laser-Guided Missilet használhatatlanságig nerfelték béta óta.

Többre megy az ember ha Rocket Poddal repül rá a járművekre ami mondjuk hangulatosabb is és nagyobb kihívás , főleg ha egy mobil AA ellen játszol zuhanóbombázót. :DDD

@Xaels: stinger , c4, mortar szerencsére elég hamar használhatóvá tették , így még a megrögzött repkedők is hamar kilockolhatják.
Azért mert valaki hosszú órákat szórakozik a levegőben , te pedig 5 perces tapasztalatra hivatkozol. Ha majd jobban elmerülsz a játék ezen részében és legalább a flarest megszerzed valamire rájössz. Vagy nem , de már elég unalmas a téma.

@Locutus: jobbára semmilyet , amíg meg nem oldják az inverz axis problémáját.
Nem lehet inverzre állítani , helinél mondjuk nem gond. Amúgy Logi Extreme 3D Proval speciel faszán működne.

Mukorka: air radar nagyon hasznos. :K

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23016) kovsol válasza wwenigma (#23013) üzenetére


kovsol
titán

xboxon több pályán is 4 zászló van így páros, egyhuzamban 8 CQ győzelem, az egyiket úgy nyertük hogy 1-0 volt a pont állás, de pár perccel a vége előtt 2-7 volt és mi álltunk vesztésre, tök izgi köröket lehet tolni, nekem nagyon tetszik a játék, és csipás és rpg -s emberke is alig van itt
előbb letoltam talán eddigi legjobb körömet: [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#23017) Mukorka válasza McCartman (#23015) üzenetére


Mukorka
addikt

Kicsit növelhetnék az erejét a guided raksinak, épp elég nehéz és ritkán használható

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23018) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Jobb is hogy jon a cod legalabb abba a topikba megy sok ember!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23019) wwenigma válasza Cybertrone (#23018) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jahh meg végre a jatekbol is lelép a sok codos arc, akik miatt olyan most amilyen. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#23020) ADAM1337 válasza kovsol (#23016) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mivel az a sima cq van csak konzolon, ahol kevesebb zászló van és közelebb is vannak egymáshoz.
Ahol 5 zászló van az cq large és a mapon is máshol vannak a zászlók messzebb vannak egymástól ill van ahol a félpályával megtoldották (pl seine crossing cq-ba 4 zászló van és a folyó egyik oldalán van a csata másikon egy kezdő van, cq large-ba meg 5 pontos és az egyik pont van a hídon és a folyó mint a 2 oldalán 2-2 pont van).

(#23021) radi8tor válasza wwenigma (#23019) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fuuuuuuuuuuuuuuuu ;]

⭐ Stella

(#23022) Laraxior válasza keIdor (#23014) üzenetére


Laraxior
titán

Skyrim iden jon? Vagy atcsuszik jovore?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23023) torma1981 válasza Laraxior (#23022) üzenetére


torma1981
veterán

4 nap és itt van.

[ Szerkesztve ]

(#23024) edgR válasza Mukorka (#23005) üzenetére


edgR
őstag

adom :C nekem is mar csak az utolso kell, amit szerintem nem is fogok hasznalni. flares tobbet er.

(#23025) keIdor válasza Laraxior (#23022) üzenetére


keIdor
titán

Most jön pénteken.

radi8tor1: Lesz ám majd itt pofára esés, 1 hét múlva ugyanígy nem lesz csapatjáték ahogy most se. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23026) Cybertrone válasza keIdor (#23025) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nembaj nekunk jo igy... De ugye majd a codba lesz team osszjatek:) haggyuk szerintem.

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23027) Gergosz2 válasza Cybertrone (#23026) üzenetére


Gergosz2
veterán

codba sem nagyon van. de ot nem számít annyira mint bf-ben.

Ott akár egy ember is lehozhat egy kört mi bfben eléggé lehetetlen .

mondjuk a két játék csak abban azonos hogy fps , de amúgy teljesen más kategória.

mondjuk mw3-ra én is beruházok majd december január környékén.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23028) Mukorka válasza edgR (#23024) üzenetére


Mukorka
addikt

Flares kuka, tűzoltó jobb sokkal. Sokszor bemérni se tudnak ha kigyulladsz akkor legalább kapsz még egy esélyt.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23029) keIdor válasza Cybertrone (#23026) üzenetére


keIdor
titán

Nincs csapatjáték, most is csak 3-an támadtuk az M-COM-ot, az összes többi vagy kempelt vagy sniperkedett, de azt se sok sikerrel, mert a lista alján voltak. El is vesztettük a kört, négyszer is, utána inkább lejöttem, nézek másik szervert...
CoD-ban se lesz jobb én tudom, szerinted miért írom folyton, hogy felhígult a közösség és semmi összetartás nincs sehol? Ahol többen vannak, mint 4 ember (azaz nem co-op) ott mindenki szarik mindenki fejére és megy a saját feje után...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23030) edgR válasza Mukorka (#23028) üzenetére


edgR
őstag

kiprobalom ;)

(#23031) sittes79 válasza Mukorka (#23028) üzenetére


sittes79
addikt

Tűzoltónál csak akkor van bibi, ha úgy talál el a raksi, hogy kidöglesz belőle a gépnek meg semmi baja illetve, ha 10% alá lőnek akkor a habbal oltó se segít :)

(#23032) sittes79


sittes79
addikt

Bocs lejárt az idő...ezt vágjátok?

nekem a 8.3.1 volt fennt, de letöltöttem a legújabbat, ezzel nem kresselek. Miért nem frissít ez a fos magától?

[ Szerkesztve ]

(#23033) ADAM1337 válasza sittes79 (#23032) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Magától nem is tud, illetve próbálkozik de hibát dob folyton. :DDD
Béta az origin de remélem valahogy megoldják h ne kelljen használni vagy valami mert egy hulladék.

(#23034) polonic válasza sittes79 (#23032) üzenetére


polonic
félisten

Be kell pipálni a beálításaiban, hogy frissítsen előzetes verziókra is. Akkor telepíteni fogja automatikusan.

(#23035) keIdor válasza ADAM1337 (#23033) üzenetére


keIdor
titán

Azt olvastam, hogy patch-el le lesz majd választva a játék az Origin-ről. Amennyiben ez megtörténik én törlöm is az Origin-t elég a Steam. Sokkal kiforrottabb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23036) Laraxior válasza keIdor (#23025) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :C :C akkor aztat én felvásárolom :D
jó nagy hajrá így év végére. BF3 - MW3 - TES5 :Y

Gyere velünk gamelni ha csapatjátékot akarsz. Bejössz egy squadba mindig együtt mozgunk, mondjuk mit hova, mikor hogyan merre :K Egyedül 64es Operation Métron nem beszélünk hogy ki mit... mert ott elég ha csak defibrillatorral szaladgálunk :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23037) sittes79 válasza polonic (#23034) üzenetére


sittes79
addikt

És tényleg, azt a görgőt nem vettem észre az ált fülön... :) köszi

[ Szerkesztve ]

(#23038) keIdor válasza Laraxior (#23036) üzenetére


keIdor
titán

Hozza is a futár pénteken nekem is. Nálam még az Assassin's Creed is ott van, nagy kedvenc a sorozat :C

Voltam én már Squad-ba itteniekkel, SzlobiG-al rendszeresen együtt megyünk, jobb is a játék pl.
De így egyedül... 3-an hiába megyünk M-COM-ra ha 10-en várnak. :(

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23039) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Tényleg a MW3-as kupont meg a blokkomat (csak azzal érvényes) megveszi valaki? Vagy elcseréli mondjuk néhány Dr. Pepper kupakra, vagy egy fémdobozra?

(#23040) Mukorka válasza sittes79 (#23031) üzenetére


Mukorka
addikt

Flaresnél meg tökmindegy, ott 50 alatt fail van

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23041) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

Gondolom van közületek 1-2 ember aki ATI HD 4870-es kártyával tolja a multit. Arra lennék kíváncsi, hogy ehhez a kártyához melyik driver-t ajánljátok ehhez a játékhoz?

Rakjam fel a legújabbat, vagy van egy jól bevált régebbi driver ami jobb választás?

Köszi előre is!

(#23042) keszegduda


keszegduda
őstag

Miféle megoldás létezik arra, ha megölök valakit, utána ne lásson 5-10 másodpercig mielőtt újból le spawn-ol? Egyes szervereknél már találkoztam hogy nem volt látható az aki pl. megölt. Kicsit zavaró, mert ha sniper kaszttal megyek, állandóan változtatni kell a pozíciómat, mert biztosan a lelőtt csókának az első dolga az lesz, hogy bosszút álljon és naná hogy tudja hová kell menni. :DDD

(#23043) madgie válasza keszegduda (#23042) üzenetére


madgie
titán

Nagyon helyes, hogy így van, ne kempelj :D

(Hardcore módba általában nincs bekapcsolva a killcam)

(#23044) Xaels válasza keszegduda (#23042) üzenetére


Xaels
félisten

Keress olyan szervert ahol ki van kapcsolva a KillCam... De épp az a lényege, hogy ne kempeljenek le...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23045) Devil Smile válasza keszegduda (#23042) üzenetére


Devil Smile
őstag

pl olyan szerverre mesz ahol nincs killcam vagy lemondasz a kempelesrol... :U

nah ezt 3x is megkaptad.. :C

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#23046) keszegduda válasza madgie (#23043) üzenetére


keszegduda
őstag

Igazából kénytelen vagyok majmolni a többi csapattársam és ellenségem, mert a bfbc2 óta csak arról szól a játék, nem másról. Ugyan ez igaz a 3. részre is. Itt sajnos vége a dalnak olyan formában hogy míg a bf2-ben akár egy komplett squad-ot is eltettél láb alól gyalogosan, addig itt nagyon maximum 3 csóka/life és azok is majd hogy nem háttal vannak. ;]
Másrészről pedig egyes kiegészítők a fegyverekhez lazán elmennek csítnek és rá vagyok "szorulva" a kempre, pedig nem szokásom de muszáj.
Köszi!
:R

MOD: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23047) Mukorka válasza keszegduda (#23042) üzenetére


Mukorka
addikt

Pff. Kemper :((

:D

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23048) Xaels válasza keszegduda (#23046) üzenetére


Xaels
félisten

Miért is vagy rászorulva a kempre? Szerintem ez úgy ahogy van baromság. Ha valaki akar akkor az Recon-nal is tud folyamatosan mozogni, pontokat foglalni/védeni. Például: [link]

Na igen, ahogy Mukorka is mondja. Vannak elég jó "All Kits" fegyverek. Nem muszáj távcsövessel szenvedni, bár némelyik gépfegyverre is megy távcső ha ragaszkodsz hozzá...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23049) keszegduda válasza Mukorka (#23047) üzenetére


keszegduda
őstag

Kérlek mondd el hogy sniper kaszttal mit tennél? Nem mellébeszélve...
Másrészt pedig nem vagyok spawnkiller ha erra akarsz célozni...

(#23050) Mukorka válasza keszegduda (#23049) üzenetére


Mukorka
addikt

Ma kezdem vele mivel a többit kivittem. Fogom és berakok valami gépfegyvert és tolom azzal.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.