Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31001) Versus válasza DonThomasino (#30992) üzenetére


Versus
senior tag

Mert ha az Origin leállása után kínából kezdi valaki olvasgatni a leveleidet az némi gyanakvásra ad okot. Az elmúlt években nem egy hasonló eset történt.

Premium Vintage

(#31002) Gyula84 válasza DonThomasino (#30993) üzenetére


Gyula84
veterán

ha menni fog elmondom :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31003) Cybertrone válasza Cole86 (#30999) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én kérjek elnézést... :D :D :D :R Csak úgy repkednek a poén hegyek
Írjál a kiadónak, hogy kéred vissza az árát ;)

H.Ezredes:
A Digi is :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31004) H.Ezredes válasza Cybertrone (#30997) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Istenem az internet egy példa volt.................................. :DDD :W :W

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#31005) DonThomasino válasza Gyula84 (#31002) üzenetére


DonThomasino
veterán

Nem lehetne most? :)

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#31006) cellpeti


cellpeti
veterán

mit lehet tudni a hibáról pontosan és mikorra várható a javítás? Hátha tudja valaki...

Tigris, tigris, csóvafény...

(#31007) Gyufaaa válasza Cybertrone (#30997) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hmm. "Akinek Digije van az pont ilyen szarra fizet havonta" Azért ebbe ne menjünk bele mélyebben. Mi is a baj egyébként a DIGI-vel? :)

(#31008) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Ez a jelszó megváltoztatás most komoly?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#31009) RockHaRD válasza Cybertrone (#31003) üzenetére


RockHaRD
addikt

mi a problémád a digivel? :U

(#31010) Cybertrone válasza Gyufaaa (#31007) üzenetére


Cybertrone
veterán

10 barátből 8-nak van digije, mert hát a panelek többségében az van... olcsó, de kb 3 óránként elmegy a net! Nem én mondom ha nem ők! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31011) Cole86 válasza Cybertrone (#31003) üzenetére


Cole86
senior tag

te súlyos vagy. :DDD Én nem személyeskedtem senkivel, kár hogy a lételemed a kötekedés és a beszólogatás másoknak..

Nem neked címeztem ,h elkúrták az origin-t ,de te már a következő jelzőt rám minősítetted.. Ezt most is képtelen vagy belátni, tehát ennek fényében te egy igazi vadp@raszt vagy :K :U

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#31012) Edem05 válasza Cybertrone (#31010) üzenetére


Edem05
őstag

Megerősítem Tatabányán jó a Digi szolgáltatás! ;)

(#31013) Gyufaaa válasza Cybertrone (#31010) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Akkor verjék ki a hepajt a a helyi szerelőknél mert elég balfaszok... Jogosan hepajozhatnak! :D Nálunk a városban brutál sok havernak és ismerősnek van és mindenki szereti. Én is ezt használom és hibátlan. Mondhatni brutál! ;) :R

(#31012) Edem05: ;) :R :D

[ Szerkesztve ]

(#31014) Cybertrone válasza Cole86 (#31011) üzenetére


Cybertrone
veterán

:K :R

Gyufaaa:
Lehet hozzánk Jöttek a selejt szerelők, én nem tudom, nálunk UPC van... nem olcsó, de legalább jó! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31015) janihunk


janihunk
senior tag

Mi van az originel? Aszondja a hitelesítő nemtomik leálltak és offline módba kapcsol.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#31016) H.Ezredes válasza Cole86 (#31011) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nagyon elloptad a vadp@rasztozásom :DDD :DDD Látom bejön :DDD Semmi baj nincs a DIGIVEL Én fölhoztam példának az internetet a gondolatmenetemben és Cybertrone idekeverte a Digit fölöslegesen.... OMG :DDD :W Cole86.... :C :C :DDD :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#31017) Góliát válasza janihunk (#31015) üzenetére


Góliát
senior tag

[link]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#31018) Gyufaaa válasza Cybertrone (#31014) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Debreceni vagy ha jól tudom. A DIGI magyar országon ott kezdte a pályafutását...

(#31019) Padam válasza janihunk (#31015) üzenetére


Padam
aktív tag

(#31020) Cole86 válasza H.Ezredes (#31016) üzenetére


Cole86
senior tag

Sorry.. majd fizetek neked licensz díjat.. oké? :DDD :R

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#31021) RockHaRD válasza Cybertrone (#31010) üzenetére


RockHaRD
addikt

nekem kb 1 évben egyszer van para, akkoris éjszaka közepén, ellenben UPC-nél annál több fos van

látom neked bejön a upc, (benne vagy abba a kb 1%-ba), inkább akkor nem írok semmit :C

[ Szerkesztve ]

(#31022) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Bezzeg az online bolt biztos nem állt le.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#31023) Malachi


Malachi
addikt

na jó az origin bekaphatja tövig, felteszem a COD3-at és végignyomom a single-t. a nyomorult EA meg dögöljön halomra, hogy egy rohadt mondatot nem képesek felböfögni arról, hogy kb. mi a franc van és kb. mikor javítják ki az ÚJABB nevetséges hibát.

az életben nem játszottam még ekkora bughalmaz valamivel, komolyan. ilyen nincs, hogy hetente van valami akkor fail, hogy a fal adja a másikat. így megy a megjelenés óta. csudajó.

(#31024) cavman


cavman
tag

Összeomlott a origin rendszere? Azt írja ne megfelelő a jelszó. Ha pedig kérem a mailemre a cserét, akkor visszadob hogy jelenleg nem elérhető a szolgáltatás.. :C

Közben már van másnak is.. Megálltam vacsizni, erre puff! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31025) janihunk válasza Padam (#31019) üzenetére


janihunk
senior tag

Hmm legalább szóltak volna.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#31026) edgR válasza Cybertrone (#30982) üzenetére


edgR
őstag

igenis jogos az effele velemenynyilvanitas.
azt azert ne felejtsuk el, hogy nem egy garazsvallalkozasrol beszelunk. ezek az emberek dollar milliokat zsebelnek.
nezzuk, hogy cserebe eddig mit is kaptunk eddig (most szigoruan a supportra koncentralva).
1. - hazugsagokat
2. - megszamlalhatatlan kesest, kezdve a a betatol egeszen a karkandig
3. - bugok tomkeleget, amibol (a hetkoznapiakbol) alig orvosoltak nehanyat, meg mindig hemzseg a jatek a bugoktol
4. - "Thanks for contacting us, sorry for this inconvenience." -fele uzenetet, nehany megoldassal a live supportnal

DE meg ezt is leszarna az ember, ha - ismetlem - egy garazsvallalkozasrol lenne szo.
emlekeztetnelek, hogy ez a ceg nehany honapja meg azt igerte nekem a honlapjan, hogy a legnagyobb erossege a support tevekenyseg.
ettol a jatek meg zsenialis, de ebbol is latszik, hogy onmagaban semmit nem er, ha a support szar.

ergo en, amikor hazaverek a melobol, nem azt szeretnem latni a BattleLog Game Managerben, hogy "... something went wrong" (ennel mar csak az lenne szanalmasabb es "informativabb" hibauzenet, ha elkuldene az anyamba, es megkerdezne, hogy mi a turoert akarok en ezzel jatszani).
es valoszinusitem, hogy nem csak nekem van ezzel problemam. ha megis, remelem nem veszed sertesnek (felteve, hogy nem kapsz a kommenteid utan jutalekot az ea-tol).. ha kapsz, szolj nekem is, mert olyan sok penzt ilyen keves meloert soha nem kapnek :)

(#31027) oriic válasza Cybertrone (#31010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Digim van két éve. Sosem ment el, kivéve ha kikötötték mert késtem fizetéssel. ;]

Live-Die-Respawn

(#31028) GeneraL_XTX válasza Padam (#31019) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

az érdekes mondjuk mert én tudok játszani :DDD

(#31029) Gyufaaa válasza RockHaRD (#31021) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Az is csak a szerverek 1xi újraröffentése miatt adódik. ;)

(#31031) Gyula84 válasza DonThomasino (#31005) üzenetére


Gyula84
veterán

annyira nem emlékszem, de itt egy video ebből érteni fogod :K

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31032) Cybertrone válasza edgR (#31026) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem kötelező a game játszása, még mindíg ezt tudom mondani! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31033) RockHaRD válasza oriic (#31027) üzenetére


RockHaRD
addikt

az nálam is plussz pont a diginek, hogy 1 évnyi nem fizetés után kapcsolták csak ki :DDD

(#31034) 7600 GS


7600 GS
addikt

Tényleg nincsen semmi konkrét arról, hogy mikor lesz ismét játszható a multi?

(#31036) oriic válasza RockHaRD (#31033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bezzeg itt, egy hónap és már kinyomták. :)

Live-Die-Respawn

(#31037) H.Ezredes válasza Cybertrone (#31032) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nem fogod föl,hogy itt mindenki pénzért vette ezt a nyomorult játékot és nem egy szart akar kapni. Kérlek hozd el hozzám a kocsidat szervizelni..... Nem fogok lószart se csinálni ígérgetni fogok persze majd a pénzt beszedem természetesen és lényegében a fos helyett csak kaka lesz és ha majd háborogsz azt mondom nem kötelező idehozni :DDD

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#31038) Qbász válasza Cybertrone (#31032) üzenetére


Qbász
aktív tag

Ahha akkor ennyi erővel veszek egy vadi új autót és az bedöglik hetente akkor az is oké hiszen nem kötelező autózni mondaná a szervizes. Gondolj bele, nem lennél roppant mód elkenve?

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#31039) edgR válasza Cybertrone (#31032) üzenetére


edgR
őstag

akkor latom sikerult kihamozni a lenyeget ;] :C

(#31040) káen válasza Cybertrone (#31010) üzenetére


káen
tag

akkor pár ismerősömnek és nekem is szerencsém van :)

(#31041) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Attol hogy háborogtok még nem fognak gyorsabban dolgozni... illetve a game sem lesz jobb... csak magatokat idegelitek...! Ez van, ezt hozta el a világunk, olyan nagyon nem lehet mit tenni ellene, csak beletörődni... ezt valaki csendesen teszi meg, valaki hisztizik! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31042) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Nálam sincs origin hogy ba***ák meg :(((

(#31043) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Vicc ami itt megy. :Y
Én origin-en beszélgetek, battlelog hibátlanul megy. szint az összes szerver üres. megyek hülyülni. :DD

(#31044) Malachi válasza Cybertrone (#31032) üzenetére


Malachi
addikt

az lesz a legjobb, ha te inkább nem mondasz semmit, mostanra mindenki tökéletesen tisztában van vele, hogy SZERELMES vagy a játékba és abba is, hogy a világon létező MINDEN lehetőséget megragadsz, hogy kötözködni tudjál valakivel.

valakinek baja van a játékkal? hülye és ne játsszon vele. valakinek nem indul valami bug miatt? hülye és ne játsszon vele. valaki panaszkodik, mert egy határ sz@r az origin/battlelog? hülye és ne játsszon vele.

de azért vette ám meg. hogy játsszon vele. csak nem tud. mert...ja, mert hülye és úgysem ért hozzá és nem is neki való és ne játsszon vele.

mindezt csak azért írtam le, mert ha valaki végre őszintén elmondja, akkor TALÁN, talán észbe kapsz végre és visszaveszel egy nagyon picit. csak egy kicsit. nem kötelező mindenkit elirányítanod, akinek véletlenül valami nem tetszik a csodajátékkal kapcsolatban. szállj le a földre, csak egy kicsikét.

(#31045) Cybertrone válasza Malachi (#31044) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha egyszer szenvednek mit tanácsoljak nekik? :D :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31046) H.Ezredes válasza Malachi (#31044) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Úgyse fog.... Sőt még a végén kifog oktatni vigyázz.... :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#31047) harry3


harry3
őstag

Látom mindenki unatkozik.... :W

(#31048) GeneraL_XTX válasza 7600 GS (#31034) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én épp multizok és az új pályákon, nincs ezzel semmi baj :U

(#31049) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Volt már ilyen leállás máskor is?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#31050) eugabesz


eugabesz
őstag

Off!
tárgytalan...

On

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.