Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31051) HEMP


HEMP
aktív tag

Nemtom mit pörögtökk itten, úgyis énvok a legjobb! :D lol

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#31052) ForexGuru válasza HEMP (#31051) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

miben? szarlapátolásban :F

:R

;]

(#31053) Qbász válasza GeneraL_XTX (#31048) üzenetére


Qbász
aktív tag

Válts szervert azt majd megáll :DDD Én is így jártam nem értettem miről beszélnek aztán.... :D

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#31054) GeneraL_XTX válasza eugabesz (#31050) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Remélem most csak viccelsz....... :Y

(#31055) v!ct0y válasza eugabesz (#31050) üzenetére


v!ct0y
veterán

És egy felhasználónevet akarsz feljelenteni ?:DDD

(#31056) 7600 GS válasza GeneraL_XTX (#31048) üzenetére


7600 GS
addikt

Nekem csak addig jut el, hogy "Joining Server". :U

(#31057) Gyula84


Gyula84
veterán

én már a jelszavamban se vagyok biztos :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31058) eugabesz válasza v!ct0y (#31055) üzenetére


eugabesz
őstag

Minden adatát ismerem...nyilvános.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#31059) H.Ezredes válasza eugabesz (#31050) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:DDD :DDD :DDD Ezen most fetrengtem. Ne haragudj... ( be ne perelj :DDD ) Szerintem ezeket a dolgokat nyugodtan felejtsd el :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#31060) Zol01


Zol01
tag

Azért van egy pár ember aki tud játszani! Mi miért nem,ők miért igen? :(

(#31061) GeneraL_XTX válasza eugabesz (#31058) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ne gyerekeskedjünk már vaze... :W

(#31062) eugabesz válasza H.Ezredes (#31059) üzenetére


eugabesz
őstag

Bemásolom neked címezve jó??...meglátjuk mennyire lesz vicces...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#31063) GeneraL_XTX válasza Qbász (#31053) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

igaz, most dobott ki engem is, azt ennyi a szutykos origin nem tud csatlakozni. Hát akkor Skyrim..... :C

(#31064) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Most már csak akkor legyen új HSZ ha jó lesz az origin.
Addig mindenki gondolkodjon csendben magába.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#31065) HEMP válasza ForexGuru (#31052) üzenetére


HEMP
aktív tag

Igazából csak unatkoztam mert lerohadt az origin, de azért ez a beszólás nem áll, mert ki lapátol szart mostanság?

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#31066) H.Ezredes válasza eugabesz (#31062) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Felesleges.... Felejtsd el ne akadj ki ez az internet varázsa....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#31067) HEMP válasza GeneraL_XTX (#31063) üzenetére


HEMP
aktív tag

Ott a pont, de mondd már meg hogy kell mágust építgetni, mert az nagyon gyengécske lett... sajna.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#31068) sith7


sith7
nagyúr

Szerény véleményem szerint:

Mindkét félnek igaza van, és nincs ... :R

több millió embert kiszolgálni nem kis feladat ... ez igaz, viszont ha megnézzük a Blizzard - os Starcraft 2 - t /megjelenése óta tolom, szinte napi szinten/ nem volt még fagyásom, kék halál, kilépés, leállás, disconnect stb., se patch megjelenésekor, se máskor

viszont, ha úgy vesszük a Blizzard - nak volt ideje bőven elkészülni vele, nem volt a készülő játéka mellett konkurencia /lásd MW3/, aminek a megjelenése miatt sietni kellett volna, és ezért bugos maradt volna a játék esetleg

Fogadjátok ezt el, ha patch lesz, vagy dlc, akkor aznap ne akarjatok játszani, csak 1 nap múlva, amikor már remélhetőleg minden rendben lesz :))

(#31069) Def26


Def26
félisten

Mi a f@sz van? Miért nem tudok bejelentkezni? 1 hete szinte csak aludni járok haza, és amikor egy kis időm lenne játszani akkor sem tudok... van valami szerver update?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31070) sith7 válasza Def26 (#31069) üzenetére


sith7
nagyúr

Aktiválódott a Bekk to karkland :DDD

(#31071) DonThomasino válasza Def26 (#31069) üzenetére


DonThomasino
veterán

Sajnos nem :)

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#31072) edgR válasza Def26 (#31069) üzenetére


edgR
őstag

200hsz-t atnyalazol? :D

(#31073) v!ct0y válasza Def26 (#31069) üzenetére


v!ct0y
veterán

Előző 300hsz erről szól....

(#31074) Balázs9503


Balázs9503
tag

valaki be tud jelentkezni az origin-be mert én nem :W :W :W :W
bezzeg a battlelog-ba beenged simán

(#31075) Def26


Def26
félisten

Fasza. Akkor nyomom egy kicsit a bc2 -vel. :W

KroKKocsKa: Lenyúltam a jelszavad, muhahahaha. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31076) eugabesz


eugabesz
őstag

Valaki benyöghetne egy indulási időpontot...mennyire távolodjunk el a géptől...csak a sört érjük el,vagy mehet egy könnyed vacsi is,vagy menjünk az asszony mellé a kádba...jó lenne már tudni végre. ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#31077) Cole86 válasza Def26 (#31075) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát ez nagy.. :D :DD :DDD (kecsög vagy nagyon ;) )

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#31078) come4


come4
csendes tag

A hivatalos EA twitter oldalról:

"We're aware of the issues accessing Origin. We’re investigating the cause, and will provide updates ASAP. Thanks for your patience."

Röviden: fogalmuk sincs mi a probléma de dolgoznak rajta.
Ja és elnézést kérnek.

http://antenna.shopcentrum.eu

(#31079) jbl


jbl
aktív tag

e-mail-ed, ID azonosítód, vagy jelszavad helytelen! :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#31080) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Gyerekek a battlelogon kék csíkban tessék elolvasni a szöveget -> google fordító. :K
Frissítés miatt szar még IGEN, mindenki ennyire türelmetlen vagy csak a karácsonyi szezonban örül meg mindenki ?

(#31081) Mrdevil válasza eugabesz (#31076) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem nyugodtan mehetsz asszony mellé vacsizni a kádba. :U :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#31082) Def26 válasza ADAM1337 (#31080) üzenetére


Def26
félisten

Részemről, start menü, origin azt had szóljon. Vagyis csak szólna, ha menne. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31083) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Azért ennyire csak nem nagy érvágás, hogy most nem megy az Origin. Nekem csupám 10 órám van a játékban, mert eddig nem értem rá. Tegnap záróvizsgáztam, hetek óta terveztem, hogy na majd most belelendülök én is, de nem tudtam belépni... na bumm. Csinálok mást, amíg meg nem javul. Értem én, hogy sokan csak ilyenkor érnek rá 1-2 órára, de azért több oldalon keresztül ezen idegeskedni kicsit túlzás, nem?:B Ezzel a hozzászólásommal biztos nem leszek népszerű, de tényleg nem flamekeltés a célom, de nem a világ dőlt össze ma este ;) Csináljatok addig mást (TV, kutya, barátnő - ez nem rangsor :D ).

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#31084) 7600 GS válasza ADAM1337 (#31080) üzenetére


7600 GS
addikt

Elolvastuk, de én személy szerint emiatt kicsit ideges vagyok, mert pont most lenne időm játszani, erre tessék. :( Persze mindenkihez nem lehet igazodni, ezt is elfogadom.

(#31085) belaazallat válasza Def26 (#31075) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali! Nálad indul a BC2? Mert nálam nem. :F

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#31086) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Na mostmár aztán kuvanagy balhé lessz!! :))

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#31087) cavman


cavman
tag

Amíg szerverleállás van, legalább pihen a mutatóujjam is. :D

(#31088) BRIKLY válasza BRIKLY (#31043) üzenetére


BRIKLY
veterán

Gondoltam megyek röpködni helivel... persze repültem is... le az origin-ről. :C

(#31089) Def26 válasza belaazallat (#31085) üzenetére


Def26
félisten

Persze most nézem az megy.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31090) Malachi válasza ADAM1337 (#31080) üzenetére


Malachi
addikt

na de az origin nem frissült. mióta megjelent a game, nekem azóta nem volt bajom vele. sokminden mással igen, de az originnel nem. szerintem nem sok köze van a frissítéshez, egyszerűen behányt és kész. tényleg jó lenne, ha nem egy hasonló adatbázis hackről lenne szó, mint nemrég a steammel kapcsolatban...ezért volna hálás mindenki, ha mondanának valami pontosabbat. mert azt látjuk, hogy nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#31091) H.Ezredes válasza BRIKLY (#31088) üzenetére


H.Ezredes
őstag

No para :D Menni fog...... Valamikor.. :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#31092) absr


absr
csendes tag

d̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧͮ͆̽ͦͩ͋̌͗̚̚҉̵͖̟o

(#31093) eugabesz


eugabesz
őstag

Egyszercsak... ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#31094) Hajdi


Hajdi
senior tag

Én meg csodálkozom mi ez a kevés ember a szervereken! Így utánaolvasva már nem lep meg. Nekem megy pár napja a gép és nem léptem ki semmiből, lehet csak ennyin múlt, hogy tudok csatlakozni :S

"The Man Who Sold the World"

(#31095) Xaels


Xaels
félisten

Gyerekek. Azért ne essünk már át a ló túl oldalára. Elszáll valami a rendszerben, honnan a retekből tudnák előre megjósolni? (Murphy: ami elromolhat az el is romlik előbb-utóbb) Arról nem beszélve, hogy nem látnokok így arra sem tudnak választ adni, hogy "Jóska" mikor tudja visszakapcsolni a rendszert. Ha azt mondják 10perc, de nem tudják be tartani akkor meg azt "üvöltené" a fél világ, hogy "hazudtak". Komolyan mondom már hányok attól amit egyesek az FB-n és a hasonló oldalakon megengednek maguknak. Engem is bosszant, hogy nem megy, de azért még nem fogok any@zni...

Valaki felhozta a Blizzard-ot, meg az SC2-t. Azt nem szabad elfelejteni, hogy a Blizzard mögött olyan szerverhálózat van, amit az elmúlt 10évben építettek ki, ami egyedülálló. Na meg ugye ott nem 8-9 millió játékos van 3 különböző platformon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31096) Erdei88 válasza Xaels (#31095) üzenetére


Erdei88
veterán

Murphy a valaha élt legnagyobb Troll :D

(#31097) Xaels válasza Erdei88 (#31096) üzenetére


Xaels
félisten

Csak az a baj, hogy neki még sokszor igaza is van

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31098) Hajdi


Hajdi
senior tag

Tévedtem...most nekem sem megy :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#31099) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Hallgassátok meg jó kis nyugtatónak ezt a kis "muzsikát"

( Linkelték nekem is nem hallgatom amúgy nem kedvenc stb......:DDD :DDD )

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#31100) RockHaRD válasza H.Ezredes (#31099) üzenetére


RockHaRD
addikt

hát ez valami félelmetesen szar :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.