Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30401) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Ezt nézzétek micsoda überkockát találtam: [link]

Bakker:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#30402) BandiHUN válasza pohár (#30399) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem nem rossz dolog az úgy... az usas ugyanolyan noob és OP,mint a raksi/M320,99%,hogy le nem szedsz valakit,ha azzal ugrik eléd,ha csak annyit csinál valaki,hogy beugrik az ellen közé,és 1 tárat ellő gyorsan(simán hozható),akkoris 4-5 kill megvan vele,ha jó helyen van...
Sniper meg dettó,mert lekempel a lépcső alján,ha nem rakétázhatsz,stb,már szed is a mozgólépcsőn,ráadásul hamarabb lát meg,mint te,ha le is lövi nagynehezen az ember,már rántja is fel a medik.
Szóval jobb a fegyóharc,igaz ott meg dominálnak az LMG-sek,de az ember azért tud fragelni bármivel.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30403) Cybertrone válasza eugabesz (#30395) üzenetére


Cybertrone
veterán

Köszönjük szépen ! Beszélünk majd rola, és akkor lehet megcsinálom a dolgokat én is aztan majd jon a jó nep !:R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30404) SVLaller válasza Szajo (#30392) üzenetére


SVLaller
senior tag

milyen beállítás mellett van neked 80-90 fps?

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#30405) pohár válasza BandiHUN (#30402) üzenetére


pohár
félisten

én pl UMP-vel toltam sokáig a recon class-t, mert tudtam segíteni a csapatot a T-UGS-sel, közben maga a kaszt is fejlődött, meg a fegyver is, szóval nem rossz az... tegnap pl szinte végig SV98-cal toltam a Metrot mert ki voltunk szorítva A-ra, az oldalsó bejárat felől igen szép fejeseket osztottam a kifele lövöldöző snipereseknek ;]

kell a straight pull bolt, na, ott lehet sokat lőni :))

medvezsolt... na ezt a faszit ismerem, az egyik kedvenc szerómnak ő az adminja :K
mindig fent van mikor látom, ezért olyan a statja amilyen ;)
ja, azt nem kell ecsetelnem hogy egy 600 ticketes Metro szerveren admin :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30406) BandiHUN válasza medvezsolt (#30401) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát,van olyan 30% HS aránya,nomeg LMG-vel nyomta sokat,én az ilyenre inkább azt mondom,hogy metronoob,bárhány órán át is csinálta...
Az ilyenek fekszenek acog-os lmg-vel a tuti helyeken...
De ettől még nem jó játékos vagy akármi...sőt még akár soft cheater is lehet,eléggé sok a headshot,és az aimot is be lehet lőni úgy,hogy akár sose lőj fejre,nomeg én sokszor csodálkozom pl,hogy egyesek egyszerűen hogy a bránerbe akadnak össze annyi ellenféllel 1 mapon...nem is a k/d,hanem hogy darabra.
Nomeg most is tolt egy sniperes 48ezer! pontos kört metrón...
http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/9575032/1/296071127/
Ez alapján pedig inkább egy aimbotos k...ög inkább,1500as szerón 76 kill úgy,hogy aki a második,annak 15 van,no ilyen pali nem létezik. :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30407) Cybertrone válasza pohár (#30405) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szerintem az ump-t nagyon visszavettek a béta óta ... Egy tar egy ember, messzebre meg semmit nem ér... Az okes hogy pdw fegyo, de a 45os loszernek ölni csak kene!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30408) fulton


fulton
addikt

másnak is kifagy a game? bf3.exe leáll...:S egyre gyakrabban csinálja.. jam és már 8 gb ram van a gépben:)

(#30409) Baloghjanos válasza fulton (#30408) üzenetére


Baloghjanos
tag

elméletileg az uj patchel javitoták de akkor mégse :D nekem még nem csinálta :D

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#30410) pohár válasza Cybertrone (#30407) üzenetére


pohár
félisten

ott sajna nem volt módom kipróbálni mit tudott, én ehhez hozzászoktam már, jóez :))

Lorenzo... olvasd el a fentebb lévő hsz-emet, tudom ki ez a tag

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30411) danih


danih
addikt

Ja, kértem felvételem a prohardver csapatba, anno mikor jött az invite már tele volt, add me pls.

(#30412) BandiHUN válasza pohár (#30405) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,én is UMP-zek általában,T-UGS+mobil spawn,igaz tegnap nyomtam 1-2 csipás kört is,kellően bénán :DDD
Mondjuk nem értem sokszor,a T-UGS hol eltűnik halálkor,hol nem,a spawnpoint dettó,pedig olyan helyre teszem,ahol TUTI nem lőtték ki.Inkább mindig újrarakom...
Nomeg a T-UGS is mutat egy csomó ellent,mégis alig jön össze a ribbonra az 5 assist :F
Mintha felülbírálná,ha az ellent a cucc előtt vagy után más is spotolná,és akkor nem kapom az assistot :F Sokszor 5nél több ellent mutat 1 pontnál,és logikusan,mivel visszük a pontot,ezt le is lővi a brigád,mégis örülök egyetlen ribbonnak is a kör végén,pedig logikusan mivel van deffender és attacker ribbon több is,kellene,hogy adjon ebből is párat...

egyébként meg az ipsére:ha tudsz reális magyarázatot a 76vs.15 vagy azalatti killre,ok.Szerintem meg ekkora tudás,hentszerveren nem létezik... :R hacsak nem valami bugba fekszik be,killkam is elárulja,stb.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30413) pohár válasza BandiHUN (#30412) üzenetére


pohár
félisten

nekem azért szokott pörögni a spot bonus tisztességgel
betettem a FRAG perket, úgy imádok gránátot dobálni :D

mikor a sok hülye vár a B zászló alatt hogy lőhessen rpg-vel vagy m320-szal, és megdobom őket két granyóval, és repkednek a triple killek ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30414) Telda válasza pohár (#30399) üzenetére


Telda
addikt

Nagyon is hogy jó, csak próbáld ki és szinte mindig van fent admin.
Az USAS meg robbanó lőszerrel = M320.
Azért nincs sinper, mert mindneki csak hasalna és nézné a kukkert, így legalább megy a nyomulás nem pedig a kémpelés. Amúgy helyesbítek van usas meg sinper is, de csak 7 killig.

#30401
Ő az egyik admin a fenti szerveren amit linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#30415) Gl4diator válasza karburátor (#30372) üzenetére


Gl4diator
tag

Azért nem vágtam ezt a szerver elérhetetlen a dolgot, mert a BC2-es beállításokat tettem be a windows tűzfalba (ezzel frankón működik a BC2), gondoltam annak működnie kell BF3-on is. Dehát úgy néz ki valami gebasz van. Közben azért nem élet az élet tűzfal nélkül :) Felraktam egy másik tűzfalat találomra - dicsérték neten az Online Armor Free-t - és ezzel úgy néz ki már hajlandó együttműködni a BF3.

(#30416) strebacom


strebacom
senior tag

(#30417) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Hülye kérdés,de a játék single coop része mennyire játszható ebben kezdők számára?Megcsinálnám az ahhoz kapcsolódó dolgokat,de a single-t még sose indítottam el sem,gondolom itt a legtöbben vérprofik :DDD

Másik kérdés:megszereztem a thermal optics-ot a z infantry fighting vehicle-ekhez,de hiába tettem be,nem tudtam aktiválni....van ennek valami gombja?A srácok tegnap nekem azt mondták gém közben,hogy egér jobb gomb,na erre nekem ugyanúgy a zoomolás jött be... :F

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30418) Viper26 válasza strebacom (#30416) üzenetére


Viper26
nagyúr

No life noob... :D

Pixel 7 | FR955

(#30419) Telda válasza pohár (#30405) üzenetére


Telda
addikt

Most látom mit irtál.

"na ezt a faszit ismerem, az egyik kedvenc szerómnak ő az adminja
mindig fent van mikor látom, ezért olyan a statja amilyen
ja, azt nem kell ecsetelnem hogy egy 600 ticketes Metro szerveren admin"

Na ez ugyan az a szerver amit linkeltem és leszaroztad :D.

(#30420) Zamasun válasza BandiHUN (#30417) üzenetére


Zamasun
aktív tag

A coop-multi jó móka, a single player kampány nagyon gáz :)

(#30421) Torry válasza Zamasun (#30420) üzenetére


Torry
addikt

Miért mondja mindenki, hogy annyira trÉ?
Szerintem nincs vele különösebb probléma, sőt vannak hangulatos küldetések!

(#30422) pohár válasza Telda (#30419) üzenetére


pohár
félisten

és tényleg, bazzeeeee :W :DDD :DDD
eddig nem tűnt fel hogy nincs sniper meg usas

strebacom... muszáj itt is mutogatni a szarságaidat?? :(((
még jó hogy itt nem mutogatod naponta 2x hogy milyen hibaüzenettel dobott ki a játék :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30423) pohár


pohár
félisten

[link] :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30424) Szajo válasza Pietrosz (#30400) üzenetére


Szajo
őstag

Mennyibe fájt leváltani?

(#30425) barack1997 válasza pohár (#30405) üzenetére


barack1997
senior tag

Mi a szerver neve ?

(#30426) Malachi válasza pohár (#30423) üzenetére


Malachi
addikt

végül is szép, de ebben mi az élvezet, azt nem tudom. ennél a pasziánsz se sokkal unalmasabb.

(#30427) Lethal Gene válasza Malachi (#30426) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

+1 jaja..."menőőű" TS sel beáll haver, és szépen kisakkozzák...ezt talán még az 5 éves kislányom is megtudná csinálni... :)

(#30428) Pietrosz válasza Szajo (#30424) üzenetére


Pietrosz
addikt

A konfigodból kb kijön az új lap+ram ára, de még kell egy proci is..

(#30429) barack1997


barack1997
senior tag

A Kitekhez hogyan kell service star-okat szerezni ?

(#30430) v!ct0y válasza barack1997 (#30429) üzenetére


v!ct0y
veterán

Játszol pl engivel míg nem kapsz egy service star-t. Ez kb olyan 145000pontonként jelent 1 star-t.

[ Szerkesztve ]

(#30431) ADAM1337 válasza barack1997 (#30429) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Elkell érni a pontot hogy kimaxold.
Elsőre az összes unlock / class ugyebár aztán még 1x annyi pont kell.

(#30432) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, érdekes szerverbe botlottunk.

Only metro meg grand bazar. Első pályát megnyerjük oda-vissza. Következő pályát megnyerjük oda-vissza.

Az azutáni Metron meg történt valami. Ugyanúgy játszottunk ahogy eddig, és valamilyen oknál fogva az eddig közepes eredményeket hozó pár játékos hirtelen úgy kezdtek játszani mint valami félistenek. Egy lövéses halál, darálás ezerrel. M240-el kb 30 töltényt toltam az egyikbe de ő ölt meg, 3 méterről.

Hja az admin direkt megváltoztatta a kezdőpontunkat hogy a másik csapat legyen jobb helyzetben. Tiltott volt a gyilok m320-al, rpg-vel, usas-al, claymore-al.

Nálunk ha valaki használta azonnal kick.

Érdekes volt hogy az enemy csapatban az egyik kör végén két három ember is tolta az rpg-t.

Egyik csapattárs használni kezdte m320-at smoke-al, így sikerült a hátukba kerülnünk. Mindhárom pontot elfoglaltuk, majd elvesztettük valami miatt.

Következőre újra akkor füstös trükk. Hopp, emberünket bannolták mert hogy m320-at használt. Lol...

Na én itt a kör végén leléptem inkább.

Arról meg ne is beszéljünk hogy amikor bementem, a két csapattársam azt mondta hogy csak azért balancolták őket mert túl erősek voltak ketten. Átrakták a vesztésre álló csapatba őket, ahonnan végül megnyerték mégis a kört, aztán újra balancolták őket.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#30433) BandiHUN válasza oriic (#30432) üzenetére


BandiHUN
veterán

:Y :C :W
Na ez frankó...tegnap én is botlottam egy ilyenbe,minden pont nálunk volt,de furamód egy ipse full egyedül spawnolt az egyik pontnál egy épület tetejére(valahogy pont kiszúrtam,felmentem utána),pedig a pont a miénk volt,és nem volt mobil spawn fent...M249-el ontani kezdte a kollégákat,és nem zavarta,hogy 10m-ről belenyomtam 2 tárat+mellé egy gránát,már ledarált 3 kollégát,mire RPG-vel nagy nehezen sikerült kicsinálni. :F
De végülis több ilyen nem volt...de eszerint lehetett ez is valami ilyesféle trükk is.Nem volt extra statja az ipsének,semmi,csak ez meglepett,hogy ott termett a mi pontunknál és kész,mégcsak nem is odajött,mert én fentebb voltam az épületen,végignéztem,hogy hopp....

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30434) L4mie


L4mie
veterán

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'randombloodsteven' (for 0 minutes) ... Sorry, players

Hümm? ez miért van? O.o 10 perce még jó volt a szerver, most meg ezt irogatja -.-' de a populáció is leesett 10 re a 32+ról TDM szeró

*másik szerver simán felenged O.o

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30435) Viper26 válasza oriic (#30432) üzenetére


Viper26
nagyúr

A sok IQ nélküli, száraz molylepke agyi kapacitását sem elérő senkiháziak így teszik tönkre mások játékát. :(((

Pixel 7 | FR955

(#30436) pohár válasza Viper26 (#30435) üzenetére


pohár
félisten

majd megunják akik ott játszanak, és kihal a szerver, nem a játékosok fognak rábaszni megérzésem szerint :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30437) Malachi válasza BandiHUN (#30433) üzenetére


Malachi
addikt

ilyen van???

akkor tegnap tuti így vesztettük el azt a marha jó kört firestormon, basszus! 1000 ticket, simán vezettünk 500-300-ra kb. és egyszer csak a semmiből előjött valaki és hirtelen elvesztettünk minden pontot, utána meg kb. állva hagytak és 200-0 lett a vége vagy nem is tudom. annyira nem izgat így utólag, de kapják be komolyan, ha ilyen tényleg van.

(#30438) Erdei88 válasza oriic (#30432) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem tudom nézted-e.
Battle riport

olyan emberek akiknek 1,3-1,7es a K/D-jük mind 2 felett lőttek, de utána is nagyon jól ment nekik...

[ Szerkesztve ]

(#30439) BandiHUN válasza Malachi (#30437) üzenetére


BandiHUN
veterán

Tuti vannak ilyenek,mert én is nézek nagyot,hogy az 5 pontból az ellen tart 1 vagy 2 pontot,és a végén vesztünk? :F
Mondjuk nem néztem utána a cq dolgainak,de nem tudom,erre van-e valami trükk,mert tény,hogy végigszaladgáltuk a pályát,mert valamelyik pontot mindig foglalták,de bőséges vezetés mellett nem értem.
Lehet többet nyom a latba valami úton-módon,ha egy brigád a keményen vesztes állásban pontról pontra foglalgat?Mert 2 pontnál tuti nem volt az ilyen körben több,mint odaát,tehát 3 vagy 4 pont mindig a miénk volt,és vesztettünk(ez más szerón volt amúgy),és még a csapateredményünk is jobb volt killügyileg is jóval :F

Egyébként azt aláírom,hogy kevés ember is tud jól szopatni,ha amúgy játéktudásbeli fölény nincs,mert meg lehet futtatni a másik csapatot 2 jó squaddal úgy,hogy ne tudjon mit kezdeni,de ott kialakul a pontfölény is,érthető.Én gondolok inkább valami bugra,hogy a foglalásokkor veszi a ticketet vagy mittudomén,de mivel mi is mindig visszafoglaltuk a pontot,és tartottuk a fölényt,nem tudok rá mit kitalálni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30440) Mrdevil válasza Erdei88 (#30438) üzenetére


Mrdevil
addikt

Juj, Oric 18/30, tényleg szemét menet lehetett. :DDD
Tegnap lőttem én is ilyen csodákat, bár azért hál istennek ritka. :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#30441) kutkut


kutkut
addikt

Eddig nem értettem, miért panaszkodnak egyesek, nálam "minden" jól ment. Ami azt jelenti, hogy az első belépés ugye szinte sosem ment, de utána gond nélkül játszhattam, ha kidobott a game, az - gondolom - azért volt, mert az admin pályát váltott vagy vmi (ki is írta, hogy "server is changing map" stb). Az utolsó patch óta viszont gyakran kifagy a játék, általában a kör kezdése előtt dob ki. Pont amikor el kell (könnyebben lehet :D) zászlót foglalni. :W Tegnap ezt vagy 4* megcsinálta. Szerencsére egy feladatkezelőből bezárás megoldotta a problémát... :U
Ha már sírok, akkor leírom azt is ;], hogy a múltkor volt egy egész jó köröm, tankból sorra foglaltam el a pontokat, az összes zászló nálunk volt, vezettem mind a killek, mind a pontok tekintetében, (tudni kell, elég kezdő vagyok, szal én ha top 5-ben vagyok, akkor már örülök :D), erre az utolsó 5 percben nem tudtam beszállni egy tankba se csak lövésznek, de a vezető nem bújt volna fedezékbe 2 lövés között ha jött egy tank, nem használt ir smoke-ot, hagyta hogy hátulról, oldalról lőjenek... persze, hogy kiszedtek. :W Így is nyertünk, én is csak az 5. helyre estem vissza, de akkor is... Jó ez a csapatjáték ötlet, de ki is kéne használni a játék adta lehetőségeket. :U Na mindegy... :))

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#30442) Chabe89 válasza Mrdevil (#30440) üzenetére


Chabe89
addikt

Lényeg, hogy nagyon gusztustalan volt. Metrón pl. megforgatta a kört, hogy mi induljunk lentről csak. hogy előnyösebb helyzetben legyenek. Utánna meg kiraktak azért mert füsttel benyomulunk egészen C-ig és ezt nem bírták elviselni.

(#30443) grozam


grozam
tag

Hi!

Valaki tolja 3D-ben??

(#30444) Viper26


Viper26
nagyúr

Az unlock-olt dolgok 70%-ban nálam nem jelennek meg battlelog-ban, szóval ugyanakkora bughalmaz mint a játék maga...végül is jól passzolnak egymáshoz, ha így belegondolok. :U :C

Pixel 7 | FR955

(#30445) danih


danih
addikt

Valakinek van jó kis pdf-e a skill tree-ről, a pályákról, meg úgy zusammen a játékról? :B

(#30446) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Kicsit úgy érzem kényelmetlen az alapbillentyűzet beállítás, vagy csak nekem nem áll jól kézre? Ti állítgattatok rajta valamit ?
Majd remélem megszokom elég furcsa még a 4es,G illetve ,Y gombokat használni. A cod ebből a szempontból jobb volt kényelmes elhelyezés kevesebb gombos játék :)

(#30447) Lethal Gene válasza oriic (#30432) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

melyik volt ez a szerver?

(#30448) kutkut válasza danih (#30445) üzenetére


kutkut
addikt

Nézd meg a battlefield.hu-t (első hsz -> magyar battlefield oldal asszem). Ott mindent megtalálsz. :)

LifeSpirit: Van, hogy az r helyett az e-t nyomom meg heliben... :((( :U Miért nem az f-en van?! :F

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#30449) eugabesz válasza kutkut (#30448) üzenetére


eugabesz
őstag

Mert az f a fegyverváltás,hozzá kell szokni....

Jah,hogy vezettünk és vesztettünk hozzászólások...tegnap volt IRAM-on ,Grand Bazaar ...2-2 -ről vesztettünk..nagyon ritka esetek közé sorolom...ált. az egyik oldal csupa pro,a másik meg szenved.Miért?Mert lehet hogy van csapatjáték,nem pedig azért,amiért nagy általánosságban panaszkodni szoktak,hogy egy oldalon van a nagyobb rangúak többsége...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30450) BandiHUN válasza eugabesz (#30449) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát azért,ha az ember nem ismire joinol,90%,hogy a fütyi rossz végére lehet csak kerülni egy teli szerón,mert a cumizós oldalról lépnek ki...emiatt is van ez,hogy 1 oldalon a "jók".
De persze ezt ki lehet küszöbölni ismihez menéssel és kész,ha teli a squad,akkoris arra az oldalra rak.Mondjuk amúgy tapasztalat,hogy ha tényleg nem nagyon unbalance a dolog,simán van olyan,hogy pl.a kövi map az ellennek fekszik jobban,akár pl.amiatt,hogy épp földön előny volt,járművesen meg odaát jobb pilóták,stb.vannak.Sírni kár,haverokhoz,bejáratott szerókra kell menni,vagy bevállalni a cumit adott esetben,de még akkoris lehet jó egyéni statot csinálni,néha egy szopós körben több pontot lehet szerezni,mintha a nyerő brigádban mindig csak fut az ember a top-ok mögött,és mindig épp egy kicsivel valami rutinosabb elhalássza a killt is.Szopóágon meg általában bőven van ellen és kilövendő járgány is,sőt javítással is lehet kaszálni.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.