Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31801) pohár válasza Laraxior (#31799) üzenetére


pohár
félisten

jó az aim, mi? ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31802) Laraxior válasza pohár (#31801) üzenetére


Laraxior
titán

elég csak felfordítani az egeret hogy be legyen nyomva a balgomb, közbe meg is vacsiztam ;] :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31803) pohár válasza Laraxior (#31802) üzenetére


pohár
félisten

ilyen későn? majd jól meg fogsz hízni ;]
lesz ám tükörtojás :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31804) zack válasza eugabesz (#31792) üzenetére


zack
nagyúr

Igazából azért vagyok baromi dühös, mert annyira béna nem vagyok, mint az 1-1 körből tükröződik.
Nálam is egyébként dettó. Lényegében non-stop halok. Próbáltam kempelni is kíváncsiságból, de az se hozott pozitív változást. LaraXior-ral meg a Metro 64-es CQ-n olyan negatív stat-ot csináltam, hiába álltunk nyerésre kiléptem a f@szba. :( Hogy induljak egyenlő esélyekkel, ha először ér a golyó, majd csak után érzékelem az embert ill. a lézer célzóját. Lényegében sansztalan vagyok akár 1 az 1-ben is. Azt se tudom merre keressem a hibát, közel sem biztos, hogy az egérben kell keresnem. Így hogy érezhetően lassabbak a golyóim, semmi esélyem, de gondolom ez a hiba összefügg azzal hogy először talál el a golyó, majd után kerül képbe az ember...Eleve hendikepje van aki szembe jön velem, vagy lő rám. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31805) zack


zack
nagyúr

Nem lenne rossz a regedites leírás a lagra...Nem találom a keresővel.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31806) Edem05 válasza Laraxior (#31799) üzenetére


Edem05
őstag

Az igen! Szép eredmény. Nekem is meglett a Jackhammer, hát eddig nem sokat öltem vele de az USAS is szenvedős volt az elején. Látom te már jól kimaxoltad :D

(#31807) gari24


gari24
tag

Hello

Az alábbi konfigom van és valamiért nem megy a game

E8400
2giga ram
Sapphire 3870X2

Elképzelhető hogy a 64x Win7 alatt kéne neki 4 giga ram ??

Rámegyek hogy quick start és tölti a pályát és csak tölti olyan 4-5 percig és utána visszadob asztalra , egyszer elindúlt akkor meg eléggé szaggatott .Ugyanez a helyzet a singel.nél viszont ott betölt és közbe szaggat.
(és a graf beállítás low.on)

Bármilyen segítséget hozzászólást szívesen fogadok

(#31808) Chris78 válasza gari24 (#31807) üzenetére


Chris78
aktív tag

Nekem ugyan 4Gb van és azzal aránylag elmegy de itt mindenki azt irogatja ,hogy még a 4 is kevés. Szvsz 2Gb esélytelen.
Viszont biztató, hogy a ram árak nem túl magasak és délelőtt még nyitva vannak a kis boltok is. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#31809) Chris78 válasza zack (#31804) üzenetére


Chris78
aktív tag

Ez nálam is igy megy. Van úgy, hogy minden összejön akit én veszek észre előszőr annak 1 rövid sorozat (pl g36) és vége. Máskor meg 1 teli tárat elődözök az ipsére aki erre felém fordul 1 pár lövéssel leszed és megy a dolgára. :( Net gond lehet nálam is mert általában késő délután és este megy szarabbul amikor sokan vannak fen. Persze játék közben mindenki pingjét látom csak a sajátot nem :( .

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#31810) Shkiz0 válasza Chris78 (#31808) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Mondjuk azért a többinél is rezeg a léc, eléggé a minimális szint felett van csak.
És igen csak szereti a game, a fizikailag 4 magos procikat is.
De igen a 2GB nem valami sok manapság.
De ne felejtsük el, hogy nem írta milyen lapja van, és az E8400 még csak S775-ös, így lehet hogy csak DDRII-es a lap, azt meg nem nagyon vennék már, már csak az ára miatt sem.
Akkor inkább spórolás, és új lap+proci+ram.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#31811) Chris78 válasza Shkiz0 (#31810) üzenetére


Chris78
aktív tag

Nálam e8200 van és meg sincs húzva ,viszont a P5k3 deluxba ott vigyorog a 4Gb ddr3 1333 és 1 5770-et hajtanak. Ez méduimra alsó hangon elég. Viszont az élsimitás 16x-os mert előtte szinte teljesen levettem és akkor az erdő csak 1 nagy zöld mákostészta volt. Igy maxon pedig full tiszta a kép és az fps-t sem butitotta jelentösen.

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#31812) gordonfreemN válasza zack (#31804) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Amugy ez nekem is feltűnt. Az általad leirt jelenség kevésbé,de megvan. Nekem inkább az a jelenség erös, hogy eltalál pár golyó, aztán rohanok ugrásból fekszek, fedezékben vagyok, mintha az enemy már nem is lőne, mégis becsattan az utolsó kegyelemgolyó. Ez nálam rendszeres, de azt hittem, ez a játék ilyen, de ezek szerint bug. Vagy kegyetlen szar esetekben a hitbox.
Az is rendszeres, hogy n3ha egy tár is kevés, hogy lenyomjak egy enemyt. Nekik meg néhol elég egy pár golyó, de arra nem árt figyelni, hogy ilyenkor lehet nincs 100%on az eleterő

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#31813) Ti Bo válasza gari24 (#31807) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Szerintem nem elképzelhető hanem biztos, hogy kevés neki. Alapból 2 gb ram mellé minek a 64bites win? Most ha csak megnézed feladatkezelővel, hogy maga a windows mennyi memóriát eszik meg, akkor ne csodálkozz, hogy nem megy.

Sajnos ez van. Én most ram hiba miatt kiraktam az egyik 4gb-os modulom, és nem volt észrevehető különbség a 4-8 gb között.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#31814) Malachi válasza Ti Bo (#31813) üzenetére


Malachi
addikt

csak a töltési időkben, de ott viszont óriási a különbség.

(#31815) Ti Bo válasza Malachi (#31814) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Ezt nem vettem észre, mert csak rövid ideig volt 1 modul bent, aztán ment vissza iponhoz garoztatni és beugrott 2x4gb kinston hyper x.

Valaki találkozott már azzal a problémával, hogy elindul a játék és kidob a windows-ba? A tálcán kint van a battlefield 3 ikonja, de hiába kattintok rá, nem történik semmi.... Egy origin restart eddig megoldotta a dolgot, de azért kicsit idegesítő...

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#31816) edgR válasza Laraxior (#31799) üzenetére


edgR
őstag

(#31817) madgie válasza Xaels (#31783) üzenetére


madgie
titán

Nekem is erős a cpu (i7-2600), mégis beesett az fps a béks segge alá tegnap. Később megint összejött a régebben levideózott képi bug-hegy megint, könnyen meglehet, hogy a vga kezd nem kerek lenni :(

(#31818) Viper26 válasza madgie (#31817) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem hiszem, hogy a VGA-val gond lenne, nálam is ingadozik az fps az új mapokon, nem tudom miért. :(((

Pixel 7 | FR955

(#31819) Helmoras válasza zack (#31804) üzenetére


Helmoras
őstag

Én speciel nem tartom magam jó játékosnak... én csak szeretek játszani... :)

Viszont számomra a legzavaróbb dolog az egyfajta sebzéskésleltetés, a golyó testbehatolásától a tényleges sérülésig eltelt idő kb. fél-1 másodperc és emiatt rengetegszer halok meg úgy hogy már simán fedezékben vagyok :(

Ettől független szuper a játék párszor már voltam Medic-el top player 64 es szeron

A MÁV kórházban nem élesztenek újra annyi embert amennyit én egy-egy mapon O.o

Jó gamet mindenkinek!

(#31820) Muerte


Muerte
addikt

Na megvolt a második kickem tegnap pont életem legjobb körén :((( ha a pontokat vesszük figyelembe.Metron beszorultunk a bal oldali folyosóra váltottam medicre 0 kill 6 D volt az arányom de toronymagas első voltam bőven 20k pont felett annyit élesztettem ;] de egyszercsak kick csak úgy.Két napja szintén kick mikor az admint egy percen belül 3x lelőttem :DDD nem bírta elviselni a majom.Aztán végre tegnap este átélhettem volna milyen érzés első helyen végezni már alig volt ticket és 2e ponttal vezettem a 2.előtt erre server disconnect,mindenkit levágott.Nincs nekem ehez szerencsém :O

(#31821) ProEvoFan válasza gari24 (#31807) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

én is kinéztem magamnak plusz ramot, 4GB ddr3 1333Mhz ramok 2GB kiszerelésben 2.5k, 4GB kiszerelésben 5.5k, 8GB kiszerelésben 10-11k
jó árak ezek
mínusz egy teljes árú játék, és van új ram:)

(#31822) Gyurma23 válasza ProEvoFan (#31821) üzenetére


Gyurma23
senior tag

én jelenleg 6giga ramot használok és elégnek bizonyul, igaz jövőre énis váltok 2600k-ra és ahoz mondjuk 8gigát szeretnék engem csak a grafika bugok zavarnak amit megoldottam most a mes quality állitással a játékban......

(#31823) eugabesz


eugabesz
őstag

Úgy látszik sok embernek van ilyen tipusú hibája mint zack-nak és nekem,de mégis más.
Az hogy fedezékben vagy és halsz,az a bc2 óta hiba,tehát nem hasonló a miénkkel...ezt érezni kéne,hogy értsétek.
Ha nincs nagy netforgalom,viszonylag a tudásomnak megfelelően tudok játszani,de mikor nagy általánosságban mindenki játszik,nekem csak a halál marad...max ha lesebzett játékossal állok szemben,de még akkor sincs mindig sanszom,mert általában elfelejtek tárazni.Ráadásul nem is az aktuális sztár-fegyverrel rohangálok mindig,hanem megpróbálok a pályának a helyzetnek megfelelőt választani...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#31824) STC Speed


STC Speed
őstag

[link]

35 K + a battefield.hu szerveren

Viszont egyik kis buzi írta,hogy küld reportot,kár,hogy nem találnak majd semmit...... :DD

(#31825) STC Speed válasza Viper26 (#31818) üzenetére


STC Speed
őstag

Nálam is ugyanez a probléma,szerintem,majd patchel megoldják,emléxem betaba is capsian,ugyanigy fps laggolt,aztán teljesben el is tűnt a hiba:)

(#31826) Lukiboy20


Lukiboy20
csendes tag

Hú megvan az eddigi rekordom Bonusszal mindennel együtt map végén.
76429Pts:) És 1óra 48 perces map volt:) Itt lehet darálni:P A második gyerek lemaradt tőlem 20000 ptsel:D

(#31827) Lukiboy20


Lukiboy20
csendes tag

Amúgy kijött egy új update. És ezt ajánlom mindenkinek. Catalyst 11.12.

(#31828) STC Speed válasza Lukiboy20 (#31826) üzenetére


STC Speed
őstag

vannak fanatikusok :D :D

(#31829) Lukiboy20 válasza STC Speed (#31828) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

:P

(#31830) Lukiboy20 válasza Lukiboy20 (#31829) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

Jah visszatérve megszereztem az összes fegyót amit meglehet bf-ben:D Mert már sas-os vagyok a coopos fegyókat és az assigmentsetet is:) És járművek is kimaxolva:D Van így valaki?

(#31831) ForexGuru válasza Lukiboy20 (#31830) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

szval te egy igazi kocka vagy :F

(#31832) Lukiboy20 válasza ForexGuru (#31831) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

Hát neeem! Mert naponta 2 órát játszok MAXIMUM!

(#31833) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Kib*szott idegesitő tud lenni ez a játék néha. Belemész 30 aknába,idióták folyton le tkz-nak és még csaló is van. Max 1 órát birok vele játszani utána már idegesit ez a káosz... :(

(#31834) Lukiboy20 válasza WongFeiHong (#31833) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

Szar helyre mész játszani haver:P Nekem van 10 szerver favorit és csak oda:) És kúrva jól elvagyok/vagyunk haverokkal/clantársakkal:)

(#31835) WongFeiHong válasza Lukiboy20 (#31834) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Nekem 10-ből 8 szeró ilyen. Tegnap olyan szerón voltam ahol még az rpg is tiltva van. Akkor késeljem a tankot vagy mi? :D De ja haverokkal biztos jó.

(#31836) Xaels válasza Lukiboy20 (#31834) üzenetére


Xaels
félisten

Ismerős a neved, de nem azért mert olyan sokszor belőttél, hanem mert telesírtad a chat-et amikor 3asban végigmentünk rajtatok... [SKK]geplovagx

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31837) Norb3rto válasza Xaels (#31836) üzenetére


Norb3rto
senior tag

;] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#31838) Gyurma23 válasza Lukiboy20 (#31834) üzenetére


Gyurma23
senior tag

Ha nem lenne gond belinkelnéd a szerókat?:) már játszanék énis végre egy olyan szeron ahol tudok beszélgetni is a csapattársakkal:p

(#31839) bul07


bul07
nagyúr

Nem tudom miért nem tudják végre stabilra megcsinálni a szervereket
Tegnap is többször előfordult hogy mindenkit ledobott a szerver(német) , azért egy 1000tiketes szerveren igazán nagy élmény a vége előtt
Gondoltam ma angol szervere megyek hátha az stabilabb de nem 100 volt még hátra a 1000-ből és hopp egyszerre mindenkit ledobott , legbosszantóbb hogy végre volt egy jó AH-1Z VIPER pilótám és gunner ként elég szépen aprítottam 50:4 dobot ki és buktam több 10e pontot (azóta se írta jóvá)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31840) pohár válasza bul07 (#31839) üzenetére


pohár
félisten

jóvá fogja, ne szarj

G4ula84... akiket reportoltál BL-on, azokat kivizsgálják, azt hiszem akkor írják ezt

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31841) Gyula84


Gyula84
veterán

hali
ez most mi? állandóan kapok ilyent az EA-tól
Bad content in profile‏ ez a címe :Y

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31842) harry3 válasza Helmoras (#31819) üzenetére


harry3
őstag

Az nem a lagg miatt van? BC2-ben is úgy volt, hogy már rég a fedezékben voltál, de le tudott lőni.
Bár megfigyeltem, hogy az 870MCS-nél amikor lövök, kel egy kis idő, mire meghal az ellen. Kicsit idegesítő, hogy egy lövéstől meghal, de késéssel és én meg azt hiszem nem találtam el és lövök még egyszer.

Más:Egyébként van a Szerkesztés gomb is és nem fáj a használata.

[ Szerkesztve ]

(#31843) Gyula84 válasza pohár (#31840) üzenetére


Gyula84
veterán

ohh értem köszi :R remélem ki is dobják :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31844) BandiHUN válasza bul07 (#31839) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem dettó ugyanez volt,lett volna 2 medálom+2 fegyó unlock,rengeteg élesztés,resupply,minden,egy jó kör tegnap a nap zárásaként,szintén német,erre 100 ticket sem volt,és levágott mindenkit,a szeró utána page doesnt exist volt 1-2 percig,és SEMMIT nem írt jóvá.
Vagyis a stat,stb.úgy látszik a szeró függvényében frissül,nem az egyedi emberek küldik az eredményeiket,hanem a szeró,a kör végén összesítve,ki volt abban a körben és mit csinált...
Mondjuk emiatt is lehet,hogy kilépős körnél az eredmény rögtön nem jelenik meg az ember profilján...
Á,nem kicsit voltam mérges...nem azért,mert ne lehetne nyomni ma is egy újabb kört hasonló eredménnyel,hanem ugye az emberben ottvan,hogy még ezt,még azt szerezzen meg gyorsban,megnézi a statot,rágyúr...és ilyenkor csak jól felb...a magát lefekvés előtt.
Ma meg ugye mehetek egy bónuszkört,hogy a tegnap kiválasztott dolgokat megint megszerezzem,pedig jobb lett volna már holo-val indítani famas-sal,stb...lehet nem is mentem volna metrós szeróra,de mivel resupply,élesztési,gyógyítási medálra gyúrtam,kénytelen leszek...azért nem mindegy,hogy a héten volt időm 1-2 órát játszani,ebből egy félóra konkrétan ugrott a semmibe,aki naponta letol ennyit,azt nem vágja földhöz...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#31845) Lukiboy20


Lukiboy20
csendes tag

Xaels: Érdekes:) Nem tudom de nincs kizárva:)

Gyurma23: Persze vegyél fel és lököm oda:) Ide nem akarom mert beoltanak az okosak:)

(#31846) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Egyébként egy hülye jelenség,de más megfigyelte-e?M249,extended mags,az ember evidensen nagyobb csoportot akar irtani.Namármost lehet nethiba,hogy csinálhat az ember bármit,ha ráfekszek a tűzgombra,átlag az első 2-3 ellent lelövi,ha szaladgálnak az ember orra előt 6-7-en,utána mintha a semmibe menne a golyó,bipod letámasztva,ellen szépen látszik,nem lőnek le,kilövöm az egész tárat.És egyszerűen ez van,az első 2-3 embert simán leszedem,utána mintha csak puffogna a puska...OK,tudom,kis sorozatok meg minden,de az lmg azért nem erről szólna...
Ráadásul ugye nem is az van,hogy az embert kilövik a tár felénél,hanem ki tudja lőni,nem sétál el az ellen,meg van lepve,1 csoport,sok ész nem kell hozzá.
Lehet ez valami netprobléma vagy ilyesmi?Teljesen idegesítő,hogy tuti helyzetek végződnek emiatt 2-3 killel mindössze.
Érdekes a famas-sal tegnap lőttem olyat is ilyen helyzetben,hogy 1 tár simán elvitt 4! embert...de hát pont ezért tenné az ember az lmg-t,kucorognak a fal mögött,beugás és megsoroz.De emiatt nem jön össze,mert az első 1-2 mp-ben megvan az a 2-3 kill,utána meg már semmi,mintha besokallna a játék az lmg-től és egy határ után alig "menne ki" ténylegesen golyó,mint a bc2-ben,ahol végképp esélytelen volt sorozattal operálni.

Lukiboy,te meg vegyél vissza az egódból,nem indultál itt valami pozitívan,itt nem szeretjük az ilyet.Itt nem számít különösebben,ki milyen frenki csávó,nem is divat játszani az észt. :R
Az meg főleg nem,hogy 10hsz-ból vagy 6 a tiéd,ott a szerkesztés gomb 5 percen belül,ha meg 10 percenként jut eszedbe 1-1 mondat,vagy ilyen "fontos" dolgok,amiket közöltél,írd papírra vagy jegyzettömbbe,hátha nagyobb kupaconként elviselhetőbb :D
Nomeg esetleg valakit érdekel is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#31847) #21346560 válasza Helmoras (#31819) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ma pont fordítva volt velem.... bent voltam már a sarok mögött, amikor kiírta hogy meghalt akit lőttem :DDD

(#31841) G4ula84 Valakit jelentettél az EA-nak és visszajeleztek!

(#31830) Lukiboy20 És kit érdekel? Mi játszani járunk fel a barátokkal hogy jól érezzük magunkat. Ha te maxolni szeretsz, akkor sajnos ideje abbahagynod a BF3-at, mert több örömöd nem lesz benne :P

[ Szerkesztve ]

(#31848) Lukiboy20 válasza BandiHUN (#31846) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

Nem értem mi a bajod. Semmi rosszat nem írtam. De tudtam valami vízfejű tudatlan befog szólni. Összesen van 10 hsz-em és nem írkálok szarságokat. Meg a legviccesebb nem is neked írtam.

Runo : De most miért baj, hogy megosztottam, hogy megvan az összes fegyóm?:)

[ Szerkesztve ]

(#31849) #21346560 válasza Lukiboy20 (#31848) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem baj, csak kicsit felvágósnak tűnt.

(#31850) Norb3rto válasza #21346560 (#31849) üzenetére


Norb3rto
senior tag

+1

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.