Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8001) McCartman


McCartman
senior tag

na végre működésre bírtam én is.
aktuális caspian jelszót megsúgná valaki?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#8002) Góliát


Góliát
senior tag

Na végree, jön lefelé a kicsike :)) :DD

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#8003) Hell


Hell
tag

Sziasztok!

El sem hiszem. Eljött a várva várt pillanat. Játszottam, minden gond nélkül! Jójó kicsit bugos, de ki nem... Visszakerestem de nem találtam választ két dologra. A grafikai és a billentyűzet beállításokat hol találom? 5770-es kari és 6000+-os proci kicsit kevéske.

Rankesz: Köszönöm! Már nézem is.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#8004) rankesz válasza keIdor (#7997) üzenetére


rankesz
veterán

Most csak 4600, mert nyáron meleg volt és így maradt... meg a VGA is cserélődött moddolhatatlan 6950-re, szóval mindjárt javítom is az adatlapom. :B Amúgy meg FRAPS szerint a parkban átlag 40-50 fps-em vanultrán, no blurral, 2x aa-val, hát, többnek gondoltam amíg nem indítottam fraps-t... lehet az is visszafog belőle valamennyit?

Hell: spawn után escape gomb

[ Szerkesztve ]

(#8005) SzlobiG válasza rankesz (#8004) üzenetére


SzlobiG
félisten

Fraps nem vesz le semmit szvsz.

(#8006) keIdor válasza rankesz (#8004) üzenetére


keIdor
titán

Találtam egy jó beállítást, most szép is meg hasít is, mert 50fps alá ritkán megy már.

ehh

Majd holnap megnézem mi a kártya vége, azzal is nyerek még fps-t.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8007) wody21


wody21
tag

Most csak nekem van "Internal Server Error"? link ez töltene, de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#8008) boogie84 válasza keIdor (#8006) üzenetére


boogie84
veterán

Ezeket kipróbálom én is. Hátha az Antialiazing post volt a hunyó + a 4×MSAA.

Antialiazing post mit jelent a játékban?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8009) Cybertrone


Cybertrone
veterán

[link][link]
Caspian Boarder... Van több is, de most csak ennyit... maradjunk annyiban hogy akinek nem tetszik a grafika az mennyen máriózni... aki meg azt állítja ez a COD-ra hasonlító game arra nem tudok mit mondani! :K
Amúgy a stinger valami fenomenális... nem veszti el a célt, és a helit szétkapta mint a foxi a lábtörlőt ajánlom mindenkinek! ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8010) odorgg


odorgg
addikt

Megmondom öszintén hogy inkább COD-os vagyok, ugyanakkor 64-es szerókkal sztem ez sem lessz rossz. Márcsak a killkam-el nemvagyok kibékülve, mert szerintem ugy kaka ahogy van, mért nem azt mutatja hogy szedtek le?
Engem speciel nem nagyon érdekel, hogy a gyilkosom még meddig fekszik a bokorban, vagy épp merre felé rohant el miutánn végzett velem. :(
Ellenben annál inkább érdekelne az, hogy miként vetett véget az életemnek.
Ez valahogy engem nagyon zavar, inkább ne is lenne az a killkam.

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#8011) pohár


pohár
félisten

jó, feladom, a gépem meghal ezalatt... majd talán ha új gépem lesz, akkor tudok játszani normálisan, addig esélyem sincs :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8012) wody21 válasza wody21 (#8007) üzenetére


wody21
tag

Az én készülékemben' lenne a hiba Speedtest? Vagy mi a tök van? Hagyjam ez egészet? Egyszerűen nem bír elindulni a játék.

[ Szerkesztve ]

(#8013) keIdor válasza boogie84 (#8008) üzenetére


keIdor
titán

Az a háttér mosódása. Meg úgy az egészet elmossa. De nézd meg nélküle milyen, szerintem akkor nagyon ronda lesz a játék, tele lesz recés élekkel, viszont fps-t ad.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8014) pszichiater válasza wody21 (#8012) üzenetére


pszichiater
senior tag

Interurbannal van egy szinten. Kevés...

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#8015) Góliát


Góliát
senior tag

Még 5 perc, ezt nem lehet kivárni! :O

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#8016) ittakary válasza Cybertrone (#8009) üzenetére


ittakary
nagyúr

Durvák ezek a képek. Menő lehet 27"-on :)

(#8017) McCartman


McCartman
senior tag

azmi.. ugyanazokkal a beállításokkal , egyik szerveren 20 fpst nyaldossa másikon 60-70 fps.
he?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#8018) JSaN


JSaN
addikt

Hi kiprobaltam, high-ultra beallitasokon hozza a stabil 50-60 FPS-t. Nem gondoltam volna hogy ilyen optimalizalt lesz, foleg hogy csak 2 magos procim van.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8019) Hell


Hell
tag

Mégegy kérdés. Nem tudom beállítani az egér bal gombjára a előremenetelt. Valakinek ötlet?

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#8020) pohár válasza Hell (#8019) üzenetére


pohár
félisten

én se tudtam a kurzorbillentyűket használni... :W
valami ID_blabla dolgot ír a billentyű neve helyére :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8021) rankesz válasza keIdor (#8013) üzenetére


rankesz
veterán

Remélem a végleges kód jobban lesz optimalizálva Cayman-ra, úgy nézem tényleg jobban, vagy ugyanúgy megy Barts-on (6870)
Na meg az Ati-ban is bízom hogy kiad egy durva drivert amivel sokat gyorsul a játék... stabil 60fps-t akarok, remélem nem túl nagyok a reményeim!

(#8022) Enton


Enton
addikt

Honnan halásztátok eddig a caspian-os kódokat, mert most megint megváltozott.
Ha valaki tudná ossza már meg. Köszike.
Jó lenne már bejutni arra a pályára is. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8023) pohár válasza Enton (#8022) üzenetére


pohár
félisten

shoppingcartsareagoodride

ez a kód ha minden igaz :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8024) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Más radeon tulajt is kidob néha "display driver stopped..." üzenetel? Vissza keleltt vennem a kártyát alapra hogy ne csinálja, pedig minden más így futott rajta.

(#8025) boogie84 válasza keIdor (#8013) üzenetére


boogie84
veterán

Azon beállításokon mint neked, csak high-on jól fut, de ehhez kell egy kevésbé laggolós szerver. Így már nem rossz. 48 fps volt a minimum kint a szabadban. :B
Azt hiszem meg van a beállítás.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8026) |nsane válasza Enton (#8022) üzenetére


|nsane
tag

Annyira full mind, hogy az most esélytelen, egyébként nekem az a pálya adja meg az igazi bf élvezetet, nem pedig a metró.

(#8027) keIdor válasza boogie84 (#8025) üzenetére


keIdor
titán

Alakul akkor.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8028) Enton válasza pohár (#8023) üzenetére


Enton
addikt

Délután óta ezzel próbálkozom, de mostmár 10 perce ki is írja, hogy rossz jelszó, valami újabb kéne.
Azért is kérdeztem honnan van konkrétan, hiszen akkor csak odanéznénk és megosztanánk de így.
Meg talán most lenne esélyem bejutni. Hátha lassan terjed a jelszó. :D ;]

Twitteren egy megjegyzés rá:

"I get home from school, and password for Caspian Border is changed! Why do you hate me?! I'm sad now :("

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8029) |nsane válasza Enton (#8028) üzenetére


|nsane
tag

az a jó jelszó pedig!!!
shoppingcartsareagoodride

[ Szerkesztve ]

(#8030) JSaN válasza |nsane (#8026) üzenetére


JSaN
addikt

Nem tudom miert nem lehet publikusa teni a caspiant, a metro map meg ugy szegyen ahogy van.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8031) front3r válasza Chosen (#7964) üzenetére


front3r
őstag

Mert másnak sem.... és tényleg nem változik semmi a codokban, csak más pályák, szinte minden negatívum a Battlefieldekhez képest.
Megvettem a CoD: BO-t, de nekem ez a rohanás, és hogy bármikor lelőhetnek és csak annyiból az egész hogy rohansz előre és lősz mint a fél őrült, lelőnek és ez újra.... ez nekem nem jön be. Egy idő után elég idegesítő is hogy gyorsan hátba lőnek, le se tudod reagálni, csak kapkodsz össze vissza. A régi COD2 nem volt ennyire pörgős mint ezek az újak....csak azért mondtam mindezt hogy érveljek is, nehogy azt hidd hogy full BF-es vagyok.

Most volt egy nagyon jó kis órácskám. :) Nagyon álmos voltam, áá mondom megyek egy kört, és annyira felpörgetett a játék hogy nem igaz, nagyon bejön még ha csak a Metro pályán vagyok. Ott szépen, lopakodva kell menni, és nem rohanni előre mint a fél őrült. Nem muszáj campelni, elég ha megfontoltan haladsz előre és máris sokkal jobb lett a stat.
Ez az én játékom lesz, tuti vétel!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#8032) Kephamos


Kephamos
addikt

Na, kipróbáltam. A metró pályán nyomultam. Hááát, azért itt is kell 3 lövés egy emberbe....
Egyébként nem megy rosszul akonfigomon. 28-55 fps között megy közepes beállítások mellett, HD-ban.

(#8033) Enton válasza |nsane (#8029) üzenetére


Enton
addikt

Nálam már ez van:

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8034) |nsane válasza JSaN (#8030) üzenetére


|nsane
tag

Szerintem, mert hasonló sikert akarnak elérni, mint a CoD szériák. Sok Millió darabot. Persze ezért a beta-ba egy olyan pálya kell ami rá hasonlít. Ha a Caspian lenne alapból, akkor az bonyolult lenne. Ott már kell tudni járművet, helit, meg repülőt vezetni, az meg bonyolult. Ja meg persze nem akarták előre lelőni a poént. Sajna ez van. :(((

Enton
Nekem még mindig elfogadja a pass-t. Valamit te csinálsz rosszul.

Rankesz
Ezt a battlelog-ba kell írni, szerver keresés Caspian, és ott kéri ha rákattintasz egy szerverre.

[ Szerkesztve ]

(#8035) rankesz


rankesz
veterán

Ezt a Caspianos kódot hova kell egyáltalán írni? Nekem az origin progiban egy összevissza betű kód van amit meg sem tudok változtatni! :F

(#8036) keIdor válasza rankesz (#8035) üzenetére


keIdor
titán

Battlelog-ba. Rámész a szerverre és kéri a kódot.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8037) front3r válasza Enton (#8033) üzenetére


front3r
őstag

Az i3D szerver, arra nem jó ez a kód.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#8038) Xaels


Xaels
félisten

Szerintem maga a pálya nem rossz, mondjuk Conquest módban is megnézném. Kellően változatos és megmunkáltatja az ember agyát. Még egyelőre sok a bozótba fekvős, kuszó-mászó kemper(ebből a szempontból jobb volt, hogy BC2-ben nem volt csak gugolás), de később lesz még 1-2 @nyázás a Claymore miatt is.

Mindent összevetve azt kell mondjam, hogy ez egy nagyon jó játéknak ígérkezik. Ha csiszolnak még a motoron és kiírtanak pár bugot, na meg lesz korrekt támogatás a jövőben is, akkor esélyes a játék egy hosszabb pályafutásra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8039) Góliát


Góliát
senior tag

Emberek ez oltári jó! Néha találkoztam villódzó épületekkel, de a game jó lesz.
Nálam lag nem volt, de ez csak első próba. :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#8040) Chosen válasza front3r (#8031) üzenetére


Chosen
addikt

Az volt a hiba, hogy a BO-t vetted meg multira. MW1-2ben már 100+ órám pihen, BO multi 5 perc játékidő után törölve, pedig a single-t végigvittem.

[ Szerkesztve ]

(#8041) rankesz válasza keIdor (#8036) üzenetére


rankesz
veterán

:R

Sikerült bejutnom, tényleg nagyon durva! Bár a sok köcsög még lámáskodik, felszálltunk a helivel, erre valaki rpg-t küld ránk, meg ilyenek... :N

Az viszont érdekes hogy a Metrós pályán beállított és stabilnak hitt VGA OC a Caspian pályán egy idő után narancssárga villogást eredményezett.

(#8042) Cybertrone válasza rankesz (#8041) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én nem rpg-t küldtem a heli, egyből stingert... ;] pittyogott vagy 3-at aztán katapultált a rakéta, és addig követte míg ki nem csinállta :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8043) Digital


Digital
addikt

Hát nem is tudom!
Én mindent feltoltam ultrára, 1920x1200-ban, de valahogy nekem nem tetszik! A gépemen akadás nélkül futott, de a grafika borzalmas! Lehet még javítani rajta valahogyan?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#8044) deter


deter
aktív tag

Valaki rájött már, hogy miként is lehetne a Originnak a beállításain módosítani, hogy ne az alapértelmezett böngészőn keresztül nyissa meg Tallozót, hanem egy másik böngészőn keresztűl. Elvileg C:\Users\Felhasználó_neve\AppData\Roaming\Origin mappában van egy settings.xml és BF3 bejegyzéshez egy hosszabb sor. Bizonyosan lenni kell egy paraméternek amivel nem az alapértelmezett böngészőt nyitja meg.

Másik problémám, hogy nem tudok az irányítás kiosztásán változtatni a játékban. És sehol nem találok, egy settings.ini-t ahol manuális hozzárendelhetném a kívánt gombokat.

Putty rangot léptem :)

[ Szerkesztve ]

(#8045) polonic


polonic
félisten

Mi az átkozott chat gombja, hogy azokat a szánalmas kis b..i kempereket jól le tudjam oltani?
Egyszerűen hihetetlen szánalmas, hogy egyeseknek ennyiből áll a játék.
És ez úgy tűnik a véglegesben is ilyen lesz. Mert miért is lenne máshogy. . .
Ez most egy jó adaggal visszavette a lelkesedésemet.
Még pár ilyen játék és emiatt nem veszem majd meg.

[ Szerkesztve ]

(#8046) Xaels válasza polonic (#8045) üzenetére


Xaels
félisten

"j" = chat all, "k" = team chat, "l" = squad chat ha jól emlékszem.

Ezeken ne idegeld fel magad. Minden ilyen játékban vannak ilyenek. Egy idő után úgy fogod őket likvidálni mintha ott sem lettek volna, most még el tudnak bújni, mert nem ismeri az ember az összes helyet, de idővel ez megszűnik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8047) bul07


bul07
nagyúr

Összefutottam egy értelmi-fogyatékossal, azzal szórakozott hogy öldöste a csapatársait persze hogy buktunk a pályát :W

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8048) Góliát


Góliát
senior tag

Proci 3,8 ghz-el és alap 6990-es produkál 110 fps körül a game, ultrán. Mikor meghalok felugrik 200-ra. Holnap még tesztelem. Jó ez a 6990, a játék 99%-ban használja mindkét magot. :) Jó éjt.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#8049) pohár


pohár
félisten

na csak rápróbáltam megint, kicsit jobban futott, DE... a gépem egy ideje terhelés alatt, bár mondjuk mostanában win alatt is randon bedob egy fekete képernyőt, és azt kell néznem random ideig, na most egy BC2 alatt is kurva zavaró, bár ott ritkán jött elő, de itt... volt hogy fél percig csak sötétség volt a monitoron... :W :W
szóval Cyber valamelyik nap jövő héten igénybe venném a szolgáltatásaidat, ha áll még az ajánlat :B
aztán ha már ott vagyok, kicsit BF3-azok, mert én úgyse fogok tudni 15fps felé menni :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8050) M^xx


M^xx
aktív tag

Adjatok neki egy kis időt, lesz ez jobb is... Metro pálya szerintem kicsit kicsi, viszont teljese játszható, van egy-két bug ha azokat javítani fogják jó lesz ez. Aki 1-2 óra után azt mondja, hogy ez szar annak nem a játékkal van a baja hanem a sikerélmény hiányzik neki... de fog az jönni ha kivárja a jobb fegyvereket, kiegészítőket stb...

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.