Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36001) Colos1 válasza Gonz0 (#35999) üzenetére


Colos1
őstag

Az RPG sincs kikötve, Javelin és SMAW is tökéletes.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#36002) H.Ezredes válasza Gonz0 (#35999) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nem akartam belekötni senkibe de nem értettem a sírás lényegét... Tankra mivel lőnek M4-el vagy FAMAS-al esetleg M9-el ?!?!?! :Y :F ja,hogy RPG.SMAW.JAVELIN ?!?! hm..... Másik helikopterre mivel lőnek ? Én örülök ha tankal megyek és nem lőnek rám RPG-vel ;]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#36003) kmisi99


kmisi99
addikt

Mire meglesz ez a Scarred Veteran assigment én bele gebedek. Utálom a DLC-s mapokat csak halok ott annyi helyről lőhetnek.

(#36004) Typhoon47 válasza pohár (#35890) üzenetére


Typhoon47
őstag

jó, egyrészt azt mondtam a többsége. másrészt nem tudom mennyire játszottál BF-ekkel, de a jet mindig is a joy-ról szólt. de majd rájössz.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#36005) Gyula84 válasza BandiHUN (#35995) üzenetére


Gyula84
veterán

Jelentve :W :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#36006) H.Ezredes válasza kmisi99 (#36003) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az érdekes.... :D nekem azért sikerült 36/0-t csinálnom Gulf Omain-en ( az csak azért ennyi mert kickeltek) és nem kempeltem hanem mentem előre zászlókat foglalni/védeni battlelog Ha gondolod gyere velem Omain-en és akkor nem fognak hátba lőni ;) ;)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#36007) Laraxior válasza kmisi99 (#36003) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig hatalmas mind a 4 map. 3 tökéletes a légi ütközetre, míg a Strike at Karkand a bújkálós tankos móka. Egyedül az engineernek lehet hasznat venni, ezert hagytam fel én is az assaulttal. De egy franko Recon sem árt a szakaszba. ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#36008) kmisi99 válasza Laraxior (#36007) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát én amikor kijött a dlc 1.0 körülzől 0,92 re rontottam a statomat ezeken a szarokon. Egyszereűn nem fekszik nekem állandóan 1000000 helyről lelőnek nem lehet figyelni. Bár ez elég erősen squad mapok szóval egyedül szart nem érek.

(#36009) #21346560 válasza kmisi99 (#36008) üzenetére


#21346560
törölt tag

És miért nem lépsz be egy squadba és mész velük?

(#36010) zack


zack
nagyúr

Hát ez geci nagy....Első voltam egy TDM szerón, majd jött a "kicked by admin" felirat. Rohamcsipa voltam, tehát a "state reason" az lett hogy "noob camper". :DDD

Kezd szánalom lenni ez a játék. :(

Ideges vagyok ,mert gondolom ilyenkor nem menti azt a kört, illetve a pontokat. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36011) Typhoon47 válasza zack (#36010) üzenetére


Typhoon47
őstag

ja ilyen nekem is volt, elmondhatatlanul kurva ideges voltam...

mostanában én meg azt nem szeretem, hogy szinte tök midnegy melyik squadba lépek be, kurva nagy noob a leader és a tagok is. semmi parancs osztogatás vagy beacon vagy taktika vagy teamwork... szét széledve mindenki a kurva nagy mapon és max annyi a hasznom , hogy spawnolhatok rájuk... ha meg én vagyok SL akkor nem joinolnak be hozzám : /

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#36012) kmisi99 válasza #21346560 (#36009) üzenetére


kmisi99
addikt

Mert kitudja milyen szar. De azért megpróbálok.

(#36013) #21346560 válasza zack (#36010) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem a játék szánalom, hanem a résztvevők....

(#36012) kmisi99 Akkor miért nem lépsz be egy klánva? Én pont ezért léptem be, mert szar volt egyedül játszani, és az idegen squadok sem voltak éppen túl jók. Most fellépek, látom hogy valakii a klánból játszik - megyek utánna. A TS meg alap.

"Vigyázz balra!!! Nekem balra...."

[ Szerkesztve ]

(#36014) - = Zk = - válasza Erdei88 (#35975) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sokan belebotlanak, a szerverükbe is. én is járok fel hozzájuk, de még nem tapasztaltam semmiféle konfliktust. vagy csak nem vettem észre...

szerk.
tegnap simán lefőttem, mint a kávé...
már magam sem tudom, melyik pálya, lényegében az, ahol bányagépek vannak, alagúttal. nah, ugyebár futnék be az alagútba, még be sem érek, de egy helikopter jön velem szembe...:Y a srác nagyon tudott, emeltem is kalapomat illendően. ha csítelt, kapja be ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36015) kmisi99 válasza #21346560 (#36013) üzenetére


kmisi99
addikt

Benne is vagyok meg sok ismerősöm van aki csomót nyaggat hogy játszak vele de én nem igazán vagyok csapat játékos havonta 1x jó de semmi kedvem ismerősökkel tolni legtöbbször csak arra vágyok hogy mennyek azt öljek meg pontot szerezzek.

(#36016) Erdei88 válasza - = Zk = - (#36014) üzenetére


Erdei88
veterán

Akkor bennem van a hiba, és irigy vagyok :)

(#36017) Colos1 válasza zack (#36010) üzenetére


Colos1
őstag

De elmenti a statot. Egyszer nekem is volt egy baromi jó köröm, emlékszem, a Civis szerveren volt. Kick lett a vége, mindenféle szöveg nélkül, gondolom sikerült az admint párszor kilőnöm. De a statot elmentette, csak kicsit sokára jelent meg a Battlelogon.
Akkor nem menti el, ha a szerver omlik össze. Így szereztem meg a 3. -ik csillagot 2x az M416 -ra :D A játék közben kiírta, hogy megvan, kapcsolat megszakadt - egy időre el is tűnt a szerver - , de a statba nem írta fel. A következő menetnél azonban megint meg lett a csillag.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#36018) ZozzHUN válasza Colos1 (#36017) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Látták, hogy meglett a csillag és összeomlasztották a szervert inkább ;]

Más: Van esetleg magyar klán lista? Ha igen hol?

(#36019) eugabesz válasza kmisi99 (#36015) üzenetére


eugabesz
őstag

Mert ki nem?
De ennek a játéknak a csapatmunka adja meg a sava-borsát,elmondhatatlan érzés csapatban játszani és amíg egy jó csapatot nem talál a magányos harcos,addig hiába is magyarázzák neki milyen az...mintha a vaknak mondanád,hogy virrad és milyen szép.(tudom rossz hasonlat,de nem jut eszembe más)
Mindig van akinek más játékmodora,ezért tud egységes lenni egy csapat,kiegészítik egymást.Van azonban olyan is,hogy az ember csak úgy "mászkálni" szeretne...akkor hagyjuk,tehát nem kell mindig erőltetni a csapatmunkát.Van hogy nagyon jól elvagyunk,van amikor mindenki csak magával foglalkozik..és ez így van rendjén.
Ezért nem warozós csapat pl. az IRAM,mert csak egybegyűltünk egy kis csapat,semmi kötelezettség,csak összeszoktunk már és ennyi.Ezek miatt nem tűrünk meg magunk között törtető,mindent magának akaró,csak a statra figyelő emberkéket,s ezért nem érvényesül nálunk a fiatalabb korosztály.
Szóval,kell egy csapat...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#36020) - = Zk = - válasza Erdei88 (#36016) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem biztos! ;)
többen mondjátok, jobban odafigyelek ezentúl. ennyi! :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36021) Asbee


Asbee
veterán

Lenne még egy kérdésem. A saját pingemet, hogy tudom nézni? :D Tab-al csak - van. Köszi! :D

(#36022) eugabesz válasza ZozzHUN (#36018) üzenetére


eugabesz
őstag

Aláírásomban,pl.??...de kereső és HUN (ki a pipát minden elől)

Asbee:
megkérsz valakit,nézze meg.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#36023) kmisi99 válasza eugabesz (#36019) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem van is csomó ismerősöm néha sikerült összehozni jó meneteket de én a nyugalmat szeretem a valóságban se tűrök meg senkit magam mellett sokáig (van 1-2 kivétel) mert engem csak idegesítene meg zavarna. Ha meg játszok haverokkal akkor elősorban beszélni kellene azt meg nem akarok akkor meg értelme sincs játszani csapatban mert olyan mintha idegenek lennének.

(#36024) Sabre válasza - = Zk = - (#35957) üzenetére


Sabre
őstag

nekem sincs HUN a nevemben, nem azért repültem,ergo ip alapján - tehát akkor te nem magyar ipről játszol?! :D

(#36025) Asbee válasza eugabesz (#36022) üzenetére


Asbee
veterán

Értem, ilyennel még nem találkoztam, hogy saját pingem nem tudom nézni.:D

(#36026) Sabre válasza cellpeti (#35923) üzenetére


Sabre
őstag

adom, abszolút gyökér játékstílussal találkoztam én is tegnap, ki is léptem...

(#36027) eugabesz válasza kmisi99 (#36023) üzenetére


eugabesz
őstag

Van hogy nem is "csak" játszani gyűlünk össze,hanem csak úgy,kicsit hogy érezzük a közösségi élményt....ezt hívhatjuk barátságnak is akár... :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#36028) - = Zk = - válasza Sabre (#36024) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az valahogy érdekes lenne. TréHome előfizum van, közel sok éve már :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36029) BandiHUN válasza kmisi99 (#36023) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én azért szoktam le mostanában a csapatos próbálkozásról,mert hiába a barilista,99%,hogy nem tudok barihoz squadba menni,80%,hogy arra az oldalra se.
Kedves péhás "próink" ellen,csapatostul meg próbálgassa magát aki extra perverz mazochista,mert akkor nemcsak idióták veszik körbe,mint pubon,hanem befigyel az nagy kékeres broki is.
Elég hülye rendszer,hogy nem lehet előre megsaccolni se,tud-e az ember a barikkal játszani.
Még a szerveren is csak egy játékoslistát ad ki,nem látni,hol van hely és van-e a bari squadban,pedig sokat könnyítene az életen.
Az meg különösen jó,ha még negyedórát a szeróra is sorba kell állni,hogy az ember a rossz oldalra csöppenjen... :W
Így maradt a pub,ismi csak ha van a szerón vagy 5-6 hely minimum,akkor összejön az 1 oldal legalább.
Más kérdés,hogy mindenki a teli szerót szereti azért/jót,ami azt is jelenti,hogy pikkpakk megtelik.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#36030) DjDanee87 válasza BandiHUN (#36029) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem próbáltam még ismerőssel tolni, mert csak 1nek van meg a game, ő meg csak a TDMet szereti (én meg pont a conquestet). De nincs rá lehetőség úgy csatlakozni már a serverre, hogy 1 partyban vagytok battle logon ?

(#36031) Sabre válasza - = Zk = - (#36028) üzenetére


Sabre
őstag

Akkor az érdekes, lehet a upc magyar tartományát tették hűvösre akkor...

(#36032) Góliát


Góliát
senior tag

BF3 kicsit másképp.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#36033) - = Zk = - válasza Sabre (#36031) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pass! :N

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36034) H.Ezredes válasza Góliát (#36032) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Szerintem jó lett.

Ezen besírtam :DDD :DDD

A nôk 90%-a nem szereti a rózsaszín pólós fiúkat.
A rózsaszín pólós fiúk 90%-a nem szereti a nôket.

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#36035) Góliát


Góliát
senior tag

Azonosított repülő tárgy.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#36036) Laraxior válasza Góliát (#36035) üzenetére


Laraxior
titán

Liam Neeson-féle Szupercsapatban láttam ilyet utoljára :D :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#36037) Dantenero72 válasza eugabesz (#35972) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Kb óránként megnézem vannak-e fenn az IRAMon de sajna szinte mindig üres :( Pedig ott tényleg van admin aki rendet tart,nem is értem miért ily üres.

(#36038) - = Zk = - válasza Dantenero72 (#36037) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem egy IRAM szerót sem dob ki :U....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36039) BandiHUN válasza DjDanee87 (#36030) üzenetére


BandiHUN
veterán

Arra elvileg van,de gyakorlatilag ahhoz egyszerre kéne menni,és mivel f...ngja sincs az embernek,hogy a nem játszó ismerőseiből ki játszana...nincs körüzi lehetőség.
Így 99%,hogy aki on,de nem játszik,az nem is játékkész,aki meg játszik,azzal lutri az egész,összejön-e.Vagyis inkább hagyjuk.
Azoknak más,akik összeszoktak+napi szinten áradoznak a közös meccsekről,én kábé senkivel nem szoktam beszélgetni battlelogon,mert egy dolog a nick,meg péhá,de attól nem ismerem.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#36040) Szajo


Szajo
őstag

EBBEN A K...VA JÁTÉKBAN EGYSZERÜEN MÉG EGY TRAINING SZERVEREN SINCS ESÉLYED VADÁSZREPÜLŐVEL HA NINCS RAKÉTA ELHÁRÍTÓD MEG NORMÁLIS FEGYVERED, istenem már nagyon felkurja az agyam, hogy akármilyen szerverre megyek csak az a szar minigunom van a repcsin vagy mim és eltalálom 100x meg követem de csak füstöl engem meg bemérnek és végem is, semmi esély az istenit már...

(#36041) McCartman válasza - = Zk = - (#36038) üzenetére


McCartman
senior tag

mert custom szerver nem normál.
ne az alapértelmezettek között keress.
amúgy ezért is lehet üres , az új default filterek miatt senki se keres jóformán custom serverekre.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#36042) Laraxior válasza Szajo (#36040) üzenetére


Laraxior
titán

Már linkeltem ezelőtt egy szervert amin lehet gyakorolni... és összeszedni azt a 300 pontot ami a flare-hez kell.
Ha nem ordítanál, hanem helyette kicsit olvasnád a topikot, nem lenne ilyen problémád :(((

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#36043) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Na most felhúztam magam.

Miért nem lehet beállítani a szervereken, hogy ha mondjuk no rpg, no m320 meg ilyenek tiltva vannak akkor ki se lehessen választani.

Felmegyek a Debreceni Civis serverre, tegnap két mapon át a (No Sniper) szerveren mesterlövészpuskákkal szedték a népet a Firestormon...

Már el is felejtettem a dolgot, ma csapattárs Soflamot kért, leraktam neki majd nekiálltam vadászni a mesterlövész fegyóval. Embert nem lőttem le, már ki is lettem rúgva a franca.

Nem is háborognék, mert én voltam a balf*sz csak irritál ha nem lehet beállítani automatikusan hogy kirúgja/bannolja az embert ha olyat használ ami nem megengedett.

Egyik only metro szerveren ki volt írva, hogy no rpg no m320 stb. első alkalommal figyelmeztetett a szerver a chatbe, kiírta hogy következőnél bannol. És úgy is volt.

Snipereket mondjuk minek tiltani azt megint nem értem. Sosem volt kedvenc kasztom, csak nem tudom megérteni.

Tegnap pl. épp tankra vadásztam rpg-vel, kifordulok a sarok mögül, szemben ott fekszik két enemy épp felém néz a fegyverük, ment is az rpg, meghalt mind a 2. Utána chaten anyáztak, hogy noob rpg-s.
Várjam meg ilyenkor amíg lelő, mire fegyvertváltok? És akkor tiszta lesz a lelkiismeretem?

Sosem hőbörögtem ha rpg-vel szedtek ki, hiába idegesített néha nagyon...

(#36044) pohár válasza BaLee (#36043) üzenetére


pohár
félisten

jobb helyeken az rcon kickel, vagy megöl ha tiltott fegyókat használsz...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36045) boogie84 válasza Góliát (#36035) üzenetére


boogie84
veterán

Komoly! Egyre több a grafikai hiba a játékba. Patch után egyre többet veszek észre én is. Sajnos! Viccesnek vicces, de nem jó.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#36046) Góliát


Góliát
senior tag

Valaki heli?

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#36047) Malachi válasza BaLee (#36043) üzenetére


Malachi
addikt

"Tegnap pl. épp tankra vadásztam rpg-vel, kifordulok a sarok mögül, szemben ott fekszik két enemy épp felém néz a fegyverük, ment is az rpg, meghalt mind a 2. Utána chaten anyáztak, hogy noob rpg-s.
Várjam meg ilyenkor amíg lelő, mire fegyvertváltok? És akkor tiszta lesz a lelkiismeretem?

Sosem hőbörögtem ha rpg-vel szedtek ki, hiába idegesített néha nagyon..."

hát, a játék hevében előfordul, ne törődj vele ki mit picsog - meg különben is. beáll lassan a rend, ahol lehet, ott mindenki RPG-zik, ha éppen az akad a kezébe - másrészt a metron és a damavand CQ-n kívül én sehol nem tiltanám. de még metron is elő-előkapom néha, mikor beszorít az ellen és elkezdődik a könyörtelen base/spawnrape. olyankor csak 1-2 (10-20 :D ) jól irányzott RPG lövés után lehet egyáltalán elindulni a bázisról.

jó játék ez, nagyon jó, ezer helyzet és lehetőség, nincs két egyforma megoldás.

(#36048) Laraxior válasza Góliát (#36046) üzenetére


Laraxior
titán

edgaaar8 elérhető :)
Nah meg én is :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#36049) ludsimon válasza Góliát (#36046) üzenetére


ludsimon
veterán

Nah ha csak 3-an vagytok megyek 4.-nek gunnernek ha kellek. :)

undefined

(#36050) McCartman válasza Szajo (#36040) üzenetére


McCartman
senior tag

én is kimaxoltam a jetet hasonló kondíciók mellett , más is.

oldd meg vagy ha nem megy ott a tetris és a super mario.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.