Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19001) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Ha a battlelogban a barátokat akarom megjelölni miért ezt az üzenetet dobja: "Invite to KeldorFireman not sent: Request already sent. "

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#19002) oriic válasza madgie (#18987) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már én sem. Perpill aminek a legjobban örülnék az egy Speed-Link Medusa, vagy egy Razer Barracuda. Mindkettő olcsó és real 5.1. Hja és nagyon jók is. (kipróbáltam mindkettőt)

Többet az biztos hogy nem adok annyi pénz ki mint amennyit a Kave-re költöttem.(még ha csodás hangja is volt)

zack:

"Már csak azért is éri meg jobban, mert nem kell dugdosni ki-be a fejest és a hangrendszer dugaszait a hangkártyából, mivel csak 1db USB-vel csatlakozik a géphez"

Kell még egy plusz hangkari és nincs gond. :DDD

Mukorka:

Dobozhang? Nekem soha nem volt dobozhangja.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19003) aAron_ válasza Neil Watts (#19000) üzenetére


aAron_
őstag

Jelentős változás (szvsz +30-40%), és igen, Phenom II x4 955 még pont elég lesz.

What is your ikigai?

(#19004) pohár válasza oriic (#19002) üzenetére


pohár
félisten

én sose adnék pénzt ilyen gamer fejhallgatókért, egyáltalán nem hiszek bennük... Sennheiser HD600, veri mindet ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19005) Neil Watts válasza aAron_ (#19003) üzenetére


Neil Watts
veterán

Köszönöm válaszod, most már legalább tudom hova rajni a kártyát teljesítményben.
Jé, most nézem, az enyém volt a 19k hsz. OMG, ennek ha a fele hasznos... ;] na mindegy

(#19006) Mukorka válasza oriic (#19002) üzenetére


Mukorka
addikt

Az más ha neked tetszik, mindenki másképp hall mindent :)
Én havernál próbáltam és már az sem tetszett hogy nem zárt és hát tényleg elég érdekes a hangja, g35 basszusban sokkal jobb, nekem.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#19007) Bati0501 válasza pohár (#19004) üzenetére


Bati0501
őstag

Sztem a Sennheiser hd 555-m is felveszi velük a versenyt. :D

Vkit felvehetek barátnak?

(#19008) oriic válasza pohár (#19004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

72 ezerért füles. Az szép... :Y

Live-Die-Respawn

(#19009) madgie válasza pohár (#19004) üzenetére


madgie
titán

No igen, kábé a sennheiser/akg ami füles, persze ott sem mind jó, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#19010) HollyBoni válasza pohár (#19004) üzenetére


HollyBoni
veterán

+1

Gergosz: Ez tényleg LOL! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19011) Locutus válasza Bati0501 (#19007) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem lehetsz a barátom, ugyanilyen fülesem van :DDD
LocutusH

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19012) Gergosz2


Gergosz2
veterán

lol :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#19013) Bati0501 válasza oriic (#19008) üzenetére


Bati0501
őstag

Persze drága,de azért ezt nem kockulásra használják,hanem stúdiózásra,zeneire,és oda meg elkél. :)

Locutus: :DDD :DD
Egy nevet azért kérhetek,vagy ugyan az...? :)
Most látom...fail! :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19014) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Örömmel tájékoztatok mindenkit hogy a [HUN] Prohardver! Unofficial Server!!! teljes üzembe lépett! Teljes admini lefedettség alakult ki :K :R A tagoknak bővebb tájékoztatás vasárnap a taggyűlésen! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19015) siriq


siriq
őstag

Nalam az amd/ati eltaknyolt. Van egy utolso dobasuk a mostani driverrel, ha az sem jo akkor ennyi game over.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19016) HollyBoni válasza siriq (#19015) üzenetére


HollyBoni
veterán

Pedig amúgy jó lenne. De ez a driver dolog.. :( Mennyit szívtam/szívok vele én is..

(#19017) Mukorka válasza siriq (#19015) üzenetére


Mukorka
addikt

Ugyanmár. Nv-sek is szívtak/nak vele mert zölden villog vagy lefagy/kilép a game. Nem minden szérián de akkor is, ott is hibázhatnak.

(#19018) Cybertrone: Ez igaz. Arra gondolok most hogy ezzel a játékkal mindkét oldalon szopi van persze ha valaki minden játéknál szív vele akkor megértem a felháborodást.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#19018) Cybertrone válasza Mukorka (#19017) üzenetére


Cybertrone
veterán

Azért kevesebb a hiba, de tény hogy mind a 2 oldalon vannakT Atinál inkább teljesítménybeli, nv-nél meg megjelenítésbeli! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19019) siriq válasza HollyBoni (#19016) üzenetére


siriq
őstag

Nehogy mar azzal toltsem az idomet, hogy probalgassam itt a drivereket egyfolyaban.......
HW jo SW nem mondhatnam. Pedig ki akartam varni a kov szeriat. Be durvul az agyam akkor ma este rendelek egy masik vga-t(nv).

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19020) Gergosz2 válasza siriq (#19015) üzenetére


Gergosz2
veterán

ati kártyám van és egyszer sem fagyott le még :N

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#19021) pohár válasza oriic (#19008) üzenetére


pohár
félisten

már annyi? tyűűűű :U :Y
használtam jó áron hozzá lehet jutni :))

madgie... na igen, de egy 555/595/600 felveszi bármelyik 10.2-es hangrendszerrel felszerelt gamer fülesnek mondott akármivel :))

AKG-ben annyira nem vagyok otthon, Sennheiser párti vagyok, van itthon egy 202-esem, karácsonyra kaptam, hát ez nagyon gané füles :DDD

már csak 7 perc és uuuúuúuúuúuúú :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19022) ETOM válasza siriq (#19019) üzenetére


ETOM
addikt

Pedig ez megy én két napot szoptam azzal, hogy rájöjek miért akad a játék (HT miatt volt). Vicc bezzeg beta alatt jól megtudták csinálni. :W

(#19023) HollyBoni válasza pohár (#19021) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem feltétlen muszáj ennyire drága fejes,inkább egy jó forrás egy olcsóbb fejes mellé. :K

[ Szerkesztve ]

(#19024) siriq válasza Gergosz2 (#19020) üzenetére


siriq
őstag

Nekem nem fagyassal van a bajom.... A fegyverem eltunik. Mar mitn a kezemmel egyutt a jatekban. Ez volt a betaban is. Mondom oks, majd javitjak. Mondom megvarom a friss kiadast, azzal sem jo akkor ennyi(mar ha ma este lehiggadok). Bakker nekem most jon a sok melo. Nem erek ra itt sz@arakodni a driverekkel jobbra-balra.
Nem csak ez a bajom. Mostanaban a whql-el akadozik a youtube(mar ha eppen nezem), avi.... Adjanak ki valami ertelmeset. Ne a sz@r-t. Elnezest de nagyon felb@szott ma ez az egesz.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19025) oriic válasza ETOM (#19022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

870-em van, HT on, és nincs szaggatás.

Live-Die-Respawn

(#19026) TXT


TXT
őstag

Tudnátok segíteni, hogy a Guillotine pályánál ahol a hídról lőnek, felrobban a tanker stb, ott a bal oldalt található lépcsőn a "kollégákkal" kellene felmenni, mint itt a videón is látszik 9:50-től, de hiába megyek oda hozzájuk, ők csak guggolnak tovább, nem reagálnak rám, nem érzékelnek, abszolút semmi. Próbáltam már rájuk lőni, leguggolni, lökdösni...semmi. Vmi bug lenne???
Na ilyenkor mi a megoldás, hogy folytatni lehessen a játékot???

Előre is köszi a segítőkészséget mindenkinek! :R

És még egy kérdés: (bár biztosan írtatok róla, de most nem találom)
Multizni hogyan lehet ezzel a játékkal, ha nem orig?

[ Szerkesztve ]

(#19027) medvezsolt válasza Cybertrone (#19014) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Azt szeretném csak kiváncsiságból megkérdezni, hogy erre miért van taggyülytés? Mármint miért ne lehetne mindenki tag akik aktivan látogatják a fórumot pl. Vagy például az aktiv fórumozók kapnak egy jelszót és lezárod a szeót és csak mi tudunk felmenni:P:DD

Na jó félig csak vicc,de szerintem egész jó ötletek:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#19028) HollyBoni válasza TXT (#19026) üzenetére


HollyBoni
veterán

Játék eredeti? ;] Tört verzióknál szoktam tapasztalni ilyesmi bugokat,meg mondjuk trainer használattól is beakad jó pár játék.

Szerk: Akkor ez van,szar a verzió amit letöltöttél. Amúgy meg nem lehet törtel multizni,de ne warezpistikéskedjünk itt. :N

[ Szerkesztve ]

(#19029) radi8tor válasza medvezsolt (#19027) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A tagok fizetik a szervert és nekik van admin joguk.

⭐ Stella

(#19030) ETOM válasza oriic (#19025) üzenetére


ETOM
addikt

i7 2600 és szaggat :W Ha HT on. Több helyen is írtak róla így sikerült megoldani. Lehet sandyval van baja vagy nem tom.. :DDD

Vhogy így kell elképzelni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#19031) TXT válasza HollyBoni (#19028) üzenetére


TXT
őstag

mindkettőre NO a válasz. Akkor is van megoldás? ;)

(#19032) Cybertrone válasza medvezsolt (#19027) üzenetére


Cybertrone
veterán

Radiator kolléga elmondta a tutit! Mindenki előtt adva volt a lehetőség hogy társuljon! Ezt nem vitatja remélem senki... Elsősorban azoknak van a szerver akik szponzorállják, és azoknak a kedve szerint is van beállítva! Mindenki más vendég, akiket természetesen szívesen várunk! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19033) apollo12 válasza ETOM (#19030) üzenetére


apollo12
veterán

vga-t húzd fel 800-1600-3800mhz re

(#19034) ETOM válasza apollo12 (#19033) üzenetére


ETOM
addikt

833/1666/4060-n megy :DDD :DDD
De mondom HT-t kikapcsoltam nem szaggat fix 60FPS vysinc-el.
Vagy a game szar a driveröl is írtak vagy én nem tudom lényeg, hogy most jó majd javítsák.

[ Szerkesztve ]

(#19035) apollo12 válasza ETOM (#19034) üzenetére


apollo12
veterán

huh akkor pasz, válts AMD re :DDD

(#19036) Stauffenberg válasza TXT (#19031) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Néha nem indul el a script. Próbálj körbefutkosni körülöttük szinte pixelről-pixelre. Nekem ugyan ennél a mapnál volt az, hogy elakadtak. Nem akartak jönni és az ellenség sem támadott (khmm...), aztán vagy 5 percig futkostam körülöttük és egyszer csak pont érintettem azt a pontot ahol végre beindulhatott a script.

Ilyen téren sajnos össze van csapva... annak idején a Call of Duty legelső része (isten nyugosztalja azt a mesterművet) is jobban meg volt csinálva a Battlefield 3-nál!

(#19037) ETOM válasza apollo12 (#19035) üzenetére


ETOM
addikt

:DDD :DDD Azé megvárok egykét javítást addig eleszek HT nélkül. :DDD

(#19038) 7600 GS


7600 GS
addikt

A játékhoz: Ez valami Phenomenális. :DDD Ahogy kinéz a játék és amilyen élmény vele játszani.... Az adatlapomon levő gépen 16x élsimitással fullHD-ben minden Highon tolom, és nagyon reccenés sem volt még. :C 10/10.

Hogyha én a gyűjtőit rendeltem elő, akkor a DLC-ket az Originen belül hol és mikor tudom letölteni?

Ja és vegyetek fel nyugodtan, nevem az aláirásban.

Marci

[ Szerkesztve ]

(#19039) Źşë'


Źşë'
addikt

ez de durva

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19040) HollyBoni válasza Źşë' (#19039) üzenetére


HollyBoni
veterán

WTF? :DDD

Érdekeset pukkan ez az RPG.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#19041) apollo12 válasza Źşë' (#19039) üzenetére


apollo12
veterán

úgy látom már páran profik a repüléshez, én hülye vok hozzá

(#19042) Źşë' válasza HollyBoni (#19040) üzenetére


Źşë'
addikt

ez az h csak pukkan :DD :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19043) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Először játszottam az Operation Firestrom pályán... Lenyűgöző... Csak azért marad a Caspian Border a kedvenc, mert jobban szeretem a zöldet, mint a sivatagot :)

(#19044) HollyBoni válasza Źşë' (#19042) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hát ja.. :W

BF2-ben jól ment a repülés,itt nehezebb? :D

(#19045) ForRedGlory válasza 7600 GS (#19038) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#19046) 7600 GS válasza ForRedGlory (#19045) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi! :R

(#19047) halisa


halisa
tag

Sziasztok ! Nekem abban segítsetek, hogy mit kell csinálni annál a részen amikor a társsal felmászunk a létrán és beugrunk wc-be? Ott nyomni kell az E gombot és valamit csinálni kell az egérrel :F :F . Már vagy 6X újra csináltam és már elég unalmas..(Miért nem lehet egyszerűen leszúrni mit kell ezen bonyolítani ?)

[ Szerkesztve ]

(#19048) Geryson válasza SPY0817 (#18969) üzenetére


Geryson
addikt

Komolyan azt mondod, hogy Te más helyre telepítetted a játékot, mint default és mégis megy? Nem értem, hogy nálam miért nem akar elindulni.

Az Origint mindenki hagyta, hogy a gép magától letöltse, igaz?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19049) Roxbury


Roxbury
őstag

Nah sikeresen kimaxoltam multiban az M416-ot. Már csak a Ballistic 12x-es távcső kéne rá, de ahhoz DICE munkatársnak kéne lennie az embernek. :W

Egy kérdés: sehol nem látok benne 47-es AK-t. Tényleg nem rakták bele?

(#19050) Cybertrone: Az nem kell. Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#19050) Cybertrone válasza Roxbury (#19049) üzenetére


Cybertrone
veterán

74-es van...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.