Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30201) csibe1 válasza Zol01 (#30183) üzenetére


csibe1
addikt

Érdemes feltenni a Catalyst mellé a CAP-ot (Catalyst Application Profiles),hátha segít.

Innen le tudod szedni az x32 és az x64 verziót is a 11.11-es driverrel együtt,mert nem írtad milyen oprendszered van,és az adatlapodon sincs kitöltve.

Catalyst+CAP3 x64

[Catalyst+CAP3 x32]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30202) feka007 válasza pohár (#30155) üzenetére


feka007
nagyúr

Még így is jobban kijövök, ha meg kell venni külön Originről a RU editionöm mellé :P

(#30203) Zol01 válasza csibe1 (#30201) üzenetére


Zol01
tag

Ezt csak feltelepítem és kész?Vagy kell vele babrálnom valamit?
Amúgy köszönöm szépen! :R

(#30204) csibe1 válasza Zol01 (#30203) üzenetére


csibe1
addikt

Tudtommal igen,még itt írta valaki,hogy neki segített.Ez tulajdonképpen egy alkalmazásprofil a CF-hez,de akinél használt neki is egykártyás rendszere volt.

Driver melyik van fent?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30205) Zol01 válasza csibe1 (#30204) üzenetére


Zol01
tag

11.11 van fent!
Most teszek egy próbát high beállításokkal!
Ha most is kifagyok akkor marad a médium,így is gyönyörű a játék!De ha már lehet(ne) szebb akkor miért ne! :))

(#30206) reset


reset
senior tag

Sziasztok!
Valami nem gömbölyű nekem az aknavetővel. Megvan az unlock, csak éppen nem tudom a cuccot használni. Jobb egérgombbal lerakom a földre, megjelenik egy szép zöld monitor, rajta mindenféle földi jó, csak éppen bármit nyomkodhatok (bal egérgomb, billentyűzeten: E, V, funkciógombok, numerikus gombok...) nem tudok lőni vele... :B
Mi a kunsztja ennek...?
Üdv.

(#30207) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Choose your Origin ID
To hang out at Battlelog you need to choose your username
Choose wisely. This will be visible next to your profile picture and in the forums.
Copy one of your Battlefield soldier names or create a new one.
mcwolf79_HUN (Taken)
MassEffect2_399674583953 (Taken)

Na ez mi a faX????? (Már bocsi)
Be akarok logolni battlelogba,és ez fogad!!!

Szerk.
Oké,megjavult.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#30208) GeneraL_XTX válasza Zol01 (#30205) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

igazából mind1. mert ha jól játszható FPS értékeket akarsz így is úgy is részben medium beállításokon kell játszanod a 6870-el.

(#30209) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

az 576-ban csak ma akciós a BF3 PC verziója: 7990Ft

(#30210) Zol01 válasza GeneraL_XTX (#30208) üzenetére


Zol01
tag

Persze multizni mindig gyengébb grafikai beállításokkal szoktam!De tényleg szépen fut high-on amíg ki nem fagy! :)
Most is így jártam úgy hogy nem is erőltetem,hagyom úgy ahogy volt!

Megyek is játszom egy picit! :K

(#30211) Sabre válasza Gyurma23 (#30200) üzenetére


Sabre
őstag

vga driver újra rakás...

(#30212) cellpeti válasza edgR (#30193) üzenetére


cellpeti
veterán

hát a nagy helyzet az, hogy nem mentette el. DE akkor már sejtem, hogy nem ledobott, hanem kidobtak. Ugyanis volt egy csapattárs aki a minket ölt halomra. TEAMKILL meg volt engedve. Én meg elküldtem angolul a náthás-ba. :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30213) csibe1 válasza reset (#30206) üzenetére


csibe1
addikt

Fura,ha jól emlékszem akkor kiválasztom,aztán bal egérgomb,és leteszi,
utána mehet a bumm.
Nekem nem az alap billentyűzetbeállítások vannak.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30214) Laraxior


Laraxior
titán

Egyre jobban tetszik ez a Support class :D Métrón óriásit lehet aprítani, ha sikerül letámasztani a prütyit :C 5ből egyszer.. mondjuk. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30215) janihunk


janihunk
senior tag

Hát ez óriási:D

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#30216) Laraxior válasza janihunk (#30215) üzenetére


Laraxior
titán

hogy visít már a gyökér :DDD :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30217) reset válasza csibe1 (#30213) üzenetére


reset
senior tag

Kiválasztom, a bal egérgomb nyomogatására semmit nem csinál. J. gombra megjelenik a teljes képernyőt kitöltő monitor - de azon belül már nem tudok aktivizálni semmit. Lehet, hogy meg kell néznem a bill/egér beállításokat...

(#30218) Tomekk. válasza Gyurma23 (#30200) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Próbáld meg a mesh qualityt low-ra rakni és újraindítani a játékot, nekem segített, ugyanilyen karim van.

(#30219) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Az a hiba hogyan orvosolható, hogy Battlelogban rámegyek egy szerverre , tölt-tölt majd kiírja, hogy unable to login EA online (1). Már 1 napja ezt csinálja :W

(#30220) Zol01


Zol01
tag

Ha csak simán kilép a játékból minden szó nélkül az net probléma?
Nem hiszem el hogy mindig van valami! :(

(#30221) reset válasza csibe1 (#30213) üzenetére


reset
senior tag

...Elírtam; a Javelin-ről lenne szó...

(#30222) feka007 válasza Laraxior (#30216) üzenetére


feka007
nagyúr

Mint egy herélt majom :DDD

(#30223) bognar110


bognar110
őstag

(#30224) reset válasza reset (#30221) üzenetére


reset
senior tag

Közben kicsit visszaolvastam / kétemberes a bestia: soflam is kell hozzá :B

(#30225) kovsol válasza Laraxior (#30216) üzenetére


kovsol
titán

én azon röhögtem ahogy az a német srác vihog :D

May the Force be with you!

(#30226) Xaels válasza reset (#30224) üzenetére


Xaels
félisten

Anélkül is működik de csak tankra...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30227) csibe1 válasza Xaels (#30226) üzenetére


csibe1
addikt

Sok mindent nem ér a Javelin,sikerült rendesen eltolni. :(((
FGM–148 Javelin:

"A FGM–148 Javelin az Amerikai Egyesült Államokban kifejlesztett, vállról indítható, hordozható, infravörös önirányítású páncéltörő rakéta, melyet a Raytheon/Lockheed Martin gyárt.

A célzó berendezés nappali és hőképalkotós éjszakai irányzékkal rendelkezik. A nappali irányzék 4-szeres, míg a hőképessel 4–9-szeres nagyítást biztosít. Tömege 6,4 kg.

A rendszer kevesebb mint 30 másodperc alatt tűzkésszé tehető, az újratöltés ideje 20 másodperc. A lövész a célzóberendezés segítségével megkeresi a célt, majd kijelöli azt a célkereszttel. Az automata célkövető rendszer jelzést küld a rakétának, amely ez alapján megkeresi és befogja a célt. Ezután indítható a rakéta. A Javelin működését tekintve fire and forget (=tüzelj és felejtsd el) rendszerű, ami annyit jelent, hogy kilövés után a rakéta autonóm módon keresi meg a célt, nincs szükség külső beavatkozásra. A lövész a kilövés után pozíciót változtathat, vagy felkészülhet a következő lövésre.

Kétfokozatú szilárd hajtóanyagú rakétahajtóművel van felszerelve. Az első lépcső "kilöki" a rakétát az indítókonténerből, és csak később, a kezelőtől távolabb indul be a második fokozat. Ez lehetővé teszi a rakéta fedezékből, vagy épületből történő indítását is. Kétféle üzemmódban használható: közvetlen és felülről történő támadásra. Előbbi esetben bunkerek, épületek, helikopterek ellen használják. A másik módszerrel az ellenséges páncélosok támadhatók. Ekkor a rakéta 150 m magasba emelkedik, és felülről támadja a célt, mert a harckocsik páncélzata itt a legvékonyabb."

Sehol nincs említve a SOFLAM,de itt a nagynagy csapatjáték nevében szivatnak vele,nehogy egyedül is boldogulj,mint eredetileg.
Amúgy meg vicc,hogy 3-4 rakéta kell a tankba.

Javelin páncéltörö rendszer

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30228) Zol01 válasza csibe1 (#30227) üzenetére


Zol01
tag

"Amúgy meg vicc,hogy 3-4 rakéta kell a tankba."

Szerintem meg attól függ honnan találod el!
Pl. az Abrams hátulját lövöd akkor nem kell neki sok!Legalábbis ma én kaptam egyet és már lángolt is a tankom!
De aztán lehet én tudom rosszul!

(#30229) Colos1 válasza csibe1 (#30227) üzenetére


Colos1
őstag

Ha teljesen reális lenne a játékban a javelin, akkor meg az lenne a probléma, hogy 200 métert sem lehetne menni tankkal, mert azonnal kilőnék.
Ez nem szívatás, ha nem így lenne, akkor a járműveknek esélye sem lenne. Az igazi harcászatban azért van esélye a járműveknek, mert ott nem lehet újraszületni, ezért mindenki meggondolja, hogy felmenjen-e az ellenséges bázis melletti hegyre kempelni.

Nagyon jó ez így ahogy van. :)

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#30230) Alexios válasza Zol01 (#30228) üzenetére


Alexios
veterán

javelinról beszélt, abból tényleg nem elég egy

(#30231) kovsol válasza Zol01 (#30228) üzenetére


kovsol
titán

tanknak C4 és akna kell ;]

May the Force be with you!

(#30232) pendre54 válasza csibe1 (#30227) üzenetére


pendre54
addikt

"Sehol nincs említve a SOFLAM,de itt a nagynagy csapatjáték nevében szivatnak vele,nehogy egyedül is boldogulj,mint eredetileg."
Már bocsi, nem vitatkozni akarok veled,de egy játékban mégsem kérhető számon az, hogy 100%-ig úgy működjön minden fegyver, mint a való életben. Itt van pl. a Mortar, anyja neve aknavető. Itt a játékban egy személyben lehet vele pufogtatni, míg a valóságban ez egy tipikus csapatfegyver.
Én a hetvenes évek elején a seregben a tüzérségnél voltam, így testközelből ismerem az aknavetőket. Lényege, hogy a lőállásból nem látható az ellenség, de ez fordítva is igaz. Az aknavetőket annó úgy használtuk, hogy volt egy felderítő szakasz, aki álcázva magát megközelítette az ellenséges célokat, és a térkép és lőtábla segítségével megadta rádión a céladatokat a lőállásnak. Persze nem URH rádión, mert minden rádió oldalán ott volt a figyelmeztetés: Vigyázz, az ellenség lehallgat ! Hagyományos, vezetékes kapcsolatot kellett kiépíteni, ami azzal járt, hogy több km hosszú tyúkbelet kellet kihúzni hegye-völgyön, árkon-bokron át. Mit mondjak, jó móka volt.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30233) ADAM1337 válasza kovsol (#30231) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

maradjunk a c4-nél az aknát el csesszentették. :((

pendre54: Nézd meg a katonákat mind headset-el tolja manapság ez a trendi a játékban, 1-2 katonának tök jó fülese is van valamilyen márka is van ráirva.

[ Szerkesztve ]

(#30234) Zol01 válasza kovsol (#30231) üzenetére


Zol01
tag

Persze,az a tuti csak sokszor tisztes távolból egyszerűbb és biztonságosabb mozgásképtelenné tenni! :)

(#30235) barack1997 válasza zack (#30170) üzenetére


barack1997
senior tag

én a frag-es kemper usas noobokra értem akik 1000-es cq hc metrón baszakodnak játszanak..

(#30236) ProEvoFan válasza bognar110 (#30223) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kills 9394
Deaths 2620
K/D Ratio 3.586

baszki, de keményen tolod
kb 10 killedre jut 3 halálod... :Y

(#30235) barack1997
az a pálya 64 fővel xp farm hely
ott minden megengedett, akinek nem tetszik, nem megy fel

(#30227) csibe1
ez egy játék, ha minden valósághű lenne, akkor meg az lenne a baj, hogy 1 lövéstől hal mindenki, 1 rpg találat szétszedi a tankot...stb

[ Szerkesztve ]

(#30237) Xaels válasza ProEvoFan (#30236) üzenetére


Xaels
félisten

Vagy ő az admin és ha sokszor ellövik Kick a jutalom. Mondom kicsit húzok olyan fegyvert amire még nem volt ribbonom meg medálom (USAS, mert BC2-ben is szerettem, de csak sima lőszerrel). Az admin is azzal tolta, de robbanó lőszerrel. Aztán miután ellőttem egy párszor indoklás nélkül kaptam a kicket... Metro ment éppen(No RPG,SMAW and M320 on infantry) a szerveren...

Én is ezt mondom, hogy vegyük már észre, hogy ez egy játék és arra való, hogy szórakozzunk, de sokan csak a hibákat(sokszor csak az általuk annak vélteket) képesek észrevenni és folyamatosan sírni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30238) Baloghjanos válasza Gyurma23 (#30200) üzenetére


Baloghjanos
tag

nekem is hasonlo dolgok jelentkeznek :D én még egy ideig máriozom :D mig nem találnak ki valami normalis patchet

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#30239) csibe1 válasza pendre54 (#30232) üzenetére


csibe1
addikt

"Már bocsi, nem vitatkozni akarok veled,de egy játékban mégsem kérhető számon az, hogy 100%-ig úgy működjön minden fegyver, mint a való életben."

Az addig oké,de ebben a játékban szerintem túlzásba vitték a csapatjátékra való törekvést.
Más játékban meg tudták oldani a Javelin egyszemélyes kezelését,és simán lehetett vele kiszedni helikoptert is.

"Itt van pl. a Mortar, anyja neve aknavető. Itt a játékban egy személyben lehet vele pufogtatni, míg a valóságban ez egy tipikus csapatfegyver.

A Mortar és a Javelin nem egészen egy kategória.A Javelin többcélú fegyver,miután befogta a célt nem kell vele foglalkozni,helyet változtatsz ha szükséges,és keresed a következő célt amit meglátsz vagy megtalál a rakéta automata keresője.
A Mortar használati módja azért erősen terep illetve domborzatfüggő.

Ettől függetlenül értem,hogy mire akarsz utalni,bár ettől még ugyanúgy utálom a mindenáron csapatjátékra való rászorítást.Minek ennyire erőltetni?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30240) pendre54


pendre54
addikt

Elnézést kérek ,ha valakit esetleg untatnék, de ha már az előbb elkezdtem nosztalgiázni, akkor még leírnék egy érdekes sztorit az aknavetővel kapcsolatban. Éleslövészeten voltunk a Bükkben, 85 és 120 mm-es aknavetőkkel lődöztünk. Így közel negyven év távlatából már nem emlékszem sajnos a falu nevére ahol a lőtér volt. Az egyik lőállásba téves célkordinátákat adtak meg a tűzvezetők, amit az ellenőrző felügyelő tiszt sem vett észre, így az akna nem a lőtéren lévő célpontot, hanem a közeli falu buszmegállóját találta telibe.
Szerencsére nagyobb baj nem történt, mivel ez vasárnap délben történt, a falubeliek épp a húslevest kanalazták, a megálló környékén nem volt senki.
Egyébként elképesztően pontos és hatásos fegyver, ha a tűzvezetők pontos kordinátákat adnak meg az aknák 2-3 m-es pontossággal eltalálják a célt. Az akna anyaga meg olyan speciális vasöntet, ami robbanáskor több ezer apró, tűéles darabra hullik szét.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30241) ProEvoFan válasza Xaels (#30237) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tegnap mekkora poén volt:D
Egy csávó beírta chatbe hogy én csíter vagyok, mert nem lát IRNVben, biztos hackeltem valamit :DD :DDD Nem baj h kb 1 hete nerfelték :)
Azt kickeltek később, mert első voltam :(((

[ Szerkesztve ]

(#30242) Xaels válasza csibe1 (#30239) üzenetére


Xaels
félisten

Mert ez egy ilyen játék és mindig is ilyen volt. Ha nem tetszik akkor ott a másik játék ahol egyedül ki lehet nyírni egy fél hadsereget...

(#30241) ProEvoFan: én is első voltam, de 10/7-es statom volt csak felhúztam mindenkit akit lehetett. Gyógyítottam, zászlót foglaltam.EZ a kör volt ahonnan kick lett a vége.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30243) Viper26 válasza Xaels (#30242) üzenetére


Viper26
nagyúr

Amúgy frankó, hogy mindenhonnan kirugdossák azokat, akik tudnak játszani... :((

Pixel 7 | FR955

(#30244) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kicket bármivel lehet szerezni.Nekem eddig a rekordom annyi volt,hogy beültem a repülőbe,és szétlőttem rocket poddal az ellenfél legközelebbi pontjánál ÁLLÓ tankot...PERSZE,hogy az admin ült benne...
Ilyen szerókra nem kell menni és kész. :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30245) medvezsolt válasza ProEvoFan (#30236) üzenetére


medvezsolt
senior tag

mondjuk egyértelmű. m320, rpg 1500, 400 kill. Assault score kiba nagy , tankokat nem sokat használt. .. Ergó Metron és a pici mapokon RPG huszárkodik:):)

Bocsi bognar, de ez jön le és gondolom ez is a helyzet. Nagyrészt.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#30246) Pietrosz válasza pendre54 (#30240) üzenetére


Pietrosz
addikt

Azigen! :D Jöhet még, ha van ilyen sztorid.

(#30247) barack1997 válasza Viper26 (#30243) üzenetére


barack1997
senior tag

Ja, de azokat akik cirillel irnak és pkp pecsenyével jönnek azokat nem teszik ki.. áá nem hisz elvtárs..

(#30248) csibe1 válasza Xaels (#30242) üzenetére


csibe1
addikt

Nem mondod. :D

(#30244) Lorenzo9

Ez nagyon ismerős pl CoD2-ből,kapott egy fejest a dombon hasaló csávó,talán még 10 másodperc se kellett,és jött is a kick. :DD

(#30240) pendre54

Ilyen "aprócska" bakik elő szoktak fordulni a seregbe. :))

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30249) L4D1K válasza edgR (#30192) üzenetére


L4D1K
őstag

Úgy tudtam a dpi nek nincs köze a sebességhez, csak az alatta lévő egérpadot látja precízebben, ergo finomabb irányítást eredményezhet.

Nálam így néz ki a dolog asztalon, illetve játékban.

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#30250) Laraxior válasza L4D1K (#30249) üzenetére


Laraxior
titán

Magas DPi-n mozdítod egy centit az egérpadon és máris keresztülugrott a monitoron az egérkurzor. Lehetetlen úgy lelőni valakit... :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.