Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9001) Thome válasza albert8 (#8999) üzenetére


Thome
addikt

Ezt most komolyan mondod egy GTX285-tel a tulajdonodban? Ne haragudj, de ez így lol.

(#9002) Mukorka válasza albert8 (#8999) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem ez a játék low grafon közepes felbontáson simán van Cod gépigény és még úgy is szebb sokkal... Nekem Full HD melett 150-200 fps-em van lowon, nehogy már egy gagyibb géppel ne legyen sokaknak 50-60 ami elég.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9003) Cyberbeni válasza albert8 (#8999) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én csak a "ha nem akarsz pénzt feccölni játékba vegyél konzolt, egyszerű." kijelentést cáfoltam.
@Mukorka: kint nekem csak 30+ van ablakban

[ Szerkesztve ]

(#9004) @rglaaf válasza Cybertrone (#8998) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nyilván akinek van olyan konfigja ami viszi rendesen a bf3-t az happy de akinek az alapoktól kell épitenie gy gépet hogy menjen rajta annak valószínüleg nem fogja megérni 1 játékért, főleg hogy nem nagyon látni benne forradalmian új dolgokat

PSN:BiZzare_0 ️

(#9005) Mukorka válasza @rglaaf (#9004) üzenetére


Mukorka
addikt

Forradalmi nincs de a Codokban annyi forradalom sincs mint egy pohár kókuszos kakaóban.

Különben is , hol látsz ilyen szépen pofába villanó flashlight-ot? :P

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9006) albert8 válasza Mukorka (#9002) üzenetére


albert8
addikt

Fentebb irtam, hogy nekem FULL HD-n High grafon 30-40FPS van ami alatt szaggat kicsit, de igy is játszható :)

Thome: igen, ugyanis nem viszi el FULL HD-ban Highon annyira amennyire szeretném

Cybertrone: nem vele kapcsolatba gondoltam

Mukorka: nah látod itt a másik gond, miért kell fikázni? :F

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9007) BandiHUN válasza Cybertrone (#8992) üzenetére


BandiHUN
veterán

Most megnéztem az adatlapod és mondanék valamit...de nem vagyok olyan tipus.
Dolgozz vidéken,és meglátod,hogy a Feri meg a Viki mit művelt az emberekkel...nem fenékig tejfel az élet ám mindenkinek.
Örülök,hogy a 6850-et be tudtam újítani eddig,örülök,hogy a cégem egy halom pénzzel lóg,met azt is szívatja az állambácsi,örülök,hogy egyeseknek milyen jó világ van.

Meg annak is örülök,hogy mindenki szerint ez egy überszép és optimalizált játék...gondolom azért van 70+ fps,ha épp nem áll meg 1-2 mp-re,és mondhatni teljesen független,mire állítom a grafot.Fizika hűdesok,nem rombolható,csak alig,a BC2,ami tökéletesen megy az én sz@r gépemen,sokkal interaktívabb,szebb,változatosabb.
I5 2500K lesz,de az árfolyam és a pénz mást mond...ramot már most megveszem előre,lehet lapot is valami olcsóbbat,a proci meg ki tudja,hogy alakul,nincs kedvem ebbe már 4 magosat venni,ha egy vacak Q8400 is 40 rongy,akkor már inkább Sandy.
Platformcsere nélkül kidobott pénz egy "régi" zabálós 2.5 gigás 4 magos...
DE ez ki tudja,mikorra lesz,karácsony jön,1 hónap->lap,1->ram,de a proci...
Ja a Roccat Kone 1 éves már,a G15 4,a gépembe 3 év alatt nem vettem csak a 6850-et,mert erre volt keret.És sokkal logikusabb egy jobb,kevesebbet evő videokari(4850 után ég és föld minden szempontból a 6850),mint egy vacak kódolású játék úgy,hogy mellette MINDEN tökéletesen megy very highon élsimítással is.És azok még szépek is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9008) Cybertrone válasza @rglaaf (#9004) üzenetére


Cybertrone
veterán

COD-hoz képest már az forradalmi hogy máshogy néz ki mint az előd ;)
Mellesleg le lett írva hivatalosan hogy a 4 mag kelleni fog... az is le lett írva hogy fullHD-be 1gb+ kell vramból... a vga szuerintem elég lenne, viszont azt a c2d-t én cserélném, függetlenül a bf3-tól!
Nem vissza felé fejlődünk, és ezentúl majd minden gamnél meglesz az idegeskedés hogy menni fog e, avagy csak elindul, és diavetítésben nyomom majd... :K

Lorenzo9:
Maradni kell bfbc-nél akkor... De attól hogy elmesélted az élettörténetedet, még nem a gamben van a hiba... :R Fless kikapcsolható a "T" Betűvel... ha csapatban tolod akkor ezt tudni fogja mindenki és ki is kapcsolja ;)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9009) BandiHUN válasza Mukorka (#9005) üzenetére


BandiHUN
veterán

No hát a flashlight az remek :W Lerakom a medipakkot,erre 3 előrébb levő kolléga elindul gyócceré',hátrafordulnak,de persze mindhárom lámpával... :W

Egyébként vicces,hogy "le lett írva,hogy kelleni fog 4 mag"...szerintem ez nem pótolja az optimalizálást,konzolon nincs 4 mag,a bc2-re sem volt,a fizika meg ugyanannyi,mert nem a proci adja a robbanás szépségét,hanem a vidkari,vicces is lenne,hogyha lowon nem lenne annyi repesz,vagy kisebb lenne a kráter vagy akármi.Ergó a graf beállítással nem változhat a játék maga,ha valami felrobban,ledől,akkoris ugyanaz van mindenkinek.Ráadásul én fizikának sem nevezném azt,hogy olyan események történnek,azok is csak bizonyos dolgokon,amik előre megtervezett eredményt adnak,mit kell ezen matekozni?
Mint a BC2-ben is,hogy a házfalak teljesen ugyanúgy lyukadtak ki,és csak bizonyos helyen,ugyanúgy dőlt össze a ház,ezt ugyanúgy le lehet animálni,mint ahogy a codban mindig ugyanúgy robbannak fel az autók.
A fizika az ott kezdődik valahol,hogy Crysis,nem ezekkel...vagy ott van például a Red Faction-sorozat,ahol annyi fizika volt,hogy örök lőszerrel még saját útvonalat is csinálhattál rakétavetővel,lényegében bárhol,bármit irtva,és én a RF2-vel még 1 magos P4-el játszottam...sőt szerintem az Armageddonhoz sem kell 4 mag ugyanúgy,pedig az RF-ek ténylegesen a rombolásra vannak kihegyezve.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9010) Mukorka válasza albert8 (#9006) üzenetére


Mukorka
addikt

Nalátod, pedig nincs egy nagy szám géped és mégis korrektül megy rajta.. Nem olyan gyilkos ez mint ahogy azt a steam statisztika gondolja. Főleg hogy elfelejtik kihangsúlyozni hogy ajánlottról van szó amit már megcáfoltam párszor. Nem kell ennek Full HD-hoz két GTX 580 ( 1440p-hez igen) . közép-magas grafon tökátlagos gépen is megy.

Mert fikázásra fikázással reagálok. Nincs benne forradalmi... mihez képest?

(#9009) Lorenzo9 : Elég gáz , tény de legalább új dolog a piacon, ahogy az lézersight vakítása is. Ezek állíthatóak lesznek minden szerveren. Vannak elég jó ötletek a játékban

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9011) tombar válasza Thome (#9001) üzenetére


tombar
senior tag

most szívatsz vagy tényleg úgy irkálsz h közben kivagy vágva? (érzem h ebből egy epic fail lesz :DDD :DDD ) :DD :D

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#9012) janihunk válasza Thome (#8996) üzenetére


janihunk
senior tag

Low-on még rosszabbul megy mint ultrába. Úgy hogy ultrába nyomom. De szerintem is a proci a gond. 4 mag kell neki.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#9013) Illusion1010 válasza tombar (#9011) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Azt csak Ő írta oda :) Poénból :D

[ Szerkesztve ]

(#9014) tombar válasza Illusion1010 (#9013) üzenetére


tombar
senior tag

éreztem :D

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#9015) Neoteric válasza tombar (#9011) üzenetére


Neoteric
addikt

Nincs kivágva, ő biggyesztette oda.. :))

Amúgy meg a témához szólva.. minden relatív. HD6850-nel simán játszható a game, még fullhd-ban is. 4magos proci kell hozzá, ez tény. De ez már a BC2-ben is így volt. Sima 2magos proci, ht nélkül labdába sem rúg.
CoD vs Bf flamet meg nem indítok.. mert nincs értelme. A hülye is látja a kettő közt lévő generációs különbséget.

PSN: ne0teric_sAN

(#9016) Chosen válasza Mukorka (#9002) üzenetére


Chosen
addikt

Még ,lowon is bőven COD igény felett van. Ott a gond, hogy hiába van lowon 700mb-t VRAM-ot megkajál, így az 512-es karival rendelkezők meghaltak, ezért is lehet, hogy 84%nak nincs meg a megfeleő gépe, mivel rengeteg az 512 körüli kártya.(és a tulajdonosaik akik így nem tudnak játszani)

(#9017) Cybertrone válasza Chosen (#9016) üzenetére


Cybertrone
veterán

Azt elfelejtették odaírni a 84%-hoz hogy aki tisztában van a rendszere képességeivel(és szerintem a 84% csak tudja hogy fut e a cs-n kivül más is értelmesen) az meg sem próbálja ezt a gamet.... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9018) @rglaaf válasza Mukorka (#9002) üzenetére


@rglaaf
veterán

40-50 fps multiban ami még ugrál is? szted mire elég multiban, kb semmire fix 90-n lehet normálisan az alatt csak szenvedés nem ugy fordul az egér stb leownolnak simán, akinek dupla annyi fps-e van

PSN:BiZzare_0 ️

(#9019) Thome válasza tombar (#9011) üzenetére


Thome
addikt

Már megkaptad a választ... :DDD

(#9012) janihunk: Érthetetlen... Akkor csak a CPU lehet a gond, de az se sokkal gyengébb az enyémtől. Vagyis, egyáltalán gyengébb? (3x2,2Ghz, 3x0,5Mb L2)

(#9020) madgie


madgie
titán

Csak szólok, hogy random felvettem pár ismerős nevet innen, moonofsoul néven keressétek, akit bannolni kell :D

(#9021) Mukorka válasza Chosen (#9016) üzenetére


Mukorka
addikt

najó de szerintem akinek csak 512 vramja van az nem akar full hd alatt játszani de ha gondolod megnézem hogy mennyit eszik 720p-ben :)

4 mag tényleg kellhet neki de mindjárt nézek két maggal is valami beállítást ahol még jól fut.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9022) Cybertrone válasza @rglaaf (#9018) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ez nem Q3-as foltozott motor ahol egy adott fps érték fölött velociraptorként ugranak az emberek, és előbb tudod lehentelni az embereket, mert szinte folyik a golyó a fegyverból! A havernak 40fps-s is alig van, de ha összeszedi magát lealáz, és mehetek a picsába a gépemmel együtt... :K

madgie:
Visszaigazoltalak! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9023) Mukorka válasza Chosen (#9016) üzenetére


Mukorka
addikt

najó de szerintem akinek csak 512 vramja van az nem akar full hd alatt játszani de ha gondolod megnézem hogy mennyit eszik 720p-ben :)

4 mag tényleg kellhet neki de mindjárt nézek két maggal is valami beállítást ahol még jól fut.

(#9018) VAN der BOSS : Ha ugrál az természetesen nem jó de ha nem megy 40 alá akkor már bőven jó BF-hez szvsz. Codban kell a sok fps ez igaz de ott kis terepek/szobákban kell ugrálni/vetődni és közelről gyilkolni míg itt azért úgymond lassabb a játék ebből a szempontból. 60 fps egyébként a legtöbb játékosközösségben elfogadott , még Cod-nál is , az a rossz ha ugrál.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9024) tombar válasza Thome (#9019) üzenetére


tombar
senior tag

apicsába pedig már azt hittem h vmi nagy mágus vagy :D:D:D de tovedtem :O :DDD

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#9025) janihunk válasza Thome (#9019) üzenetére


janihunk
senior tag

Nem értem én se találtam vidit yutubon ahol még gyengébb a vga is meg a ram is 2gb a gyereknek KLIKK És nekem felvétel nélkül megy egy picit jobban mint neki felvétel közben. Win7 is max 1 hónapos lehet. De holnap lehet újrarakom aztán hátha. UI: Ahogy nézem a vidit nekem még ennyire se megy a metróban mer ott is szaggat.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#9026) Hell


Hell
tag

Sziasztok!

A fagyásokkal hogy álltok? Én egy kört sem tudok végigjátszani, mindig kifagy. Random, hol az elején, hol a közepén. Nálatok?
Amikor tudok játszani néha-néha beszaggat, de az a vasamnak tudható be (6000+, 5770 1GB, 4GB RAM).

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#9027) pohár válasza madgie (#9020) üzenetére


pohár
félisten

én meg bejelöltelek :D
BC2-ben nem látszik hogy jelöltelek? vagy már nem férek a listába be?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9028) Cyberbeni válasza Chosen (#9016) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ablakban csak 460MB 16xAF-el

(#9029) Chosen válasza Mukorka (#9021) üzenetére


Chosen
addikt

Igaz, a felbontásról megfeledkeztem, az én tudatomban már a FullHD esetleg 1680x1050 az alap :B

A lényeg, hogy FullHDban 700Mb a min.

[ Szerkesztve ]

(#9030) madgie válasza pohár (#9027) üzenetére


madgie
titán

Bc2-ben nekem nem működik rendesen a friend list, csak Def26 (attila4go) lett ismerősöm, senki mástól nem jött meg semmi (el sem ment, ha én küldtem)

Itt amúgy teljesen jó, vissza is jelöltelek.

(#9031) SimonYana válasza pohár (#9027) üzenetére


SimonYana
addikt

Mi is jelöltük egymást oda vissza és még mindég semmi szerintem. Vagy sikerült azóta , mert én nem tudok róla! :F

® SimonYana ®

(#9032) pohár válasza madgie (#9030) üzenetére


pohár
félisten

láttam, majdnem hogy azonnal :D

SY... én is jelöltelek, meg nakost is, mégse látszik senki nálam :F
amúgy ha jól rémlik az ingame elküldött friend requestek célbaérnek :K
csak hát kell a szerencse is hogy egy szerverre vergődjünk össze :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9033) Cybertrone válasza madgie (#9030) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ma megint teszteltük vagy 25*... mindíg egy oldalra tette az egész teamet... pedig csak joinnal egymásra mentünk! Nem voltunk ugyan egy squadba, de egy oldalon ontottuk az olmot... pozitív ez nagyon! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9034) LamaCube válasza Cybertrone (#9022) üzenetére


LamaCube
addikt

Megoldás lenne, hogy minden szerveren a max fps 30 legyen, hiszen az fps ezek szerint nem is számít, és így happy lenne mindenki :K Sokan írják, hogy 25-30 fps-el is frankón megy. Az én "tapasztalatom" annyi, hogy 60-70 fps-em mindig megvan, de egy hirtelen hátrafordulásnál igencsak megakad a mozgás. Mondjuk lehet nekem is a procim miatt csinálja, csak azt nem értem, ha nem esik le az fps, akkor miért :F

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9035) SimonYana válasza madgie (#9030) üzenetére


SimonYana
addikt

Ugyan ez van nálam is!
Nekem is küldtek én is küldtem és semmi!
Ez a statisztika része nagyon beteges a BF-nek.
MOH 2010 azonnal frissített , nem voltak ilyen gondok! Itt meg valami veszedelem ahogy működik! :W
Ennyi idő után is! :F

® SimonYana ®

(#9036) SzlobiG válasza LamaCube (#9034) üzenetére


SzlobiG
félisten

25-30fps? Aha jó játékok hozzá.

(#9037) Thome válasza janihunk (#9025) üzenetére


Thome
addikt

Vettem fel videót, holnap majd feltöltöm. Röviden: Az fps számom nem esett le semennyit, nem akadozom.

(#9038) Cybertrone válasza LamaCube (#9034) üzenetére


Cybertrone
veterán

A vga számolja amit neki kell, csak a proci throttingol, mert számol az is, csak kevés a kapacitása hozzá... hiába húnak fel egy 2 magos procit 5ghz-re a fizikai + 2 mag számítási teljesítményét nem fogja semmennyi mhz utánozni! A bf-ben a proci számolja a fizikát, a ragdollt, és minden olyan dolgot amit ha meglősz roncsolódik, ha felrobbantol sérül, na ehhez kell a legalább 4 mag! Bfbc2 is ilyen volt, csak ott butítani kellet ezeket a dolgokat, és spec algoritmussal elátni hogy konzolokon is nézzen ki valahogy... ez meg pc-re készült, és igyekeztek beletenni minden olyan dolgot ami ki is használja a ma kaphatő legerősebb pc-t is! :R
Mellesleg pc-n sosem fognak ilyen fps korlátot bevezetni, mert akkor azt a gamet ami így készült senki nem venné meg... azért mert mindenki érzi az fps-t attól függetlenül hogy az ember olyan hogy egyszerre csak 24-25 fps-t képes agyilag feldolgozni, mégis valahol jól esik 150 fps-el tolni mintsem 25-el!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9039) SimonYana válasza LamaCube (#9034) üzenetére


SimonYana
addikt

Cybertrone!
Akkor te győztél! :)) :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#9040) Cybertrone válasza SimonYana (#9039) üzenetére


Cybertrone
veterán

Most nem arra kíváncsi a kedves fórumtárs hogy egy 200k-s karin hogy fut, hanem egy kérdésre várt választ... amúgy nekem meg nem megy 90 fps alá ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9041) ETOM


ETOM
addikt

250 fps akad

(#9042) janihunk válasza Thome (#9037) üzenetére


janihunk
senior tag

Rendben. Min tolod amúgy a gamet? Vagyis a konfigod érdekelne.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#9043) Mukorka válasza Chosen (#9029) üzenetére


Mukorka
addikt

Megbuktam. Lekapcsoltam egy vga-ra a gépet, és 2 maggal kipróbáltam 720p low grafon 10 fps... Azért is érdekes ez mert emészthetetlenül ronda lett a játék és mégis szarul fut. helytálló a 4 magra való igény, anélkül hiába 4.2 ghz-n vannak a magok.

Amúgy szerintem vga függő hogy mennyi vramot kajál , nekem még lowon se nagyon akart 1gb-nél kevesebbet enni míg más azt mondja hogy neki maxon is 700 mb volt egy mondjuk gtx 460-al aminek van 768-a.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9044) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na és megkaptam itt is hogy cheater vagyok. :D

Live-Die-Respawn

(#9045) Thome válasza janihunk (#9042) üzenetére


Thome
addikt

Acer Aspire 5552G (Notebook):
- AMD Phenom X3 (2,2Ghz, 1,5Mb L2)
- ATI Radeon HD5650 (550/800mhz, 1Gb GDDR3, 128bit)
- 4Gb 1333mhz DDR3 Ram
- 2,5" 500Gb 5400RPM HDD

Ezek a leglényegesebbek, szerintem. :)

(#9046) Cybertrone válasza oriic (#9044) üzenetére


Cybertrone
veterán

Spongyát rá... fogd fel dícséretnek! :R

Thome:
Aranyos kis noti :D Végre valaki képes élvezni így is a gamet, pozitív hozzáállás! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9047) ETOM válasza oriic (#9044) üzenetére


ETOM
addikt

én láttam már 55-12 körüli statot :DDD

(#9048) Cybertrone válasza ETOM (#9047) üzenetére


Cybertrone
veterán

Haver ma úgy ment végig egy menetben az ellenen hogy a vége 48-9 lett... nem csalt, miért tenné, hogy lejárassa magát a csapat, előtt? ment neki, adta ennyi! :K Mondtuk neki a végén haggyál nekünk is tesó :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9049) janihunk válasza Thome (#9045) üzenetére


janihunk
senior tag

Hát végül is notebook hoz annyira nem értek hogy mi számít benne erősnek. De azért az én gépemnek nem ezt kellene produkálni szerintem. Főleg ha már notin is simán megy.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#9050) madgie válasza Mukorka (#9043) üzenetére


madgie
titán

"míg más azt mondja hogy neki maxon is 700 mb volt egy mondjuk gtx 460-al aminek van 768-a."

Az Aero megkajál vagy 50 megát, ha nincs lekapcsolva. Egyébként megeszi a 768-at Full Hd-n, AA nélkül is (de úgy vettem észre, nem szaggat igazán emiatt, sokkal inkább a saját bénaságom miatt lőnek le)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.