Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30651) csibe1 válasza Wasp_HUN (#30649) üzenetére


csibe1
addikt

Jó helyre írtam,mert nem tudom mi benne a pláne.
Ott van pár screen,meg egy patch list,aztán ennyi.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30652) Gyurma23


Gyurma23
senior tag

ujabb frissités mikor várható tudja valaki? mert ezzel még mindig problémáim vannak....

(#30653) Szajo válasza Sabre (#30637) üzenetére


Szajo
őstag

V4 Tech

Ilyet leltem, nem a legjobb lehet, de ennyi pénzért csak nem egy szutyok és jobb mint a mostani egerem nem? Mostani

(#30654) Xaels válasza Szajo (#30653) üzenetére


Xaels
félisten

Jó tanács: egyszer vegyél egy kicsit drágább egeret, de az évekig ki fog szolgálni. Nem fog elkopni a talpa, nem fog szétmenni a mikrókapcsolója, de ha még is kifogsz egy selejtes darabot akkor általában azokra szokott lenni garancia.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30655) Szajo válasza Xaels (#30654) üzenetére


Szajo
őstag

Teljesen jogos, csak a kérdést tettem fel rosszul. Sajnos most csak ennyim van rá. Mondjuk ha ezt megvenném egy ideig jó lenne nem? nem lenne rosszabb mint ez a sz@r kis genius!?
Aztán 2-3hónap múlva valszeg tudok egérre többet szánni, és majd akkor beruházok rá. Csak mégis, ez az egér amit linkeltem tudja amit "ígér" ? 1600DPI állíthatóság stb...?

(#30656) Wasp_HUN válasza csibe1 (#30651) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Hát nem tudom mi egyebet lehetne mondani igazság szerint. A bejegyzés készítője leírja az egészet, miszerint ő egy ilyen vagy ehhez hasonló GUI-t tudna elképzelni.

@ Xaels: Persze, hogy egy játékos kreálmánya. Csak ő úgy látszik több mindent tudott megcsinálni egy hét alatt egyedül, mint a DICE 5 év alatt. Sehol se írtam hogy tökéletes. Nem kell odaképzelni olyasmit ami nincs ott... ennyire egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#30657) medvezsolt válasza Wasp_HUN (#30656) üzenetére


medvezsolt
senior tag

de szerintem egyébként ezt az adott illető nem programozta, hanem csak Photoshoppal kialakított egy olyan dizájnt amit szeretne látni a fejlesztőktől. A lényeg, hogy mennyire igaza van már. Kicsit profibb lenne így.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#30658) Flashback


Flashback
addikt

Pár napja feltettem a BF3-at gondoltam mielőtt pénzt áldozok rá megnézem hogy megy a single rész a VGA-m miatt.
30-60 FPS lowon 1366x768 mellett, ~30 FPS lowon 1600 felbontás mellett.
Viszont mikor mozgok a pályán W A S D gombokkal a tereptárgyak mintha rezegnének!! Elég aggasztó. Ez ismert hiba? Mit tehetek?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#30659) danilla válasza Flashback (#30658) üzenetére


danilla
őstag

Videókártya driver-t frissítetted a legújabbra?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#30660) Xaels válasza Wasp_HUN (#30656) üzenetére


Xaels
félisten

Pár screenshot és simán összedob bárki egy ilyet Photoshoppal, nem nagy munka... Persze a játékon belül ez nem ilyen egyszerű már. Amúgy nekem jobban tetszett az a megoldás amit még anno kb. 3 hete posztoltak clanwar-on is, szvsz a kevesebb néha több és itt már túl van cifrázva, zsúfolva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30661) Rico45


Rico45
őstag

Galaxis :Y

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#30662) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

mikor jön ki Back To Karkand? 13án mikor?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30663) v!ct0y válasza cellpeti (#30662) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pl feletted van egy link vagy alattad :)

(#30664) Flashback válasza danilla (#30659) üzenetére


Flashback
addikt

Igen, Friss WIN7, friss Driver, vga: Nvidia 9800GT

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#30665) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Hihi megint szépen megyeget a PH szerver :DDD Akinek van kedve jöjjön, bár tele vagyunk :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30666) Edem05 válasza Cybertrone (#30665) üzenetére


Edem05
őstag

Battlelog főodal: NOTICE Tomorrow between 10am CET and 11am CET we are going to perform maintenance on Xbox 360 and PC.

(#30667) strebacom


strebacom
senior tag

Ha az "orosz" verziós Bf3-hoz megveszem a Karkand-ot a CD-galaxystól az müködni fog??
Köszi!!
:F

(#30668) Rico45 válasza strebacom (#30667) üzenetére


Rico45
őstag

Persze hogy fog!

Nekem is az van!

Már a gépeden van.Csak aktiválod a kóddal azt hali!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#30669) strebacom válasza Rico45 (#30668) üzenetére


strebacom
senior tag

Köszi és orosz lesz??
:B

(#30670) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Szóval ha jól látom holnap csak és kizárólag a limited verzióval rendelkezők tudnak majd játszani, a többieknek 15-éig várniuk kell.

(#30671) Zol01


Zol01
tag

Na ilyet még nem csináltam egy játék miatt sem!Holnap mind a két Winchesterem teljesen lefogom formázni hátha ez segít!Más ötletem már nincs,bár lehet amúgy is jót tenne a gépemnek!Szinte alig van olyan hogy két teljes "meccset" le tudok játszani hiba nélkül! :(
Kíváncsian várom hogy javul e a játék stabilitása!

(#30672) Rico45 válasza strebacom (#30669) üzenetére


Rico45
őstag

Magyar lesz :-DD

Na! Szóval nem orosz!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#30673) Padam


Padam
aktív tag

Van rá mód, hogy ne 15 EURO-t írjon az origin a kardkandert, hanem $-t? Vagy nem lehet semmit trukkozni? :)

(#30674) strebacom válasza Rico45 (#30672) üzenetére


strebacom
senior tag

Az lenne a jó, de angolul sem rossz....
:K :R :R

(#30675) ch003067


ch003067
addikt

Hűha, látom meglett a 30e-dik hsz is... Emlékszem, még amikor beszéltük, hogy lesz-e idén, vagy sem :D Ezek szerint lett...

Kb 1 hónap, és én is vissza fogok tudni állni a játékosok soraiba, hál' istennek :D

Amúgy, ha addig is nem tudok játszani, azért a DLC-t le fogom tudni tölteni nem ?

(#30676) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Most raktam újra gépet. Melyik Nvida drivert tegyem föl a 480-hoz?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30677) Gyurma23 válasza H.Ezredes (#30676) üzenetére


Gyurma23
senior tag

én a legfrissebbet ajánlom:)

(#30678) pohár válasza Padam (#30673) üzenetére


pohár
félisten

hát nem
vedd meg CDG-től 3500ft-ért

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30679) planbmokus


planbmokus
senior tag

Most értem haza egyik havertól, PS3-on kiprószáltam a Karkandot (bár sosem tudtam gamepaddal FPS-t játszani), jó hogy holnap szabadnapos leszek, asszem lesz itt vérontás dögivel!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#30680) Padam válasza pohár (#30678) üzenetére


Padam
aktív tag

olyan hely kene ahol tudok fizetni paypal-lal es megkapom a kodot :)
ilyet nem tud valaki? ($-ban fizetek paypal-on keresztul pl es kapom a kodot mailben)

(#30681) madaraszf válasza H.Ezredes (#30676) üzenetére


madaraszf
aktív tag

285.62 ez eddig a legjobb. A többivel rendszeresen fagyott :O

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#30682) Góliát válasza ch003067 (#30675) üzenetére


Góliát
senior tag

Szeretettel várunk. :)
Apukám, le vagy maradva, mint a borravaló. :))

http://winnerhun.uw.hu/vaaavaaa.gif

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#30683) H.Ezredes válasza madaraszf (#30681) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az volt fönt és játékban 74-76C volt nem is értettem miért mikor eddig 69-71C volt... Visszaraktam ami volt a telepítés előtt.a 290.36 és rögtön vissza is állt a megszokott 69-71C -re a GPU.... Én inkább az újra szavazok...

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30684) cannibal


cannibal
senior tag

Engem is utolért a végzet. :O Tegnap este kiléptem egy szerverről, átmentem egy másikra , de már a játék nem indult el :( Gondoltam fél3-kor már ideje egyébként is aludni, erre ma este sem akarja az igazságot. Végigpróbáltam az össze driverre. 11.11 (a-b-c-) 11.12 és semmi változás ugyanúgy hibaüzenettel leáll :((

(#30685) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PH szeró felélénkült kicsit.

Ezt nem tudom hogy hoztam össze: :DDD

[link]

[link]

:DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#30686) Gyurma23 válasza H.Ezredes (#30683) üzenetére


Gyurma23
senior tag

Elég sok gond van most ahogy olvasom a fórumokat mindenki nagyon panaszkodik grafika, nem indul el stb..... Lehetséges hogy valami ilyesmi problémátol van nálad is a melegedés átlagosnál jobban.....

(#30687) Cybertrone válasza oriic (#30685) üzenetére


Cybertrone
veterán

Először egy helikopter, aztán egy 60t-ás tank? :U :DDD
Am köszönjük a minőségi meccset szoros volt! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30688) Góliát válasza oriic (#30685) üzenetére


Góliát
senior tag

Beparkoltál? Ez jó.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#30689) oriic válasza Cybertrone (#30687) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezen a pályán EMS kicsit benézte azt az oszlopot. :DDD

Következő pályán viszont csak hülyültünk inkább, meg is látszott az eredményen :)

Góliát:

:DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#30690) Cybertrone válasza oriic (#30689) üzenetére


Cybertrone
veterán

Örültünk hogy hozzuk a meccset... mit nekünk oszlop ugyan már! :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30691) oriic válasza Cybertrone (#30690) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De egyébként most komolyan, egy oszloptól megmurdelünk, de caspianon pl a fák között simán el lehet menni, semmi baja nem lesz helinek. Érdekes. :S

Live-Die-Respawn

(#30692) H.Ezredes válasza Gyurma23 (#30686) üzenetére


H.Ezredes
őstag

neeem. Biztosan nem most újrahúztam a rendszert. és a 285.62 -es drivert raktam föl és azzal volt ilyen meleg. Win7 újrarakása előtt pedig a 290.36-os volt fönt most fölraktam azt és rögtön normális lett a GPU hőmérséklete előbb kitakarítottam a hűtőt most 67-69C játék alatt amúgy 69-71C körül szokott mozogni mikor már egy kicsit porosabb a hűtő

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30693) Cybertrone válasza oriic (#30691) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hat na... Semmi sem tökéletes ! Ennyi hiba legyen ne több!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30694) oriic válasza Cybertrone (#30693) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó, ha csak ez lenne a gond, én happy lennék. :DDD

Live-Die-Respawn

(#30695) Cybertrone válasza oriic (#30694) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jelenleg én örülök annak hogy megy a szero! :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30696) cannibal válasza cannibal (#30684) üzenetére


cannibal
senior tag

A játék mappájából felnyomtam a directx-et meg a vc-t és most jó a sima 11.11 driverrel! Mehet a gyilok ;]

(#30697) Gyurma23 válasza cannibal (#30696) üzenetére


Gyurma23
senior tag

ezt énis kipróba:)

(#30698) Zol01 válasza cannibal (#30696) üzenetére


Zol01
tag

:C

Amúgy tök jó hogy holnapra tervezem a formázást meg a rendszer újrarakást,most lenyomtam vagy 6 kört és meg sem "nyekkent" a játék!

[ Szerkesztve ]

(#30699) Edem05 válasza oriic (#30689) üzenetére


Edem05
őstag

Igen az oszlop az ott volt... meg a süti is a kezemben. Bocsi. :U :DDD

(#30700) megint én


megint én
őstag

Emberek, hány % accuracy fölött cheatgyanús valaki?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.