Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26001) bognar110 válasza Zomb€€ (#26000) üzenetére


bognar110
őstag

Én csak vissza adom ami jár nekik :K Kár hogy nincs battlerecorder szép lövéseim voltak amiket nem vettem fel sose.

(#26002) Viper26 válasza Zomb€€ (#26000) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azám, ezért nem szeretek már nagyon felmenni sehová, mert agyatlan hentelés megy az ilyenek miatt... :U

Pixel 7 | FR955

(#26003) Tompo92 válasza Laraxior (#25970) üzenetére


Tompo92
senior tag

Ezt milyen paranccsal kell előhozni?
Vagy ezt hogy csináltad oda, nekem is elkelne egy ilyen.

(#26004) gabipaci válasza Viper26 (#26002) üzenetére


gabipaci
addikt

Hozzánk jöhetsz nyugodtan, egy ilyen "skilles" játékos nem sokáig tud érvényesülni, mert hamar kap egy kick-et. (természetesen figyelmeztetés után!)

Logitech hardware tester

(#26005) ETOM válasza bognar110 (#25998) üzenetére


ETOM
addikt

ez ami metron megy ez nem bf ez egy kalap szar

(#26006) janihunk


janihunk
senior tag

Jött valami frissítés a játékhoz? Mert mikor ma csatlakoztam valamit letöltött.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#26007) bognar110 válasza ETOM (#26005) üzenetére


bognar110
őstag

Szerintem nem rossz. Gyakorolni nem rossz rajta.

[ Szerkesztve ]

(#26008) H.Ezredes válasza ETOM (#26005) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Szerintem meg jó. Akinek nem teszik az ne menjen föl oda.... mi ebben a nehéz ? :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26009) redingitell válasza gabipaci (#26004) üzenetére


redingitell
senior tag

Én megpróbáltam csatlakozni a szeróra. (Multigaming)
És mielőtt belépne dob egy örömteli üzenetet, hogy kick-eltek. Most akkor mi is van?
Pontosabban ez az üzenet: Game got disconnected: you were kicked from the game.

[ Szerkesztve ]

(#26010) namenyicsavo válasza redingitell (#26009) üzenetére


namenyicsavo
tag

pb update volt??

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#26011) redingitell válasza namenyicsavo (#26010) üzenetére


redingitell
senior tag

Mostanában nem. Próbálom, pill

Na update megvolt. Most ez az üzi: Game got disconnected

Ja még annyi, hogy csak ez az egy szeró csinálja a kb 20-ból amit használni szoktam

[ Szerkesztve ]

(#26012) namenyicsavo válasza redingitell (#26011) üzenetére


namenyicsavo
tag

Ajánlom figyelmedbe

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#26013) Gergosz2 válasza redingitell (#26011) üzenetére


Gergosz2
veterán

ha kidob az admin , vagy túl sokat tkzol , vagy sokáig afk vagy akkor is ilyen hibaüzenettel dob ki.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26014) redingitell válasza namenyicsavo (#26012) üzenetére


redingitell
senior tag

A legfrisseb van fent és azon keresztül frissítettem De valószínűleg én vagyok a balfék, és valamit nem jól csinálok.

Gergosz2 Még nem voltam fent a MultiGaming szeróján. (Egyébként csapatjátékos vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#26015) Tompo92 válasza Bazzzs (#25938) üzenetére


Tompo92
senior tag

;]

[ Szerkesztve ]

(#26016) ETOM válasza H.Ezredes (#26008) üzenetére


ETOM
addikt

Ebben mi a jó, hogy 64 esztelen egymást lövi egy fordulóba GL-l meg RPG-vel? Nem is megyek, de a véleményem leírhatom én is.. ha nem gond.

Kiugrok GL-l fedezékből visszabújok (ha kinem lő a másik aki ezt csinálja) ezt 100x megismételve megvan a végeredmény. Csak arra jó, hogy gyorsabban fejlődj meg jó K/D legyen.

[ Szerkesztve ]

(#26017) Laraxior válasza ETOM (#26016) üzenetére


Laraxior
titán

rosszul látod :) Miért mész oda, ha nem bírod? Vedd magadhoz a medkitet, és a defibrillatort. 0 killel simán begyűjthetsz többezer pontot :) Ha nem bírod a Medic Class-t menj Supporttal. Lőszer is mindig fogyni fog :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26018) ETOM válasza Laraxior (#26017) üzenetére


ETOM
addikt

Nem mondtam, hogy járok metrora egyszer voltam és igen én is élesztettem, de akkor is egy értelmetlen GL-RPG háború az egész. Azoknak jó akik statra...
a supportot nem bírom.. medices vagyok meglehet nézni logon.

[ Szerkesztve ]

(#26019) Laraxior válasza ETOM (#26018) üzenetére


Laraxior
titán

Instinct-Gaming.org - 24/7 Metro | No RPG/M320 | 1000 Tickets

Ehhez mit szólsz? :)) Good Hunting Soldier! :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26020) ETOM válasza Laraxior (#26019) üzenetére


ETOM
addikt

Semmit metro nem az én világom. :DDD Ritkán vagyok rajta.. De azért kösz. :)

(#26021) Laraxior válasza ETOM (#26020) üzenetére


Laraxior
titán

Te tolod BrianCrysis név alatt?

Akkor:

Ha Te Assault-os vagy.. akkor én mi? :D

VS.

Hát jah.. ReviveDroid :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26022) ETOM válasza Laraxior (#26021) üzenetére


ETOM
addikt

jaja

(#26023) BandiHUN válasza ETOM (#26016) üzenetére


BandiHUN
veterán

Azér' a sok rpg és m320 között még ilyen szerón is lehet partizánakciókat csinálni...kivárod a pukkanásokat,egy hasalós kiugrás,és egy tárral megvan 4-5 ember,miközben táraznak ;]
Én a lépcsőn szoktam guggolós akciókat levágni,mert ha kilőnek,leesek az aljára,ahol biztonságban összekapar úgyis egy medic,aztán gó fel megint.
Egyébként pont ez a lényeg,ezért volt jó,hogy a BO-ban is volt egy ilyen hentelő map,mert az ember felmegy ide fejlődni,aztán más szerókon meg mehet a normális játék,halad is,kevés időt is elüt eredményesen,de kevésbé bosszantó,hogy sokszor csapatmunkával,sikerrel sincs valami nagy pont kaszálás,meg van,hogy 5-6 kill esik le egy győztes meccsen is,abból pedig soká lesz eredmény...nomeg az ilyen M320,rakéta cuccok is haladnak,nincs az,hogy ejj hogy csillagozzam,ha normális szerón nem lehet emberre lődözni...kilőttem már sok tankot,de 4 tankból egyben ha marad valaki,hogy kill is legyen néha.
Meghát amúgyis,kell a lazítás,szerintem a komoly teamworkos arcok is meg-megfordulnak ilyen helyeken egy kis kötetlen lazításra :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26024) Laraxior válasza BandiHUN (#26023) üzenetére


Laraxior
titán

:K Van az a folyosó a "A"tól jövet a "B"-nél baloldalt. Ott szokott előszeretettel menni a tube. Ha feljutnak a lépcsőfordulónál. Namármost ilyenkor hozom a kispajtásomat ;]
USAS12 a neve.. és imádják :D Csakúgy hugyozza a pontokat :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26025) ETOM válasza Laraxior (#26021) üzenetére


ETOM
addikt

lol elvetemült :DDD
mostanság hanyagoltam el assaultot eleinte az voltam én is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26026) Tompo92 válasza Laraxior (#26024) üzenetére


Tompo92
senior tag

(#26027) madgie válasza Laraxior (#26021) üzenetére


madgie
titán

Te, ezt a borzasztó betűtípust nem akarod végre hanyagolni? :D

(#26028) ADAM1337 válasza Zomb€€ (#26000) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

no offense elég magas a kilépések aránya és kevés itt is a score/min látszik h a stat számít. ;]
Hú a videóról elég sötét valamiért, plusz ez a játék stílust én se díjazom.

[ Szerkesztve ]

(#26029) Laraxior válasza Tompo92 (#26026) üzenetére


Laraxior
titán

mindkettőből felteszed a legfrissebbet és futtatod a háttérben.
Aida64: beállítások fül-> külső alkalmazások -> Mind a 4 pipa.
Alatta nem árt kipipálni hogy mit szeretnél látni, különben odavág elég sokmindent.
Aida64 és Afterburner újraindít és kész is :)

madgie: Comic Sans MS. Mindenhova ezt használom :P Lucida Blackletter szebb vóna, de sajna néhol olvashatatlan :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26030) Tompo92 válasza Laraxior (#26029) üzenetére


Tompo92
senior tag

Köszi szépen :R

(#26031) pohár válasza madgie (#26027) üzenetére


pohár
félisten

nekem csak az MSN-en ilyen a betű, de böngészőben, pfúj :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26032) madgie válasza Laraxior (#26029) üzenetére


madgie
titán

tudom, ismerem, a régi dobosunk is erőltette, szvsz borzasztó :D

pohár: én még msn-ben sem bírom, van elég választék a normális betűtípusokból :)) De hát ő tudja, ha neki az tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#26033) Laraxior válasza madgie (#26032) üzenetére


Laraxior
titán

nem is olyan vészes.

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26034) BandiHUN válasza Laraxior (#26024) üzenetére


BandiHUN
veterán

Rá kéne nekem is gyúrni,ma már játszok én is...több mint 1 here nem játszottam semmivel a meló miatt :O Shotizni is kéne,assault+medicet is tolni....meg úgy általában játszani :)
Már egy jó kis helis irtás is kijárna,bár ahhoz meg olyan társ(ak) kell(enek)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26035) pohár válasza Laraxior (#26033) üzenetére


pohár
félisten

olyan buzis :DDD

na még bő 15k engineer pont, és enyém a Javelin :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26036) H.Ezredes válasza pohár (#26035) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26037) domesz


domesz
aktív tag

Egy gyors kérdés, ha újrateszem a windows-t utána indulni fog a játék?

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#26038) pohár válasza domesz (#26037) üzenetére


pohár
félisten

miért ne indulna?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26039) #21346560


#21346560
törölt tag

Barátomnak megvan miért dobálta le a szerver fél óránként... rossz volt a router... bármit állított rajta ledobálta, aztán kicserélte a routert (más ok miatt!) és azóta 1x sem dobta még le....

(#26038) pohár Persze lehet hogy pár dolgot újra fel kell telepíteni.. origin... BF3....aztán indulni fog :)

[ Szerkesztve ]

(#26040) BandiHUN válasza domesz (#26037) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ha nem a wines partíción van,vagyis megmarad,akkor csak origin feltesz,játékkönyvtár beállít,erre ott is lesz "telepítésre kész",felrakod és gó.Én Vistáról mentettem át így win7 alá,pár percbe telt.Talán annyi extra lépés volt,hogy a Battlelog nem ette meg a telepített gémet addig,ha jól emlékszem(nem írta installednek),amíg az originben meg nem próbáltam 1x elindítani normál módon(nem csak install,hanem a play ábra is utána),utána ment minden rendben.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26041) domesz válasza BandiHUN (#26040) üzenetére


domesz
aktív tag

Igen erre gondoltam, köszönöm

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#26042) BandiHUN válasza domesz (#26041) üzenetére


BandiHUN
veterán

LEHET,hogy el kell indítanod a letöltését,hogy működjön,majd utána Origin bezár,megnyit,ezt nem tudom már biztosra.A lényeg,hogy a mappát megmutattam neki,utána ha el is indítottam a letöltést,utána restratoltam az Origint és megjelent "telepítésre kész".
Egyébként lehet,hogy jobban is át lehetne menteni a beállításait is átmásolva,de úgy voltam vele,hogy inkább tegye fel a win alá magát rendesen,single-vel nem játszottam,a beállításokat meg összehoztam gyorsan.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26043) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Annyira jó játék született volna, ha büntetnék az egy helyben toporgást...
Egyszerűen belefáradtam, hogy hasaló, meg nem mozduló baromarcú kemperek
szednek le egész délután, csak hogy meglegyen a kis ribbonjuk meg a dogtag...
Az ember egy kis kikapcsolódásra vágyik aztán felb@ssza az agyát..
Remélem boldogak vele és van mit mutogatni utána este a vacsoránál anyunak..

(#26044) Stunts666 válasza Laraxior (#26021) üzenetére


Stunts666
őstag

Én is assaultos vagyok, csak romlik a time/kit-em, mert unlockolom a fegyókat azt vissza assaulthoz... :D

(#26045) BandiHUN válasza Rabbitf_24 (#26043) üzenetére


BandiHUN
veterán

Sajna ezt hozza,hogy bár jó pont az objektíva aránylag,de abból még nem fejlődik semmit a kaszt,nem jönnek a fegyók,kiegek,és ez elég gáz.
Mindenki igyekszik megszedni magát/hajt az áhított fegyóra,kiegre,és sajna ez még mindig a kemppel megy a legjobban...
Remélem,egyszer majd lesz egy komoly gém,aminél a fegyverek és a normál kiegek meglesznek alapból,és csak a különlegességekért kell fejlődni...de sajna így,amíg azért el nem ér az átlag egy bizonyos szintet,sok ilyen lesz,ha már szinte mindenkinek meglesznek az alapfegyók,sokkal jobb játék lesz,hidd el.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26046) Laraxior válasza Stunts666 (#26044) üzenetére


Laraxior
titán

Ezért nem teszem én azt. Van pár kedvenc és jól bevált fegyverem (M416,AEK971,USAS12) Mindegyikkel tudom mikor kel bejönni :K Próbálgattam még az F2000-et, talán helyettesítheti az AEK-et, de nem szimpi.
Kicsit lassan ment a Battlelog ilyenkor esténként :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26047) Laraxior válasza Rabbitf_24 (#26043) üzenetére


Laraxior
titán

Barátkozz meg velük.. Game előtt nézd meg a filmet :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26048) Norb3rto válasza Laraxior (#25984) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Köszi :R

(#25998) bognar110:Jó lett :)

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#26049) Rabbitf_24 válasza BandiHUN (#26045) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nem hiszem... Nem egyszerre veszi meg mindenki a játékot, és az új vásárlók
meg a tinik ugyan ezt csinálják, ha már megvan mindenük akkor is....
(Ez olyan mint a pénz, ha sok van, akkor még több kell...)

Bemegyek a házba, kitakarítom a kemper bagázst, ahogy mennék ki tovább, már szálingóznak is vissza... Komolyan mondom... Akkor mindek csináltak ekkora pályákat?
Elég lett volna 10 m2, meg 2 fal aztán akkor mindenki örül... :W

Laraxior: A film jó, de nem ide való.... :D

[ Szerkesztve ]

(#26050) Laraxior


Laraxior
titán

Amióta nem megyek azokra a nagy mapokra rohamosan nő a Score / Min-em :C
Lehet tényleg a CoD való nekem :D ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.