Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42001) Zolás válasza EczkE (#41998) üzenetére


Zolás
addikt

Így nehéz lesz, hogy én írok, te meg nem vagy ott. :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42002) EczkE válasza Zolás (#42001) üzenetére


EczkE
addikt

Én is írtam. Hiba van a mátrixban. :D

Beszéljünk inkább Originen.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#42003) Zolás válasza EczkE (#42002) üzenetére


Zolás
addikt

Nem is kicsit. :O

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42004) Laraxior


Laraxior
titán

Mit érdemes Jetnél beállítani?
első helyre a stealth, vagy a belt speed?
heat seeker, vagy rocket pods? :F
Heat ugyanolyan lassan fogja be a célt mint helinél? :F
Tudom, hogy vannak jobb fegyverek, de egyelőre ez van, kipróbálnám élesbe is :D
Hátha megint összeszedek egy 0/10-et

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42005) HollyBoni válasza Laraxior (#42004) üzenetére


HollyBoni
veterán

Rocket Pod szinte semmit nem ér.. Vagy csak én vagyok béna. :DDD Én szinte csak minigun-t használok,ahhoz pedig nagyon jól jön a belt speed.

Szóval szerintem: Belt Speed,Heat seeker. Heat seeker-el úgy szoktam csinálni,hogy befogom a célt,kilövök egyet,kiengedi a flare-t,aztán megint lövök rá egy rakétát,ha az eltalálja akkor disabled. Aztán pedig rámegyek minigun-al. De van hogy csak minigun-t használok. :)

(#42006) madgie válasza HollyBoni (#42005) üzenetére


madgie
titán

Rocket Pod a földi célpontok ellen aranyat ér (AA-t disabledre vágja, ha mind talál) a lassú helit is szépen meg lehet gyengíteni vele. A Heat seeker szerintem hót felesleges, engem húszból ha egyszer eltalálnak vele... közelharcban esélytelen, amúgy meg lemégy földközelbe oszt be se tud fogni. Airfight-ra kizárólag minigun, szvsz.

szerk: szóval Lara keressen egy olyan szerót, ahol relatív nyugi van a levegőben és szépen szerezzen pontokat a Rocker Poddal :K Távolról spot a zászlók környékén, ha járművet jelez, akkor eleresztheti, ha már nagyjából oda néz a célkereszt, akkor el is találja. Elsőre ne váltson minigunra rárepülés közben, mert földbe áll :DDD , szépen tegyen egy kört és szórja meg megint rakétákkal.

#42007: dehogy gyengusz, most mondom, hogy disabled-re vág egy AA-t is, ha betalál mind. Több tucat tankot szedtem szét már vele, a tegnapi körömnél a 21 destroyed vehiclesből szerintem minimum 10 rocket podos tankhalál.

[ Szerkesztve ]

(#42007) HollyBoni válasza madgie (#42006) üzenetére


HollyBoni
veterán

A rocket pod-ot én is földi célpontok ellen próbáltam használni,de szerintem nagyon gyengusz. Én oda is minigun-t használok. Heat seeker-el is elég szépen szoktam írtani. :)

(#42008) Laraxior


Laraxior
titán

rocket pod az olyasmi mint a helinél a rakéták? :F Még nem szereztem meg, de sikerült egy enemyt disabledre vágni egy Flankerrel :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42009) csigacska válasza HollyBoni (#42007) üzenetére


csigacska
tag

Jól használva igen hatékony, nincs túl sok killem repcsivel (kb 250), de ebből a legtöbb az rocket podssal földi célok ellen jött össze. Heath seeker-t hanyagolom már jó ideje, légi közelharcban gépágyú, és ha jól emlékszem még a stealth van felrakva.

(#42008) Laraxior: Igen olyan, mint a heli rakétája.

[ Szerkesztve ]

(#42010) madgie válasza Laraxior (#42008) üzenetére


madgie
titán

Pontosan, mint a heli rakátái :K

[ Szerkesztve ]

(#42011) maskimx válasza Laraxior (#42004) üzenetére


maskimx
őstag

Air radar, rocket pods, ecm.

Szépen magasan körözz a pálya szélén a repcsit megdöntve, így folyamatosan tudsz spottolni és földi célpontokat találni. Ha elég messziről támadod és lelassulsz közben, akkor akár két tár rakétát is rá tudsz küldeni. Ha meg látod a radaron, hogy repülő üldöz, akkor fordulj éleseket (lassít, fordul, gyorsít), menekülj a csapatod légvédelme/helije felé és reménykedj :)

Figyelj az ellenséges helikre, azok a legjobb célpontok. Ha befog hőkövetővel akkor felfelé menekülj, és támadni is felülről/hátulról próbáld, úgy a legkisebb az esélye, hogy visszatámad.

Második legjobb célpont a járművek, egy tár rocket pod-al disable, az 100 pont. Ha gyorsan visszafordulsz és ráküldesz még egy tárat mielőtt a vezető megszereli, akkor ott a kill is.

www.tacticalgamer.com

(#42012) madgie válasza maskimx (#42011) üzenetére


madgie
titán

Tényleg, én is air radarral repülök. Már el is felejtettem, annyira megszoktam :DDD

(#42013) alázógyík válasza Laraxior (#42004) üzenetére


alázógyík
őstag

Láttam tegnap(Khadir_General), nem volt valami fényes. :DDD

(#42014) ProEvoFan válasza ZozzHUN (#42000) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Téged állandóan kidob a játék :F
Próbáld meg ezt, hátha.

(#42015) Laraxior válasza alázógyík (#42013) üzenetére


Laraxior
titán

Ma sem.. csak annyi különbséggel, hogy ma lebegős jettel mentem, összeszedtem rá pár cuccot, most Caspianon, valami csoda folytán sikerült egy emberkét megölnöm jettel :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42016) execute93 válasza Laraxior (#42015) üzenetére


execute93
őstag

Az jó! Nekem a JET még mindig nem megy..Hamarabb észreveszem az ellenséges jetet de képtelen vagyok követni(írányítás rohadt nehéz) és hát.. mindig mögém kerül és ellő vagy pedig lezuhanok.. :DD
Helikopter vezetés megy, de a jetet nem nekem találták ki.. B2K mapok meg rohadt jók! Alap pályákat hanyagolom..kivéve metró ;]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42017) Neró válasza execute93 (#42016) üzenetére


Neró
őstag

Metrooo boorzalooom. Amúgy a JET irányítás nem olyan nehéz. Egyszerűbb mint az elődeikben. Egyszerűen csak gyakorolni kell. Senkinek sem megy elsőre.

| www.diablohungary.hu

(#42018) kmisi99 válasza execute93 (#42016) üzenetére


kmisi99
addikt

Kanyarodásnál nyomd az S betűt és fordítsd oldalra a jetet teljesen vagyis a szárnyak legyenek függőlegesek és húzzad felfelé vagyis mintha felfele repülnél csak mivel a jet be van döntve így kanyarodsz és a lassítás (s) miatt rohadt hamar fordulsz. Ezt nagyon sok jet pilóta nem tudja és aki ezt tudja nagyon könnyen a többi jet mögé kerülhet.

(#42019) Socket A


Socket A
aktív tag

na unlockoltam egy AN-94es típusú fegyvert
nektek ez bejött?

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#42020) execute93 válasza kmisi99 (#42018) üzenetére


execute93
őstag

Köszi a válaszotok!
Kmisi99: Na ezt jó tudni! Én kanyarodásnál nyomtam ezerrel a W-t :D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42021) alázógyík válasza Laraxior (#42015) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#42022) HollyBoni válasza Socket A (#42019) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem nagyon nem. :(

(#42023) execute93 válasza HollyBoni (#42022) üzenetére


execute93
őstag

FAMAS nekem nagyon bejött azzal az RDS-sel.
SV-98 suppressor 12x ballistic iszonyatosan adja!

Jut eszembe..Meglett a "nagy" sniper fegyver az M98B:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42024) kmisi99 válasza execute93 (#42023) üzenetére


kmisi99
addikt

minek arra supressor? :DDD azzal a 12x zoom al olyan messziről lekapsz bárkit hogy annak már a térképén kívül esel :DDD

Egyébként én ma lőttem egy marksman 740m es HS ot

(#42025) HollyBoni válasza execute93 (#42023) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mit ad az SV-98? ;]

(#42026) Socket A válasza HollyBoni (#42022) üzenetére


Socket A
aktív tag

időközben nekem sem :D
amúgy mindig rossz időpontban töltök újra hihetetlen mekkora balszerencsém van :W

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#42027) dilipok válasza execute93 (#42016) üzenetére


dilipok
veterán

en mostanaban gyakrolgattam (repulni meg mindig nem tudok :DDD ) es az az igazsag, hogy szerintem kinzas billentyuzet+egerrel repulni. bedugtam egy xbox kontrollert es azt kell hogy mondjam, hogy eg es fold :) Azt hiszem most azt kell gyakorolnom, hogy minel gyorsabban tudjam kezbe kapni a kontrollert :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42028) HollyBoni válasza dilipok (#42027) üzenetére


HollyBoni
veterán

Csak billentyűzettel repülök,legjobb! :K Egérrel el sem tudom képzelni..

(#42029) kmisi99


kmisi99
addikt

A nagy késelőktől kérdezném. Néha előfordul velem hogy ott állok mögötte megnyomom az f et erre a katonám előveszi a kést és nem csinál semmi ha kattintok akkor se nagyon vagy max belesuhint egyet. Ilyenkor mit érdemes? Mert tudodm lelőni egyszerű de késelni sokkal élvezetesebb.

(#42030) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valamit nem értek.. Sosem sikerül összehozni olyan grafikát,mint a videókon. Youtube-on mikor nézek egy BF3 videót,mindig olyan szép sötét és sok az árnyék. Most Noshair Canals ( vagy mi ) TDM-ben mindent felvettem ultra-ra,HBAO,itt még játszható majdnem ilyen beállításokkal de egyszerűen nem kapok olyan szép képet mint videókon.. Van valami rejtett beállítás,vagy mit csinálok rosszul?

Szerk.: Tényleg,ezekre nem is gondoltam. :W

[ Szerkesztve ]

(#42031) kmisi99 válasza HollyBoni (#42030) üzenetére


kmisi99
addikt

Szerintem sok vidin csinálnak valami élesítést ráraknak pár effektet vagy nem tudom de nekem is feltűnt már.

(#42032) Xaels válasza HollyBoni (#42030) üzenetére


Xaels
félisten

A konvertálással is megváltozik a videó minősége. Nem mindegy milyen codec-el tömöríted stb. Na meg Aftereffects-ben és Vegas-ban is lehet rá tenni 1-2 szűrőt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42033) madgie válasza HollyBoni (#42030) üzenetére


madgie
titán

Kösd plazmára, sokkal szebb lesz :D

Egyébként szerintem is effektelnek. Az árnyék meg jól mutat a videókon, viszont akkor kevésbé, mikor pont ott fekszik két LMG-s srác.

(#42034) SVLaller válasza kmisi99 (#42029) üzenetére


SVLaller
senior tag

szerintem egyszerűen túl messze állsz. nekem eddig 1x sikerült élesben egy még nálam is bambább kollégán elvégezni, elég volt a melee attack gombot nyomni és simán megvolt a knife takedown.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#42035) execute93 válasza dilipok (#42027) üzenetére


execute93
őstag

Az fasza! Én megszoktam a bill+egér kombót :)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42036) dilipok válasza execute93 (#42035) üzenetére


dilipok
veterán

azzal csak az a bajom, hogy eleg kis sensitivityn jatszok, es meg ha fel is kattintom a DPI-t hirtelen az egeren, akkor is csak 2 nem idealis helyzettel szembesulok:
1. meg mindig nem eleg nagy a sensi, ezert kb 5x kell "eveznem" az egerrel egy teljes korhoz
2. tul nagy lesz a sensi, ezert kb ugy repulok mint aki tul sok redbullt ivott, es most idegrangasa van :DDD

A kontrollerrel meg tobbet is "repultem" mar... Remelem konnyebb lesz majd itt is, mert az elejen nagyon elkeseredtem a repulestol :O

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42037) HollyBoni válasza madgie (#42033) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hát igen,gondolom egy jobb monitor nem ártana. Most egy 40k-s BenQ FHD monitorom van,elvagyok én ezzel. :) Rákötöttem egy 60HZ-es 30 akárhány colos LCD-re,kicsit mintha folyamatosabb lett volna a mozgás,pedig ez is 60HZ-es. :F
Most visszakapcsoltam a motion blur-t,az amount-ot ráadtam maxra és sokkal folyamatosabbnak hat az egész. :K

Más: Van olyan mesterlövész puska,ami egy lövéssel öl normálon? SV98-al nem mindig sikerül,csak ha nyak körül célzok.

[ Szerkesztve ]

(#42038) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Most kipróbáltam úgy,hogy felvettem az MSAA-t 4x-esre,így nem tudom miért de valami iszonyatosan folyamatosnak hat az egész! :Y Nagyon durva! :Y

[ Szerkesztve ]

(#42039) Góliát válasza HollyBoni (#42037) üzenetére


Góliát
senior tag

Hát igen egyetértek. Csak nekem még két monitor kéne, mert sokszor jó lenne, ha oldalra is látnék. Nem mindha ezen sok múlna, demár volt pár eset.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#42040) kutkut válasza dilipok (#42036) üzenetére


kutkut
addikt

Csináld úgy, ahogy én: Amíg üldözöl egy jetet, használj billentyűzetet, így egy körhöz csak nyomva kell tartani a lefele nyilat, ha beáll egyenesbe vagy földi célpontot lősz, átfogsz egérre, egy picit korrigálsz az irányon, aztán lősz. :) Egyébként, földi célpontot úgy érdemes lőni, hogy szinte a pálya végéig elrepülsz, gyors kanyar után célzol, folyamatosan lassítasz, és akkor két (másfél) tár rakétát (rocket pods) el tudsz lőni. A lényeg, hogy már messziről el kell kezdeni a lövöldözést. Tuti halál. :K :D

Meizu MX3 32GB

(#42041) dilipok válasza kutkut (#42040) üzenetére


dilipok
veterán

meg eletemben nem lottem le elesben senkit repcsivel :N A kontroller egyesiti szamomra az egeret es a billt, igy nem kell kapkodnom.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42042) SVLaller válasza dilipok (#42041) üzenetére


SVLaller
senior tag

én is kontrollerrel próbálok repülni, nem is rossz, egy baj van vele: maximális sensitivity-n is olyan baromi lassan fordul a gép hogy simán leszednek mire megfordulok. egyszer voltam gunner egy másik srác vezette a helit, elmentünk a tank felett, mikor túlmentünk rajta úgy megpördült a helivel hogy csak néztem és már lőhettük is tovább.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#42043) dilipok válasza SVLaller (#42042) üzenetére


dilipok
veterán

en kielegitonek talalom a sensitivityt :K bar mint mondtam, nem vagyok eppen murepulo :B

HollyBoni: igen, de ott az zavar, hogy kicsit nem lehet mozdulni, mert nem olyan mint a stick a kontrolleren, hogy ha csak picit mozditom, picit mozdul... Hiaba, elqurvultam a sok konzolozas hatasara :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42044) HollyBoni válasza dilipok (#42043) üzenetére


HollyBoni
veterán

Csak billentyűvel próbáltál már repülni? Nagyon könnyű így.

[ Szerkesztve ]

(#42045) execute93 válasza HollyBoni (#42037) üzenetére


execute93
őstag

Jobb sniper fegyverek ( aminek erőssebb a sebzése) 1 golyóval is megöli az ellent ha 20-30M-en belül vagy KB.

Kipróbáltam a Jetet hát nekem ugyanaz! Kanyarodok nyomom az S-t erre leengedi a kis kerekeit.. beszarok:D ferdén az ég felé kanyarodok de nem nagyon akar normálisan menni!
Lehet én vagyok a hülye.. :U

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42046) BandiHUN válasza SVLaller (#42042) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az éles fordulóknak nem sensi kell,hanem technika.
A helit is lehet döntve irtó gyors dolgokra kényszeríteni,csak precízen kell,mert a gyorsaság ára a gyors magasságvesztés is egyúttal.Ha álló helyzetben csak fordulsz,az tetű lassú is lesz,üres szerón próbáld "tenni" a gépet,ha ráérzel,nincs megállás :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#42047) HaZsolt


HaZsolt
őstag

BF3 mennyire zabálja a RAM-ot? Repkedésnél nagyon lemegy az FPS van olyan is hogy 5 alá megy. Szerintetek RAM lesz a hunyó? Gépem adatai az adatlapomnál.

(#42048) execute93 válasza HaZsolt (#42047) üzenetére


execute93
őstag

Szerintem nem. Nekem is 4GB ramom van és tökéletes..Esetleg nem lehet, hogy kevés a neted? Mert ha valami egyebet csinálsz a neten az biza belassítja rendesen.

Milyen felb. játszol?

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42049) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nem hiszem, netem szerintem stimm. Talán a 6850-es VRAM-ja a kevés?

(#42050) kmisi99 válasza dilipok (#42036) üzenetére


kmisi99
addikt

a bf3 beállításaiban be lehet állítani külön a járművek egér érzékenységét. Én feljebb is húztam azt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.