Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21001) Bali27


Bali27
addikt

Egyébként Ati tulajoknál aki feltelepítette a 11.10es drivert az vett észre különbséget? Nekem most a 11.9es van fent de nem tünik rossznak.. 100%ba kihajtja a vgat és az E8400at 3.6 ra huzva...

[ Szerkesztve ]

(#21002) Malachi válasza edgR (#20995) üzenetére


Malachi
addikt

fegyverváltás tankban is 1-2, stb. ha jól tudom. de ott is van lézeres raksi, nem csak páncélozott csapatszállítóban? ott a 2-es választja ki.

(#21003) wwenigma válasza siriq (#20923) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

4830-cal jatszom 1440*900-as felbontason, menne mediumba is....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#21004) Bali27


Bali27
addikt

Nekem sokszor ugy tünik mint ha szaggatna még ilyen 40-50 FPS nél is..

(#21005) Dani82 válasza ForRedGlory (#21000) üzenetére


Dani82
senior tag

Uramigenuram!!! :D na holnap kiprobalom ezt az engi+tank vonalat. Amai nap katasztrofa volt. 5 ora jatek alatt sikerult 8rol 10.levelre lepni... :-/

(#21006) Mukorka válasza ForRedGlory (#20994) üzenetére


Mukorka
addikt

Origin BF3 jobb klikk játék javítása

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#21007) apollo12 válasza boogie84 (#20976) üzenetére


apollo12
veterán

hát nálam képes 1450mbramot is bekajolni

32slottos szeron 1300mbram fölött van mindig

ismerősömnek is ez volt a gond, ezért váltott 480 ra hátránya többet eszik

(#21008) ForRedGlory válasza Mukorka (#21006) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát az semmit nem ér... Megcsináltam, ugyanolyan szar az egész. :F

(#21009) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Srácok, az mitől van, hogy kb 30 perc játék után megáll a kép, ilyen RGB-szerű villogással, és rögtön utána kidob az asztalra.....a feladatkezelő szerint fut a game, de visszamenni nem tudok...pls help.

(#21010) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

Én meg olyat vettemészre az egyik szerveren, hogy egyszercsak nem volt célkeresztem! Sem az a kis info bar, ami mutatja az energiamat, stb... ez mi a tökömtől lehetett??

úgy kellett lenyomnom a kört...elég vicces volt... :)

(#21011) Lethal Gene válasza Skyhunter (#21009) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

nvidia szarakodik...a driver settingsben a powersavingnel kell allitani, hogy mindig full power legyen... :) illetve ha fut az afterburner, akkor azt stealthba kell rakni.

(#21012) Skyhunter válasza Lethal Gene (#21011) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Hol a fenében találom ezt a powersavinget? :(

(#21013) apollo12 válasza Lethal Gene (#21011) üzenetére


apollo12
veterán

óh nálam is megoldani a problémát, amikor lelép asztalra és vga defaultozza??

msi afterburner-ban hol találom ezt a stealth-ot?

[ Szerkesztve ]

(#21014) apollo12 válasza Lethal Gene (#21011) üzenetére


apollo12
veterán

na asszem megvan az msi afterburnernel kép

már csak a driver érdekelne azt hol kéne állítani pontosan

(#21015) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Heavy Barrel
Pontos leírását tudja valaki.Mire jó tegyem be ne tegyem ez csak annyira jó,hogy messzebbre tudok lőni a vele?!?! a tűzerő nem változik ?!?! mert a Google fordító ebben nem a barátom ha valaki tud olyan oldalt ahol minden le van írva magarul az linkelje :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#21016) Lethal Gene válasza apollo12 (#21014) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

hatteren jobb gomb / nvidia control panel / 3d settings / manage 3d settings / global settings / Power manager mode - Prefer maximum performance

h. ezredes: en is ezen dilemmaztam...tavolra jobban lehet loni vele, es ha van fogantyúd, akor közelre sem lesz gond.. :)

[ Szerkesztve ]

(#21017) Mukorka válasza ForRedGlory (#21008) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem tudom nálad mi a rossz. Nekem annyi a bajom hogy pár körönként kék halált kapok. Ezt megcsináltam és ma egyszer sem kaptam. Úgyhogy ennyit megér a dolog, minden bekapcskor ellenőriztetem

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#21018) apollo12 válasza Lethal Gene (#21016) üzenetére


apollo12
veterán

ez lenne az ?
kép

[ Szerkesztve ]

(#21019) Illusion1010 válasza Lethal Gene (#21010) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nem HC volt véletlenül? :DD
Nálam néha előfordul, hogy a játékosok fölött nincs semmilyen jelzés. Így nem tudom ki van velem, ki ellenem.....lövök mindenkire :))

(#21020) eladohardver válasza mcwolf79 (#20936) üzenetére


eladohardver
őstag

crybaby

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#21021) mcwolf79 válasza eladohardver (#21020) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az a bibi,hogy ez az összes többi nem-RPG-s katona csőrét baxxa.
Beszólásod alapján te egy lehetsz a sok no-skill rakétás noob közül.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#21022) H.Ezredes válasza mcwolf79 (#21021) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Azért van az a sz@r,hogy használja bárki. Tényleg nem kell rajta kiakadni ha nem tetszik akkor mész más szerverre vagy fölveszed a játék ritmusát. Alkalmazkodj az aktuális szerver/map/emberekhez vagy keress másikat ennyi a titka és akkor nem fogsz idegeskedni emiatt :) Én is lemegyek ha nem olyan a map/emberek stb...

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#21023) BandiHUN


BandiHUN
veterán

hát na ja.kár még most sírni,mi lesz majd,ha a szerver fele mortarozik...most még csak kevésnek van,de ígyis akad már szinte minden körben egy ilyen is....az rpg-vel ráadásul azért kell célozni,nagy a map,aki meg olyan közel megy az ellenhez,hogy csípőből lelövi vele,és nem vette észre,meg is érdemli,jó eséllyel még pisztollyal is leszedné.
Ezértis poén a folyosó-sírás is,akit zavar a raksi,menjen középen...
Én korántsem érzem olyannak,mint a bc2-ben ahogy ment,avagy ott volt még az egyébkébt meg se szólt! gránátspammolás,hogy ráülnek a ládára,és csak granyóznak...és itt ráadásul jó a rendes fegyó is,a bc2-ben az embereknél az 1tár effektus,az elvesző lövedékek hozták ki,itt ezt sem vettem észre,a medictúlsúlyt is kezelték a gombnyomásos-nem azonnali feltámasztással és a durva seb után nem feléleszthetőséggel.
Jó ez így...már előre félek a jövő heti patch-fegyverbalansz részétől,ez ami van,szokható,nincs semmi kirívó cucc igazán.Mondjuk a mortarra lehetne némi korlát...van,aki tényleg keményen küldi.
Egyébként ahoz hány lőszer van?Én láttam olyat,aki csak pumpálta vég nélkül,és kinyírt,de a killcamban nem látszott láda,csakhogy tölti ezerrel azt a sz...t. :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#21024) Wasp_HUN válasza Bali27 (#21001) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Annyi különbséget látok csak, hogy végre megy az a nyavajás Crossfire. 2 5770-el, High-on, 2xMSAA, HBAO on, vsync on (motion blur off), 55-60 fps szűkebb pályákon, nyíltabbakon (Caspian, Op Firestorm) 40-55.

Előtte 11.10 pre3-mat használtam ami majdnem ugyanaz, mint a mostani WHQL, csak CF nélkül, ott 32-44 között volt az átlag, de néha nagyobb pályákon lement 25-re is 1-2 pillanatra. Akkor is high beállítás, de AA nélkül és sima SSAO-val.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#21025) HollyBoni válasza Wasp_HUN (#21024) üzenetére


HollyBoni
veterán

Milyen felbontásnál? Vagy alap,hogy fullhd? :)

(#21026) dag


dag
tag

Előre bocsánat, nem teljesen ide tartozik a kérdés, de érintett a BF3:

Valaki tudja hogy lehet törölni origin accountot? Létrehoztam egy fiókot, de játékot nem regisztráltam bele egyáltalán. Később megvásároltam használtan egy BF3-at ami már be volt regelve. Most ezt használom és át szeretném írni az e-mail címet a gmailes fiókomra de nem engedi, mert "ez az e-mail nem elérhető" -t ír pedig a régi accountnak megváltoztattam az e-mailjét egy másikra (A www.ea.com-on).
Tehát a régi origin account a gmailes fiókommal lett regisztrálva és erre szeretném átírni a mostanit. Bocsi a zavaros fogalmazásért, de elég nehéz ezt érthetően leírni.
Egyáltalán az e-mailt meg lehet változtatni? Az origin id-t meg lehet azt tudom, azt sikerült is. Mit gondoltok, telefonos EA ügyfélszolgálat segíthet?

(#21027) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Mi az anyám ez, h disconnected from the server? Persze tom mit jelent, csak azt nem, h miért csinálja a game :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21028) warcat


warcat
veterán

Csak az infrát ne bántsák :D
Mondjuk nélküle nagyon haszontalan lenne a recon.

A Metro tunkolás meg kezd elképesztö méreteket ölteni,számoltam a robbanásokat,másodpercenként akár 3-4 pukkanás is van.És még mindig nincs mindenkinek a gránátvető,még van hova romlani.
Két dologra jó amit már írtatok itt korábban, húzni felfelé az assaultot(ha csak most kezded/vagy csak haladnál más kaszt után)
A másik viszont a shotgun felturbózása, 22es szinten kapni az M1014-et, na ez már büntet még kiegészítők nélkül is.

EA: It's in the crate!

(#21029) Hajdi válasza ForRedGlory (#21000) üzenetére


Hajdi
senior tag

Azért én erre nem fogadnék. Kezdőként én is így gondoltam, aztán mikor találatot kaptam küldtem a füstöt, mentem javítani, de nem tudtam eléggé serényen ahoz, hogy be is tudjak szállni aprítani. Nagyobb pályákon, pedig szinte minden irányból jönnek az rpg-k. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki tankkal van előttem látom, hogy találatot kap, rohanok felé javítani és elhátrál. Persze azért nem adom fel, viszont arra már én is rájöttem, hogy team nélkül iszonyat nehéz dolog érvényesülni. (tudom másnak ez evidens volt, nekem első multis játékom) Ami azért kicsit elveszi a kedvem, hogy tegnap például az elhalálozásom 90%-a robbanásban történt. Néha szinte már élvezem, ha megkéselnek :DDD

Ami még feltűnt, hogy bárki, akivel szemben állok és beleküldök 21 golyót pl: pp2000-ből, vígan szambázik és leöl. Ez valami skill, vagy öltöztetni kell a katonámat? Netán fürdőköpenyben rohangálok, míg mások ácélmellvértben :F Az egyik kedvencem az volt, mikor töltöttem a fegyverem és az illető, aki 3 MÉTERRE volt előttem ezt kihasználva gyorsan rámküldött egy rakétát. Nem elég a golyó neki, vagy a kés, neeem robbanj piszok!! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#21030) kovsol válasza mcwolf79 (#21021) üzenetére


kovsol
titán

Én is sokat megyek rakétával. Sokszor lövöm az emberkét messziről a g36c vel, majd behasal valami doboz mögé, vagy ablak alá, na ilyenkor tudom, hogy előtte lesérült a puskától már és odalövök egy rakétát és a rakéta robbanása elviszi a másvilágra. Én ettől nem érzem magam no-skill noobnak, mert felismertem azt a lehetőséget amivel egyszerűen hatástalaníthatom az ellenfelet. Akit megöltem vele meg sír ott, hogy jaj már megint a no-skill rakétás noob ... Meg amikor bent kempelnek egy emeleten sokszor 3-4 ember is és odalövök egy rakétát és mind megdöglik ezt se tartom noobságnak...
A no-skill szerintem az, hogy minden születésemkor a pont köré lerakok 6 aknát, ami megmarad halál után is. De a sok b@lfasz aki belemegy az még nagyobb noob, mert BF2 ben anno még voltak annyira intelligensek az emberek, hogy lássanak is ne csak nézzenek ki a fejükből és nem mentek bele az aknába... na mind1 nekem 94 killem van az aknával már és a pontjaim 1/4 -t simán velük szerzem.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21031) oriic válasza kovsol (#21030) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az aknázás nagy buli. 96killem van nekem is csak azért, mert sokan nem figyelik az aknákat. :DDD

Live-Die-Respawn

(#21032) Muerte válasza Wasp_HUN (#21024) üzenetére


Muerte
addikt

Szerencsés ember vagy,nálam gyalázatosan skálázódik a crossfire :(((
Ha meg a CAP 4-et felrakom az még meg is felezi az addigi FPS-t.

(#21033) Gergosz2


Gergosz2
veterán

omg egyre több az olyan ember aki egész játék alatt csak mortarozik. Múltkor is 64-es CQ szereren a mi csapatunkba 4-en mortaroztak folyamtosan a kezdő helyről.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#21034) pschio


pschio
őstag

hol érdemes megvennem a játékot, hogy a lehető legtöbb extrát kapjam a pénzemért?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#21035) Bali27 válasza Wasp_HUN (#21024) üzenetére


Bali27
addikt

Értem.. Akkor kb 50 FPS nél a szaggatást elképzelhető hogy a vga driver okoza? Vagy a 2 magos proci (mivel 100%ban ki van hajtva) kevés neki? De akkor meg nem lenne annyi az fps nem?
A CAP4 ér valamit egyedülálló kártyára???

(#21036) Locutus válasza Bali27 (#21035) üzenetére


Locutus
veterán

2 magos proci kevés neki, egyértelmű.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#21037) Bali27 válasza Locutus (#21036) üzenetére


Bali27
addikt

775-ös foglalatba valóból van olyan ami elég neki? Mert Alaplapot stb-t nem akarom kidobni, eladni meg ugy sem tudom olyan áron hogy jó legyen:(
Pl egy 2.66os -3.2 re felhuzott 4 magos többet érhet mint a 3.6 ra felhuzott 2 magos? Hogy müködik ez?

(#21038) Eagl3 válasza Illusion1010 (#21019) üzenetére


Eagl3
veterán

Néha tényleg elveszti a célkeresztet, bár nekem csak a gépfegyver alap fehér célkeresztet szokta elhagyni és megjavul ha átváltok pisztolyra majd vissza a gépfegyverre.

(#21039) kertsa válasza Bali27 (#21037) üzenetére


kertsa
senior tag

Q9550-et vegyél, ha nem akarsz platformot cserélni:) Az 4 maggal 3600Mhz-re húzva elég lesz neki egy jó VGA és 4GB ram társaságában :K

(#21040) mcwolf79 válasza kovsol (#21030) üzenetére


mcwolf79
veterán

Már leírtam párszor, hogy ezzel nincs is baj. BC2-ben Én is odapörköltem a háznak,ha tudtam,hogy a fal mögött van a delikvens.
De az,hogy egy alapból sz@rul megtervezett pályát még jobban ellehetetlenítsenek (a'la Metro középső pontja), az gáz és irritáló. Nekem (és szvsz másoknak is) azzal van problémája, akik CSAK RPG-t használnak,és csak azzal tudnak érvényesülni.
Namind1, befejeztem a "nyavajgást". Nem fogok odamenni és kész. Van még jópár magyar (és külföldi) szerver,ahol nem ilyen köcsgösködés megy :U

Eagl3:
Minél több zászló van az ellenfélnél,annál jobban fogy a ticket. Ha jól gondolom, akkor az ölésért több ticket-et von le a másik csapattól.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#21041) Eagl3


Eagl3
veterán

Leírná nekem valaki, hogy pontosan hogyan is van ez a tiket visszaszámlálás? Úgy értem, tudom, hogy az veszt, akinek elfogynak a pontjai, no de mi alapján fogynak a csapat pontok és mitől függ, hogy milyen gyorsan?

(#21042) BaLee válasza Eagl3 (#21041) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ha a zászlófoglalós játékmódra gondolsz akkor a birtokolt zászlók alapján fogy a pont. Ha a te csapatodé az összes akkor a tied nem fogy, az ellenfélé meg marha gyorsan. Aztán arányosan változik.

(#21043) H.Ezredes válasza pschio (#21034) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Itt a PH!-n... Keress valakit aki hirdet én jó áron jutottam hozzá itt és ráadásul LE-öt kaptam a pénzemért :) ( Az igaz,hogy Orosz volt de 2 perc alatt lehet Angolosítani.... )

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#21044) Mukorka válasza Eagl3 (#21041) üzenetére


Mukorka
addikt

Minden haláltól is fogy 1 ticket, ezt nem befolyásolja a zászlók birtokolt száma. Ha 5 zászlóból 3 a csapatodé akkor fogy az ellen ticketje lassan, 4-1 arányban gyorsabban, 5-0 nagyon gyorsan

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#21045) kovsol válasza Mukorka (#21044) üzenetére


kovsol
titán

én direkt figyeltem múltkor és nem von le minden halálért egy egész ticketet, vagy lehet ez is szerver beállítás függő ?

May the Force be with you!

(#21046) Mukorka válasza kovsol (#21045) üzenetére


Mukorka
addikt

Ha újraéleszted a halottat akkor nem von le ticketet. Lehet hogy állítható a dolog

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#21047) Malachi válasza kovsol (#21045) üzenetére


Malachi
addikt

a beta alatt éppen azon dühöngtem, hogy milyen hülyeség, hogy Conquestben is inkább a halálok miatt fogy a ticket és nem az jár jobban, aki tervszerűen foglal és véd, hanem aki TDM-ezik.

ezen azóta szerintem változtattak, mert mintha gyorsabban fogyna, ha több bázis van az ellenségnél. de még így is inkább a halálok viszik el a jóval nagyobb részét.

(#21048) ch003067


ch003067
addikt

Helló mindenki ! lemaradtam valamiről esetleg ? Nem voltam 2 napig :F

(#21049) Mukorka válasza ch003067 (#21048) üzenetére


Mukorka
addikt

Igen, lemaradtál két nap játékról. ;)

Malachi: több zàszló gyorsabb fogyás

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#21050) Wasp_HUN válasza HollyBoni (#21025) üzenetére


Wasp_HUN
tag

igen, 1080p @ 60hz, nem értem miért nem írtam le.

@ Muerte75:
Próbáld esetleg újrarakni a drivert teljesen. Elöszőr win alatt lefuttatod az uninstallt, majd restart és csökkentett módban indítod. Ott elindítod a Driver Sweeper nevű kis programot [link], ami kiszedi a maradék fájlokat és reg bejegyzéseket. Ekkor restart ismét és normál módban felrakod az új WHQL drivert [link]. Ezután restart, majd leszeded a CF profilt és felrakod az újat (CAP4)... értelem szerűen ez ismét 2 restartot jelent :)

Én úgyis újraraktam a profilt, hogy az fel volt rakva. Jobb nem a véletlenre bízni.

@ Bali27:
Elég egyértelmű, hogy CPU lassít be, de én a helyedben ott is nekiesnék a driveres procedúrának, amit fentebb írtam. Este megnézem azért egy E8200-es gépen, 4gb rammal és egy 5850-el, hogy mi lehet a hiba.

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.