Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31451) Xaels válasza Doki-HUN1978 (#31450) üzenetére


Xaels
félisten

Nem zárja ki egymást, de a K/D vadászokról volt szó akiknek ugye ez a legfontosabb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31452) Lukiboy20


Lukiboy20
csendes tag

Sziasztok.

Az új fegyóknál van egy olyan, hogy Mg36 na és ahoz kell "50 Suppression Assists" ez micsoda?

(#31453) madgie válasza Lukiboy20 (#31452) üzenetére


madgie
titán

Mikor rád lőnek, és a közeledben suhannak a golyók, akkor elhomályosodik a kép. Na az a supression. Ha lősz valakire, de nem nyírod ki, viszont "elhomályosítod", más meg kinyírja, akkor szoktál 50 pont supression assist-ot kapni. Ebből kell ötvenet összegyűjteni.

(#31454) Lukiboy20 válasza madgie (#31453) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

köszönöm szépen! de akkor erre nem lehet gyúrni ezt a játék adja magyarán:D Mert nem tudok szándékosan a golyók elöl elugrálni és szólni csapattársnak, hogy nyírja ki:P

(#31455) csigacska


csigacska
tag

Nah így vizsga után toltam 2 kört Metro-n, kellemes volt mindegyik amcsi oldalon, ha jól láttam a POH klánosokkal voltam egy csapatban.
Az első körben volt egy glitch kihasználó emberke, bent volt a map alatt, és folyamatosan foglalta a C pontot... vicc... :W

(#31456) Doki-HUN1978 válasza Lukiboy20 (#31454) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A lényeg, hogy mindig mellé tüzelj! :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#31457) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

MIÉRT szereti mindenki ennyire a Metro mapot???
Ne haragudjatok de nem bírom felfogni. Mi élvezetes azon a mapon?? Folyamatos darálás, csőpálya, agyatlanság. Nagyon maximum akkor megyek oda, ha fáradt vagyok és nincs kedvem csak nyomni a balegérgombot..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#31458) edgR válasza medvezsolt (#31457) üzenetére


edgR
őstag

azt azert ne felejtsd el, hogy az is csak cq es cq large-ban olyan, amilyen. tipikus farmolos map cq modban. de rush-ra es a tobbire sztem egeszen jo.

(#31459) Lukiboy20 válasza medvezsolt (#31457) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

Én utálom az összes módot kivéve a cq-t de a metró kimondottan szar cq-ban mindenki csak rpg meg m320 katarzis az egész. Most is csak azért megyek fel mert 30 ember meg kell ölnöm rpg-vel, hogy meglegyen az új fegyó:)

(#31460) madgie válasza Lukiboy20 (#31459) üzenetére


madgie
titán

16-os CQ-ban szerintem nem olyan rossz, főleg ha nincs M320/RPG/USAS.

(#31461) Xaels válasza medvezsolt (#31457) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy jó kérdés.

Szerintem:
- Mivel nagyon sokan magányos farkasként játszanak, talán az az egyetlen olyan térkép ahol nem vagy annyira rá utalva másokra, könnyebb rajta egyedül is érvényesülni.
- A pálya szűksége miatt elég kevés a taktikai lehetőség rajta emiatt kevésbé kell az agyat tornáztatni rajta.
- 64főre kifejezetten alkalmatlan értelmes játékra viszont a fegyverekre a kiegészítőket nagyon gyorsan össze lehet rajta lőni.

Amúgy szerintem a pálya önmagában is nagyon egyenlőtlen. Lentről felküzdeni magatokat szinte lehetetlen egy jobb csapat ellen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31462) Doki-HUN1978 válasza medvezsolt (#31457) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én spec. azért kedvelem, mert nem kell sokáig mászkálni, hogy találkozzam ellennel.

Nincsenek nagyon unalmas másodpercek vagy percek amit rohangálással töltök éppen, folyamatosan figyelni kell.

#31461) Xaels : A jobb csapat ellen fentről is nehéz lejutni. :)

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#31463) Xaels válasza Doki-HUN1978 (#31462) üzenetére


Xaels
félisten

Na ja csak az a gond, hogy a középső zászló pont fent van és a ticketek automatikus fogyásához elég azt és a kezdőhöz közelebb eső pontot megtartani. Ha megvan az a pont a bankban kezdőknek akkor onnantól kezdve nem kell mást csinálni csak a feljárókat kempelni a győzelemhez.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31464) Doki-HUN1978 válasza Xaels (#31463) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Fordítva meg ugyanez, csak ott az ajtókkal kell ezt tenni...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#31465) medvezsolt válasza Doki-HUN1978 (#31462) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Na ne mond már... a nagy mapokon is bőségesen történnek az események. Nem hiszem el, hogy nem élvezed azt, hogy nem csak nyomni kell az egérgombot, hanem kihasználod jobban a játék adta lehetőségeket (járművek, mindenféle eszközök, nagy változatos tájak). Nem beszélve a csapatmunkáról, a taktikáról..

na jó, mind1. Fura ez a hozzáállás még a bc2höz képest is. Ott nem volt ilyen szar tömeghent semelyik mapon sem. Talán a Valpara volt picit csőpálya. De a Metronál minden jobb.. Azt hittem BF2 és BC2 után ez mindenkinek egyértelmű lesz!

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#31466) madgie válasza medvezsolt (#31465) üzenetére


madgie
titán

A Cold War ugyanilyen hent volt a BC2-ben, menni kellett előre shotgunnal vagy GL-lel oszt jónapot.

(#31467) Doki-HUN1978 válasza medvezsolt (#31465) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én nem azt írtam, hogy ezt preferálom a többi maphoz képest, hanem hogy ezt kedvelem benne.
Hiszen ez volt a kérdésed...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#31468) Mrdevil válasza Chabe89 (#31431) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tévedsz, ha nincs Peti, sokszor vagyok MVP-be. Kivéve amikor nem. :DDD :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#31469) pohár válasza madgie (#31466) üzenetére


pohár
félisten

nálam Valparaiso volt az álom már a vége fele, persze rush-ban, másképp nem is lehetett tolni rajta :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31470) madgie válasza pohár (#31469) üzenetére


madgie
titán

Isla vége? A domboldalnál milyen hent volt már! Elég volt átmenni, közben egy heli is a buránkat lőtte.

(#31471) pohár válasza madgie (#31470) üzenetére


pohár
félisten

az is igaz, de azt a mapot annyira nem szerettem, én a végén csak Valparaisoztam :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31472) madgie válasza pohár (#31471) üzenetére


madgie
titán

Én imádtam, óriási érzés volt jet-skivel átgázolni a csipák fején :D

pohár: mindig a nagy sziget mellett, vagy a kis oldalsó szigeteknél kempeltek. Vagy szemből, vagy megkerülve szépen át lehetett hajtani rajtuk, ízlés szerint rájuk is ugratni :))

[ Szerkesztve ]

(#31473) pohár válasza madgie (#31472) üzenetére


pohár
félisten

azt hogy?? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31474) BandiHUN válasza madgie (#31472) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja+volt egy előny,hogy az ember vaktában is tudott spotolni,mert úgyis csak adott helyeken voltak a csipák.
Ejj,régi szép idők,amikor ment az anyázás,amikor itt a shotival,golyós lőszerrel szedegettük ki a csipákat :D
De abakannal is seperc ki lehetett kapni,sőt talán még jobban,mint csipával.Másik kedvencem az volt,amikor helivel átmentünk,ugrás,és 3-4 késeléssel gazdagabban távozott az ember :)
Bár ebbe már bele-bele szólogattak a szerveradminok,mert irtó nehéz volt a sziklaoldalon belőni,hogy mi a spawnkill,és mi a csipákért való átmenetel,mert ugye voltak,akik nem elégedtek meg a potyakillel,mert plusz pár m árán már rá lehetett látni a támadók kezdőjére.

Egyébként megmondom őszintén,nekem azok a mapok jobban bejöttek,koncentráltabb volt a harc,nem volt feleslegesen nagy map,stb,teljesen más elv szerint csinálták a bc2 mapjait.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#31475) Xaels válasza BandiHUN (#31474) üzenetére


Xaels
félisten

Igazán áthozhatnának 1-2 térképet BC2-ből szerintem is. Bár miután kiismertem a BF3-as térképeket azóta egyre jobban bejönnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31476) Xaels


Xaels
félisten

Kérdés:

Ki milyen irányzékkal játszik? Én eddig a Cobra RDS-t szerettem a legjobban, de sokszor olyan érzésem van mintha elvesznének a golyók. Viszont most elkezdtem a natúr "Iron Sight"-ot használni és sokkal jobban adja nálam. Legalább is AK47M és M16A3-al.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31477) Alexios válasza Xaels (#31476) üzenetére


Alexios
veterán

én általában holo-val, nekem az jött be a leginkább

(#31478) madgie válasza Xaels (#31476) üzenetére


madgie
titán

Fegyvere válogatja, AEK-t csak nyílttal szeretem, Scar/UMP meg Holo :)

(#31479) Bazzzs válasza Xaels (#31476) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Én általában m416-al megyek, arra pedig holo-t használok. Famashoz egyelőre az RDS van meg, azzal se rossz, de a holo lesz a cél azzal is.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#31480) Malachi válasza Xaels (#31476) üzenetére


Malachi
addikt

mióta nerfelték a csuda IRNV-t, azóta én is Cobra RDS, amint lehet. addig reflex.

(#31481) pohár válasza Xaels (#31476) üzenetére


pohár
félisten

én a nevüket se tudom :DDD
melyiknél melyik, fegyverfüggő... de scope csak a snipereken van

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31482) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nekem a holo valahogy nem jön be...olyan nagy a célkereszt rész vagy nem tudom,a reflex jobb...mondjuk nem tudom,javít-e valamit amúgy a reflex(RDS)-hez képest a holo képességben,fegyóilag van,aminél jó az ironsight,van,aminél jobb a reflex,ha amúgy hülye a célzóka.
Mellé lézer...lámpát fel nem tennék,szerintem nem jó sok minndenre,a lézer legalább pontosítja a csípőből lövést,többet ér,mint a hülye lámpa,simán le lehet fuffantani az ember elé ugró lámpásokat...

Egyébként a lelkem mélyén én is bízom abban,hogy 1-2 mapon elgondolkodnak,és átteszik a bc2-ből...konkrétan az Isla Inocentes és az Arica Harbor tetszene,talán Atacama Desert..

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#31483) Bazzzs válasza BandiHUN (#31482) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Az én kedvencem az Atacama Desert, szinte csak azon játszottam BC2-ben. El tudnám fogadni ebben a játékban is, de nem túl kicsi ide a többi maphoz képest?

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#31484) Qbász válasza Malachi (#31480) üzenetére


Qbász
aktív tag

Pár napja felszedtem egy m4-es IRNV-vel Gulf of Oman-on. Nem értem miért nem jó, simán lehetett vele messzebbre is látni se füst se semmi. Csak metron volt számomra használhatatlan. De ott a MAV se lát semmit. Mondjuk engem nem zavar. Szinte soha nem használom.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#31485) Xaels válasza BandiHUN (#31482) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem lényegében egyik sem jobb mint a másik csak van akinek jobban rááll a szeme. Általában a 3. kiegészítőt üresen hagyom. Lézert nem szeretem, mert annyival nem lesz pontosabb a fegyver mint amennyivel nagyobb galibát okoz, hogy kiszúrnak a térkép másik végéről. A többi meg nem igazán hoz lázba, talán még a hangtompítónak lenne értelme.

Atacama és Arica nagyon jó lenne, de igazából némelyik havas pályát hiányolom meg az igazi őszieseket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31486) Qbász válasza Xaels (#31485) üzenetére


Qbász
aktív tag

Én ezt a pályát látnám szívesen újból Operation Harvest. Mocskos nagy és hangulatos.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#31487) Xaels válasza Qbász (#31486) üzenetére


Xaels
félisten

[link] BC2-es Harvest day is hasonló volt nem? BF2-vel sajnos nem játszottam sokat, mert akkoriban nem volt éppen olyan a gépem ami megbirkózott volna vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31488) Malachi válasza Qbász (#31484) üzenetére


Malachi
addikt

nem rossz, csak nincs kedvem cserélgetni. nyílt terepen se mindig jó, ha pontot foglalsz ott majdnem mindig robbanások vannak, meg füst, így egyből kuka az infra. caspianon erdőben nagyon jó, esetleg épületekből kiszedni ezt-azt, de nem olyan általános, mint korábban.

(#31489) Qbász válasza Xaels (#31487) üzenetére


Qbász
aktív tag

Hasonlónak hasonló csak kevésbé olyan monumentális mit a BF2-es pálya. Plusz jóval több a jármű BF2-ben mint a Bad Company-kban.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#31490) Dani82 válasza Xaels (#31476) üzenetére


Dani82
senior tag

Próbáld kia FAMAS ironsightot. Kb mintha egy segglyukon keresztul probalnal celozni :D

(#31491) ProEvoFan válasza medvezsolt (#31457) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az egy XP farm hely.Ennyi.Olyan mint egy MMORPGben:)Messze van a 145. szint!
Ha nem lehet használni m320/RPG/robbanó shotit, csak lőfegyvert+gránátot, akkor annyira nem gáz.Na jó az :DDD De csak egy kicsit.
Haverom betiltaná azt a pályát :B

(#31482) Lorenzo9
Szerintem vehetitek kézpénznek a BC2 pálya pakkot.

[ Szerkesztve ]

(#31492) Qbász válasza ProEvoFan (#31491) üzenetére


Qbász
aktív tag

Métro szerintem csak 32 fős rush módban élvezhető. A többiben darálda.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#31493) Xaels válasza Dani82 (#31490) üzenetére


Xaels
félisten

Meg van a FAMAS és ki is próbáltam. Nem olyan vészes az Iron Sight-ja szerintem. A Pecsenyének van talán számomra a legrosszabb ilyen szempontból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31494) zack válasza Malachi (#31480) üzenetére


zack
nagyúr

Na ja. Fos lett az IRNV... :( Eleve azt vettem észre, hogy IRNV-n keresztül kevésbé adja be, tehát próbálták balanszban tartani a hatalmas előnyét. Most hogy lényegében alig látni vele messzebbre, a nyilt pályákon ki vagy szolgáltatva, a Metron meg megvakulsz, a belső világítástól. Tényleg használhatatlan. Az egyik kedvenc kiegészítőm volt, és amióta nerfelték, azóta lényegében alig van pozitiv k/d-m, ha használom.
Nem hiszem el, hogy ezek az idióták a DICE-nál nem képesek eltalálni az arany középutat. :(
Vagy valami túl erős vagy túl gyenge lesz, arany középút nincs. Amikor balansz van ez csak a nevében balansz. Vagy túlgyengítik, vagy noob fegyó lesz belőle. A FAMAS-t is le fogják gyengíteni a köv. patch-ben figyeljétek meg.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31495) csibe1


csibe1
addikt

Akinek esetleg gondja lenne a Back to Karkand kiegészítő aktiválásával,az lépjen ki a kód aktiválása után az Originből,és a Battlelogból is,mert különben nem fogadja el.

Valaki tudja,hogy lehet az új fegyvereket megszerezni,mert se pont se ilyesmi nincs mellettük?

Megnéztem Karkandot,és Peninsulát,de nem túlzottan jöttek be.Jármű alig van a Karkand kezdőn,gyalogolhatsz Kenyáig,hogy a folyó túloldaláról leszedjenek.
Peninsula ugyanez pepitában,moccanni nem lehet,mert kilométerről lövöldöznek tankokkal,meg helikopterrel,örülhetsz ha nyugodtan éledni tudsz.
Mindkét szeró 64-es volt,de ettől függetlenül se jött be eddig ez a két pálya.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31496) Xaels válasza csibe1 (#31495) üzenetére


Xaels
félisten

BattleLog. Fent egy pipa ikon(Assignments) rámész amelyik érdekel és ráböksz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31497) BandiHUN válasza zack (#31494) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én pont ezt utálom a balanszolgatásban...mindent egyformára :(
Nem tudom,miért nem lehetnek gyors,erős,pontos fegyverek eleve,inkább ki kéne domborítani a külömbségeket,és akkor mindenki vinne ami passzol hozzá,nem az aktuális "kicsitjobbmintatöbbi" cuccal mászkálna mindenki.
Tudom,nehéz összehasonlítás végülis,de régen sem szólt senki,hogy a plazmafegyó,shotgun,minigun,stb.fegyóknak mindnek megvolt a domborított előnye,mégsem sírtak a minigunosok,hogy 1 rakéta...
Most meg eljutottunk addig,hogy nevében mások a cuccok csak+marha nagy a pszichikai faktor,amikor ha valaminek nem tetszik a hangja mondjuk,akkor "gyengébb",az ütős hangú puskával meg lelkesebben jobbakat lő az ember...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#31498) polonic válasza csibe1 (#31495) üzenetére


polonic
félisten

Ott van leírva a feladatoknál, hogy kell megszerezni az adott fegyvert.

(#31499) zack válasza csibe1 (#31495) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem se jön be eddig a Karkand. Full kemper pálya lett. Mindenki gubbaszt mindenhol, és várják hogy arra tévedjen valaki. A tankok és sniperek használatával be lehet húzni szinte minden kört, ha meg a helit is ide veszem esélye nincs a másik oldalnak. Gyalogság nem is kell, mert teljesen felesleges. Úgy elbaszták ezeket a pályákat, ahogy csak lehet. Csinálták volna kissebbre, járművek nélkül. Akkor egy jópofa és pörgős városi pályák lennének. De így... :( A heliket szinte lehetetlen kiszedni követős rakétával, mert a sok épülettől nem lehet rájuk látni. Vagy ha véletlenül becélzok egyet, akkor tuti egy sniper a kezdőről kiszed. A követős rakéta ezen a pályán tiszta bug. Van hogy be kellene csapódnia, de előtte valami megfogja, és tőle pár cm-re robban. Elég idegesítő amikor így is nehéz disabled-re vágni egy helit a városi pályákon. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31500) polonic válasza zack (#31499) üzenetére


polonic
félisten

Mondjuk engem is idegesít, hogy egy snipertanya az egész karkand.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.