Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30901) medvezsolt válasza cellpeti (#30892) üzenetére


medvezsolt
senior tag

de csak azért mert totál új vagy a BFben és valószinüsítem, hogy a kicsi reflex mapokhoz voltál ezelőtt szokva és a Karkand megjelenése előtt is inkább a fegyveres csatákat részesítetted előnyben a kicsi mapokon! Pedig ennek a játéknak nem erről kellett volna szólnia. Sokan pont ezért nem kedvelik a BF3mat.(Én személy szerint megtaláltam az arany középutat..):P

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#30902) Joe-T


Joe-T
tag

A rombolhatósággal kapcsolatban van valami tapasztalat? Állítólag itt már be van teljesen kapcsolva a Frostbyte 2 motor! Állítólag!?

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#30903) eugabesz válasza Zamasun (#30899) üzenetére


eugabesz
őstag

Semmi különbség,jó az Angol is...nekem legalább is fut,az origin store-n keresztül vettem meg.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30904) pohár


pohár
félisten

Wake Islanden kezdtem, kapásból helibe spawnoltam gunnerként, de elkezdett villogni megint a képem a monitoron... olyan mint ha randon ki-be kapcsolgattam volna a monitort, elindítottam a Fraps-t hogy lássam a VGA baszakszik-e velem, vagy más, és mikor elment a képem, nyomtam egy screenshotot, és láss csodát, a képeket amiket csinált a progi, rendesen mutat mindent... na ilyenkor mi a csecs van?

mert elég idegesítő hogy el kell bújnom ha elsötétül a kép, főleg az új mapokon, amiket csak látásból ismerek...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30905) po1son válasza Joe-T (#30902) üzenetére


po1son
addikt

Hát én még csak a Gulf of Oman mapon játszottam az új pályák közül és talán valamivel jobb a rombolhatóság.
2x meg is szívattam az ellenséget, mert bent voltak egy házba, de úgy szét lőttem tankkal, hogy összedőlt aztán dead az ellenfél részéről. Habár így gyilkolászni már eddig is lehetett. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#30906) bul07 válasza r.laci38 (#30889) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha Avast használsz kapcsod ki ara sz időre és működni fog

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30907) Joe-T válasza po1son (#30905) üzenetére


Joe-T
tag

Köszönöm!

Elvileg eddig is elég jó volt a rombolhatóság csak állítólag nem volt bekapcsolva alatta a motor teljes tudása!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#30908) L4mie


L4mie
veterán

hogy is lehet unlockolni a fegyókat?
Még nem vagyok game közelben, de látom hogy valami öcsi szerüségeketek kéne csinálni?
MP5 milyen lett? egyik legkedvesebb fegyóm ^_^

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30909) cellpeti


cellpeti
veterán

G3-hoz mi kell, hogy meglegyen?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30910) Laraxior válasza cellpeti (#30909) üzenetére


Laraxior
titán

COOP pont. Go Battlelog.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30911) po1son válasza cellpeti (#30909) üzenetére


po1son
addikt

- 10 repairs
- Kill 1 enemy with Repair Torch (ez vicces :DDD )
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#30912) front3r


front3r
őstag

Battlefield 3: Sharqi Peninsula Gameplay Trailer

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#30913) Torry


Torry
addikt

Na hát ezeken a mapokon egyedül lehetetlen bármit is alkotni, ide már tényleg kell csapatmeló, az meg nincsen. :(((

(#30914) Laraxior válasza po1son (#30911) üzenetére


Laraxior
titán

az G53

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30915) polonic


polonic
félisten

Szánalmas, hogy milyen hülyék játszanak ezzel a játékkal.
Hiába léptem be akármelyik squadba.
A spotolást még csak véletlenül sem ismerik. Szaladok, valahonnan lő egy tank, nem látom, honnan. Észreveszem, egyből bespotolom. Mikor odaérek egy épülethez a tankhoz közel, látom, hogy hárman vagy négyen a csapatunkból bújkálnak előle, de egyik sem volt képes bespotolni. Ez volt wake island-en és a strike at valamin. A squadban is olyan hülyék voltak, ráadásul nem is kezdők, 30-as, 40-es szintűek és ők sem spotoltak semmit. A leader még csak az objektívákat sem jelölte ki.
Éleszteni még csak véletlenül sem élesztett senki, hiába volt a közelemben assault játékos.

Ebből levontam a következtetést: továbbra is a megszokott emberekkel kell menni játszani. Most mentem fel egyedül ezidáig kb harmadjára , hogy megnézzem az új pályákat. De elég is volt. Nagyon szar volt, nem is élveztem így.

[ Szerkesztve ]

(#30916) Xaels


Xaels
félisten

Rombolhatóság: sokkal részletesebb. Néha nem győzöl elugrani a lehulló törmelék elől. Cserébe mintha kicsit jobban is gyilkolná a vasat.

FAMAS: jó kis fegyver, de nem mondanám, hogy erősebb mint az alap M16A3. Mondjuk nekem kicsit fura volt így, megszoktam más játékokból, hogy inkább amolyan "Burst Fire"-ös fegyver(tudom van kapcsoló).

Térképek: egyelőre valahogy nem érzem át azt amit az öreg BF-esek. Régen is játszottam már BF2-vel, meg nem is túl sokat mert az akkori gépem elég gyengén teljesített alatta, de azt mondom, hogy el lesznek az új térképek és ezek a régi-újak egymás mellett, csak meg kell őket ismerni jobban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30917) TXT válasza Torry (#30913) üzenetére


TXT
őstag

akkor csinálni kellene egy csapatot, én is ugyanezzel a gonddal küzdök. :K

(#30918) Nuits válasza front3r (#30912) üzenetére


Nuits
tag

Kisebb csatatér... remélem hamarosan hasonló jellegű csaták lesznek :C

(#30919) Bazzzs válasza TXT (#30917) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ha este vagytok és van szabad hely, akkor harmadiknak becsatlakoznék :U

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#30920) TXT válasza Bazzzs (#30919) üzenetére


TXT
őstag

Roger that! :R

(#30921) barack1997


barack1997
senior tag

A DAO-12 -be mennyi lőszer fér ?

(#30922) mistixx válasza barack1997 (#30921) üzenetére


mistixx
tag

Battlefield Wiki

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#30923) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

Urak. Mitől van az, hogy a szerverek listája között, hiába van beállítva, hogy csak Battlefield 3, és mégis kiírja, hogy get expansion, ha menni akarunk valamelyikre.???...???

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#30924) Cybertrone


Cybertrone
veterán

[HUN]Prohardver! Unofficial Szerver![EU]
A szerver átállt! Lehet jönni uraim!
-200%-os ticket
-Nagy illetve kis conquest mód, Rush ezek vannak terítéken!
-25%-os emelt golyó sebzés(nem HC, csak így nem egy tár egy ember, és PDW fegyverekkel is lehet gyakni)
-1 embertől indul a kör, nem kell várni 4 emberre!
-Admin felügyelet!
-rakéta kill 5 ember után Admin kicket von maga után! :K (egyéb tiltás nincs!)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30925) Dani82


Dani82
senior tag

THANK YOU
Your game has been added to your library and is ready to download, and a receipt has been emailed to you.

és most mi van? Nincs ott ajatekok melett csak a sima bf3

(#30926) Dani82 válasza Dani82 (#30925) üzenetére


Dani82
senior tag

email se jott

(#30927) Xaels válasza Dani82 (#30925) üzenetére


Xaels
félisten

Nem is fogja külön mutatni...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30928) Dani82 válasza Xaels (#30927) üzenetére


Dani82
senior tag

hát akkor most mit csinaljak?

(#30929) Xaels válasza Dani82 (#30928) üzenetére


Xaels
félisten

Játssz. A BattleLog-ban kikeresed a neked való szervert és tolod.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30930) Bazzzs válasza Dani82 (#30928) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Battlelogon a szűrőknél tudsz variálgatni, hogy a kiegészítőt vagy csak az alapjátékot akarod játszani, vagy esetleg mindkettőt. Még a pályákat is külön kijelölheted.

Dani82: A legutóbbi 4 gigás patchben benne volt mindenkinek a Back to Karkand is. Csupán aktiválni kell külön annak, aki most veszi meg.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#30931) Dani82 válasza Xaels (#30929) üzenetére


Dani82
senior tag

semmi letöltés, update ? érdekes

(#30932) ricsy888 válasza Dani82 (#30931) üzenetére


ricsy888
senior tag

Benne volt az előző frissítésbe. De ezt nem rég írták itt le.

(#30933) Dani82 válasza Xaels (#30929) üzenetére


Dani82
senior tag

Hat Blogon kijon, hogy requires BTK expansion pack.... problem? :Y

(#30934) TXT válasza Cybertrone (#30924) üzenetére


TXT
őstag

Az mit jelent, hogy "rakéta kill 5 ember után Admin kicket von maga után!"
Ezek szerint nem lehet nyílt terepen sem használni a rakétákat, teszem azt tankok stb ellen, amivel szintén halnak, adott idő után többen is, mint 5?
:R

(#30935) Malachi válasza TXT (#30934) üzenetére


Malachi
addikt

gyalogság ellen bukó a rakéta általában.

(#30936) Xaels válasza Dani82 (#30933) üzenetére


Xaels
félisten

Kis gixer, de dolgoznak rajta: [link]

Origin-t indítsd újra van akinek segít.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30937) TXT válasza Malachi (#30935) üzenetére


TXT
őstag

Pedig van olyan helyzet, amikor az segít, ha pl nagyon messzire lősz és nincs távcsövesed. Ez annyira szubjektív sztem.

(#30938) BandiHUN válasza Cybertrone (#30924) üzenetére


BandiHUN
veterán

:C :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30939) mistixx válasza TXT (#30934) üzenetére


mistixx
tag

Az azt jelenti, hogy az admin ül a gép előtt és figyeli, hogy ki lő rpg-vel emberre, és húzza a papíron a strigulákat.Ha valaki eléri az 5. kill-t akkor visszakeresi az illető ip-jét, majd az alapján a lakcímét. Másnap ott megjelenik egy zacskó fűrészporral a hóna alatt, becsönget és a gyanútlan rpg-st szárazon (ha nem az, akkor ott a fűrészpor) análisan molesztálja.

De az is lehet, hogy ha valakire túl sok panasz érkezik, hogy indokolatlanul rpg-zik gyalogosok ellen akkor kap egy kis pihenőt.

[ Szerkesztve ]

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#30940) csibe1 válasza mistixx (#30939) üzenetére


csibe1
addikt

"Az azt jelenti, hogy az admin ül a gép előtt és figyeli, hogy ki lő rpg-vel emberre, és húzza a papíron a strigulákat.Ha valaki eléri az 5. kill-t akkor visszakeresi az illető ip-jét, majd az alapján a lakcímét. Másnap ott megjelenik egy zacskó fűrészporral a hóna alatt, becsönget és a gyanútlan rpg-st szárazon (ha nem az, akkor ott a fűrészpor) análisan molesztálja."

Tapasztalat? ;]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30941) TXT válasza mistixx (#30939) üzenetére


TXT
őstag

köszönöm az igazán kimerítő választ! :R
(biztosan személyes a tapasztalat és talán még fáj a seb, így nem faggatom a meggyötört tested-lelked! :DD :C )

(#30942) mistixx válasza csibe1 (#30940) üzenetére


mistixx
tag

+ @ TXT :
Igen tapasztalat. Asztalosként dolgozom és mióta megjelent a Bf 3 megugrott a kereslet a fűrészporra. Kérdésemre, hogy mire kell ilyen sok fűrészpor, ez volt a válasz. :D

Egyébként már dobtak ki szerverről rpg-zés miatt csak a gond az volt, hogy nem én rpg-ztem hanem másik két kolléga akikkel sikerült egy fedezék mögé bújni, csak nekem volt a legjobb a statom és repültem is.
Én rpg-t csak járművek ellen használom.

[ Szerkesztve ]

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#30943) Cybertrone válasza mistixx (#30939) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem az azt jelenti hogy figyelem ki mivel öl, a program meg számolja hogy ki mivel ölt, és ha kigyűlik neki az 5 kickelem... Sok ember sírt jogosan azért mert metrón nincs más csak rocket, és csipa... A csipát nem bántottam (még) viszont figyelni fogom amikor a gép előtt vagyok a rakétát...! Ki lehet ez ellen nyilvánítani a nem tetszést, csak nem érdekel sajnos! :R
A lelki szöveg, mint ami Zack szokott előadni szintén nem érdekel! Aki okos az csinállja akkor, és ne a szája járjon! ;)
Szerintem korrekt "szabályokat" írtam le, sértődést, az esetleges kickekből nem akarok, aki feljön a szerverre fogadja el annak a feltételeit!
Járművek ellen mehet a rakéta természetesen az nem érdekel! Viszont direktbe egymás pofájába 5-nél többször nem! az 5 is azért van kérlek, mert ugye van az a helyzet hogy" ez volt a kezemben" bla bla!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30944) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hogy tudom átállítani ezt a hulladék origin nyelvét hollandról magyarra? De az EA store is ugyanígy holland. Ha a localisation settingsre megyek beugrik egy új oldal.

Csak meg akarnám venni ezt a szerencsétlen DLCt de úgy látom még ez is kihívás...

(#30945) TXT válasza Cybertrone (#30943) üzenetére


TXT
őstag

Egyet értek, Te szervered-Te szabályaid!
De kérdezem én, nyílt terepen járművek találatakor halt embereknél is ugyanugy számolódik, igaz? Azokat is bannolod???
:R

(#30946) kutkut válasza Cybertrone (#30943) üzenetére


kutkut
addikt

Azért a tankban ülő, tankot javító, tank mellett elsétáló emberekre ugye nem vonatkozik? :B

Meizu MX3 32GB

(#30947) po1son válasza Cybertrone (#30943) üzenetére


po1son
addikt

Ezek után nem csodálom, hogy üres a szervered. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#30948) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

ne legyetek már hülyék. Miért kell rögtön támadni meg lázadni??

Cybertrone gondlom egyértelműen úgy gondolta, hogy a gyökér, pofába RPGző, tank mentes harcot fogja 5 kill után nem tolerálni...

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#30949) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van valaki aki nem Karkandozik egyáltalán? :(

Live-Die-Respawn

(#30950) SimS válasza oriic (#30949) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Van hát. Nem vettem LE-t, most meg nem adok érte 3k-t, majd ha lejjebb megy mondjuk, vagy lesz rá kedvem / keret. :)
Addig meg elkocajátékoskodok a "simával" is.

p.s.: szerintem nem sokan vannak ilyenek :D (még jó, hogy van pár ismerősöm aki még ilyen)

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.