Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30501) eugabesz válasza Cybertrone (#30500) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem akarom mindenáron.hogy igazam legyen,de bne sértegessünk már csak úgy egy olyan csapatot,ami felnőtt ,meglett emberekből áll,ráadásul szeretnének jól és tisztán JÁTSZANI...nem kempelni,nem csak rpg-ni, és nem szétkáromkodva a chat-et...ez olyan nagy dolog.?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30502) Cybertrone válasza eugabesz (#30501) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hidd el itt nagyon nagy :K ... Én szépen szóltam kb 2 hétig hogy ne káromkodásra használjuk a csetet... nem használt... onnantól fogva kickeltem minden egyes faszagyereket aki kurva anyázott... :K Természetesen én voltam a szar szemét kiskirály :D
Sőt volt olyan is hogy tiszta gyogyó volt a szerver, és a saját csapatom lőtte a saját kezdőmet, és azon a járműveket, az ellen meg rapelt... na akkor elpukkant a pici agyam, és mindenkit ledobtam a szerverről, majd új lappal újraindítottam a pályát :K Persze ezért is én voltam a g*ci :K
Csak jóindulatúlag mondom hogy hagyjátok ki a szerverből a közösséget, mert hidd el itt csak te leszel mindíg a köcsög, mindenki másnak igaza lesz :( :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30503) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Szeró témát meg privátba valót ne hozzunk már ide srácok... :U

Egyébként jó a heli videó,de tuti nem egyszerű eset,ha egeres,akkoris szénné hangolhatta...
Egyébként vicc,hogy a repülő cuccok ott elférnek lényegében,ahol a pilóta látószögében a fülke elfér,de én úgy tudom,ez lesz javítva,pont ezért,mert cirkálni lehet a fák között,stb.
Egyébként meg,mint a legtöbb videóban,itt is ritka noob az ellen,a helire nem lőnek rakétát,az ellenheli nem használ flare-t...ilyen szeróra mennék én is :DDD
Sima szerón meg egy vacak dzsipből is ontják a golyót az emberre,ha így megáll helivel...
Ennyiből nem reális vid,vagy már régi.Meghát sose tudni,az ilyeneket mennyire haverokkal,stb.veszik fel.Most nem menne neki ez így,ha felmenne mondjuk a cívisre,mert lekapnák pillanatok alatt,bármilyen ügyes,ha így megáll és így a föld közelében cirkál.Az ilyet egy AA kiszedné pár mp alatt,ezen nem segítene semmilyen perk.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30504) Cybertrone válasza BandiHUN (#30503) üzenetére


Cybertrone
veterán

Már régen ide lett hozva, és nem én elégedetlenkedem folyton a magyar szerverek miatt... :R
Van itt más akinek szófosása van, és lehúzza a szervereket, ettől nem kell félni :DDD :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30505) eugabesz válasza Cybertrone (#30502) üzenetére


eugabesz
őstag

Nálunk 3 szabály van,amit következetesen betartunk,betartatunk,ne lőjj közvetlenül emberre rpg-vel,(egy elmegy,általában figyelmeztetés jár érte,mert van olyan hogy "az volt a kezemben"),ne beszélj alpári módon a játékostársaiddal és ne kempeld a főbázist,még ha nincs egy zászlójuk,akkor sem,(úgy is előbb utóbb jön a @nuke parancs és kitörhetnek)
Akinek ez nem tetszik,nem erőszak a kucuvágás,nem jön oda.De ha már ott van,vegyen annyi fáradtságot,hogy beírja a közös chat-be a @rules-t és be is tartja,ami ott le van írva.Ha nem hát nem,akkor viselje a következményeket.
De lehet akár kiszavazni is valakit,az is működik,tehát nem csak az adminokra van teljesen bízva a döntés...tehát?

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30506) Mrdevil válasza Cybertrone (#30502) üzenetére


Mrdevil
addikt

Emlékszel mit mondtam neked anno mikor dumáltunk TS-en a szeróadminkodásról?
Régen BC2-nél is ez volt Gabipaciékkal, mindig őket csesztették mindenért. Volt vita szinte minden nap. :W

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#30507) Cybertrone válasza eugabesz (#30505) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én értelek, de mint ahogy láthatod más nem igen... :R Gondolkoztam egy időben arról hogy mindent a proconra bízok, csak engem idegelne fel a legjobban hogyha autobalancolna percenként, és ezzel szétszedné a megszokott csapatokat... az autokicket meg meg se merem említeni mert felakasztottak volna :DDD

Mrdevil:
Igazad lett fater! :K Miután én konyítottam a szerverhez, én rajtam is csattant az ostor... mondjuk nem mint ha érdekelne mert lepereg, csak látom hogy mást is ugyan így basztatnak, és hát lehet el kéne gondolkozni hogy nem a szerverekbe van a hiba :R
Ezzel együtt meg fogom beszélni az IROM-os srácokkal a procon futtatását, és normálisra meg fogom csinállni a szervert, részben auto dolgokkal, részben manuális dolgokkal, azt hogy mire jutok természetesen be fogom ide is írni, és aztán majd alakul a szerver a megszokott módon, ha nem akkor lesz egy szerverrel kevesebb, és no problem! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30508) eugabesz válasza BandiHUN (#30503) üzenetére


eugabesz
őstag

1.Privátban az ismerőseimmel fogok megbeszélni olyan témát,amit máshol nem tudok.
2.Csipkebokor vessző...
3.Itt érte "támadás" a csapatomat,nem a hellokitty fórumán fogom kitárgyalni,ha megengeded...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30509) BandiHUN válasza eugabesz (#30508) üzenetére


BandiHUN
veterán

Igazad van,de ha te mondod magad felnőtt és komoly embernek,nem veszed fel a kesztűt.
És bocs,de nekem fontos EZ a fórum,EZ a topik,neked majdnem 1600nappal tag ranggal láthatóan nem :R
Úgyhogy kérlek,intézzétek fórumon kívül az ilyesmit. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30510) Taposo válasza eugabesz (#30508) üzenetére


Taposo
aktív tag

Privátban már bocsánatot kértem... néha ez van ha dühbe gurul az ember.. de elnézést kérek :(

(#30511) Cybertrone válasza Taposo (#30510) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akkor képzeld el mi van ha az admin nem tudja magát kontrollálni... Aztán annyit mond hogy hát ez van ha az ember dühbe gurul :U :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30512) eugabesz válasza BandiHUN (#30509) üzenetére


eugabesz
őstag

Magasról teszek a fórumrangra,nehogymá kisebb ember legyen aki kevesebbet van itt..vagy akár később regisztrált.Csak egy hozzáfűzni valóm van...kibicnek semmi sem drága.
Jah...és sosem voltam komoly,meg már azt hiszem nem is leszek.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30513) pohár válasza Cybertrone (#30511) üzenetére


pohár
félisten

ilyenkor az van hogy ti vagytok az emberekért, és nem pedig fordítva...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30514) Malachi


Malachi
addikt

hát, hogy új elemet vigyek a társalgásba, most játszottam 3 órát a PH szerón és kurva jó volt. néha nyert a csapat, néha vesztett, de nem volt semmi gáz, se anyázás, se köcsög játék. pedig bent volt valami klán is.

csak hogy ilyen is legyen. :D

(#30515) Cybertrone válasza pohár (#30513) üzenetére


Cybertrone
veterán

Meglátszik nem voltál még Admin sosem ;)

Malachi:
Jé tele van a szerver :D Talán nem halt még meg :U

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30516) pohár válasza Cybertrone (#30515) üzenetére


pohár
félisten

nem voltam, és? nem dobálhatod ki az egész bagázst csak mert te nem bírod hogy sírnak chaten :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30517) Malachi válasza Cybertrone (#30515) üzenetére


Malachi
addikt

hát, most tényleg minden patent, nincs miért lelépni.

(#30518) Cybertrone válasza pohár (#30516) üzenetére


Cybertrone
veterán

Oké főnök :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30519) zack válasza eugabesz (#30499) üzenetére


zack
nagyúr

Milyen figyelmeztetés?? Azért mert megjegyzem, hogy van fent csaló, azért ki kell dobni?
Na. Ezért vagytok bugyuták, és akkor még finom voltam. Ha akarsz keményebb ordenáré kritikát olvasni menj fel a Dragon oldalra.
Majd szépen lassan mindenki el fogja felejteni a kis "játszótereteket", és u.a. lesz a sorsa mint a PH szervernek. Van millió másik szerver. Majd játszunk ott a csapattal.
Van még egyébként olyan aki nem küldött el titeket a pics@ba a Dragon klánból?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30520) Cybertrone válasza zack (#30519) üzenetére


Cybertrone
veterán

Fasza ez a dragon klán :D , Nekik miért nincs szerverük amiről mi tolhatnánk kritikát? ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30521) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Piettel repkedtünk egy kicsit. [link] bár ebben kb 3 halál azért volt mert a pöcs odavágta félszálas után, vagy mert fennakadtunk egy fán :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#30522) eugabesz válasza Cybertrone (#30520) üzenetére


eugabesz
őstag

Ugyan,hagyd már,mi egyformák vagyunk...csak én nem tapadok össze a kutyával...
(...és igen zack,vagy hogy hívnak,van...az értelmesebbje...)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30523) zack válasza eugabesz (#30522) üzenetére


zack
nagyúr

Ami késik az nem múlik. Van aki nem mondja ki. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30524) Laraxior


Laraxior
titán

Valaki egy kis Métro? :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30525) Laraxior


Laraxior
titán

ohh... visszaolvasva látom megint buliról maradtam le... rossebbe :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30526) Erdei88 válasza eugabesz (#30505) üzenetére


Erdei88
veterán

Azt azért tedd hozzá, hogy ha admin-t lőlsz le rpg-val BAN jár. Én is azt kaptam, mindenféle figyelmeztetés nélkül, utána ha mást lelőttek, hiába szóltak, nem nagyon zavart titeket. De engem abban a másodpercben hidegre tettetek 60 percre...

(#30527) Kr/\toS válasza TXT (#30460) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Melyik 3d-s megoldást használod? Gf3d vision, tridef, iz3d?

(#30528) L4mie


L4mie
veterán

Megoldódott a tegnapi kör végén mindig kilép: Bf3.exe müködése leállt : hiba.
Leszedtem, az MSI afterburn-t, Az ASUS Gamer OSD-t (az valami "csoda" volt) na meg az Asrock extreme utility-t, kikapcsoltam a vírusirtót és lőőőn probléma mentesen ment :P
Majd szépen csendben mindent visszapakolok, hogy kiderüljön melyik crasheltette, de szerintem az ASUS Gamer OSD, mert a másik kettő már volt fent a régi VGA-val probléma nélkül

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30529) Laraxior


Laraxior
titán

Ez mit jelent? Kicsit sok a 71 kill :Y

illetve, holnap hány óra körül érkezik a Karkand pöcs? :D Hajnali 3 körül hazavergődöm, remélem lehet már tolni. Már kicsit uncsi a Métro ;] Strike at Karkand mapot óhajtanám :B

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30530) edgR válasza BandiHUN (#30503) üzenetére


edgR
őstag

kis dpi+kis sens. nem kell azon semmi mast "hangolni".

(#30531) Sabre


Sabre
őstag

srácok, miért gond ha embert ölök rpg-vel? nem értem, ha engineer vagyok, alap hogy szorult helyzetben ha a tár kifújt vagy több hülye bekempelt egy helyre - meg kinálom őket egy raksival...olvasom itt hogy ez nem tolerált, miért is? mert akkor a smawot elfelejtem és csak anti járműves raksikkal bohóckodom a jövőben :F

(#30532) edgR válasza Sabre (#30531) üzenetére


edgR
őstag

mindenki olyan serverre menjen, aminek a szabalyrendszere az o erkolcseihez illeszkedik. ennyi az egesz.

(#30533) Sabre válasza edgR (#30532) üzenetére


Sabre
őstag

csak mert eddig még sosem szóltak rám / kickeltek / stb , csak azért kérdezem, itt olvastam először. counter-strikeból szabadultam a bf-be, ez az első bf amivel tolom szóval sok minden lehet amiről nem tudok... :B

[ Szerkesztve ]

(#30534) Pietrosz válasza Sabre (#30531) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nyugodtan lövöldözhetsz emberekre, egyedül a metro conquest mapon gáz a használata, mert ott tényleg szűk a hely, és nem nagyon lehet mit csinálni, ha folyamatosan lövik az rpgsek a feljárót.

(#30535) wwenigma válasza edgR (#30532) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nos igen, de az adminok neha egyeni es folyamatosan valtozo szabalyrendszert alkalmaznak... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30536) edgR válasza wwenigma (#30535) üzenetére


edgR
őstag

akkor megint keresek masik servert. es ujra, es ujra.. :) ilyen ez, ha publikolsz.

(#30537) Malachi


Malachi
addikt

sose lesz vége ennek az RPG kérdésnek, pedig egyszerű, ahogy valaki lentebb írta - szűk pályán a metroban, esetleg a damavand peak folyosókban kicsit gáz, de király. :)

egyébként sokszor előfordul olyan, hogy egyik nyílt pályán valaki messziről soroz egy konténerablakból, emeletről, valami lyukból én meg a talajon kúszok. messze van, lehet vagy 50-80-100 méter, nem látok rá. odaküldök egy RPG-t és elsőre kiszedem és marha büszke vagyok magamra, hogy onnan sikerül beküldeni az ablakon a csomagot. szóval pályafüggő ez az RPG/noob faktor kérdés.

(#30538) madgie válasza Malachi (#30537) üzenetére


madgie
titán

Metro-n pont így jártam múltkor, egy nagyon ügyes csipa folyamatosan kiszedett minket olyan 100 méterről. Meguntam, elővettem az RPG-t odapörköltem a fedezéke felé, egyből ki is nyuvadt. Aztán pechjére a folyosóról még háromszor felhúzta egy csapattárs és meg még háromszor elengedtem felé egy-egy rakétát (nemtom, miért fogadta el az élesztést harmadszorra :D). Aztán nem láttam arrafelé kószálni :))

(#30539) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Imádom ezt a játékot de ritka egy optimalizálatlan-fos-bughalmaz ... ma már sok ezer pontom veszett el a lefagyások miatt :O ( minden átmenet nélkül egyszer csak lefagy úgy hogy a hang elkezd akadni és vége ... )

(#30540) jokeman


jokeman
aktív tag

Srácok van itt olyan aki napközben nyomni szokta a játékot, nem csak este?
jokemanHUN én általában délelőtt meg délután játszom, mert este családozás van :DDD

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#30541) Laraxior válasza jokeman (#30540) üzenetére


Laraxior
titán

a héten reggeltől délután 3-4ig tolom, mert iccaka huzom a belem a lagerbe vagyok :D De csak Métrózom... pech :P :D

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30542) Norb3rto válasza Laraxior (#30541) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Only metro az jó, szintén zenész :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#30543) Sabre válasza Pietrosz (#30534) üzenetére


Sabre
őstag

igen Fütyitrosz, nem véletlenül nem megyek metrora már mert unom az állóháború jelleget hogy fentről és lentről mennek fel le a raksik és granyók és ennyi a pálya. :(

(#30544) jokeman válasza Norb3rto (#30542) üzenetére


jokeman
aktív tag

Na akkor majd felveszlek benneteket!

Mind megy a meghívó :)

[ Szerkesztve ]

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#30545) Laraxior válasza jokeman (#30544) üzenetére


Laraxior
titán

Van par kedvenc szerverem... mehetunk ha gondoljatok. 1000 ticketes :D egy kor utan lepni szoktam pihentetni az agyam :DD
csak ismerjetek a squadperket... tobbit megoldom :D

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30546) Norb3rto válasza Laraxior (#30545) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Múlthét ppénteken 12 óra only metro másnap nem láttam ki a fejemből :DD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#30547) jokeman válasza Laraxior (#30545) üzenetére


jokeman
aktív tag

Mi a neved BF3 ban? Most pont nem tudok, mert mind megyek edzzeni.....de még a héten leszek délelőtt sokat :)

Elméletileg elküldtem...........mindkettőtöknek.

[ Szerkesztve ]

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#30548) Chabe89


Chabe89
addikt

Hát én se vagyok nagy RPG gyalogságra párti, továbbá azt is tudom, hogy ez csak egy játék, de igazából is simán az arcodba tolják az RPG-t. Ajánlom az ezt kritizáló emberek figyelmébe pl. az Iraki Misszió című filmet.

(#30549) Laraxior válasza jokeman (#30547) üzenetére


Laraxior
titán

En mindenhol LaraXioR vagyok :))

Chabe89: nincsen azzal semmi gond. mindenki azzal ervenyesul amivel tud. Legalabb nem unatkozom szaniteckent. Bizonyitja ezt a 4000 revive :))
Mellesleg szerintem az M320 sokkal ganébb fegyver... mert RPGvel még csak-csak meg kell nézni hogy hova küldöd, ergo ki kell bújni a fedezékből, de a tube-al bármelyik lyukból ki lehet küldeni azt se tudva hogy hova megy..stb. Mint a mortar, csak azt legalább jelzi a map :K

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30550) Norb3rto válasza Laraxior (#30549) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Megvagy :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.