Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30351) oriic válasza #21346560 (#30349) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mint írtuk Soflam jelölés után, vagy tankban a 3. helyen ülő ha megjelöl le tudnak szedni.

Live-Die-Respawn

(#30352) Lethal Gene válasza madgie (#30340) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jaja, kisebb szervereket szeretem, mert ott jobban lehet taktikázni....és mókázni ;)

csibe: Seine Crossing volt aza map...de enm nagyon erdekelt, visszamentem és AEK barátommal megbeszélhették a frusztrációjukat... :)

(#30353) Malachi


Malachi
addikt

na megvolt az eddigi legjobb köröm, a csapatban első lettem, de nem győztünk. :( komolyan féltem, hogy kivágnak mert egy 9-0-val kezdtem, nem is értettem egy pillanatra, hogy jött össze. squad leader voltam firestormon, 64-es conquest, jó fejek voltak a squad tagok, csinálták amit jelöltem. persze battlelog az esti köreimből egyet se regisztrált, nem tudok linket.

(#30354) kangoo


kangoo
tag

Ha spotolnak valakit a földről, akkor fedezékbe húzódással 'lerázhatja' a sárga jelet a feje fölül, de MAV-os spottal ez hogy működik? Meddig marad megjelölve az illető?

Csak mert az egyik körben spot bonust kaptam percekkel azután, hogy MAV-val jelölgettem, ami elég szokatlan.

(#30355) edgR válasza kangoo (#30354) üzenetére


edgR
őstag

addig, amig te, vagy egy csapattarsad latja a megjelolt illetot.

(#30356) scope2007


scope2007
addikt

viccc. ahogy észreveszem sokan csak azért vannak hiperszuper rankba mert gondolom tankoznak meg repülőznek ezerrel.. azzal ölnek...
egy 32es conquest szerver ha átvált TDMbe rotation miatt.. az összesnek elmegy a tehetsége...
gondolok itt a képen, az összes nálam magasabbra szinten lévőre a csapatban...
sokszor halok mert nem állok meg kempelni, hanem mindig futok amerre meghaltam azelőtt.. :C

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#30357) Gl4diator válasza BandiHUN (#30348) üzenetére


Gl4diator
tag

Köszi a tippet, a tűzfalat teljesen kikapcsoltam, így már nem dobál ki a játék :)

(#30358) madgie válasza scope2007 (#30356) üzenetére


madgie
titán

És az miért baj, hogy nem megy nekik a TDM? Nekem sem megy, csak a ribbon miatt szenvedtem végig egy kört (szó szerint szenvedtem, estem-keltem csak), nem látom amúgy sok értelmét annak a játékmódnak. Nekem ez a játék a CQ-ról, meg a Rushról szól (érdekes, BC2-ben sokkal többet Rush-oltam, itt eddig CQ van többségben, van még olyan pálya, ahol nem is jártam Rush-ban)

(#30359) Hajdi


Hajdi
senior tag

LOL. Metrón egy sráccal 15 körül öltük le egymást 64-es szerveren... Ez az igazi Nemesis :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#30360) Cybertrone válasza madgie (#30358) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egyetértek ! A TDM a sok cod-bol jött embernek lett betéve!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30361) Gergosz2 válasza Cybertrone (#30360) üzenetére


Gergosz2
veterán

na azért nem egészen:

a tdm a azért lett betéve hogyha valaki játszott előtte valamilyen fpst(cod, ut , halo vagy akármi) találkozzon egy ismerős játékfajtával .
Amúgy szerintem nincs semmi baj a tdmmel , ha valakinek az tetszik akkor miért ne?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#30362) Cybertrone válasza Gergosz2 (#30361) üzenetére


Cybertrone
veterán

Baj nincs vele, csak maga a game világához nem illik! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30363) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Soldier nevet hogyan tudok változtatni?
Vagy esetleg profilomon belül új soldier-t csinálni? :)

(#30364) Gergosz2 válasza LifeSpirit (#30363) üzenetére


Gergosz2
veterán

itt

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#30365) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#30366) Erdei88


Erdei88
veterán

(#30367) Norb3rto válasza Erdei88 (#30366) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Volt már :P ;] :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#30368) Hajdi válasza Erdei88 (#30366) üzenetére


Hajdi
senior tag

Ez sem semmi...

"The Man Who Sold the World"

(#30369) Erdei88 válasza Norb3rto (#30367) üzenetére


Erdei88
veterán

De azt nem én linkeltem :D

(#30370) Norb3rto válasza Erdei88 (#30369) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Tudom :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#30371) Találtgyerek válasza Hajdi (#30368) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Basszus nem is látom mit lő. :))

06-3o/9759I39

(#30372) karburátor válasza Gl4diator (#30345) üzenetére


karburátor
tag

Hali. Nekem ugyanez volt. A routeremen DD-WRT firmware volt. Persze beállítottam mindent amit kért a gém. Próbáltam UPnP off, nyitottam portot, DMZ-be raktam, de semmi. Aztán feltettem egy OpenWrt-t és azota megy rendesen. UPnP on és nincs vele baja.

Üdv, Roli.

(#30373) danih


danih
addikt

Halihó, a prohardver bf3 szeró él még?

(#30374) Malachi válasza danih (#30373) üzenetére


Malachi
addikt

ahogy látom él, csak napi 20 órát üres.

(#30375) Lethal Gene válasza scope2007 (#30356) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

+1 Madgie!

Miért is kellene egy vadászpilótának szuperrambónak IS lennie? Ő fasza pilóta, de attól még eleht szar gyalogos...éppen ez a lényege a csapatjátéknak! A Rambókat fedezi fentről...szerintem pont ettől zseniális a BF...

[ Szerkesztve ]

(#30376) eugabesz válasza Találtgyerek (#30371) üzenetére


eugabesz
őstag

Mindeközben a csapattársa elfoglalt a többiekkel két zászlót,ártalmatlanított két tankot és megnyerte a meccset,csak azért,hogy egy e-penisz növelő csipás társuk tudjon mivel menőzni a tyúktubuson...szánalmas inkább mint elismerésre méltó...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30377) danih válasza Malachi (#30374) üzenetére


danih
addikt

És most mi a neve?

(#30378) Telda válasza danih (#30373) üzenetére


Telda
addikt

Meghalt, ki lettek utálva az emberek.

(#30379) Cybertrone válasza danih (#30377) üzenetére


Cybertrone
veterán

[link]egy ideje ez!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30380) danih válasza Telda (#30378) üzenetére


danih
addikt

Gondoltam... Mi történt amúgy?

(#30381) Cybertrone válasza danih (#30380) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egyesek szerint kis királyt játszottam, és nem igen tetszett a szabályozás a többségnek ! Igy most az adminkodik aki akar, engem tovább nem erdekel:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30382) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Fura dolog szerintem ez a kiutálósdi...pl.én se tudok semmiről,de én simán azért nem megyek fel,mert 1. mindig üres,2. mivel keveset játszok,és gyakorlatilag mindenre van célirányos szeró(metro only,nagy ticket,infantry only,stb),igazából ez a kevert rush-cq,mellé semmi nagyon extra nem valami csábító.
Szerintem szakosítani kéne valamerre,régen legalább a sebzés nagyobbra volt véve.
Meghát hogy 32-es...ha nem megy fel a fene sem,csinálni kéne 1500-as Metro Only 64-et,azt a legtöbben toljuk is,nomeg más is szereti.Meghát most,hogy a fene sincs fent,így pont semmi haszna,annál még a metrózás is jobb... :W

Adminkodásra meg:a szeró loginja hány embernek van meg?Mert azért az RCON kevés érdemi változtatásokhoz(slot,stb...),a szabályokról meg annyit,hogy menjen a metro,amit mondtam,és akkor nem kell szabály és kész.
Egyébként én sem értek egyet az alap emberi szabályokon kívül(spawnkill,baserape) mással egyet,talán az agresszív emberre rpg-seket ki lehet pakolni,de ez nem a bc2,hogy a sok épület,stb.miatt sokat számítson a raksi,a metrót kivéve útvonalalternatíva is van elég.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30383) Cybertrone válasza BandiHUN (#30382) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha 64es volt akkor hiszti volt hogy only hent ment, a ticketek meg vannak mai napig emelve, kis conquest, nagy conquest, rush... Ezek vannak palyakera bontva! A nagyobb sebzest proconnal én csináltam, de mióta nem adminkodok nincs ilyen!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30384) danih válasza BandiHUN (#30382) üzenetére


danih
addikt

Én most kezdenék el játszani, van valahol ezekről leírás (ticket, cq, egyéb)? :)

(#30385) Malachi


Malachi
addikt

utóbb 1-2 szerón már egész profi a rendszer, alap szabályokat beállítanak, (TK, no RPG on infantry) és ha valakit "sérelem ért", azt kiírja a chat ablakban és ő döntheti el, mi legyen punish, vagy forgive. ha valaki metron lenyomott RPG-vel és a szabályok tiltják, elég ha annyit írsz a chat ablakba, hogy !p és ha eleget összegyűjtött a majom, repül.

nem baj az RPG, de ha egy szerveren szabályok vannak, azokat illik tisztelni.

(#30386) BandiHUN válasza Malachi (#30385) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ezzel az a baj,hogy kell valaki,akinek valamilyen 24/7 gépen fut a procon progi tudtommal,ahhoz vannak pluginek,és az csinálja ezeket+a különféle tiltott dolgokra az autokicket,stb...annó bc2-ben is ez volt a gond.
Az autoadmin sok gondot megoldana,de ehhez valami ilyesmi kellene,mert alapból buta a szeró mint a faék tudtommal,talán a ticketet,stb.lehetne cfg-ből fixálni a szerverszolgáltatónál,de szerintem a ranked szeróknál nem engednek "hivatalosan" semmihez nyúlni,csak játékmód,map,slotszám,HC-e vagy sem.
a szabályokat meg addig tisztelik,amíg van admin,aki érti a dolgát,és tesz is valamit(nehéz eset,mert az admin is játszani szeretne...),vagy ha meg van oldva a procon-os autoadmin,akkor vita nincs,az intézi a dolgát.Csak ugye ahhoz gép kell,amin mindig fut.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30387) Cybertrone válasza BandiHUN (#30386) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jol mondod! Ha lenne igény rá akkor meg lehetne oldani, de igy alapon megy a szerver, és ha beizzitom magamnal a procont megy minden egyeb!
Szedtem le weapon limiter plugint, chat plugint mely irja a dolgokat, de a visszajelzések utan nem érzek késztetést bajlódni veluk!:R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30388) Malachi válasza BandiHUN (#30386) üzenetére


Malachi
addikt

hát, nekem mindegy mert én ebből a szempontból felhasználó vagyok, és a gépben jobban bízom, mint az emberben. :D a kedvencekben már csak ilyen szerverek vannak, nincs vita, nincs pampogás. játék van. ez a lényeg.

amúgy a DICE nagy hülyesége, hogy nem ad szerver oldalra egy tökéletesen konfigurálható programot, vagy valamit, hogy ne folyton azokkal kelljen foglalkozni, akik segghülyék még egy ilyen játékhoz is és csak elrontják mások szórakozását. legyenek normális, de kemény szabályok és legyenek mindig megtorolva a kihágások. mindig. aki értelmes az elfogadja, egyébként is lehet bármilyen szervert választani. a többi meg menjen a francba.

[ Szerkesztve ]

(#30389) danih


danih
addikt

Tudnátok pár szervert ajánlani, ahol normális játék megy és Mo-ról a ping sem hatalmas?
Köszönöm

(#30390) Hajdi válasza danih (#30389) üzenetére


Hajdi
senior tag

HungarianField Debrecen Civis Server

Esténként jó kis csaták vannak...

"The Man Who Sold the World"

(#30391) Malachi válasza danih (#30389) üzenetére


Malachi
addikt

(#30392) Szajo


Szajo
őstag

Sziasztok, nektek BF3ban nem szokott némelyik pályán ( Az ilyen nagy pályákon, és ott is csak az épületes résznél) drasztikusan lecsökkenni? Ez most olyan, hogy máshol tökre jól fut csomó pályán hibátlanul, de ott ha leveszem mediumra a grafikát is ugyanúgy 44FPS lesz 80-90helyett... És eléggé észrevehető, kicsit "lassabb" vagy ilyesmi. Ilyen nálatok is van?

(#30393) Telda válasza danih (#30389) üzenetére


Telda
addikt

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/c999f213-83f4-414f-91bd-47475c56b0e5/24-7-Operation-Metro-Conquest-64-NFO-CHI/
Metro only, nincs M320, nincs RPG, nincs USAS, nincs nade spam, nincs sinper.
Magyarán minden idegesitő dolog tiltva van. :)

[ Szerkesztve ]

(#30394) danih válasza Malachi (#30391) üzenetére


danih
addikt

Köszönöm. Noobserver is van? :)

(#30395) eugabesz válasza Cybertrone (#30387) üzenetére


eugabesz
őstag

Én szívesen felajánlom a vps gépünket,ott elfuthat a procon 24/7-ben,adok admint is hozzá,ha szükségét érzitek,csak bátran írjatok.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30396) Telda válasza danih (#30394) üzenetére


Telda
addikt

Keresőbe ird be hogy lvl vagy level és vannak ilyen max 20-30 szintes szerverek, jókat lehet rajta játszani, persze mindig van egy-két magasabb szintű barom aki belép.

(#30397) eugabesz válasza danih (#30394) üzenetére


eugabesz
őstag

Az nincs....de noob az van dögivel... :DDD :N

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30398) Malachi válasza danih (#30394) üzenetére


Malachi
addikt

van only noob, keress rá, csak annyit írj be, hogy noob és találsz majd. :)

(#30399) pohár válasza Telda (#30393) üzenetére


pohár
félisten

hát ez elég szar szerver lehet :D
az oké hogy nincs rakéta/m320, de hogy sniper se legyen meg usas, eee? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30400) Pietrosz válasza Szajo (#30327) üzenetére


Pietrosz
addikt

Kevés a proci. Pont Q6600-ról váltottam it 2500k-ra, még alapon is bőven gyorsabb vele a játék.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.