Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16001) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Amúgy szép a játék, de közel sincs meg az az áll-leesős faktor, ahogy sokan írják (pedig maxon tolom). Engem inkább a játékmenet fogott meg, az tényleg ezerszer jobb, mint bármi, amit eddig láttunk.

(#16002) ForRedGlory válasza deicide (#15998) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Volt szerencsem a Rage-hez, osszehasonlithatatlan a ketto jatek kampanya. A Rage arrol szol hogy mesz es gyilkolsz egy szo szerinti csoben. Meg csak az illuzio sincs meg hogy mashogy juss a celhoz, mert benne vagy egy csoben ahol vagy elore vagy hatra mesz. Azt hozzatennem hogy nem jatszottam vegig, annyira szar...
A Rage-nek nem ilyennek kellett volna lenni, B3-nal meg nem lehet mashogy megoldani. Van egy apro kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

(#16003) Cybertrone válasza deicide (#15998) üzenetére


Cybertrone
veterán

Igazad van! Bar ez a singlenel nem feltetlen gond... A jatekmenet jo, es ugyan elore meg van tervezve az utvonal, eleg valtozatos szerintem!:R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#16004) Malachi válasza deicide (#15990) üzenetére


Malachi
addikt

nem védem a játékot, viszont el kell fogadnunk - az ilyen háborús FPS-ek évek óta interaktív filmek. ennyi. kb. azért van a single rész, hogy kedvet csináljon a multihoz, felpörgessen, kikapcsoljon. persze, hogy scriptelt. az első küldetést toltam végig és vagy 3-4 helyen volt ez a "most nyomd meg a space-t, most jobbklikk, most E..." hülyeség. ez van. azért legalább szép és látványos. majd a multi péntektől megmutatja, mit is tud igazán.

(#16005) McCartman


McCartman
senior tag

Mindjárt visszamondok egy Limited előrendelést az iponban , aki gondolja vagy akinek nem jutott máshol lecsaphat rá. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#16006) Cybertrone válasza McCartman (#16005) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nocsak... nem jön be? :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#16007) madgie válasza Malachi (#16004) üzenetére


madgie
titán

Egyszerűbben fogalmazva: :D

(#16008) deicide válasza ForRedGlory (#16002) üzenetére


deicide
veterán

Számomra nem attól cső egy játék, hogy egyféleképpen lehet eljutni a megoldáshoz, hanem attól, hogy pl nem mehetsz tovább, nem csinálhatsz mást, amíg egy bizonyos feladatot végre nem hajtasz. Ez a Rage-ben nem így volt, ott ha akarok autóversenyzek, ha akarok bóklászok a pusztában, vagy csinálok mellékküldetéseket, számomra ez a szabadság. Azt megértem, hogy egy háborús játéknál ez nem megoldható, csak azt hiányolom, hogy még egy centit is alig mozoghatok el a kijelölt úttól, már sipákol.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16009) Jhonny06 válasza deicide (#16008) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ami nem mászkálós, vagy valami hasonló műfaj, az mind csőjáték, nem tudom, hogy mit akartál ebből kihozni. :F Minden FPS ilyen..

(#16010) M3nyus


M3nyus
aktív tag

single végig viteléért jár valamilyen kitüntetés (fegyó, tartozék stb ) ami használható a multihoz? Valamint ez a függ a nehézségi fokozattól?
Magyarán érdemesebb hardon végigvinni, vagy csak a nehézség változik? :U

Én vagyok M3nyus!

(#16011) ForRedGlory válasza deicide (#16008) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ok, hagyjuk. Ez is egy velemeny. Annyira nem erdekel, de fura minden esetre.

(#16012) polonic válasza Wasp_HUN (#15995) üzenetére


polonic
félisten

A CAP-ot is tedd fel.
Linkeltem korábban.

(#16013) janihunk válasza Torry (#15942) üzenetére


janihunk
senior tag

Grafika függő vagyok.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#16014) madgie válasza Jhonny06 (#16009) üzenetére


madgie
titán

Mondjuk egy Stalker pont nem ilyen, órákat elbóklászhatsz benne mindenfelé.

(#16015) polonic válasza janihunk (#16013) üzenetére


polonic
félisten

Az igen. Ilyet sem hallottam még.
Akkor a játékélmény már mit sem számít?

(#16016) Kartács válasza Jhonny06 (#16009) üzenetére


Kartács
aktív tag

Most írta le hogy pl a Rage sem ilyen (vagy az szerinted nem FPS?)
millió FPS van amiben rengeteg mást is csinálhatsz mint a "kijelölt úton való haladás" leginkább talán a Far Cryt és a Crysist lehetne ide említeni!

Engem anno annyira megragadott a Crysis látványa és rombolhatósága, hogy tojtam a "story"-ra és barangoltam a parton csírkéket üldözve, hordókat borogatva a vízbe majd felrobbantani azokat a ládákat szétütve valami kincsért kutatva stb...

Tényleg van pár ilyen "rossz" vagy ki minek nevezi játék ami annyira story orientált (kérdés hogy ez kinek mennyire jön be, nem feltétlen gond!) hogy csak 1 bizonyos úton tudsz haladni. Nekem nem feltétlen van bajom ezekkel sem.

Peace :R

(#16013) janihunk akkor vegyél egy olyan gépet amin megy is a játék :C

[ Szerkesztve ]

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#16017) janihunk válasza polonic (#16015) üzenetére


janihunk
senior tag

De, de azt még jobban szeretem ha valami szép és lehet rajta csodálkozni hogy már itt tartunk. De ha valaminek a történetet nem fog meg lehet akármilyen szép nem játszom végig. Na a BF3 nem ide tartozik.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#16018) Pierre75


Pierre75
senior tag

Tudna egy mentést küldeni valaki? A legelején a metrókocsiban c4-el berobbantják a szerelvényt, te kiugorván az ablakon, fel kellene hogy mássz, no itt hiába nyomogatom a space-t, nem ugrik, mászik, csak 3 gombnyomás után meghalni tud. Előre is köszi!
anvers@freemail.hu

(#16019) Hajdi válasza janihunk (#16017) üzenetére


Hajdi
senior tag

Egyetérek!
Ha már egyszer haladunk technikailag, akkor valami látszatja is legyen. Persze ez nem azt jelenti, hogy csak a grafika számít, viszont valamilyen mértékű fejlődés elvárható!

Pierre75:
Nekem a vadászrepülők nem szedik le az ellent, hiába utasítgatom őket :DDD

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#16020) BigBlue69


BigBlue69
őstag

" Csütörtökön BF3 launch partyt szervezünk a Mammut II Saturnban, ahol 6.990 Forintért vásárolható meg a játék PC-s változata, a konzolosért 9.990-et kell fizetni a kasszáknál. Ennyiért vétek lenne kihagyni az év legjobban várt FPS-ét!"

Gondolom már volt..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#16021) Jhonny06 válasza Pierre75 (#16018) üzenetére


Jhonny06
veterán

Folyamatosan, pötyögtetve kell nyomni a space-t, nem egyenként, amikor épp mutatja. Fel fog mászni.

[ Szerkesztve ]

(#16022) Tirexi válasza Wasp_HUN (#15995) üzenetére


Tirexi
addikt

Végre egy ember akinek hasonló hibája van.
Nálam is ugyan ez van ugyanezzel a driver-el.
Ezt vártam, hogy valaki megnézze a skálázódást is mert nálam szinte egyenlő a nullával.
CF-ben az egyik VGA 99%-on megy a másik 40-68% között ugrál ami pár FPS-t rak hozzá a játékhoz.
Reméljük a WHQL driver-el már nem lesz ilyen gond.

2 óra játék után azt kell hogy mondjam jó lett viszont már megint kapom a szokásos Xbox nyomkodd meg ezt meg azt a gombot fílinget... aztán meg átvezető után átvezető.
Én játszok vagy a játék helyettem?

Am engem pl néha zavar az a sok fénycsóva a játékban tipikus Xbox-os effekt ugyan úgy mint a Crysis 2-ben. Nem látni tőle néha semmit.

Azért az dicséretes, hogy pl BF3-ban meg a Crysis 2-ben is szinte ugyan olyan a graf PC-n mint Box-on. (erős túlzással)
Miért érzem úgy, hogy az Xbox720 szanaszét alázza majd a PC-t?
Már most szép játékok készülnek a 360-ra mi lesz később a 720-ra?

(#16023) Xaels válasza BigBlue69 (#16020) üzenetére


Xaels
félisten

Volt és szerintem nem olyan jó ajánlat még akkor sem ha olcsóbb mint más boltokban. Sima verzióról beszélünk, tehát nincs benne a Karkand kieg amit ha később meg akar venni az ember akkor vagy ott vagy még afölött fog járni mintha 10-ért megvette volna az LE-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16024) Jhonny06 válasza Tirexi (#16022) üzenetére


Jhonny06
veterán

kórájhét

(#16025) Mukorka válasza janihunk (#16013) üzenetére


Mukorka
addikt

Ehhez a driverhez elvileg nem kell CAP, legalábbis nekem nélküle is 99% mindkét kártyám.
Ez polonicnak ment volna válaszként :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#16026) Xaels válasza Tirexi (#16022) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor vegyél a CF-ed helyett BOX-ot... Ha nem látod a boxos és a PC-s verzió között a különbséget akkor neked felesleges ennyit költened gépre...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16027) ForRedGlory válasza Pierre75 (#16018) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Folyamatosan nyomogasd a spacet es felmaszik, lol
Ja mar irtak :) sorry telrol nyomom.

[ Szerkesztve ]

(#16028) izomhod válasza Kartács (#16016) üzenetére


izomhod
senior tag

a crysis rombolható?

a kocsikat fel lehetett rúgni az biztos, de a hullákhoz, zombiszerű emberekhez hozzá se lehetett nyúlni, jól elszarták azt a játékot

bár a fizikája nagyon tetszett

(#16029) sittes79


sittes79
addikt

1. Party – Mammut II Saturn, Október 27. csütörtök

A Saturnban már reggeltől beállhatsz a csatasorba és a kiállított konzolokon valamint PC-ken vetheted bele magadat a harcokba. A 17:00-kor kezdődő játékbemutatón sok-sok érdekességet tudhatsz meg a BATTLEFIELD 3 hátteréről, melyet 19:00 órai kezdettel sorsolás követ, ahol értékes ajándékokat - köztük pólókat és EA szoftvereket - is nyerhetsz!

A Saturn Mammutban csak ezen a napon és a készlet erejéig kihagyhatatlan áron vásárolhatod meg a játékot:

PC: 6990 FT
PS3/X360: 9990 FT

Helyszín: Saturn Mammut -1 emelet
Időpont: 2011.10.27. Csütörtök 10:00-21:00
Játékbemutató: 17:00 – 19:00
Sorsolás: 19:00

Mindenkit szeretettel várunk!
Amennyiben csütörtökön nem tudsz eljönni, akkor figyelmedbe ajánljuk a pénteki BF3 rendezvényt: http://on.fb.me/BF3launchC4P

(#16030) mcwolf79


mcwolf79
veterán

[Nem tudom vót-e mán. BF3 Benchamrk eredmények]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16031) ProEvoFan válasza Tirexi (#16022) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem mondtál újat.Ez minden új konzolnál így van.
Az elején leelőzi a PCt, de 2 év, és minden megfordul.

(#16030) mcwolf79
Ezek szerint az lesz amit terveztem.Single max graf.Multi high graf, 2xAA és meglesz a 60fps+.

[ Szerkesztve ]

(#16032) Wasp_HUN válasza polonic (#16012) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Utánna olvastam a kommentedet és felraktam. Azóta nem tölt be. Egyszerűen megáll pálya betöltésnél (single). Feladatkezelő szerint fut az alkalmazás, CPU-t 100%-on járatja de semmi reakció 5 perc után sem. Majd lesz időm nekiállok szórakozni a driverekkel.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#16033) polonic válasza Wasp_HUN (#16032) üzenetére


polonic
félisten

Na. Ez szuper.
Egyébként whql 31-én jön.

(#16034) izomhod válasza Pierre75 (#16018) üzenetére


izomhod
senior tag

privi

[ Szerkesztve ]

(#16035) JSaN válasza mcwolf79 (#16030) üzenetére


JSaN
addikt

Ezen a szemlelteto kepen is jol latszik, hogy nekem a high is boven eleg lesz a konfigomon. A beta 40-50 fps-el ment 1680ban minden highen.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#16036) Danndi válasza Tirexi (#16022) üzenetére


Danndi
tag

hát az erős túlzás nem erős túlzás, hanem hülyeség szerintem... aki nem látja pc meg a box között különbséget,az ballaghat látásvizsgálatra, a hónapban úgyis ingyen van...

(#16037) kertsa válasza Danndi (#16036) üzenetére


kertsa
senior tag

:C

(#16038) cellpeti


cellpeti
veterán

láma kérdés, de hogy ne kelljen tartani a jobb gombot mikor lövök, hol találom. Mert kerestem, de nem lelem :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#16039) sittes79 válasza Tirexi (#16022) üzenetére


sittes79
addikt

Tirexi: Inkább told a videókat...nem kell a rizsa :)

[ Szerkesztve ]

(#16040) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

A gamepod-on írták h előrehozták ajáték megjelenését 24.-ére. Ez igaz,(tehát nem fog már gondot okozni a dátum checker a telepítőben) vagy csak elnézik a VPN-es indítást?

(#16041) Xaels válasza GeneraL_XTX (#16040) üzenetére


Xaels
félisten

Próbáltam ma és ugyanúgy 28-át ír a dátumellenőrző. A VPN-t elnézik szerintem erről szól.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16042) Tirexi válasza Danndi (#16036) üzenetére


Tirexi
addikt

Pedig múlt hónapban voltam látásvizsgálaton alkalmassági miatt és mindent rendben találtak. :U

Van Xbox-om és toltam rajta a Crysis 2-t és én nem vettem észre számottevő különbséget az élsimítást meg néhány elnagyolt low felbontású textúrát leszámítva.
Meg talán annyi, hogy nem 60FPS-el ment csak 30-al.

Annyi a dolog nyitja, hogy a 94CM-es LCD TV-t nem 1 méterről kell nézni hanem megfelelő távolságból és akkor nem lesz feltűnő az Xbox-os grafikai hiányosság. :)

Sittes79:
Már van videó. ;) [link]
A következő meg már konvertálódik. :P

[ Szerkesztve ]

(#16043) ForRedGlory válasza sittes79 (#16029) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elmegyek és videózok :)
Aztán letesztelem mit tud az SGSII fullHD-ban értelmes videózás közben :DDD

(#16044) H.Ezredes válasza sittes79 (#16039) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ennyi :D:D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#16045) ForRedGlory válasza mcwolf79 (#16030) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez nagyon durva... szinte nincs különbség a Hight és Ultra között kinézetben, de FPS-ben majdnem kétszeres a szorzó :K
El kellene törölni az Ultra beállítást, máris milyen jól optimalizált játék lenne :K

(#16046) BeLucZ válasza JSaN (#16035) üzenetére


BeLucZ
addikt

kövezzetek meg, de én nem látok eget verő különbséget a kép alapján low és ultra közt :) de magában a játékban biztosan máshogy festenek a dolgok

a másik 285.38as béta meghajtomat cseréljem le a friss whqlre aminél árnyékhibákat irnak?
akinek gtx 460asa van ugyan irja mán le hogy megy neki :D
meg akinek 5870ese az is irja le mert kb azon a szinten van a huzott 460asom
full hdban kéne egy értékelés
esélyes lehet hogy full hd ultra séma és no aa jáccchato fpseeel?

:R

(#16047) Xaels


Xaels
félisten

Pt. 4, Pt. 5, Pt. 6, Pt. 7. Egyelőre ezek mentek fel. Kicsit rövidek, volt, hogy a macskám kinyomta a felvételt amikor ráfeküdt a billentyűzetre :DDD Még jön a repülős misszióról is egy hosszabb csak az még tölt fel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16048) Crytek


Crytek
veterán

Valaki rendelt az überkonzoltól? Az érdekelne kapott -e már onnan visszajelzést?

Next PC Upgrade: 2022

(#16049) M3nyus


M3nyus
aktív tag

coop ba hányan lehet játszani? :U

Én vagyok M3nyus!

(#16050) Tirexi válasza Xaels (#16047) üzenetére


Tirexi
addikt

Wáá nem is tudtam hogy te is YT-ozol. :D
Grat! :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.