Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31501) Gyurma23


Gyurma23
senior tag

sziasztok!
Lenne egy kérdésem:) Van két vinyó..... egyiken a rendszer másikra pedig feltettem az origint. Viszont amikor bejelentkezem és elkezdené telepiteni a játékot egyszerűen kiválasztom azt a meghajtot(amin nem a rendszer van) ahova az orgint is feltettem és kiirja hogy nem támogatott......De miért?? hát az origint is oda tettem fel......

(#31502) ProEvoFan válasza zack (#31499) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Back To Karkand dlc pályái fantasztikusak.Óriási nagyok.A jármű kicsit előny, igaz csak addig, amíg nem száll rád kb 3 engineer:)A helikopter leszedése eddig nekünk ment, talán egyszer nem találtam el tankkal.Gyalogos menetelés csak ez elején volt nehéz.De már jobban ismerem a pályát, így az sem akadály.Ezek az igazi BF pályák, én élvezem :K Kedvencem a Strike at Karkand, imádom azt a városi harcot.

(#31500) polonic
Mi lenne akkor, ha nem "csillogna" a távcső?Így könnyebben észre lehet venni a snipereket.
Amúgy tényleg ránk férne egy kaszt limit.

[ Szerkesztve ]

(#31503) Cybertrone válasza ProEvoFan (#31502) üzenetére


Cybertrone
veterán

Aki tolta régen a bf2-őt az tudja mit kell tenni a csipák ellen, és a jármű sem gond, ha a csapatban vakkan olyanok akik tudják használni a rakétát!űSzerintem is jól adoptálták a pályákat, a Wake island hatalmas lett, gyünyürű színek, és fantasztikus hangulat! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31504) Góliát válasza ProEvoFan (#31502) üzenetére


Góliát
senior tag

A Gulf of Oman jön be a legjobban. ;)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#31505) polonic válasza ProEvoFan (#31502) üzenetére


polonic
félisten

Még az a szerencse.
Nem tudom, mi lenne, ha ennyi segítséget sem kapnának a játékosok.

(#31506) Qbász válasza ProEvoFan (#31502) üzenetére


Qbász
aktív tag

Bár Karkand pont nem a kedvencem, de totálisan igazad van. Ezek Bf 2 pályák s mivel nagyok látszik hogy sok ember csak szenved rajta. Nem szeretnek gondolkodni csak pörögni. Úgy aprítom a friss husikat ezeken a pályákon hogy azt öröm átélni :DDD

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#31507) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Amióta kijött a B2K az alap pályákon nem is voltam. Eddig Caspian Border, Operation Firestorm és Kharq Island tetszettek, de ezek az új mapok valami félelmetesen hangulatosra sikeredtek. Most túlozni fogok, de mintha nem is ugyanaz a játék lenne. Én sokkal jobban élvezem ezeket a térképeket. BF2-vel anno nem játszottam, de tényleg a Strike at Karkand az egyik legjobban kivitelezett pálya. Bízom benne, hogy még jönnek majd ilyen kiegészítők, tuti vevő leszek rájuk :)

Megj,: Kicsit ömlengős lett ez a komment, de ha egyszer tetszenek :U

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#31508) pohár


pohár
félisten

huhúúú, Metron összehealeltem egy FAMAS-ra valót, óóóje :))

az a kemény 5 killem is gránátból van, egy meg az AEK-kel :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31509) csibe1 válasza Xaels (#31496) üzenetére


csibe1
addikt

(#31498) polonic

Köszi mindkettőtöknek! :R

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31510) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Multigaming II Hun szerveren látszik minden magyar mentalítás....

"Még kevesen vagyunk, ne bántsuk egymást..." Erre lekéselnek.
Mondom ok, akkor játsszunk, erre beülnek a tankokba és egyenként levadásznak engem és a csapattársamat... Grat a magyaroknak, hajrá magyar szerverek és lófaszjóskák....
:((( :(((

(#31511) sith7 válasza Rabbitf_24 (#31510) üzenetére


sith7
nagyúr

azért ne általánosíts, ha szabad kérnem ... :R

(#31512) Rabbitf_24 válasza sith7 (#31511) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Bocs... az okés, hogy a külföldi szerókon lenézés van, de hogy itthon is... Mondjuk már lassan ebbe is bele kell törődni, hogy ilyen a magyar... ezért tart itt ez az ország... :U

(#31513) Qbász


Qbász
aktív tag

Wake Island egyfolytában ledob. Mindegy hogy melyik szerveren vagyok. Titeket nem?

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#31514) Malachi válasza Rabbitf_24 (#31512) üzenetére


Malachi
addikt

csütörtök esti ordító és buta közhelyek rovatunkat olvasták.

(#31515) sith7 válasza Rabbitf_24 (#31512) üzenetére


sith7
nagyúr

Mindenhol vannak normális, és "nem normális" játékosok is, akármelyik szerveren játszol, és éppen ebből kiindulva nem kell beletörődni abba, hogy ilyen a magyar /azaz minden magyar ember/, mert pl. én nem ilyen vagyok, ezért ez a kijelentés pl. rám nézve sértő ... :U

ezért tart itt ez az ország...
Ez pedig már teljesen más téma, aminek semmi köze sem ehhez, sem másmilyen játékhoz .... :(

(#31516) Xaels válasza zack (#31499) üzenetére


Xaels
félisten

Most játszottam egy Inf Only-t Karkand-on. A támadók is és a védők is csak gubbasztanak a házakban. Szemtől szemben alig lőtt el valaki és amikor szóvá mertem tenni megkaptam, hogy menjek COD-ozni... :(((

Nekem sem jönnek be valahogy, de nem a felépítésük miatt hanem mert a játékosok nem képesek rendesen játszani rajtuk. A végére én is úgy döntöttem inkább húzom a Recon kasztot, mert arra nincs még 1 db Service Star-om sem a többire meg már 2.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31517) Neró


Neró
őstag

Heartless Clan -ba még mindig kellenének játékosok (legalább 5 fő + -ba) - Bővebb info itt!

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#31518) janihunk


janihunk
senior tag

"Ezek sose alszanak?": AMD Catalyst 12.1 Preview

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#31519) zack válasza Xaels (#31516) üzenetére


zack
nagyúr

+1

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31520) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

Errol van valami tapasztalat?

MK3A1

(#31521) Rabbitf_24 válasza sith7 (#31515) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ezért írtam, hogy bocs....

(#31522) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

Kedves Battlefield kedvelők.

Kérlek írja le nekem valaki aki használja, hogy a Recon-nál a SOFLAM pontosan mire használható és mire jó. Elolvastam a leírását, de magáról a használatáról nem derült ki sok minden és ma este lesz időm játszani kicsit.

Hol és mire érdemes elsősorban használni? Köszi a segítséget előre is! :R

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#31523) Xaels válasza Ti Bo (#31522) üzenetére


Xaels
félisten

[link] nézd meg a linkelt videókat és megtudod

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31524) L-e-f-i-e válasza Ti Bo (#31522) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Eyg nagyon hasznos cucc, csak kb senki se tudja használni, heliket, tankokat pillanatok alatt ki lehet iktatni vele, ha van társad akivel össze dolgozz..

=^-^=

(#31525) Ti Bo válasza L-e-f-i-e (#31524) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Köszi a választ Urak! :R :R

Igyekszem kitanulni a használatát, és lassan "kollégának" meglesz a javelin is mert ő inkább az engineert nyomja.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#31526) sith7 válasza Rabbitf_24 (#31521) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#31527) Viper26


Viper26
nagyúr

FAIL :DDD

Pixel 7 | FR955

(#31528) janihunk válasza Viper26 (#31527) üzenetére


janihunk
senior tag

:C :C

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#31529) ludsimon


ludsimon
veterán

Üdv!

Hamarosan csatlakozok. :D

Honnan érdemes cd kulcsot olcsón megvenni?
ebay-en néztem van 32 usd-ért is de van 15 euróért csak nem tudok németül.

Miért expansion key ez?

undefined

(#31530) oriic válasza ludsimon (#31529) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3500ft Cdgalaxis-ban, bőven megéri.

Egyébként EA UK fórumon Zhinto délután osztogatott ingyenes B2K kulcsokat. :( Későn találtam meg a topicot. :((( :(

Live-Die-Respawn

(#31531) Xaels válasza ludsimon (#31529) üzenetére


Xaels
félisten

Hát ha találsz Limited Edition-t akkor 10.000-ért azt a legérdemesebb megvenni.

A Back To Karkand meg csak egy DLC amihez kell az alapjáték.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31532) fulton


fulton
addikt

Srácok létezik olyan videókártya amihez adnak ajándékba BF3 Back to Karkand dlc kódot?

Azt be tudom váltani a már régebben megvett BF3 játékomhoz is ugye? (bocsi ha kicsit értelmetlen a kérdés)

(tehát ilyen nincs, hogy csak bf3 vásárlsakor váltható be ha originen keresztül megveszem a BF3 at..)

(#31533) ludsimon válasza oriic (#31530) üzenetére


ludsimon
veterán

Ehhez kell az alapjáték is?

Csak multizni szeretnék. :)

Már mint...
az alap játékhoz kell kiegészítő, hogy multizni tudjak?

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31534) Gyurma23 válasza fulton (#31532) üzenetére


Gyurma23
senior tag

az alap játékot van olyan video kártya amihez adják de a kiegészitőt szerintem nem......

(#31535) fulton válasza Gyurma23 (#31534) üzenetére


fulton
addikt

Csak mert láttam olyan hírdetéseket a neten, hogy eladó kód.. és azt kaptam válasznak hogy Videókátyához járt a dlc kód. hm...

(#31536) oriic válasza ludsimon (#31533) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg kell venni a játékot, abban van benne multi. A DLC-t meg vagy külön megveszed pluszban, vagy veszel egy Limited Edition-ös teljes játékot, abban benne van a dlc is.

Live-Die-Respawn

(#31537) ludsimon válasza oriic (#31536) üzenetére


ludsimon
veterán

Az nem 'olcsóbb' megoldás ha veszek 33 usd-ért eredeti játékhoz kulcsot leszedem és a Back to Karkad-ot meg megveszem itthon?

Szerintem így jön ki legjobban mert akkor nem kell várni cd kulcs e-mailen elküldi, és a kieget meg itthon megveszem.

Ez így nem jó?
Limited szerintem drágábban jönne ki..

undefined

(#31538) oriic válasza ludsimon (#31537) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az ilyen cd kulcs adás vétellel nincs gond, csak orosz verziót kapsz. AZ olyan 5ezer ft. Simán lehet angolosítani, ahhoz már csak meg kell venni dlc-t ami 3500ft, szóval így kb 8500ft-al jössz ki.

Live-Die-Respawn

(#31539) ludsimon válasza oriic (#31538) üzenetére


ludsimon
veterán

De miért van az, hogy csak dc kulcsot adnak a back to kankad-hoz is itthon?
Azzal tudom letölteni vagy mi a fene? :F

Nem igazán értem a lényegét..
Mert akkor végül is megvehetem ebayen mind a kettőt olcsóbban mint itthon.

undefined

(#31540) danilla válasza ludsimon (#31539) üzenetére


danilla
őstag

A back to karkad az a DLC, azt csak letölteni lehet.

Igen, megveheted mindkettőt olcsóbban ebayon (ha tudod).

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#31541) Cybertrone válasza oriic (#31538) üzenetére


Cybertrone
veterán

9k volt anno a dobozos limited, és nem kell a nyelvek szára mosni Szvsz az orosz sem eri meg karkandal:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31542) ludsimon válasza danilla (#31540) üzenetére


ludsimon
veterán

okés hát akkor érdemes mindent ebayről venni.

Itt van az eredetihez 32 usd-ért, kieg meg itt 15 euróba.

Az akkor nagyjából 12 ezer forint.

Cybertrone:
Hol volt 9 ezer?

undefined

(#31543) Xaels válasza Cybertrone (#31541) üzenetére


Xaels
félisten

Csak sajnos a B2K megjelenésével mindenhonnan kivonták az LE-t a boltokból ahogy nézem. Originen sem lehet már csak külön megvásárolni a 2-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31544) Cybertrone válasza ludsimon (#31542) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ogc pl... De mar mind egy a kollega leirta nincs mar forgalomba!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31545) Hajdi


Hajdi
senior tag

(#31546) oriic válasza Xaels (#31543) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez sajnos így van. MOst már mindenhol csak a sima változatot lehet kapni, meg külön karkand dlc-t. :(

Live-Die-Respawn

(#31547) csibe1 válasza ludsimon (#31542) üzenetére


csibe1
addikt

Itt a Limited Edition 6500Ft,és angol.Szerintem ezzel jobban jársz,és megvan a kieggel együtt.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31548) medvezsolt válasza Xaels (#31476) üzenetére


medvezsolt
senior tag

én a PK-A-t kedvelem a legtöbb fegyónál. Vagy sima red dot..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#31549) Gergosz2


Gergosz2
veterán

dec 18.án akciós lesz a bf3 originenen.

[link]

ezeket az akciókat ajálom: pl a bc2 vietnam 2010 dec 18-án jelent meg 3000 ft körüli áron. Rá egy- másfél hétre 2.5 € -ra volt leárazva karácsonyi és évvégi leárazás címén.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#31550) whiteman0524 válasza oriic (#31538) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Én vettem korábban egy orosz kulcsos verzsönt, és ma az Origin-en vettem hozzá egy Karkandot is 15 Euróért. Valami 41xx Ft-ot vett le a számláról. Viszont nem kellett semeddig se várni :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.