Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30701) Cybertrone válasza megint én (#30700) üzenetére


Cybertrone
veterán

találkoztam már 170%-os egyénnel is :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30702) csibe1 válasza kinghaxor (#30670) üzenetére


csibe1
addikt

Ilyenkor ötlik fel egy kérdés bennem a kiadó felé: Bekapod vagy belógassam? :))
Miben-mennyiben más aki külön veszi meg a DLC-t ? :F
Enyhén szólva is röhej,hogy emiatt különböztetnek meg embereket. :W
Elmehet az egész banda a csába. :(((

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30703) megint én válasza Cybertrone (#30701) üzenetére


megint én
őstag

Én úgy vettem észre, ha 2 emberre sebzel egyszerre az 200%, PL ha RPG egy tankra amiben 2en ülnek, vagy sniper doublekill. De valamiért a shootgun 1 emberre is adhat néha többet mint 100% Volt, hogy a kis konténeres résznél játszottam TDM-et, és direkt olyan közel mentem mindenkihez, hogy már meg is bökhettem volna... Szóval feldugtam a seggükbe a socit, és így 100% fölöttieket adott...
Pl 125% az m1014 socival

De amúgy a normálisan használt fegyverek közül a leg zoralabb az M98B sniper 70.8% Ezzel öltem a legtöbbet már majdnem 900 killnél tartok.
Ehhez viszem a .44 scoped magnumot amivel 65.9% körül mozog az acuracym 237killel.
;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#30704) kissadam22


kissadam22
tag

sziasztok lenne egy kérdésem. a multiban a zászló foglalásnál. hogy lehet csapatot választani pl: US indultam de RUS akarok lenni. mert a saját csapat társam átált és kinyírt........vagy hogy müködik kinél kezdek. köszi a világon a legjobb játék.....

(#30705) megint én válasza kissadam22 (#30704) üzenetére


megint én
őstag

Ahol kiválasztod hogy melyik squadban vagy. Ott van alul hogy switch team.
De általában nem enged át.

[ Szerkesztve ]

(#30706) bognar110 válasza megint én (#30703) üzenetére


bognar110
őstag

Nagyon zsíír :C

(#30707) lala42


lala42
őstag

:R A Ph-s szerónak mi a neve?
Ha szabad kérdeznem?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#30708) Góliát válasza lala42 (#30707) üzenetére


Góliát
senior tag

[HUN]Prohardver! Unofficial Szerver![EU]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#30709) Cybertrone válasza lala42 (#30707) üzenetére


Cybertrone
veterán

[HUN]Prohardver! Unofficial Szerver![EU]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30710) kexksz


kexksz
addikt

Hali,

megvettem ma a gamet, letöltöttem, telepítettem. Viszont mikor indítanám (single, vagy quick match, vagy akármi) mindig appcrash. :/

Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: bf3.exe
Application Version: 1.0.0.0
Application Timestamp: 4ece50fa
Fault Module Name: bf3.exe
Fault Module Version: 1.0.0.0
Fault Module Timestamp: 4ece50fa
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 000430ca
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1038
Additional Information 1: f811
Additional Information 2: f81117db74faec6ca7f9e9612b9678ec
Additional Information 3: d8ac
Additional Information 4: d8ac11b2f4e3bfaabac6bff274d1b775

Valami ötlet? :W Próbáltam cloudot offolni, run as admin.

(#30711) lala42 válasza Cybertrone (#30709) üzenetére


lala42
őstag

:R
Megkukkantom. :K ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#30712) Xaels


Xaels
félisten

Na bedobtam a 4GB memória mellé még 8-at és pillanatok alatt vált mapot :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30713) Rico45


Rico45
őstag

(IMG:http://g.bf3stats.com/pc/H7yhhPDo/ZotyAdry.png)[url=http://bf3stats.com/stats_pc/ZotyAdry][img]http://g.bf3stats.com/pc/H7yhhPDo/ZotyAdry.png[/url](/IMG)

Jól néz ki!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#30714) raskolnikoff válasza Xaels (#30712) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ugyanez történt :) bár az első map betöltésénél, mikor indul a játék, még ugyanolyan hosszú :/

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#30715) kissadam22 válasza megint én (#30705) üzenetére


kissadam22
tag

szia igen én is ott néztem.engem nem engedett de a csapattársam mégis átt ált. köszi

(#30716) Xaels válasza raskolnikoff (#30714) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen, de utána nincs gond gondolom akkor tölti be a memóriába a játékot utána már nem kell. 1-szer ki lehet bírni.

Most elég fáradt voltam és egyedül játszottam. A sok gyök miért nem jön be squad-ba pláne ha egyedül vagyok az élen...[link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30717) #21346560 válasza megint én (#30700) üzenetére


#21346560
törölt tag

De találkoztam már olyan csíterrel is, akit megnéztem a meccs után hogy valóban hihető-e amit csinál, és bizony 7% volt az acc. , 18 óra játékidővel 48-as szint... :DDD

(#30718) oriic válasza kexksz (#30710) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Patch-ek fennt vannak? Orosz verziót vettél? ELső hsz-t nézted?

Live-Die-Respawn

(#30719) kexksz válasza oriic (#30718) üzenetére


kexksz
addikt

Oroszt, de még nem patcheltem fel angolra, így sem indul. Elvileg fent vannak a patchek. Manuálisan semmit se csináltam, csak letöltettem aztán elindítottam.

Telepítés javítása sem segít.

[ Szerkesztve ]

(#30720) oriic válasza kexksz (#30719) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Telepítsd fel rendesen, aztán angolosítsd, ahogy le van írva...

Amúgy meg, holnap TOR te meg BF3at veszel? :DDD

Live-Die-Respawn

(#30721) kexksz válasza oriic (#30720) üzenetére


kexksz
addikt

Nem sokat érek a TORral, hiába van első heti preorderem, az accountom nem fogadja el a Security Answert. Emailben írtam nekik 10szer, mindig leküldtek a telefonos supporthoz. Telefonos supportot hívtam kb 10szer, mindig 30 percet vártam és egy rohadt emberrel ne mtudtam beszélni, csak a nagyon jó recsegős várózenét hallgattam. :W

(#30722) kexksz válasza oriic (#30720) üzenetére


kexksz
addikt

Angolosítással se jó...

(#30723) BandiHUN válasza kexksz (#30719) üzenetére


BandiHUN
veterán

Olyat csináltál,hogy Originben csak rányomsz a play-ra,nem a battlelogban?Nekem annó nem ment,míg azt nem próbáltam,valami akkor települt csak.El a próbára se indult,csak behozta a battlelogot,de aztán viszont ment.
Másik dilinyós dolog,hogy a bf3.exe-t szereti karanténba tenni,stb. a víruskergető,érdemes kivételbe tenni minden vizsgálóprogin a játékot,a Dokumentumok mappában levő részt is.
Cloudot is kapcsold ki próbaképp esetleg,bf3.exe futtatás rendszergazdaként,origin.exe dettó,más ötlet nincs hirtelen.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30724) oriic válasza kexksz (#30721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Helyedben már rég vettem volna egy másik preorder kódot, és egy másik accountot csináltam volna. Vagy az nem játszik?

Live-Die-Respawn

(#30725) kexksz válasza BandiHUN (#30723) üzenetére


kexksz
addikt

Próbáltam mindegyiket, vírusírtóm egyáltalán nincs

@oric: Az a gáz, hogy ugyebár aktiválási sorrendben rakják be az embereket -> ha vennék most egyet (most blokkolták) kb 1 nap early accesst kapnék, amivel kitörölhetem a seggemet az 1 hét helyett. Na meg ott van az a nem elhanyagolható tény is, hogy az accounton van a guild...

[ Szerkesztve ]

(#30726) whiteman0524 válasza kexksz (#30725) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Battlefield 3: Problémák és megoldások. Szvsz elég jól össze vannak szedve a dolgok, sztem ezt nézegesd ha valami nem működik ;)

Nekem is voltak gondjaim, és nekem is orosz verzió van de nem ebből kifolyólag. Nálam mappát kelett átnevezni, meg registry-t módosítani a TM probléma miatt. Aztán volt hogy patch után nem engedett belépni egy szeróra se, pedig minden klappolt, friss volt a PB és az összes patch is fönt volt. Jelszót változtattam és egyből jó lett :D Nyomorék ez az Origin még... ez van

Szerk: Nah akkor ott is a TM volt a gond :)

[ Szerkesztve ]

(#30727) kexksz válasza whiteman0524 (#30726) üzenetére


kexksz
addikt

Semmi se volt jó onnan,. viszont megoldottam, leírom, hátha másnak is van vele baja:

Ki kel ltöröli a Battlefield 3 TM mappából a TM-et, majd regedittel registry-ből is kiszedni az elérési útvonalból a TM-et. Tadamm :)

(#30728) oriic válasza kexksz (#30727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a poén hogy sokaknak nem is teszi oda a TM-et telepítéskor. :)

Live-Die-Respawn

(#30729) whiteman0524 válasza kexksz (#30727) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

De egyébként ha jól láttam ez a probléma is meg van említve a listában szal lehet hogy elsiklottál fölötte. De a lényeg hogy működik. :K

Szerk : Jah most nézem hogy nem is azt linkeltem be amit kartam :D Hát igen, ebben tényleg nem szerepel. Akkor nem szóltam. Egy másik linket akartam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30730) kexksz válasza whiteman0524 (#30729) üzenetére


kexksz
addikt

Valószínű, mert most gyorsan átolvastam megint és nem láttam ilyet most sem. :D

Letoltam első meccsemet a teljes játékkal, elég szar, 11/7. Majd lesz jobb is. Mentségemre szóljon, hogy az enemy team epic camper volt, az én teamem meg epic szerencsétlen. :D

(#30731) eugabesz válasza kexksz (#30727) üzenetére


eugabesz
őstag

Akkor nem tudom milyen hibajavítási infomációkat néztél,mert a te mostani drákói megoldásod már 3 hete kint kering,s kb. 5000 helyen szerepel...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30732) kexksz válasza eugabesz (#30731) üzenetére


kexksz
addikt

Nyílván azt néztem, amit whiteman linkelt, elvégre arról beszélünk. Lehet én vagyok a hülye, de tényleg nem látom benne. Az is lehet a fáradtság is közrejátszik így éjfél körül 4 óra alvásokkal. :B

(#30733) lala42


lala42
őstag

[HUN]Prohardver! Unofficial Szerver![EU]
Na voltam ezen a szerón. Jó-jó, csak kár hogy sc.
Mentem egy kört, győztünk easy volt. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#30734) oriic válasza kexksz (#30730) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pf, kevés lesz ez ide ember. :DDD Beta alatt jobban toltad. :DDD

Live-Die-Respawn

(#30735) kexksz válasza oriic (#30734) üzenetére


kexksz
addikt

Alap kaszttal lv 40esek ellen, hulla faradtan. Majd lesz meg alazas. :D

(#30736) Cybertrone válasza lala42 (#30733) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát na, sokan jobban szeretik a sima módot :R Várunk máskor is! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30737) lala42 válasza Cybertrone (#30736) üzenetére


lala42
őstag

Lesz hozzám szerencsétek :DDD ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#30738) bul07


bul07
nagyúr

battlelog:
NOTICE Tomorrow between 10am CET(Central European Time) and 11am CET we are going to perform maintenance on Xbox 360 and PC.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30739) front3r válasza bul07 (#30738) üzenetére


front3r
őstag

Vagyis ma, ezt tegnap írták ki. :)
A "munkanélküliek" már 11 után Karkand-ozhatnak! :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#30740) jokeman válasza front3r (#30739) üzenetére


jokeman
aktív tag

"munkanélküliek" :DDD :DDD hát ez jó !

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#30741) |nsane


|nsane
tag

Sziasztok!

Egy olyan ajánlatom lenne, hogy Battlefield 3 Back to Karkand kód cserébe ezért:
Ebből kettőt tudok adni
+ ebből csak egy

Érdeklődni privátban

Persze működőképes legyen a kód, nem olyan, amit már beváltott valaki! Ha tisztességes vagy én is az leszek. :R

Az apró betűs részt elolvasni!

[ Szerkesztve ]

(#30742) |nsane válasza |nsane (#30741) üzenetére


|nsane
tag

Tessék és még meg is mutatom, hogy működik:
Első ajánlat
+ Ajánlat

Érdeklődni privátban!!!

[ Szerkesztve ]

(#30743) Laraxior válasza |nsane (#30741) üzenetére


Laraxior
titán

ez nem apró kisember... :W :(((
gatyád is eladó? :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30744) medvezsolt válasza Laraxior (#30743) üzenetére


medvezsolt
senior tag

jaj, hagyd már. Nem arról van szó, hogy minden nap fel lök ide egy hirdetést. Gondolom csak rá van izgulva a Karkandra és hát hol ossza ezt meg ha nem a többi bf 3 fanatikus között?

Egyébként meg egy szimpatikus ajánlat, de mivel engem nem érint, így nem reagáltam volna rá. Ki nem sz**ja le, hogy ez nem apró, nem elfér 1-2 hsz?? Ha téged nem érint, nem kell rá reagálni. Gondolom nem fogja teli szemetelni a topikot..
Be calm....:) off vége

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#30745) |nsane válasza Laraxior (#30743) üzenetére


|nsane
tag

Azért írok ide, mert én csak cserélni szeretnénk, olyan utalványokat, amit soha az életbe nem fogok beváltani az origin-en. Remélem ezzel nem sértettem meg senkit és semmilyen szabályt, ha igen, akkor kérem, hogy egy moderátor törölje.
Megköszönném ha nem lenne belőle lázadás ellenem, egyszerűen csak töröljétek a hozzászólást, ha valamilyen szabályt áthágtam. :R

BÉKE

(#30744) medvezsolt
Pontosan így van, ahogy te mondod. :R
Nem áll szándékomban teleszemetelni a fórumot. :R
Egyszerűen csak az a szitu, hogy a tesómmal először megvettünk egy BF3 LE-t. Később rájöttünk, hogy kell még egy és akkor már csak sima BF3-at tudtam megvenni, ezért szeretnénk "ingyen" hozzájutni egy b2k-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#30746) Laraxior válasza medvezsolt (#30744) üzenetére


Laraxior
titán

más is így kezdte, csak éppen köbö 20 topikba másolta be a kis mondandóját... :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#30747) medvezsolt válasza Laraxior (#30746) üzenetére


medvezsolt
senior tag

és miért kell egyből rosszat feltételezni mindenkiről? .. na mind1. no offense, de ez nem jó hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#30748) Sabre


Sabre
őstag

szerintem korrekt volt, mert idevágó ajánlata volt - origin utalvány és ott letölthető játék utalvány...de azt nem értem, ott van 2db 10 eurós utalvány meg egy letölt utalvány - egyikkel sem lehet beszerezni? matek szerint 2x10=20, és csak 15 a karkland.. :))

(#30749) planbmokus


planbmokus
senior tag

Nézzétek mekkora pöcsöt fogtunk reggel:
[link]

Itt a meccs vége előtti stat:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#30750) ( V ) válasza planbmokus (#30749) üzenetére


( V )
veterán

az a 143 - 23 is "korrekt" K/D! ;)

report report report... hátha lesz eredménye!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.