Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30301) cellpeti


cellpeti
veterán

nekem a javelin nem méri be a repcsiket, az miért van? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30302) oriic válasza cellpeti (#30301) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert tankok ellen van azért. :DDD

Csak akkor tudsz vele repcsiket meg heliket szedni, ha soflam-mal megjelölik neked őket. :)

Live-Die-Respawn

(#30303) harry3 válasza oriic (#30302) üzenetére


harry3
őstag

Biztos nem fogják a többi csapattársért megjelölni, mikor még a jeteket, heliket sem képesek spotolni, pedig a levegőben nagy segítség lenne. :(

[ Szerkesztve ]

(#30304) cellpeti válasza oriic (#30302) üzenetére


cellpeti
veterán

csak mert azt olvastam, hogy mind2 ellen jó, de ezekszerint kell soflam is :W :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30305) madaraszf


madaraszf
aktív tag

Néztem, hogy sokaknak van fagyás játék közben nvidia kártyával. Gyurma23 kolléga is hasonló cipőben jár.. Azt ne felejtsétek el, hogy még a GTX580-at is 80 és 100% között járatja a játék, tehát kőkeményen oda kell figyelni a hőfokokra. Aki még nem tett fel progit, amivel szabályozni tudja a ventit és rendesen meghűteni a kártyát az tegye meg, mert hamar kikönyököl a kicsike! Ha esetleg valakinek segítség kell keressen meg nyugodtan. :K

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#30306) Góliát válasza oriic (#30302) üzenetére


Góliát
senior tag

Sajnos nagyon kevesen Spotolnak és Soflamoznak.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#30307) edgR válasza Góliát (#30306) üzenetére


edgR
őstag

amikor fent vagyunk akkor en ezt nem igy erzem altalaban, eleg surun csipogunk ;] ;]

(#30308) Góliát válasza edgR (#30307) üzenetére


Góliát
senior tag

;] Veled más a helyzet, jobban megy minden. Gunnerként folyamatosan jár az ujjacskám a billentyűn, még lövés közben is spotolok. Mondjuk ezt nem rég vettem észre, bespotolom a bespotolt célpontot. :)
Tegnap voltam gyakorolni a helit és az istenért nem spotolt volna senki, pedig a fejüket surolták a repcsik és a heli. :W

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#30309) L4D1K válasza edgR (#30296) üzenetére


L4D1K
őstag

Várok mindent pü ben, illetve segíteni kéne majd helizésben, most valami nagyon nem megy :U

# ANTAL Tuning #

(#30310) csibe1 válasza Góliát (#30308) üzenetére


csibe1
addikt

Érdekes,nekem valamiért nem enged spotolni ha valamilyen járműben ülök.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30311) SVLaller válasza csibe1 (#30310) üzenetére


SVLaller
senior tag

valaki elmesélné pontosan mi ez a spotolás? hátha több sikerélményem lenne :B

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#30312) Bazzzs válasza SVLaller (#30311) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ha ránézel egy ellenfélre (gyalogos, jármű), majd nyomsz röviden egy q betűt, akkor megjelölöd az említett játékost. Kis piros háromszög látszik a feje felett, valamint a térképen is látható lesz. Ezzel segítesz a többieknek és magadnak is :) Ha kiszed valaki egy általad megjelölt ellenfelet, akkor bónuszpontot is kapsz érte.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#30313) csibe1 válasza Bazzzs (#30312) üzenetére


csibe1
addikt

Némelyik szerveren érdekes a spotolás,főleg ha szakaszparancsnok vagy,mert nem az embert vagy járművet jelöli ki,hanem a pontot elfoglalásra-védésre.
Máshol meg pár másodperc után el is tűnik a jelölés valamiért,illetve a távolsága is változik.
Azthiszem van egy limit,hogy mennyiszer próbálkozhatsz,utána letilt egy időre.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30314) Alexios válasza csibe1 (#30313) üzenetére


Alexios
veterán

squad leaderként is lehet ugyanúgy embert és járművet jelölni, csak bónusznak pontot is

(#30315) SVLaller válasza Bazzzs (#30312) üzenetére


SVLaller
senior tag

köszi, mindjárt ki is próbálom :)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#30316) Lethal Gene válasza oriic (#30302) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

vagy a CITV-s haverok a tankokban ücsörögve megjelölik neked... :)

(#30317) pohár válasza cellpeti (#30304) üzenetére


pohár
félisten

elég ha egy tank/heli használja a CITV/laser paintert, akkor is megfogja a Javelin :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30318) madgie


madgie
titán

Hát ezt is megértem: kiraktak hacking/cheating váddal (aki ismer az tudja, hogy maximum jó közepes játékos vagyok). Valami 4/0-nál tartottam, nem tudom, mi nem tetszett az adminkának :DDD

Xaels: sima UMP-vel voltam, a kör elején (Kharg CQ) jettel kiszedtem disabled-re egy helit, majd kilőttek, kipattantam az égő repcsiből, majd földet érve elfoglaltam a C-t, elvágtattam az A-hoz, azt is elfoglaltam (ekkor még mindig 0/0 volt a stat) majd visszafelé láttam, hogy visszaveszik a C-t. Szerencsém volt, a squad két csoportra oszlott, kettesével meg le tudtam szedni őket, mert bénán állva a másik oldalra néztek. Mire lement volna a C csíkja, kidobtak :U

[ Szerkesztve ]

(#30319) Szajo


Szajo
őstag

Nektek hogy megy a BF3? A konfigomon (profilomban) hogy kellene mennie? Mert highon megy meg minden fasza, csak hát pl operation firestormon van 1-2 hely (épületes) amikor az FPS 70-80ról le megy 44-48 ra és eléggé észrevehető! Ez normális?

(#30320) Xaels válasza madgie (#30318) üzenetére


Xaels
félisten

Ne is foglalkozz vele. Némelyek azt sem viselik ha sima lőszerrel jobban lősz mint ők a brutál robbanóssal és kapod a szárnyakat. Aztán meg megy a hiszti, hogy üres a szerver...

(#30319) hunkryo: ha az adatlapodon levő konfigról van szó akkor bőven belefér. Esetleg egy monitorozó progit nézz meg, hogy olyankor melyik komponensed adja a korlátot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30321) xavix13


xavix13
senior tag

Emberek!
Nem tudja valaki hogy a Physical Warfare Pack DLC mikor lesz elérhető ingyen mindenkinek? :F
Csak mert azt ígérte a DICE hogy később ingyen mindenki megkapja... :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#30322) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megkaptam hogy wh-s vagyok és jelentettek.

Live-Die-Respawn

(#30323) Gyurma23 válasza Szajo (#30319) üzenetére


Gyurma23
senior tag

maga a játék gond nélkül megy rendesen csak most a frissités után a grafikával küzdök néha meghülyül..... Sztem neked a proci miatt lehetnek akadások mert vga-d elég neki sztem....

[ Szerkesztve ]

(#30324) madgie válasza oriic (#30322) üzenetére


madgie
titán

Ez egy ilyen nap? :D

(#30325) oriic válasza madgie (#30324) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Ami a patch changelog-ból kimaradt:

[link]

Legjobban persze a chat-nek örülök.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#30326) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Hát nagyon megérte feltenni a 11.11+cap3-at...új jelenség:minden kör elején kifagyás(bf3.exe leállt),ez a kisebbik baj,gém közben jó.DE remek extraként befagy a hang mikor milyen effektre,és az jön utána a hangszóróból,és NEM tudok csinálni vele semmit,csak a restart némítja el :W
f@szom kivan már ezzel a játékkal komolyan.Most nyomtam le 3 mapot,hát nagyon remek volt,a harmadiknál még plusz 2féle hang jött folyamatosan a hangszóróból,akkor nyomtam egy resetet mérgemben... :W :W :W
Jó,hogy eddig nehézkes volt játszani,de próbálta újra az ember,hát most nagyon remek,hogy géprestart is kell már...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30327) Szajo válasza Gyurma23 (#30323) üzenetére


Szajo
őstag

És valaki más? 40FPS alá nem csökkentem még, de akkor is észrevehető hogy lecsökkentem 44fps körülire, eléggé érdekes "lassabb" vagy furcsább a játék így.

(#30328) Alexios válasza xavix13 (#30321) üzenetére


Alexios
veterán

persze, mivel idővel feltudod oldani a suppressort, stb.

(#30329) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, úgy néz ki vannak nálunk komolyabb országok is akiknél van szerver:

Live-Die-Respawn

(#30330) ADAM1337 válasza BandiHUN (#30326) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

cap-okat ne rakd fel ha nincs cf-ed felesleges.

(#30331) Gyurma23 válasza oriic (#30329) üzenetére


Gyurma23
senior tag

:Y :Y nem semmi:D

(#30332) xavix13 válasza Alexios (#30328) üzenetére


xavix13
senior tag

Nekem leginkább a Type 88 LMG miatt fáj a szivem az pedig DLC exkluzív... :U
BC2-ben az MG36 mellet a kedvenc LMG-m volt... :(((
Egyébként meg amik a DLC-ben szerepelnek kiegészítők a fegyókhoz ( Flechette ammo with DAO-12, Flash Supressor with SKS) azokat nem is bírod megszerezni mert DLC kell hozzá.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#30333) BandiHUN válasza oriic (#30329) üzenetére


BandiHUN
veterán

Oda kell a távolság miatt :DDD
Nem tehetünk róla,hogy a magyar nethelyzet olyan,hogy külföld felé általában eléggé vacak a net.A külföldiek kevésbé érzik meg a határokat,mint mi,mert komolyabb cuccosok vezetnek keresztül-kasul.Meghát végülis most már ezeknél a gémeknél nem számít ANNYIRA a ping,mint pl.a cod4 idejében...igaz itt is vicces,hogy lő az ember haladás közben a helivel,és olyanokat kell elélőni,mint az állat,repülő,stb.dettó már egy kicsit rosszabb szerveren is.Mondjuk kifogni lehet jobbat...de amiket a gémben látok pinget,no azt nem hiszem,teljesen úgy megy a gém,mintha lenne vagy 200ms alapból,már a tárat cseréli az ember,mire méltóztatik az ellen meghalni,stb,sokszor simán késik fél másodpercet is akár.

CAP-ra meg pont itt(+máshol is) olvastam,hogy mostmár nem csak cf,hanem 1kártyás gépekre is tesznek bele profilokat,sőt ezt is tervezik tunningolni,hogy a "nyűgösebb" játékokhoz könnyebb legyen javítani és ne a driverből kelljen 100 féle.Tudtommal már pár hónapja így megy részben.Mindegy,most feltettem a 11.11b-t emlékeim szerint azzal jobb volt,ma raktam fel a 11.11 whql-t,hááát nem jó kezdés.Francot érdekelne még a kifagyás is,gém közben nincs gond,de ez a hangbeakadás megőrjít.Mint amikor felakad a lemezjátszótű,csak gyorsabban,és azt nyomja a végtelenségig,pedig kiírja a bf3.exe hibát,aztán bezáródik szépen.Semmi directx vagy képernyőillesztő,mint a peccs előtt,de akkor meg nem akadt be a hang.És ráadásul úgy jön,hogy betölt,majd az ember már várja a visszaszámlálást,pl.ül a repülőben,és mielőtt letelne,jön a puff.Semmi előjel,akkor még a játékban se történik semmi esemény,nem értem.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30334) ETOM válasza oriic (#30322) üzenetére


ETOM
addikt

én múltkor nigger is voltam meg cheater is és wh-s is egy egyén szerint :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30335) Lethal Gene válasza madgie (#30318) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

very najsz... :( sajnos vannak ilyen hisztigép adminok, engem is kickeltek hogy no RPG to infantry...mikozben assaulttal voltam.... (m320 az nem rpg... :D ) hánem? de.

(#30336) csibe1 válasza BandiHUN (#30333) üzenetére


csibe1
addikt

Ahol betöltés után akad a hang onnan lépek is ki,mert egyik szerón ötször futottam neki a saroknak mire sikerült elérnem. :D

(#30314) adam014

Azt tudom,hogy mit lehet jelölni,olvasd el kicsit figyelmesebben,hogy mit írtam. :U

(#30337) Lethal Gene

Általában a chatablakban is kiírják,ha nem tűnik fel a szerver nevében,csak itt még hozzáteszik,hogy kick-ban hány kill után.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30337) Lethal Gene válasza pohár (#30317) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jaja én egyszer ilyen jó kis meccsre vágyom, hogy a jelölgetéseimnek legyen is valami "látszatja".... :)

(#30338) Lethal Gene válasza csibe1 (#30336) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

annyi volt csak kiírva, hogy no RPG on infantry...és én nem is RPG-ztem... ráadásul egy jeepet lőttem ki vele....szóval hisztis bagázs volt...vannak persze ilyenek is...

ezért kell olyan szerveren nyomatni, mint ahol tegnap Madgie-vel is voltunk... ;)

(#30339) csibe1 válasza Lethal Gene (#30338) üzenetére


csibe1
addikt

Azt nem írtad melyik pályán,én főleg Metro szervereken találkozok ilyen tiltással.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30340) madgie válasza Lethal Gene (#30338) üzenetére


madgie
titán

Az jó volt, eddig egy nemesis pinem sem volt, tegnap ott egy kör alatt vagy hat összejött :)) (nem azért, mert gyengék voltak, hanem mert össz-vissz tizenhatan voltunk, nem ment az agyatlan hent.

(#30341) v!ct0y válasza oriic (#30329) üzenetére


v!ct0y
veterán

Átrakták ezeket az országokat? Mert nem igazán Európában vannak ;] :DDD

(#30342) Szajo


Szajo
őstag

FPS függhet szerótol?

(#30343) Gergosz2 válasza oriic (#30329) üzenetére


Gergosz2
veterán

most tűnt csak fel?

29307. hsz

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#30344) csibe1


csibe1
addikt

"A feltámasztás közben hangosan káromkodó Assault hibája javítva."

Ez nagyon lényeges volt. ;]

"Újabb hibák:
Néha a kör végén hibás győztes/vesztes csapat felirat jelenik meg.
A hálózati puffer (network buffer) állításakor egyes animációk (mint pl a létra mászás, késelés) akadoznak."

Tudja valaki,hogy itt pontosan milyen hálózati pufferre gondolnak?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30345) Gl4diator


Gl4diator
tag

Szétbasz az ideg. Nem tudok egy kört végigvinni, hogy ne vágna ki 5-10 percen belül akármelyik szerverről hogy : game disconnected : your connection to the server time out. (Néha van hogy tudok 20 percet is játszani egyhuzamban mielőtt kivág.) És ezt akármelyik szerveren csinálja akárhol is vann, és akármennyien is vannak rajta. és ezt azóta csinálja szinte amióta megvettem a játékot, kb egy hónapja. Hihetetlen. :W (BC2-nek semmi baja, azon tudok játszani, de ezzel nem.) Punkbuster a legfrissebb, fel van frissítve a legújabb peccsel. Mit lehet még tenni ezzel, hogy fogom aztán széttöröm a lemezeket lassan nem érdekel hogy 9000-et fizettem értük, ha még jobban felidegel?

[ Szerkesztve ]

(#30346) cellpeti válasza Gl4diator (#30345) üzenetére


cellpeti
veterán

ha a PB-t frissítetted indítsd újra a gépet, tegnap nekem is az volt a gond. Amúgy a server time out azt jelenti, hogy nem érted el a szervert időtúllépés miatt. Nincs gebasz a nettel? Nem rakta be a Winfos a tűzfalba? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30347) gergo0328


gergo0328
senior tag

mai meccs battlfield.hu-n TS-el egybekötve jó dolgokat lehet összehozni.

[link]

39 kill littlebird-el lett összehozva a többi pedig kis AK. FreddyHawk folyamatosan javított így elég nehezen lehetett minket leszedni :C ;]

(#30348) BandiHUN válasza Gl4diator (#30345) üzenetére


BandiHUN
veterán

Játék hozzáadása tűzfalon,viruskergetőben,stb.kivételnek,routerben tűzfal kikapcs vagy a megfelelő portok kiengedése,ilyenek...
Több porton kommunikál a gép a gém alatt,és valamelyik neked nem megy.Masszív B-gondosoknak(pl.no packet flow,stb.) szintén lehet ilyen a háttérben.

más:Egyébként feltettem a 11.11b-t újrra,és rögtön le is zavartam pár kört,gond semmi,fagyás,stb,semmi,még a kezemben viccesen álló(nem is tudok,nem is szeretek sniperezni,itt alig toltam vele ráadásul)SVD-vel is összelőttem egy 10killest,legalább a sniper efficiency is meglett a gyűjteménybe :DDD
Nyomni kéne az engin kívül mást,de a többi kasztban alig van használható cuccom.DE a SOFLAM végre megvan,remélem lesz értelme bevetni :)

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30349) #21346560 válasza oriic (#30302) üzenetére


#21346560
törölt tag

Minap javelinnel szedtek le helizés közben... ez akkor hogy? Csodálkoztam is, mer tén is úgy tudtam hogy az ellen nem jó, de ezek szerint mégis?

(#30350) Alexios válasza #21346560 (#30349) üzenetére


Alexios
veterán

soflammal lehet

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.