Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32001) Gyufaaa válasza Pacmann (#32000) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mert csalsz! Tuti! :DDD

(#32002) polonic válasza Pacmann (#32000) üzenetére


polonic
félisten

Az aztán jó problémaleírás, hogy you blabla kicked. . .

Leírhatnád normálisan, akkor lehet, segítséget is kapnál.

(#32003) Pacmann válasza Gyufaaa (#32001) üzenetére


Pacmann
csendes tag

nem, nem csalok. nem is jok a pontjaim. mikor minden frankon megy, meg akkor is csak kozepmezonyben vagyok.

ok. mindjart, keresek egy servert. es leirom mivan

"Game disconnected: you were kicked from the game. "

[ Szerkesztve ]

(#32004) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Hogy lehet beállítani hogy jobb gombbal ne csak addig zoomoljon amíg nyomva tartom?
Hanem fix en mint COD ba.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#32005) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nekem az lenne a gondom, hogy a patch óta, némely map váltáskor ( nem minden szerón ) , kint marad a jobb alsó sarokban a loading felirat, de nem töltődik be a pálya. Valaki küzd ilyesmi hibával? :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#32006) Pacmann válasza Mrdevil (#32005) üzenetére


Pacmann
csendes tag

nekem neha elofordult ... de meg az elejen

(#32007) Gyufaaa válasza DonThomasino (#32004) üzenetére


Gyufaaa
veterán

sehogy! Sajnos! Én is hiányolom/tam!

(#32003) Pacmann: PB-t frissítsd!

[ Szerkesztve ]

(#32008) DonThomasino válasza Gyufaaa (#32007) üzenetére


DonThomasino
veterán

Hát ez elég nagy baj .:F

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#32009) madgie válasza Gyufaaa (#32007) üzenetére


madgie
titán

Hogyne lehetne. Options/Gameplay-ben van.

(#32010) polonic válasza Pacmann (#32003) üzenetére


polonic
félisten

Ezt nézd meg.

(#32011) planbmokus válasza Pacmann (#32000) üzenetére


planbmokus
senior tag

A mi klánunk miatt tuti nem dobtak ki sehonnan, légyszives ne rontsd a megítélésünket..
Amúgy meg Játékosok vannak nálunk, nem cheaterek meg noobok. Mégmielőtt megkapnánk...
A csapat fő gerincét egy kis csapat adja: ProEvoFan, Polonic, mr V, és jómagam. De van pár gyakran betérő kollega is...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#32012) DonThomasino válasza Pacmann (#32003) üzenetére


DonThomasino
veterán

[link]

Itt a megoldás nekem megjavult.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#32013) Pacmann válasza Gyufaaa (#32007) üzenetére


Pacmann
csendes tag

azt felteszi maga a jatek? vagy nekem kell (-kellett volna ) kulon?

bocs, nagyon ritkan jatszok, BF3 elott, tan a Diablo2 volt amivel neten jatszottam.

(#32014) Xaels


Xaels
félisten

Valaki próbálta a C4-et mostanában? Másnál is működik a detonátor halál után? Tehát a lerakott csomagot fel tudod robbantani újraéledés után.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32015) Pacmann válasza planbmokus (#32011) üzenetére


Pacmann
csendes tag

ne haragudj, nem akartam rontani. nem azert irtam. a klanba is azert leptem be, mert Te meghivtal, vagy jeloltel vagy nem tom, es jonak iteltem meg. csak leirtam mi valtozott.

[ Szerkesztve ]

(#32016) zack válasza Xaels (#32014) üzenetére


zack
nagyúr

Igen, működik.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32017) cellpeti válasza planbmokus (#32011) üzenetére


cellpeti
veterán

ez melyik szerver? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#32018) polonic válasza planbmokus (#32011) üzenetére


polonic
félisten

Köszönöm a megemlítést. :R

(#32019) Pacmann


Pacmann
csendes tag

feltettem a PunkBustert. leszedtem az elozot, feltettem az ujat, frisitettem, most:
"Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'gaborbella' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe"

(#32021) planbmokus válasza Pacmann (#32015) üzenetére


planbmokus
senior tag

Végignézed a Statjainkat, mégcsak gyanús embert sem látni, amúgy meg tudtommal komplett klánt nem bannolnak.
Eddig tudtommal csak engem bannoltak egy német szerverről, mert m320-al osztottam az áldást, a noobok meg mindig ugyanoda ültek be csipával... 64/3 nekem is gyanús lenne, de talán az adminnak is nem csak a leaderboardra kellett volna ránéznie...
Életemben először bannoltak, pedig azért már nem egy játékban puffogtattam a virtuális csúzlikat...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#32022) zack válasza LifeSpirit (#31933) üzenetére


zack
nagyúr

Hülyeség. 4Gb DDR2-öm van, igaz 1150Mhz futnak, de semmi gondjuk a játékoknak. Bőven elég a BF3-nak is, persze ultrán. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32023) polonic válasza Pacmann (#32019) üzenetére


polonic
félisten

Ugye rendszergazdaként indítottad a programot, ahogy azt írták is?

(#32024) edgR válasza DonThomasino (#32004) üzenetére


edgR
őstag

optionsben be tudod allitani

(#32025) planbmokus válasza polonic (#32018) üzenetére


planbmokus
senior tag

Jaja, tegnap este is jó móka volt... Én egyre jobban szeretem a FAMAS-t, mások meg egyre kevésbé, hogy használom is... :)
Meg elkapott a bomi-betegség-> nekem a Famas önbizalmat adott... :D

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#32026) Pacmann válasza polonic (#32023) üzenetére


Pacmann
csendes tag

az origint?

ez az uj:
"Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'gaborbella' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006"

(#32027) polonic válasza planbmokus (#32025) üzenetére


polonic
félisten

Úgy volt, hogy jövök tegnap este. De aztán nem jött össze. Elhúzódott a baráti összejövetel. Jó volt dögleni kint a szabadban a melegvízben. :)

De ma este jövök. Remélem lesztek ti is.

A FAMAS nekem is tetszik. Főleg, hogy már van normális sight hozzá.
Nehogy nekem is megadja az önbizalmat, aztán 3 rambó legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#32028) BandiHUN válasza Drang.hu (#31984) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez k...ögség...nyomjad a lájkot,nézd a sok sz...t,mert szereztek mondjuk 10 Dr.Pepper kódot...bakker most tettek fel egy cikket(20mp-t írt a Faszbúk),de már x lájk van és valaki ezalatt kommentet is írt.Na kábé ennyi esély van.Egyébként annyira nem nagy szám az a pár dögcédula,meg úgy általánosságban is nehéz egyedit használni,mert a jobbak vannak mindenkinek betéve.Az lenne a jó,ha lehetne sajátot csinálni...
Amúgyis elég elcseszett,a számlálós dogtagok számlálói alig látszanak sokszor,pedig talán azoknak még van is értelme kirakni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#32029) polonic válasza Pacmann (#32026) üzenetére


polonic
félisten

Milyen origint? A programot, ami meg van említve ott.
Elolvastad te azt, amit belinkeltem? Aztán az ottani linkelésben lévő utasításokat?

(#32030) BandiHUN válasza polonic (#32027) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jó a famas,jaja,ha végre le tudja szedni az ember a kulcslyukat róla :DDD
Én is beletoltam tegnap 71 killt(nem sok,de nem vot,hogy hűdenyomjam,mentem másokkal is),kellemes puska,messzebbre is.Viszont az L8A52-vel egy ipse olyan távokról szedegette a népet,hogy csak lestem...vagy aim,vagy tényleg elég jó távolra is,jobb,mint ez.
Közép-közelre viszont a famas favorit lehet,gyors és elég pontos.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#32031) polonic válasza BandiHUN (#32030) üzenetére


polonic
félisten

A gyorsaság viszont egy kicsit hátrány is.
Nagyon gyorsan kiköpi a tárból a golyókat.

L8A52 most nem is tudom melyik. Nem jegyzem meg a fegyverek nevét, csak azoknak, amelyeket használom. Ez is assigment-es?

Engem scarral szedtek ki 2 lövésből irtó messziről.

(#32032) planbmokus válasza BandiHUN (#32028) üzenetére


planbmokus
senior tag

Például amikor be akartam tenni a headshot dogtag-et, a 752 headshotomból csak a 2 látszott :)
Szinte ciki volt! :DD

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#32033) cellpeti válasza Pacmann (#32026) üzenetére


cellpeti
veterán

indítsd újra a gépet

tud valaki adni egy IRAM szerver IP-t?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#32034) Pacmann


Pacmann
csendes tag

-a PB setupot kell rendszergazdin inditani mindig?
- restart megvolt, hiba maradt

- hogy lehet hogy eddig minden gond nelkul ment?

[ Szerkesztve ]

(#32035) Lukiboy20 válasza cellpeti (#32033) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

Parancsolj: http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/467d865c-a936-4eff-8904-528c95fa35be/IRAM-clan-server-HUN/

(#32036) Lukiboy20 válasza Pacmann (#32034) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

Tedd újra az origint és a játékot! De ne javítás hanem full dúrd le és újra. Ismerősömnek is az segített!

(#32037) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Hogy driftel a tank :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#32038) Pacmann válasza Lukiboy20 (#32036) üzenetére


Pacmann
csendes tag

koszi. utolso lehetosegnek fenntartom ezt az otletet. csak hat ugye nehez elfogadni hogy 106 orat jatszottam minden gond nelkul. erre ma nem enged be, kilep, kirug. azota kell a PB, azota gond a PB, telepitsem ujra, meg inditsam rendszergazdin ....

es ha ujra kell tennem ... akkor van vmi javasolt eleresi ut ahova tegyem?

[ Szerkesztve ]

(#32039) BandiHUN válasza polonic (#32031) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,amit a famas után lehet unlockolni.Lassabb,mint a famas(650 vs 900 RPM),szintén long range,famasnál ezt nem értem,scar sokkal pontosabb messzire...legalábbis én elpötyögtettem mindkettővel pár tárat,metrón beszorítottak kezdőre,a famas nem volt valami hatásos,a scarral rögtön lelőttem 3 potyalesőt..DE ez is csak 30-as.Vagyis jobbára pszichika+kijön,hogy a gém azért vackul kezeli a halált,késik a dolog,vagyis evidensen a lassab fegyóban több marad,mire ténylegesen nyiffan az ellen.Ez mellett is szól,hogy volt,hogy metrón 4 ellent csináltam ki famassal is 1 tárból,mert közel voltak,csak jobbára tűzgomb nyomása kellett,szóval lehet hatékonyan köpködni a gyorsaság ellenére,csak a gém ne késne.

Ja,a másik kedvenc a frissítés óta,hogy elég sok az "összelövés",vagyis amikor egyszerre hal a 2 ember,aki találkozik,egyszerűen nevetséges...főleg amikor kézifegyóval pár m-ről,és akkor jön a felirat,hogy kölcsönös HS,és tök más fegyóval...az még elmenne,ha pl.rakétavetővel van ilyen,mert annak idő kell,hogy odaérjen,de ennyire egyformákat kézifegyókkal lőni...
Kár volt babrálni,ígyis maradt,hogy sokszor eltűnik a rakéta,ha akkor lőnek ki,vagy a gránát,pedig ezt akarták javítani :W Cserébe jött ez a páros halál,már mittudoménhányszor jártam így,viszont az rpg/granyó megmaradás 1-2x ha összejött...
Szeretem az ilyen machinálást,gondolom kipróbálták egy szerón 2 fővel és álló ellenséggel,ahol jól is működött,de szemmel jól látszik,hogy ha durvább az akció,agyonterheli a szerókat már 32 főnél is,64-en meg metrón már van,hogy spawnolok,mire írja,kiket lőttem le :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#32040) BandiHUN válasza Pacmann (#32038) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szedd le a pb-t,majd indítsd újra a gépet és próbáld úgy...
Szerintem a legtöbb gond amiatt van,hogy a pb ha felkerül valami gémmel,az ugye fut,amíg be van kapcsolva a gép,vagyis az "A" program megy mindig,a "B" pedig ha játszol...namármost ha az A nem települ jól/nem fut,akkor van ez a gond.A rendszergazdizás sem feltétlen kell,olyan inkább,hogy újratelepítés előtt érdemes a feladatkezelőben megkeresni a PnKbStRA.exe vagy mi is a neve-t,és leállítani,a telepítő is ezt tenné,de a win fajin gyerek,néha nem megy ez csak úgy.
Egyébként kíváncsi lennék,az A progi miféle infókat szedhet a gépen,hogy mindig fut,mert csalókat nem szűr ki,az fix a PB,max a legócskább ingyenhekkeket.Ráadásul amióta megy a gém,asszem' kijött egy pb adatbázis frissítés,láthatóan nem is erőltetik magukat,a cod4 idejében még hetente kellett frissíteni...igaz sokkal többen szoptak is emiatt.sose értettem,ha a játék része a pb,és a játék képes frissíteni magát,a PB miért nem tud a játék indításakor frissítést keresni??? vicces,hogy a felhasználónak manuálisan kell pöcsölni ezzel a vacakkal,ha több gém is van fent,akkor mégtöbbször... :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#32041) Lukiboy20 válasza Pacmann (#32038) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

C/D-d van? Szóval C-n a rendszer? Mert ha Igen akkor tedd d-re az origin-t is és a game-t is! Jónak kell lennie haver ilyet nem szabad csinálni! Amúgy valami hack nincs a gépedet? Mert hallottam olyat és ez most komoly, hogy a pb már nem csak a game-t nézi hanem a gépet is! És nekem volt olyan, hogy a cod-hoz szedtem le egy Klikkelő nevezetű progit ami azt takarja, hogy kúrva gyorsan lősz ennyi és kivágott na mire rájöttem, hogy ez a gond azóta én semmi ilyesmit nem teszek gépre hanem fel egy pendrive-ra és onnan futtatom:P Szóval sok sikert:) De menni fog csak tedd a d-re mind a kettőt:) Jó Játékot előre is:)

Sajnos nekem mennem kell innentől már nem tudok írni de írj priviben és azt majd látom. Holnap meg már nem fogok felgörgetni mert lesz vagy 300 hsz:) Csáó sok sikert!

(#32042) Pacmann válasza Lukiboy20 (#32041) üzenetére


Pacmann
csendes tag

semmi mas jatek nincs a gepen, a win7 eredeti, a NOD eredeti, semmilyen program nincs a gepen ami crackelve lenne.
Win7 a C-n van, Origin C-n van, BF3 D-n van.

most leszedtem a PB-t. resi utan megnezem megye a jatek.

kosz

(#32043) Lukiboy20 válasza Pacmann (#32042) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

Ott a hiba külön meghajtón van a játék! Többen írták már az ea-nek a hibát. Az origint és a játékot egy meghajtóra tedd!

(#32044) Gulyopapa válasza Pacmann (#32042) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Nekem minden a C-n van és így jó.
1 napja ledúrtam a rendszert - a játékkal együtt - utána mindent vissza és tökéletes.
Minek D-re rakni a gémet mikor a battlelog megjegyez mindent ? :F

(#32045) BandiHUN válasza Lukiboy20 (#32041) üzenetére


BandiHUN
veterán

Van egy gomb az "Itt szóltam hozzá"-nál a topiknál,ami megjegyzi,hová írtad az utolsó postod,és onnan hamarabb megtalálod,írt-e valaki választ...egyébként nem kell 1 helyre tenni,nekem a c-n van az origin,g-n meg a játék,ráadásul nem is telepítettem a win7 alá,hanem a Vistás könyvtárat csak megmutattam neki,települt a gém,és ment is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#32046) Pacmann válasza Gulyopapa (#32044) üzenetére


Pacmann
csendes tag

megszokas. a C a rendszer, oda mas nem megy.
a BF3-at ha ujrateszem akkor az is felteszi a PB-t? mert akkor nem szarakodok vele kulon, hanem akkor inkabb ujrateszem ... persze akkor a C-re mostmar

szerk: ezt a PB dolgot nem ertem. letoltom, felteszem, de nem latom hogy fut, nincs a talcan az ikonja meg semmi. rendszerfolyamatban ott van es kesz.

[ Szerkesztve ]

(#32047) Szajo


Szajo
őstag

Maci :D
Az meg mit keres ott?

(#32048) BandiHUN válasza Pacmann (#32046) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez ilyen.lődd ki,és tedd úgy fel,utána frissítsd is az adatbázisát!Nem elég csak feltenni!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#32049) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Állandoan kifagy a játék vagy kidob az új mapokon kb 20 perc után. Ez mi a frásztól van?

(#32050) pohár válasza Szajo (#32047) üzenetére


pohár
félisten

elvileg a BF2-ben is volt egy láda amikben ilyen macik voltak, de ezt csak hallottam, sose játszottam vele :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.