Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30451) Zol01


Zol01
tag

Most hogy a játék tűrhetően stabilan megy,a netem nem akarja az igazságot!Egyszer csak kilép a játékból és látom hogy a skype jelzi hogy eléggé gyenge a kapcsolat! :(
Kezdem már unni hogy hetek óta hétvégén többször is megszakad!Régen a 2 megás netem sokkal stabilabb volt,simán multiztunk minden gond nélkül!

(#30452) aAron_ válasza Szajo (#30424) üzenetére


aAron_
őstag

Annyit tennék hozzá, hogy én Phenom II 955-el is cpu limitesnek érzem a játékot (ugyan úgy GTX 460 1 gb, hiába állítom a legkisebb felbontásra, low grafikára, fps néha 60 alá is lemegy!)

What is your ikigai?

(#30453) BandiHUN válasza Zol01 (#30451) üzenetére


BandiHUN
veterán

Pont ez a baj,Pesten/nagyvárosokban fillérekért vannak igazi bika netek,vidéken meg úgy lement az ára(aránylag),avagy már akkora net a legkisebb csomag is,hogy ez az eredménye,hogy nem fejlesztették a rendszert.Addig volt a jó,amíg drága volt a jó net,mert lehet hogy egy 10est fizettem a 6 megás netért,de nem is volt mindenkinek...az átlag földi halandónak volt 1,esetleg 2 megás netje.Most egy kezdőcsomag is 5 megáról indul...és hiába van 5 rongyért 10megás netem,a legtöbbször visszasírom a kisebbet...mert a ping sem jó,a stabilitás sem jó egyszerűen.Másik vicc a feltöltés,hogy az embernek 10megát kell vennie 1 mega upért,tök feleslegesen,már nem mozgat meg rég a torrent,eredeti gémek,stb,viszont szeretek neten,gond nélkül játszani,meg nem negyedórát várni egy 5megás email elküldésére...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30454) BandiHUN válasza aAron_ (#30452) üzenetére


BandiHUN
veterán

AMD procival mindigis ez lesz,annó is ez volt a régi x2-esek időszakában...én ezértis váltottam Intelre,mert hiába az órajel,stb,hiába adja neki az ember,mindig hiányérzete lesz...látszólag megvan a sebesség,minten,de mégis...és ez Intellel nincs.
Annó a 48xx korszakban is 10-15%-al többet tudott egy vga ha intel volt alatta,mert lehetett amd-ből alápakolni akármit,valami mégis más volt...egyszerűen az amd provik voltak mások.Nekem a legtöbbször olyan volt az érzésem,hogy amd mellett a proci felkapcsolása,a cool'n quiet egyszerűen lassú...mintha késne a proci terhelésre,belekezdene a feladatba még alapon,stb,és emiatt egyszerűen "lustább",hiába van meg a folyamatos egyenletes terhelésre a teljesítmény.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30455) Mrdevil válasza grozam (#30443) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én tudnám, ( GF 3D vision ) de még nem néztem meg a Singlit 3D-ben. Meg aztán úgy már túl kevés lenne az FPS-em. De majd azért meglesem, ha kész lesz a Magyarosítás hozzá. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#30456) L4mie


L4mie
veterán

Olyannal már találkoztatok, hogy szó nélkül kilép minden kör végén, amikor a statokat mutogatná? O.o
MA délután kezdte, eddig nem csinált ilyesmit :/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30457) Zol01 válasza L4mie (#30456) üzenetére


Zol01
tag

Engem most kör vége előtt rakott így ki!Egy pici akadás volt előtte csak nem tudom hogy FPS lagg volt,vagy megint a netem a hunyó! :F

2 óra alatt minden partiban kilépett valamiért,"Bf3 működése leállt" meg az előbb említett probléma miatt!

[ Szerkesztve ]

(#30458) kangoo


kangoo
tag

A patch óta egyáltalán nem tűnnek el a claymore-ok a lerakó halála után? Csak ha detonálódnak vagy máshova raknak helyettük?

(#30459) pohár válasza Mrdevil (#30455) üzenetére


pohár
félisten

jaj nehogy magyarosításra várj ember... úgyis látszik hova kell menni meg mit csinálni, annyit meg tudsz angolul hozzá...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30460) TXT válasza grozam (#30443) üzenetére


TXT
őstag

A single részt toltam 3D-ben, besza-behu! Bár ez igaz mindegyikre, amikkel eddig toltam 3D-ben.

(#30461) L4mie válasza Zol01 (#30457) üzenetére


L4mie
veterán

a problem, hogy minden kör végén.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30462) Mrdevil válasza pohár (#30459) üzenetére


Mrdevil
addikt

Már PS3-on, meg PC-n rég végigvittem a Singlit. De nekem igenis fontos a Hunosítás, azért nem csak abból áll, hogy hova kell menni benne. Van egy jó pár sor szöveg is benne ha észrevetted. Amit szeretnék tökéletesen megérteni. Ember.... ;)

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#30463) Szajo válasza aAron_ (#30452) üzenetére


Szajo
őstag

Magyarul eléggé nagy prockó kellene hozzá :)

(#30464) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Azt tudja valaki hogy mikor lesz az emberből "dice employee" hogy ha egyébként nem az? :D Na de viccet félre téve, meg lehet szerezni valahogy azokat a védett cuccokat is?

[ Szerkesztve ]

(#30465) oriic válasza whiteman0524 (#30464) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Soha. :D

Live-Die-Respawn

(#30466) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Na engem is lecheatereztek. (Először)
Írja a srác, hogy mindig fejeseket lövök, bannoljanak a szerverről....
Viszaírtam neki, hogy én melltől felfelé célzok és lövök.....
Annyi fejes találatom azért nem volt.... sajnos...
B@szta a csőrét, hogy az egész camper csapatát lezúztam 2 tárral.... :DDD ;]

Jah és assault vok, még mielőtt feljönne a camper recon téma... :D

[ Szerkesztve ]

(#30467) BandiHUN válasza Rabbitf_24 (#30466) üzenetére


BandiHUN
veterán

camper assault :P :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30468) lala42


lala42
őstag

Ez a head shot ;]
Pucér SKS-el lett leadva. Kb 45 fokos szögben kellett emelni.
Head Shot.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#30469) fulton


fulton
addikt

kicsit kezdő kérdést tennék fel:)

Van az mikor "q" betüt röviden lenyomva az ellenséget bejelöli a térképen a csapat számára. spot azt hiszem...az megvan szabva hogy adott időn belül hányszor lehet?
vagy, azokra már nem érvényes akiket más csapattársam már előzőleg spotolt..azért nem működik? vagy hogy van ez pontosan... kicsit elmagyarázná ezt valaki? köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#30470) lala42 válasza fulton (#30469) üzenetére


lala42
őstag

Nincs határ. Folyamatosan nyomkodhatod.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#30471) pohár válasza fulton (#30469) üzenetére


pohár
félisten

spotolt, nem spownolt... megjelölöd a többieknek, kész, később megint meg tudod majd, de egy spotolt járművet/embert te is tudsz spotolni szerintem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30472) pohár


pohár
félisten

háh, jut eszembe, ma US bázison épp nézegettem melyik squadba álljak, erre bummheccsát, M98, na mondom kurvaanyádat, killcam mutatja, fent fetrengett a toronyban... na akkor szídd ki, kibaszok én veled, spawnoltam a bázisra, elbújtam a radarunk mögé, rácéloztam két vonásnyit pluszba, sok, picit lejjebb, bummheccsát, 524m SV98-cal, visszakaptad kis buzi ;]

először mikor kaptam a fejest elküldtem az anyjába, erre noobozni kezdett, de jó volt visszaírni neki, kis szarházi ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30473) TXT válasza fulton (#30469) üzenetére


TXT
őstag

ez nekem is kérdés, mert többször volt úgy, hogy egy kör alatt vagy 30x bejelöltem különböző járműveket és embereket, de sosem kaptam érte pontot, illetve nem tapasztaltam sehol, hogy hol számolná és miként. Pedig leszedték őket mások, így tuti eldobták a kanalat.
Kinek számolja és hogyan ezeket a spotolásokat? 8teszem azt, ha egy valakit/valamit többen is megjelölnek stb...)

szerk: És mit jelent ez a "noob" és "noobozás"??? (még ha amatőr kérdésnek is tűnik)
:R

[ Szerkesztve ]

(#30474) v!ct0y válasza TXT (#30473) üzenetére


v!ct0y
veterán

Aki megjelöli annak számolja a spotot.

[ Szerkesztve ]

(#30475) Xaels válasza fulton (#30469) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs határ amennyiben: a spot célba talál. Ha mellé lősz, akkor ha jól tudom az 5. próbálkozás után 1percig nem lehet újra.

(#30473) TXT: a spot nem örökké tart és ha elbújik fedezék mögé eltűnik és olyankor a következő spotter kapja meg érte a pontot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30476) BandiHUN válasza fulton (#30469) üzenetére


BandiHUN
veterán

spotolhatod azt is,ami már jelölt,így meghosszabbodik az idő...
Kevesen spotolnak,megéri,de azért aranyszabály,hogy azt spotold,aki neked kétséges/nem akarsz vele foglalkozni,hacsak nem vagy haverokkal,mert azért a kill 100 pontja még mindig jobb,mintha már messziről spotolod az ellent és szépen elhalásszák a többiek,ami neked kemény 10 pont.Haverokkal,ha ők is nyomják,nem gond,persze,de átlagos szerón kábé alig spotol valaki,ha így van,te se légy jó szamaritánus :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30477) TXT válasza v!ct0y (#30474) üzenetére


TXT
őstag

Akkor az hogy lehet, hogy amikor megjelölöm, elmondja, hogy megjelölve ez és ez és amikor meghal, nekem mégsem számol semmit??? :U

(#30478) Viper26 válasza pohár (#30472) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor megvolt a revans, az élet apró örömei ugye. :D

Pixel 7 | FR955

(#30480) harry3 válasza TXT (#30477) üzenetére


harry3
őstag

Egy idő után eltűnik a jelölés, tehát ha megjelöltet, akkor nem marad úgy amíg le nem lövik.
Én is azt tapasztalom, hogy kevesen spotolnak, ma egy ismeretlennel coop-oztam, ő sem ismerte én persze jelöltem és egyedül küzdöttem a pályán.

(#30481) zack


zack
nagyúr

Ez az IRAM szerver....Kickelnek azért mert megjegyzem, hogy szerintem többen is csalnak, arra válaszolva, hogy valaki megjegyezte, 4 shoti lövéstől se halt meg az ember...
Ennyi WTF szitu a földön nincs mint az IRAM-on, aztán csodálkozom, hogy miért nem megy a játék, lényegében csak és kizárólag az IRAM szerveren. Csak azért mentem fel eddig hébe-hóba, mert sok volt a magyar.
Nem is bánom ha bannolnak. Fos egy szerver. Ennyi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30482) pohár válasza Viper26 (#30478) üzenetére


pohár
félisten

meg hát, kis hülye camper ;]

LvLCap megint alkotott :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30483) Cybertrone válasza zack (#30481) üzenetére


Cybertrone
veterán

Biztos van oka is annak ha bannolnak... :R Lassan elfogynak a magyar szerverek :D Multigaminget próbáltad? :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30484) Taposo válasza zack (#30481) üzenetére


Taposo
aktív tag

Ne aggódj, ha az ember ne adj isten egy kicsit is jobban tud játszani a többi 12 évesnél az már csaló és kickelni kell... hánynom kell a magyar szerverektől sajnos.... :(
ja és mellesleg köszönöm EA hogy minden második meccsről kidobsz :C csak gratulálni tudok

[ Szerkesztve ]

(#30485) Vada válasza zack (#30481) üzenetére


Vada
tag

Érdekesen bugyuta egy brigád az az IRAM..... Inkább játszok német szerveren mint ott.

WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

(#30486) cellpeti


cellpeti
veterán

BF3 csak a második :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30487) pohár válasza cellpeti (#30486) üzenetére


pohár
félisten

a sok kis taknyosnak van ideje ilyenekre szavazni :))
a multi részéről is vicc...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30488) oriic válasza pohár (#30482) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Huh, nagyon jól tolja. De hogy nem egérrel meg bill-el az is tuti.

Azt a heliből javítás nem is rossz ötlet, ki is próbálom majd. :)

Live-Die-Respawn

(#30489) pohár válasza oriic (#30488) üzenetére


pohár
félisten

dede azzal :K :K

többször elmondta a régebbi videóiban hogy egér + bill, nem joystick :N
nézzétek a többi videóit is, nagyon érzi a légi járműveket :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30490) TXT válasza pohár (#30482) üzenetére


TXT
őstag

Nem kicsit érzik a helit a fákkkk között is! :D
Ezt vajon mivel terelgetik, bill vagy joy??

(#30491) Viper26 válasza cellpeti (#30486) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szánalom és egyben szégyen, hogy ekkora a kereslet az igénytelenségre (MW3)... :U

Pixel 7 | FR955

(#30492) kely1988


kely1988
aktív tag

Nem tudom, hogy volt e már, de asszem EZT érdemes minden játékosnak látnia!
Dobtam egy hátast a székből amikor megláttam... :Y

Livin' in the UK :)

(#30493) Cybertrone


Cybertrone
veterán

A legjobb grafikában az első 4-ben nincs is benne a BF3, de még a Cry2-sem :U Bezzeg a rage az ott van, igaz szar az egész :W Pár döntéssel vitatkoznék... de hát sok a buzi mint tudjuk!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30494) pohár válasza kely1988 (#30492) üzenetére


pohár
félisten

ma még nem volt... ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30495) fulton válasza BandiHUN (#30476) üzenetére


fulton
addikt

mm értem, néha azt veszem észre hiába viszem rá a gép orrát az ellenfélre, nem spotolja hiába nyomkodom ezért kérdeztem... van e valami idő.tartomány stb...nos én továbbra is aktivan spotolok, mivel nem arra játszom hogy minél jobb ez meg az legyen.. csak élvezem a játékot:) megaztán mondhatni csak repülök és így könnyebben kiszúrom akár a gyalogosakat is a földön (tömegben:P ).. kár hogy nincs szőnyegbomba:XD

[ Szerkesztve ]

(#30496) fulton válasza kely1988 (#30492) üzenetére


fulton
addikt

Hát ez naggyon ott van XD ilyet én is akarok:)

(#30497) Góliát válasza pohár (#30494) üzenetére


Góliát
senior tag

;]
Holnap is linkeli valaki?

A BF3 a MW3 után végzett? Nem jó ez így emberek.

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#30498) eugabesz válasza Vada (#30485) üzenetére


eugabesz
őstag

Ezt kifejtenéd bővebben.??...vagy csak idenyögted,mert az olyan jópofa,hogy úgy 18-20 felnőtt embert lebugyutázz...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30499) eugabesz válasza Taposo (#30484) üzenetére


eugabesz
őstag

3 figyelmeztetés után kaptál 60 perc gondolkodási időt...és nincs nálunk 12 éves....még a fiam is dupla idős.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30500) Cybertrone válasza eugabesz (#30499) üzenetére


Cybertrone
veterán

Majd megszokod... itt sosem az adminnak van igaza... Engem lebunkózott gamen belül egy itteni arc, és én voltam a szemét mert banoltam a picsába :U Ezk után le lehet vonni a következtetéseket hogy érdemes e itt a szervereteket felhozni mint témát! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.