Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8071) scarbantia válasza Dell XPS (#8059) üzenetére


scarbantia
aktív tag

Köszi, még nem tudtam alaposabban utánanézni, mert szokás szerint ellentmondó specifikációk vannak, rendes pdf meg sehol, de a W700/W701 kábelje/invertere esélyes lehet.
Valószínű kicsit hosszabb ugyan, de nagyjából minden stimmel.
A W700 dual CCFL-es, a W701 pedig RGB LED-es volt, így akár mindegyik változatra látok esélyt.

A dual CCFL-esnél nagyjából a panel külső méretbeli különbségei a neccesek, amúgy a W700 invertere, adatkábele jónak tűnik, még azért a feszültségadatokat meg kell nézzem.

A W701-es paneljénél még nem tudom a csatlakozást, láttam, 20, 40, 50, és 20+40pin-es csatlakozást is leírva. A Dell RGB LED paneljánál 30 és 50 pin-est írtak, de az 50-es esélyesebb.
Viszont mindkét panelnek két szalagkábel csatlakozója van, amivel kapcsolatban egyelőre semmit sem tudok, a W701-nél írják is hogy twin data connector.

Szóval W700/W701 kábel(adott esetben W700 inverter), és valamelyik Dell Panel (ami amúgy értelemszerűen LG vagy Samsung).

Most egy darabig nem lesz nagyon időm tovább kutakodni, de egyelőre nem adnám fel a projektet. (pedig már majdnem... :U :) )

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.