Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45911) gyusza25


gyusza25
friss újonc

Chrome OS Flex probléma
Sziasztok!
Adott egy Dell Inspiron 1545 laptop amelyre korábban feltelepítettem a Chrome OS Flex-t, minden rendben is ment ahogyan kell. Gyerekek használták, ezután visszakerült a kezem közzé. Indítom látom, hogy a fényerő a minimumon van és a Dell logó alig észrevehetően jelenik meg, ezután pedig bootol sikertelenül. Ekkor gondoltam 2009-es laptop lévén, hogy a HDD megadta magát. De megpróbáltam egy másik gépen is és ott bootolt, viszont
623b2c4dc9edc20019f5f0eb623b2c4dc9edc20019f5f0eb1920×1204 74.4 KB ezt adta ki, meg is lepődtem, arra gondolok, hogy a gyerekek valamilyen visszaállítást csináltak rajta véletlenül.
Három email/ profillal lett ezelőtt bejelentkezve rajta, az egyik profil tartalmazott fontos képeket. Ezeket szeretném valahogyan lementeni, ha még egyáltalán lehetséges-e ezek után.
Próbáltam egy Win 10-es géphez csatlakozatni, hogy másolhassam a képeket, de a számítógép nem látta, csak a particíókezelő mutatta.
Segítséget szeretnék kérni, a képek visszaszerzéséhez, mert az én tudásom eddig tartott.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.