Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) mho424


mho424
csendes tag

Sziasztok srácok nagyon fontos lenne. HP Laptopom van és intel net kártya. De azt írja ki a windiws h nem tudja konfigurálni a vez.nélküli hálózatot, indítsam el a WZC-t de nincs a WZC (Wireless zero configuration) a gépemen. honnan és hogyan lehetne beszerezni?? Köszi

(#7002) Rollee válasza BluEyes (#7000) üzenetére


Rollee
aktív tag

Rápróbáltam 18v-tal és eddig műxik és a táp sem melegszik nagyon. :C
Köszi a segítséget és a gyorsaságot!!! :R

Üdv.: Rollee

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#7003) zoli58


zoli58
tag

Sziasztok!
A minap kaptam feladatként egy 7400-ast, mert meghalt, és újra kell telepíteni, de semmi nincs hozzá. Letöltögettem minden hozzá való drivert, csináltam egy telepítő CD-t. Az XP szépen felment, felnyomtam az összes létező drivert, de még mindig van egy ismeretlen eszköz. Gőzöm nincs, hogy mi lehet. Hang OK, hálózat OK, wireless OK, kékfog nincs benne, modemet is felraktam, minden megy (legalábbis egyelőre úgy tűnik). Ha legalább tudnám, mi az, ami hiányzik, akkor már lehetne valamit keresni hozzá.
Volna esetleg valami ötletetek?

(#7004) Sipi16


Sipi16
senior tag

Helló!
Ma vettem egy HP Compaq 6720s Notebook-ot. A hp.hu-ról leszedtem hozzá az audio drivereket. Telepítettem is, de több restart után sincs hang. Szerintetek mi lehet a hiba?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7005) Rick4 válasza Sipi16 (#7004) üzenetére


Rick4
félisten

nem piszkáltad véletlenül 100-as szöggel a füledet? :P :DDD a fülhallgatóba dugva sincs hang? a hangerőbeállításoknál a csúszkákl hogy állnak? külső gombbal mit lehet állítani?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7006) BluEyes válasza Sipi16 (#7004) üzenetére


BluEyes
őstag

Microsoft Universal Audio (UAA)
Tegyed föl.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#7007) Zoty@


Zoty@
tag

Szép napot Uraim!

Kellene egy kis segítség:

-van egy ACERTravelMate 5520G noti, amin Windows XP SP2 fut, de van egy kis gond kikapcs.-nál, ami nem más, mint ha benne van az aksi is és a tápcsati is, akkor kikapcs után a gép 10-15 másodperc után újraindul! Viszont ha a tápcsati nincs beledugva, akkor nem indul be a gép, ezzel a problémával, ilyenkor csak az aksi van benne, semmi gond nincs!

Mi lehet a gond?

A segítséget előre is köszönöm

Texas HoldEm for ever!

(#7008) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Most telepítek egy Fujitsu-Siemens Li1705-t és próbálnék drivereket letölteni hozzá XP-hez, ezzel az a probléma, h a Fujitsu honlapján nincs meg mind, a másik pedig az, h amit a google-el találtam az az egész driver pack (vga, lan, stb..) csak 26 mb ami szerintem elég kevés. Tud esetleg nekem vki linket dobni egy komplett driver csomagról?
köszönet :R

(#7009) ferkoboy válasza spyduck (#7008) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Hátha, amig jobbat nem találsz:
[L:http://directfileaccess.com/fileaccess/download-amilo_li1705_drivers_xp.php?id=154301&aid=7052&z=amilo_li1705_drivers_xp&search=amilo+li1705+drivers+xp][/L]
vagy: [link]

Nem néztem végig, lehet fizetős...

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#7010) spyduck válasza ferkoboy (#7009) üzenetére


spyduck
nagyúr

Igen fizetős :(
Esetleg vki egy ingyenest? :DDD

(#7011) ferkoboy válasza spyduck (#7010) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Sorry!

Itt:
[link]

Válaszd ki hogy XP. Aztán menj tovább. Picit bűvészkedni kellett, de hamar meglett az eredménye.
Aztán ügyesen klikkelgess, pl ilyesmit is pipálgass ki, hogy "Show all drivers".
Utána meg görgess. :) Ott van minden driver.

Üdv: Ferkó

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#7012) spyduck válasza ferkoboy (#7011) üzenetére


spyduck
nagyúr

Már megtaláltam ezt:[link]
köszi :R

A Fujitsu honlapján nekem nem adja be a drivereket, lehet vmi gond van vele.

(#7013) ferkoboy válasza spyduck (#7012) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Nekem beadja, de ha mondod konkrétan melyik driver kell, akkor direktbe belinkelem neked.
Nincsmit!

Üdv!

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#7014) spyduck válasza ferkoboy (#7013) üzenetére


spyduck
nagyúr

Amiket letöltöttem azok hibásak :W
Belinkelnéd nekem a VGA, modem, hálókártya drivereket? ;)

(#7015) ferkoboy válasza spyduck (#7014) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Beégek. Most linkelném s semmi. Nem is találom. Az elöbb nemtudom hogy csináltam, de a "Mentés máskén"-ig megvolt... lehet véletlen akkor nem XP, hanem Vista driver-t néztem volna? Én anno telepitettem egy acer-t hasonlóképp nem volt meg hozzá XP-s driver, csak Vistás. Gyártónként szedtem össze a drivereket [no nem az Acer-töl ott semmi nem volt.] Hanem külön Lan driver pl inteltöl, ... stb. De a végén összeállt. Csak szivtam vele vagy 12 órát.

De Fusi oldalán ha végre rálelnék a nyitjára, akkor már linkelem is... Sorry!

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#7016) spyduck válasza ferkoboy (#7015) üzenetére


spyduck
nagyúr

Pont ez az én problémám is, xp driverek nincsenek hozzá :W

(#7017) ferkoboy válasza spyduck (#7016) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Ilyen amikor Vista support van. XP-vel meg ki sem adják a notit. Tipikus low-price márkás szívás. Kitartás!

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#7018) sss


sss
senior tag

Valamiért nem akar töltődni az nc6000-em akkuja. :W Akkor dobhatom is ki?

(#7019) Sipi16


Sipi16
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy HP Compaq 6720s laptopot és ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Minden nagyszerűen működik az FN gombot kivéve (Tehát hangerő, fényerőszabályozás, stb...), pedig mielőtt nem installáltam a drivereket, akkor még működött. Tud valaki erre a problémára megoldást? A válaszokat előre is köszönöm!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7020) spyduck válasza Sipi16 (#7019) üzenetére


spyduck
nagyúr

A Quick Lunch Buttons-t teklepítsd újra.
mod: 6820s-emnél is ez volt, az újratelepítés megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#7021) Sipi16 válasza spyduck (#7020) üzenetére


Sipi16
senior tag

Köszi a gyors választ! Ha bármi van akkor még írok. ;]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7022) ferkoboy válasza sss (#7018) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Hi!

Lehet front volt. A barátnöm nc6000-e is most patkolt meg mult7n. Ismét szokásos. Nem bootol be. Multkor is csak alaplapcsere segitett... :(

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#7023) spammer


spammer
veterán

Hello!

Acer NWLMI 3103-as laptopon szeretnék külső bill-t használni, vettem PS/2 -> USB átalakítót, de mikor rádugom, azt írja az XP, hogy nem felismerhető. Akármelyik USB portra dugom, nem ismeri fel, nem csinál semmit. Raktam fel bill drivert, semmit nem ér, nem ismeri fel. Mit lehet ezzel kezdeni?

A bill A4Tech KB-28G, de mindegy, mert másik billel is megpróbáltam, azt se ismerte fel. :F

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#7024) sss válasza ferkoboy (#7022) üzenetére


sss
senior tag

Ez működik, de csak töltőről. Kb 30 percet ír ki, de hiába hagyom a töltön, bekapcsolás után újra 30p-et ír ki...

(#7025) ferkoboy válasza sss (#7024) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Akkor te még jol is jártál. :)
Bocsi, csak mióta közelemben van a gép, már legalább 3 alaplapcseréje volt. egy egyik haver hibájáébol...kiborult Jager... azota meg hol gariba, hol nem...Mindig ugyanugy Xarik be. :(

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#7026) Badb0y


Badb0y
addikt

965pm és a 965gm-es chipsettel szerelt notik támogatják a 45nm-es technikával gyártott processzorokat?

Azért kérdem, mert gondolkodok azon, hogy a meglévő t7500-am lecserélem egy t9300-ra. De tudni akarom, hogy teljes mértékben rendesen kihasználja-e a gépem Vagyis ki tudja-e használni.

Másik kérdésem, már régóta érik bennem, hogy megkérdezzem, de nem jutottam el idáig.
Miért van az, hogy a laptopok nem kezelik a 800mhz-s (400) memókat, csak a 667-et, miközben ott van a 800mhz-s front side busz :F Miért van ez ? Adott minden, miért nem lehet olyan memót használni full frekin. Minek kell leosztani.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#7027) spyduck válasza Rick4 (#6226) üzenetére


spyduck
nagyúr

Köszönöm szépen :R :R
Fél napi drivertelepítési szenvedésemet oldottad meg vele.

[ Szerkesztve ]

(#7028) Uzmany válasza Badb0y (#7026) üzenetére


Uzmany
őstag

Az első kérdésedre tudok válaszolni. Igen, támogatja.

® visions created with passion

(#7029) mokamiki1


mokamiki1
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki segíteni, mert egyik számtech boltban sem tudtak mit mondani.
Van egy Fujitsu-Siemens Notebook-om, [link] az oldalon lévő írással ellentétben, Nekem a celeron 2,8Ghz, az L2 csak 128kb, és az rettentő rossz, vagyis gyenge.
Milyen procit lehetne belerakni. Van kisebb mhz-es szintén 400Fsb-s proci, vagy esetleg elbírja a 533-as Fsb-s procit is.
Valaki ért hozzá, mert teljesen tanácstalan vagyok!

Köszönettel: Miki

(#7030) ferkoboy válasza mokamiki1 (#7029) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

[link]

ha minden igaz, ez a chipsete, ennek megfelelően az ott felsoorolt dolgokat támogatja.

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#7031) mokamiki1 válasza ferkoboy (#7030) üzenetére


mokamiki1
csendes tag

Szerinted mekkora az a proci, ami elméletileg belemegy?!

Mert van egy bolt a fogarasin, akik ilyenekkel foglalkoznak, de Ők is azt mondták, hogy be kell vinni, és próbával megmodják.
Elképzelhető, hogy belemegy egy 3,06-os proci is?!

(#7032) SiTe


SiTe
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Van egy Acer Travelmate 5320-as notebookom és szereztem hozzá PCMCIA-s pannon internetet. Működik rendesen, csak az a problémám van, hogy akárhányszor újraindítom a gépet a PCMCIA-adapter az eszközkezelőben mindig újra letiltódik. Mivel nem csak én használom a gépet, meg kellene oldani, hogy ne kelljen bemászni az eszközkezelőbe, hogy legyen a gépen internet.

Ötlet?

Előre is kösznöm.

Üdv,

SiTe

(#7033) SiTe


SiTe
csendes tag

bocsi, duplapost

[ Szerkesztve ]

(#7034) spyduck válasza SiTe (#7032) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én úgy csináltam, h kiszedtem a pinkódot és miután befejeztem a netet bontom a kapcsolatot és utána kapcsolom ki a gépet.
Egy próbát megér. Nekem akkor csinált ilyet amikor kijlelntkeztem és utána beléptem egy másik felhasználói névbe. Persze ezt utólagosan megoldottam mert 1 felhasználói név lett.

(#7035) SiTe válasza spyduck (#7034) üzenetére


SiTe
csendes tag

Mikor először bedugtam a gépbe, már akkor is le volt tiltva, be kellett másznom az eszközkezelőbe, engedélyezni és csak akkor észlelte a gép és kezdett telepíteni... Azóta akármit csinálok újraindításnál visszaáll a tiltás :F

(#7036) spyduck válasza SiTe (#7035) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én már rég leszedtem volna az xp-t és raktam volna egy újat.

(#7037) SiTe válasza spyduck (#7036) üzenetére


SiTe
csendes tag

A windows kb 1 hónapos.

Valaki egyéb ötlet :F

(#7038) Rick4 válasza SiTe (#7032) üzenetére


Rick4
félisten

esetleg a kikapcs helyett hibernálás? dupla élvezet.. :))

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7039) DaviD202


DaviD202
aktív tag

Sziasztok
Lenne egy egy fontos kérdésem.
Van egy Asus F3T notim és az a bajom hogy ha kikapcsolom a gépet (start leállítás) akkor nem kapcsol ki csak leáll minden vinyó kikapcsol kijelző kikapcsol viszont a lámpa ég h megy a gép a venti meg forog. 5 mp-ig kell nyomni a gépet h kikapcsoljon. Beállítottam h a leállítás leállítás legyen a vezérlőpultban de nem megy.
Van 5letetek?ű

szerk.: csak XP-n jelentkezik ez a probléma vistan nem (dual boot)

[ Szerkesztve ]

(#7040) spyduck válasza DaviD202 (#7039) üzenetére


spyduck
nagyúr

XP sp3-at próbáld ki és töltsd le a legújabb bios-t, a fórumon írták, h kevésbé melegszik tőle.

(#7041) ryo555


ryo555
csendes tag

Hello,
Most vettem egy Dell Vostrot és szeretnék venni hozzá valami jó kis táskát nyárra amivel bicajjal is tudom vonszolni magammal a laptopot.
Néztem a http://notebooktaska.hu nem tetszik, a http://laptoptaskabolt.hu jónak tűnik és a választék is elég szép, de nem tudom mennyi idő alatt jönnek meg a táskák, vásárolt már valaki tőlük?
Hmm Dicota vagy Case Logic?

(#7042) DaviD202 válasza spyduck (#7040) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Nem a melegedéssel van bajom :)
Azzal van h nem tudom Xp alól normálisan lállítani a rendszert csak 5 sec-ig nyomott kikapcs gombal. Vistan meg rendesen leall és ott is melegedik, mégis kikapcsol.
Nemértem :(

(#7043) spyduck válasza DaviD202 (#7042) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az új bios lehet jó lesz xp-hez. Nekem 6820s-hez vol F.04-es bios és xp-vel nem működött (nem ismerte fel a hálókártyát, lassú volt) felraktam az új bios-t és megoldódott a probléma. Csak mellékesként írtam, h nem melegszik. Az XP SP3-at meg azért írtam mert benne van az összes javítócsomag és elvileg gyorsabbnak, megbízhatóbbnak kéne lennie (bár a tesztek nem ezt mutatják, nálam a VGA teljesítménye jobb lett.)

(#7044) spyduck válasza ryo555 (#7041) üzenetére


spyduck
nagyúr

Itt tudnak neked segíteni: [link]

(#7045) Suba22


Suba22
csendes tag

sziasztok!!

toshiba l40hez kéne segítség
cmos clear -be kéne nekem segítség
hogy lehet e vagy valahogy a power on jelszot hogy lehet eltavolitani mert elutottuk a jelszot vagy nem tom de amire akrtuk az nem mukodik
fontos lenne előre is köszi! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

(#7046) ABE válasza Suba22 (#7045) üzenetére


ABE
őstag

Van egy olyan gyanúm, hogy kénytelen leszel szervizbe vinni a gépet. :(

(#7047) Suba22 válasza ABE (#7046) üzenetére


Suba22
csendes tag

huuuu:S:S:S
az nagyon nem jo:S

mert cégnél trtént a dolog es minden napi hasznalatra kell:(:(
senkinek semm iötlet?:(

(#7048) Speederer


Speederer
senior tag

Sziasztok!

A FuSi Lifebook E8310-ben cserélhető a vga kártya?
És azt honnan lehet tudni, hogy 1 notiban cserélhető-e?
Bocsi, ha nagy lámaságot kérdeztem.

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#7049) spyduck válasza Speederer (#7048) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nem cserélhető:[link]

(#7050) Speederer válasza spyduck (#7049) üzenetére


Speederer
senior tag

Kár, azért köszi.

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.