Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36001) kozicsd válasza köszörü (#36000) üzenetére


kozicsd
tag

erre gondolsz?
link

ezt dobta ki a kereső

(#36002) köszörü válasza kozicsd (#36001) üzenetére


köszörü
tag

nem
az ati katalist nem kezeli a két kártyát
a legujjab amd radeon drv
telepited akkor már nemkatalist hanem amd fusion nével fut
abban már benne van a kártyák közötti átváltási lehetöség

A lehetetlent megoldom a csodára kicsit várni kell !(TEL:06702860681)

(#36003) h@v3r válasza köszörü (#35986) üzenetére


h@v3r
csendes tag

Feltettem a hangkártya drivert, de a probléma továbbra is fennáll. Az egész rendszer mint ha úgy "szaggatna". Mintha akadna az egér is, de csak egy pillanatra. Főleg zenénél jön ki. Amikor egy pillanatra bezúg (beszaggat) a zene akkor az egér is akad abban a pillanatban. További ötlet eseteleg? :F

(#36004) T.Attila


T.Attila
csendes tag

Heló Boot lemezt hogy tudok csinálni? Windows 8-at szeretnék DVD-re írni.
Van Nero-m a Windows 8 kép fájlban van. Kiírtam simán, de nem tudok róla bootolni.
köszi.

(#36005) odrif válasza T.Attila (#36004) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Leggyorsabban imgburn.
Próbáld ki.

20 éve a Prohardveren

(#36006) kozicsd válasza köszörü (#36002) üzenetére


kozicsd
tag

ááá megvan, köszönöm szépen :R

(#36007) kozicsd válasza köszörü (#36002) üzenetére


kozicsd
tag

de nem amd fusion a neve, hanem amd vision :)
Esetleg ha valakinek még ilyen problémája lenne, akkor a lényeg:
Az AMD oldaláról letölteni a drivert, ami az integrált videókártyához(ami egyben processzor is) letölteni a drivert, telepíteni, majd ott az Energiaellátás menüpontban az AMD PowerXpress résznél tudja váltani a videókártyát :)

[ Szerkesztve ]

(#36008) T.Attila válasza odrif (#36005) üzenetére


T.Attila
csendes tag

Köszi, sikerült. :R

(#36009) odrif válasza T.Attila (#36008) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nincs mit.

20 éve a Prohardveren

(#36010) Immy


Immy
őstag

Létezik express card csatolóba illeszthető Intel Centrino Ultimate N6300-as wifi kártya?

Immy

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#36011) L.Gyuri


L.Gyuri
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Albacomp Activa-Eco Mobil 370S típusú laptopom és az vele a probléma, hogy állandóan felpörög-leáll a merevlemez. Bios-ban semmit nem lehet állítani az energiagazdálkodással kapcsolatban, több operációs rendszerrel is próbáltam és másik merevlemezzel is, de azt is leállítja-felpörgeti. Tudtok-e valami megoldást? Bios frissítés létezik ehhez a géphez? Előre is köszönöm a válaszokat.

(#36012) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Sziasztok!

MSI X340 notebookot szétszedtem a múltkor, mert nagyon melegedett. Kitisztítottam a portól, a kis méretű hűtőegységet is leszedtem az integrált cpu és gpu-ról, gondoltam újrapasztázom, de hűtőzsír helyett ilyen szivacsszerű "hűtőgél", vagy minek nevezzem volt. Így nem szedtem le, nem nyúltam hozzá, viszont azóta is eléggé melegszik.

Lehet ilyen anyagot kapni, vagy mehet helyére "sima" hűtőpaszta?
Van tapasztalata valakinek ilyennel kapcsolatban?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#36013) attiati


attiati
veterán

használt notiban milyen programmal / hogy lehet letesztelni az akksit és mire figyeljek?

egy fél éves samsung NP300V-t mennék tesztelni, aminek 575 perc az üzemideje minimális terheléssel (ipon teszt szerint)

[ Szerkesztve ]

(#36014) köszörü válasza tomy_cz (#36012) üzenetére


köszörü
tag

helló ez az ami neked kell[link]

A lehetetlent megoldom a csodára kicsit várni kell !(TEL:06702860681)

(#36015) vltr


vltr
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom jó helyen teszem-e fel a kérdésem, de az lenne a problémám, hogy adatik egy Gateway w350a laptop. A probléma ott kezdődik, hogy 10-15 percenként szétkapcsol a wifi. Router probléma nem lehet, mert 3/3 routernél szétkapcsol. Látni, látja a windows 7. Hiába próbálom bekapcsolni a laptopon, úgy viselkedik, mintha nem is lenne benne. Csak újraindítást követően, lesz ki-bekapcsolható, de az is csak 10-15 percig.
Mi lehet a baj? Wifi kártya csere megoldaná?

(#36016) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Hali!

Tudom hogy nem pont ebbe a topikba való de itt hátha többen járnak. Szóval van egy PB laptopom amin nem sikerült a bios frissítés és most teljesen halott bővebben kifejtve: [link]
Valakinek van esetlege ötlete hogy/hol lehetne javítani?

Lumia 520

(#36017) Johnzy válasza vinikorn (#35983) üzenetére


Johnzy
tag

ÁÁÁÁÁÁCSI!
Az nem 1.0-ás SATA vezérlő!
AHCI 1.0 SATA....; ennek az a lényege, hogy AHCI-ból az 1.0-ás verzió fut rajta, de satából lehet az még 2-es avagy 3-as. A SATA-vezérlő pontos típusának kiderítése ad erre fényt. Amennyiben chipsetes a vezérlő, úgy értelem szerűen a chipset pontos típusának meghatározása ad információt.
Bár mondok még egyszerűbbet:
Hard Disk Sentinel nevű program kiírja nem csak a merevlemez/SSD adatait hanem a port/vezérlő specifikációt!
Ha ez nincs fent, ne rakd fel, csak tudd meg, hogy milyen a déli hidad/PCH-d pontos típusa, avagy a SATA-vezérlődé!

Némi netes információ szerint a Te gépednek AMD 780G-s chipsetje van ami elvileg az adatlap szerint SATA 2-es!

Szóval SATA 2-es SSD után nézzél, de csak miután átellenőrizted a dolgokat!
További infó, segítség privátban!!!

Pörögjünk!!! - mondta a papagáj és belerepült a ventilátorba...

(#36018) zedok


zedok
senior tag

Hali!

Olyan gondom merült fel, hogyha feltöltöm a laptop akkuját (asus k52) majd eltávolítom azt és hálózatról megy a gép tovább, másnapra már kb 50%-n van az akksi, aztán felugrik 75%-ra stb. Ez normális viselkedés? Illetve az elhasználódás mértéke 26% az everest szerint.

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#36019) kali válasza zedok (#36018) üzenetére


kali
legenda

nem mondható normálisnak...

(#36020) zedok válasza kali (#36019) üzenetére


zedok
senior tag

Szuper. Es mit lehetne vele csinalni?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#36021) Gery15 válasza zedok (#36020) üzenetére


Gery15
addikt

Gari?

HyperX

(#36022) invasio válasza zedok (#36018) üzenetére


invasio
tag

Utángyártott akksinál láttam már ilyet.
Ha eredeti az akksi akkor valszeg az elektronika bolondult meg. Ha lehet, garoztasd.

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#36023) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.Elöre is elnézést ha rossz helyen teszem fel a kérdést.Egy Intel B940, 4Gb Ram és egy integrált Intel HD2000 milyen játékok futtatására alkalmas ?Egy Samsung notiról lenne szó.Elöre is köszi a válaszokat.

(#36024) kendeee válasza LobiDrg (#36023) üzenetére


kendeee
aktív tag

Elég gyengus játékra. Minimumon egy-két stratégia meg egy példa.

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#36025) kendeee válasza LobiDrg (#36023) üzenetére


kendeee
aktív tag

Egyszer küldtem, de valszeg a rendszer 2x dobta be :D

[ Szerkesztve ]

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#36026) kendeee válasza LobiDrg (#36023) üzenetére


kendeee
aktív tag

Teszt és eredmények Persze ha van összehasonlítási alapod.

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#36027) LobiDrg válasza kendeee (#36026) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszönöm.Barátnõmnek elég lesz akkor a Sims 3-at játszani.Meg az se baj ha néhány újabb játék elindul alacsony grafikán. ;]

[ Szerkesztve ]

(#36028) kendeee válasza LobiDrg (#36027) üzenetére


kendeee
aktív tag

Az még a probléma, hogy ezeket a CPU-kat nem ismerem nagyon és tapasztalatokat sem hallottam még. Lehet ezek a tesztek kicsit izmosabb processzorokkal szerelt notebook-okkal történt. Tehát még ez sem biztos...várj azért még a többiek véleményére is, ezért fórum a fórum :)

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#36029) Brumi


Brumi
senior tag

Sziasztok!

Múlt héten vettem egy VAIO (SA3Q9E) notebookot, és a azt az érdekes dolgot vettem észre, hogy az első bekapcsolásnál (pár órás állás után) a kijelző 15-20 másodpercig villog, majd beáll és onnantól kezdve teljesen jól működik. Ha újraindítom, akkor semmi gond a bootolás közben.
Ez gond? Vagy ez normális? Most állok át asztali gépről notira, és csak furcsállom a dolgot. Mivel működés közben nincs gond, ezért nem zavaró, az első pár másodperc nem számít úgysem, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre.

Előre is köszi!

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#36030) geleati


geleati
tag

Sziasztok! Remélem jó helyre teszem fel a következő kérdésemet:

Adott egy hp compaq 6730s notebook, és szeretném rajta használni a Connectify nevű programot. Ezzel a vezetékes netkapcsolatot szeretném megosztani 1-2 wifis eszközzel. A baj az, hogy ha az utp kábel be van dugva, akkor nem lehet bekapcsolni a wifit (és így azon keresztül megosztani az internetet). Erre tudtok valamilyen megoldást? Előre is köszönöm a válaszokat.

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#36031) tomy_cz válasza köszörü (#36014) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Köszi, rendelek is belőle. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#36032) NEMO1968 válasza Brumi (#36029) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Mit értesz villogás alatt?
Elmegy a világítás,visszajön,vagy csak a fényerő változik?
Persze szvsz. szerint ilyen hosszú ideig egyik sem normális.
Lehet hogy idővel inverter vagy fénycső gondja lesz.
Utalhat erre az is,hogy ujraindításkor jó,mikor már melegedett kicsit a cucc.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#36033) Brumi válasza NEMO1968 (#36032) üzenetére


Brumi
senior tag

Ezt nem egyszerű megfogalmazni, hogy hogyan villog. :( A felső 1-2 cm teljesen OK, alatta, meg villog is, csíkozódik is, meg a legelején szétesik kicsit a VAIO felirat. De mire feláll a Windows, addigra egy csapásra megszűnik a probléma.
A gép mindössze 1 hetes.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#36034) zedok válasza Brumi (#36033) üzenetére


zedok
senior tag

VGA gond? gari?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#36035) Brumi válasza zedok (#36034) üzenetére


Brumi
senior tag

Csináltam tesztet, minden rendben volt a gép szerint a VGA-val. Annyi ötletem van, hogy átkapcsolom a másik videókártyára kikapcsolás előtt, és megnézem reggel, hogy fennáll-e a probléma továbbra is. Gari van rá még 4 év :)

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#36036) eketomy válasza geleati (#36030) üzenetére


eketomy
senior tag

Hmmm, érdekes, nálam akkor is be lehet kapcsolni a wifi-t ha be van dugva az utp kábel!

win7 alatt ez opcionális ezt be lehet kapcsolni, csak nincs külön ikon a tálcán, hanem u.az az ikon vonatkozik a vezetékes ill. a wifi kapcsolatra is! csak rá kell menni a kis hálózati jelre és lehet látni az elérhető hálózatokat ill. utána már a megosztás is menne gondolom!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#36037) geleati válasza eketomy (#36036) üzenetére


geleati
tag

Sajnos nálam nem így van. Amíg be van dugva az utp kábel, addig nem vált át más színűre a wifi bekapcsoló gomb, illetve nem jelenik meg egy wifis hálózat sem a listában.

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#36038) coco2


coco2
őstag

Notebook garancia kérdés.

Azt mondják nekem mindenütt, hogy 1+1 év, de elmegyek bármelyik netes notebook üzletbe (nyugodtan nézzétek csak meg bármelyik webáruház szerződési feltételeinél), azt látom a garanciánál, hogy ő 6 hónapot vállal.

Hogy is van ez? Ő 6 hónapot írt, de akkor most mehetek majd a fogyasztóvédelemhez, ha mégis 9 hónap múlva lesz valami galiba? Vagy le leszek tojva?

Köszönöm.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#36039) Brumi válasza Brumi (#36035) üzenetére


Brumi
senior tag

Átkapcsoltam a VGA-t, a másikkal is csinálja. Egyébként hasonlít a jelenség ehhez. Esetleg valami ötlet?

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#36040) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

Anyumnak keresek notebookot. Csak net,képek,office max.

FUJITSU LifeBook A531 VFY:A5310MRKB5HU/KIT
és
FUJITSU LifeBook A531 VFY:A5310MRKB5HU

között mi a különbség? 14k a diff.

SAMSUNG Series 3 NP300E5Z-A04HU Ezüst vagy netán ez éri még meg?

Max 125k.

[ Szerkesztve ]

(#36041) Thusor válasza geleati (#36037) üzenetére


Thusor
őstag

Véletlenül nem HP laptopod van? Mert ott a BIOSban be lehet állítani hogy ne switchable legyen WLAN-LAN, hanem te magad állíthasd be, és akkor ha használod a LAN-t akkor a WLAN-t is fogod tudni használni.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#36042) prebuds


prebuds
aktív tag

Sziasztok! Van egy hp6730b-s laptopom, buhera nélküli w7-el. Most azt tapasztalom, hogy ha berakok egy cédét, kijön a cd-olvasó és beveszi a cd-t, de nem tudja olvasni. Három cd-t is kipróbáltam, egyiket sem olvassa ki, azt írja, hogy nincs semmi a meghajtóban... Pedig másik gépen megnézve mindhárom dvd tökéletesen megy, és korábban nálam is jól mentek ezek. Van, amelyik bolti dvd-s film, mégsem játssza most le, meg sem tudja nyitni a tartalmát total commanderben.

Mi lehet a baj a gépemmel, mit javasoltok?

eszközkezelőben az optiarc dvd meghajtónál próbáltam frissíteni az illesztőprogramot, azt írta ki, hogy naprakész. Az általánosban pedig azt írja, hogy az illesztőprogram megfelelően működik.

[ Szerkesztve ]

(#36043) prebuds válasza prebuds (#36042) üzenetére


prebuds
aktív tag

Próbálkoztam a meghajtó eltávolításával eszközkezelőben és újra hozzáadtam, de nem történt változás, ugyanúgy nem ismeri fel a cd-t, hiába rakok be bármit.

(#36044) eketomy válasza torma1981 (#36040) üzenetére


eketomy
senior tag

Itt kapsz választ a kérdésedre: milyen notebook-ot vegyek!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#36045) eketomy válasza coco2 (#36038) üzenetére


eketomy
senior tag

Hmmm, tudtommal ez úgy van, hogy az üzlet szokott vállalni 1évet általában, ill. a gyártó + még 1évet, de ez attól is függ, hogy milyen márkát veszel, mert ACER-re pl alapból csak 1év van!
HP, ASUS, MSI -re 2év, DELL-re 5év!!!

1év a minimum, fél év nem lehet max csak az akkumulátorra!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#36046) eketomy válasza prebuds (#36043) üzenetére


eketomy
senior tag

Most akkor se CD-t se DVD-t nem ismer fel? vagy csak DVD-t? lehet elszállt az ovasófej!

nálam volt olyan meghajtó ami írni tudott üres lemezre de kiírás után beolvasni nem tudta, viszont másik olvasó meg simán olvasta! szal vannak ilyen jelenségek, ha még garos akkor érdemes garanciáztatni! ha meg nem akkor ki kellene próbálni egy másik meghajtóval első körben!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#36047) invasio válasza prebuds (#36042) üzenetére


invasio
tag

Elszállt az optikád vagy csak bekoszolódott a lencse. Próbálj meg egy DVD meghajtó tisztító lemezt. Bár csodákra nem képes, voltak már vele sikereim.

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#36048) Wlac


Wlac
Ármester

Üdv all!

Aspire 5536G típusú laptopomhoz nézek éppen töltőt. Találtam számosat, ami jó, de nem tudom, hogy hány A-snak kellene lennie. Ezen az oldalon is három félét sorolnak fel az én gépemhez, és nem igazán tudom, hogy melyiket kellene megvennem. Nem tudom, hogy miben térnek el, ha vaktában kellene tippelnem, azt mondanám, hogy a töltés sebességében, de ez csak kósza ötlet.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#36049) coco2 válasza eketomy (#36045) üzenetére


coco2
őstag

És ezt tipikusan hogyan kell érteni?

Jótállás csak tartós használati cikkekre, például mosógépre,
számítógépre, tévére vonatkozik. A vevőnek jogában áll reklamálni,
ha hibás a termék. Ilyen esetben haladéktalanul jelezze
kifogását WebShopunk felé. Szavatosság időtartama 6 (hat)
hónap. Szavatossági igény érvényesítésére 2 (két) év áll a vevő
rendelkezésére. Szavatossági igény estén a vevő kérheti a
termék javítását, cseréjét, vagy a vételár csökkentését. A nem
rendeltetésszerű használatból eredő hibák esetén a
szavatossági igény nem érvényesíthető. A szavatossági igény
leértékelt áru esetén is érvényesíthető, ilyenkor is lehet
minőségi kifogással élni, amennyiben a kereskedő nem
jelölte meg a leértékelés okát.

Forrás: http://bitstore.hu/shop_help.php

Akkor most 6 hónapom van, vagy 1 évem, vagy 1+1 évem, vagy mi a rák?

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#36050) geleati válasza Thusor (#36041) üzenetére


geleati
tag

De, HP compaq 6730s. Köszi, szétnézek ott.

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.