Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) psg5 válasza cigam (#20993) üzenetére


psg5
veterán

Köszönöm, majd holnapra lesz aksija megnézzük azzal is.

F.K.T.

(#21002) MikiASD


MikiASD
tag

Hello!
az asus notebookoknak télleg bonyolult a szervizelése?

(#21003) hossszú válasza MikiASD (#21002) üzenetére


hossszú
őstag

Ki mondta ezt?
Szerintem a legjobbak között van, futár viszi-hozza a notit és egy héten belül készen van.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#21004) MikiASD válasza hossszú (#21003) üzenetére


MikiASD
tag

oké köszi mert nekem azt mondták ki viszik külföldre és 2-3 hónap.
erről valakinek vélemény?
Asus K50AB-SX010L
wow-ra cod 2-4 re használnám

[ Szerkesztve ]

(#21005) mrmzpx


mrmzpx
csendes tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem hogy az lehetséges hogy nem lehet állítani a biosban az fsb-t, memória órajelét stb? Egy Toshiba Sattelite A210-11P -ről lenne szó amit 2 éve vettem, és most szerettem volna megpróbálni mennyit bír a processzor de sehol sem találom az fsb-t a biosban :( bios-t kellene cserélnem? :( légyszi segítsen valaki, előre is köszönöm!

(#21006) hossszú válasza MikiASD (#21004) üzenetére


hossszú
őstag

Az tényleg igaz, hogy külföldre viszik ki, egész pontosan Csehországba.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#21007) AusWolf


AusWolf
őstag

Sziasztok. :) Van nekem egy Benq Joybook S73G notim, ami elég sokat rakoncátlankodik mostanában. Pár hete kezdte azt csinálni, hogy tetszőleges időben elment a kép és a hang, és nem reagált semmire, még a dvd tálcát sem adta ki, csak a kikapcsolás működött. Mostanra ez a gond olyan gyakori, hogy néha 2-3 ilyet megcsinál, mire normálisan elindul a Windows, és már szinte a legalapvetőbb dolgokra is alkalmatlan. Volt alkalmam megfigyelni pár dolgot: 1. A hiba csak akkor jön elő, ha a gép nem akksiról megy. 2. A hiba főleg intenzív merevlemez-használat idején jelentkezik. 3. A HDD Sentinel még 1000 napot jósol a 100%-os merevlemezemnek, a CD-ről indított Linux viszont sok szektorhibára panaszkodik. 4. RAM-hibát sem a memtest, sem a Win7 saját eszköze nem jelzett 5 egymás utáni futás után sem. 5. Mostanra a gép már le is lassult, 20-25 perc, mire a Firefoxot betölti. Szerintetek mi lehet a probléma, és mit lehet kezdeni vele? Minden ötletért hálás köszönet. :)

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#21008) paavoo


paavoo
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám. Ma jött meg a HP Probook 6545b notim. Mindent faján feltettem, szuperul müködik, viszont miután a Daemon Tools-t feltettem, reset után kékhalál, és csak a HP Recovery segít, olvastam külföldi fórumon h vmivel összeakad az SPTD.
Az Intel Matrix Storage Manager drivert javasolták, viszont ez AMD-s cucc, egészen pontosan ilyen , és telepítés közbe kiírja h nem jó erre a rendszerre.
Vhol olvastam, h "Valszínű az SPTD nem tud együttműködni a standard (Microsoft-féle) AHCI driverrel. Idővel úgyis javítják majd."

Mi a teendő? Köszi előre

[ Szerkesztve ]

(#21009) a1rl1ne


a1rl1ne
tag

semmi ötlet erre
[link]
szalagkábel ,inverter,vga,memóriák jók,azóta kiszürve

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#21010) cigam válasza paavoo (#21008) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Tán nem reset-elni kell, hanem újraindítani
Ne használj daemon tools-t n+1 másik működő progi van.
pl. VirtualCloneDrive

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21011) cigam válasza mrmzpx (#21005) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

A laptop se tuningra való. Nem véletlenül nem lehet ilyesmit állítgatni BIOS-ból.
Próbálkozni persze lehet: [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21012) cigam válasza hossszú (#21003) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Máramelyiket ...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21013) Duree válasza a1rl1ne (#21009) üzenetére


Duree
veterán

Az LVDS vezérlö a hibás.A vga-röl lejövö kép az LVDS áramkörön keresztül megy és ott kétfelé osztják,egyik ád a külsö portra kerül,a másik digitális port pedig a belsö kijelzöre.Nos az áramkörnek az a része hibás amelyik a digitális jelet állítja elö a belsö kijelzö számára.
Sajnos a vezérlö kontrollere az északi hídban van.
A hiba javítható ha kontroller nem ment tönkre akkor az lvds ic cseréjével a dolog orvosolható,de ha nem akkor az északi híd is csere,ez már komolyabb összegbe kerül

duree54

(#21014) Duree válasza mrmzpx (#21005) üzenetére


Duree
veterán

A notebookok nem tuningolásra tervezett eszközök,úgyhogy sehol

duree54

(#21015) Duree válasza hossszú (#21003) üzenetére


Duree
veterán

Valóban így van a legjobb szervíze most nekik van

duree54

(#21016) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Hello!

Ha bővíteni szeretném a leendő laptopom memóriáját, és én vezsek hozzá RAM-ot és én is szerelem be akkor megmarad a garancia? :F

(#21017) cigam válasza Taknyoshal (#21016) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Meg.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21018) NEMO1968 válasza Lakers (#20997) üzenetére


NEMO1968
őstag

Innentől passzolom a dolgot.
Ragasztó témában nem vagyok túl járatos,de nem fontos ragaszkodni a 2komponensűhöz sem.
Sztem a boltban kéne érdeklődni,ahol el tudod mondani,mik az igényeid.
Mit akarsz ragasztani,mekkora felületen,milyen terhelésnek lesz kitéve,stb.
Ők tudnak akkor ajánlani valamit.
Annyi biztos,hogy láttam olyan ragasztott acélrudat,ami inkább máshol tört el,nem a ragasztásnál.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#21019) psg5 válasza cigam (#20993) üzenetére


psg5
veterán

Az volt a baj. Amint az aksi bent volt nem kapcsolt le a gép a recovery használatakor.
Aksi nélkűl régebbi notit nem érdemes javítgatni...

F.K.T.

(#21020) #56573440


#56573440
törölt tag

sziasztok.

hp dm3-as laptoppal lenne most egy kis gond... irodában még ment a touchpad, aztán rádugtam egy egeret, itthon pedig bekapcs után semmi reakció touchpadtól

- fölötte van egy dedikált bekapcsoló gomb, az is fixen bekapcs állapotban világít, kikapcsolni nem tudom...
- se bal se jobbklikkre nem reagál
- eszközkezelőben nem látom
- kikerestem a Synaptics programját mert nem fut tálcán, nem indult el, frissítettem, akkor se
- vezérlőpultban nem él a Synaptics füle, minden szürke...

ötletek merre kéne indulni? lehet úgy állítottam le hogy benne volt az egér, most ha rádugom akkor se megy, ha leveszem akkor se. volt már restart minden felállásban, akkor se...

köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#21021) #56573440 válasza #56573440 (#21020) üzenetére


#56573440
törölt tag

noh amit megpróbáltam azóta, visszaállítani a win 7 et egy korábbi állapotra. semmit nem segített...
elborult az agyam, reinstall. gyári recovery partícióról ment, a helyzet ugyanaz...

lehet hogy hardveres hiba lesz ez?

[ Szerkesztve ]

(#21022) Duree válasza #56573440 (#21021) üzenetére


Duree
veterán

valószinü,hogy tönkrement a touchpad elektronikája.
Ezt egyszerüen lehet cserélni

duree54

(#21023) #56573440 válasza Duree (#21022) üzenetére


#56573440
törölt tag

zsír ettől féltem. írtam a boltnak hogy mi a teendő mert hp garis elvben jönnek érte, viszik, aztán majd valamikor jön... öröm és boldogság, mert ez az egyetlen gép itthon... ha megint vas nélkül leszek egy hétig... ehh bele se merek gondolni :O ;]

[ Szerkesztve ]

(#21024) AusWolf válasza AusWolf (#21007) üzenetére


AusWolf
őstag

Erre nincs ötletetek? :( Most próbálom menteni a cuccaimat CD-ről indított Linux-szal. Jónéhány fontos fájlt nem olvas be, úgyhogy igaz lehet a sok hibás szektor. Viszont ez nem magyarázza a leállásokat, meg hogy ezek miért csak hálózatról etetve jönnek elő... :F

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#21025) pegy2


pegy2
csendes tag

Sziasztok.

Segítséget kérnék: szerettem volna telepíteni a Company Of Heroes Opposing Fronts c. játékot de fojton ugyan azt írja ki, hogy nem ment át a Windows Logo hitelesítésén...
Ilyenkor mit lehet tenni?
És ha le OK-ézom akkor pedig kilép és ezt írja : Error code: 10258
Lecci segítsetek!!

(#21026) Duree válasza #56573440 (#21023) üzenetére


Duree
veterán

Elméletileg ha van raktáron topcase akkor 2-3 nap alatt elkészül

[ Szerkesztve ]

duree54

(#21027) #56573440 válasza Duree (#21026) üzenetére


#56573440
törölt tag

beszéltem szervízzel, viszik, hozzák eddig ok. itthon ugye nem került csak renew és aisis kategóriásan forgalomba, tehát hivatalosan nem volt jelen a piacon. ez azt jelenti hogy nincs nekik hozzá semmi, rendelni kell az meg két hét legalább...

ki is csontoztam, letoltam a teljes opot ugye már ezelőtt, az adat partíciót is gyalultam még délelőtt. hazaértem, kiszedtem az aksit, nem szívok én ezzel már. majd céges mailt kellett nézni és hát más vas nincs... aksi vissza, egér rá. végén láttam meg hogy fut a tapi progi a tálcán.... most ez hogy és miért? tapi él és virul... a gesztusokat nem érzékeli, valszeg mert a syna driverével fut, de akkor is mozog... egyik szemem sír, a másikkal szét tudnám verni a falon ezt a gépet... mák hogy olyan gyönyürűűűűűűűűűű:D

(#21028) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
vettem egy használt Fujitsu Siemens Liefbook S7110-es gépet.

A hivatalos oldalról letöltöttem hozzá a driverokat, de Wireless Lant egyzerűen nem tudom felrakni. Végig megy a telepítő és nem rakja fel a Wlant. Mit tegyen?

Azon kívül még további 2 ismeretlen eszköz van a számára.

XP SP3-ra rakom fel és a hivatalos Fujitsu siemes oldalrol a gyártási szám beazonosítása alapján szedtem le az összes drivert és mégsem megy fel a szemét WLan. :W :W :W :W :W

(#21029) a1rl1ne válasza Duree (#21013) üzenetére


a1rl1ne
tag

Köszönöm szépen a tanácsod?
Kb. mennyi lenne a javítás a legrosszabb esetlben ?

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#21030) nancsik


nancsik
tag

sziasztok.van egy fujitsu pa3553 notim.telepíteni akartam,és kb a telepítés 3-dik percénél kikapcsol a noti.már mindent megpróbáltam,másik vinyó ,másik ram,másik op redszer ,de hiába.a venti tiszta,és a pasztázás is ok.beleraktam egy másik fujitsuból kivett vinyót,kész rendszerrel.miután bekereste a win 7 a szükséges drivereket,sajnos előbb elmegy a kép a notiról,és utána kb 30mp után kikapcsol.azota ha bekapcsolom a notit,kb23perc után kikapcsol.mi lehet a gond.elöre is köszi a válaszokat

nancsik

(#21031) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok.
Toshiba L500-24V laptopom van.internetezesre vettem a gepet,de minap probaltam picit jatszani vele de eleg gyenguska jatekra.Gyari oldalon irtak valamit az osztott memoriarol 2gb ddr3ram van benne ha beleteszek meg 2gb ramot nohet egy kicsit a jatekbeli teljesitmenye??
Elore is koszonom.... :R

(#21032) Z(o)zz


Z(o)zz
tag

HELP!
Nagy gondom van. Van Acer Aspire 5920G-302G16MN laptopom. Ehhez anno adták a Vista-t, ami a merevlemezen van elkülönítve. Eddig mindig az Acer Empowering-el telepítettem újra, nagyon jó és egyszerű volt. Egy kattintással 15 perc alatt újratelepítette magát diverekkel mindennel. Na tegnap is ezt csináltam, de sürgősen el kellett mennem és telepítés közben kikapcsoltam ( :W ), már a win felólet volt pedig. Most bekapcsolás után hibaüzenet fogad, hogy nem tuja folytatni a telepítést indítsam újra és kezdjem előröl!!! De hogy?? Mindig Vista alól telepítettem újra, mint ahogy azt írtam. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy lehetne feltelepíteni a HDD-n lévő (eredeti)Vista-t?
:(

UPDATE:

Hiába raktam fel egy másik Vista-t a gyárit nem tudom visszaállítani! (eRecovery)

Erről mit tudtok? Most olvastam:

"Az egy úgynevezett EISA konfigurációhoz tartozó helyreállító partíció. Az operációs rendszer sérülése esetén a rendszer újratelepítése nélkül állítható vissza az eredeti állapot."

Nekem pont ez kéne, a gyárii állapot mint amikor először megvettem és felrakta magát a rendszer.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#21033) Duree válasza Z(o)zz (#21032) üzenetére


Duree
veterán

A gép bekapcsolása után,ha megjön a Biosz képernyö shit f10-et nyomd meg és bejön a Recovery menüje a gépnek

duree54

(#21034) Duree válasza Gigabyga (#21031) üzenetére


Duree
veterán

Hát nem valószínü,mert alapból gyenge az integrált vga és ezen semmi sem segít

duree54

(#21035) Z(o)zz válasza Duree (#21033) üzenetére


Z(o)zz
tag

Hi.

Igen már megtaláltam a kézikönyvben, de ott alt+F10-et, de sajnos akárhányszor és akármikor nyomkodom nekem nem jön be az menü :S

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#21036) FoolProof


FoolProof
csendes tag

Sziasztok!

Meggyűlt a bajom egy Acer TravelMate 2413NLC -vel
A probléma az hogy nincs helyi hálózatom. Eszközkezelőben nincs hálózati kártyák rész, csak ha a rejett eszközöket is bekapcsolom. Rengeteg drivert próbáltam már de egyikkel se akart menni. Most új XP-t tettem fel ... nem ismerte fel . Everest se lát semmien hálózati eszközt pedig lenni kell benne 10/100-as ethernet vezérlőnek mégse tudom életrekelteni...

Ja igen , telepítőlemez nincs, az acer oldaláról töltött driverrel nem tud mit kezdeni

Mit próbáljak? mit javasoltok? Mi lehet egyáltalán a probléma?
Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#21037) Fapuma86


Fapuma86
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Toshiba A200-as notebookom, újonnan telepített Win7-tel. A helyzet az, hogy az eddig tökéletesen működő telepre azt írja a rendszer, hogy "csatlakoztatva, nem töltődik". Van esetleg ötletetek hogy oldható meg a probléma?

Köszönöm!

(#21038) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kikérni az ebben a hirdetésemben szereplő első HSZ-ről! A hozzászóló azt írta hogy a gyártó ennél a típusnál garanciális időn túl is kicseréli az alaplapot, de személy szerint én ebben nem nagyon hiszek. :F Szerintetek van ennek valami valóságalapja, vagy tud erről bárki bármit?

Lumia 520

(#21039) cigam válasza Brianiac (#21038) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Gondold végig. Ha valóban így lenne, nem érné meg neki elvinni kicserélni, hogy aztán egy 0-val többet írhasson az árcédulára?

+ nem hinném, hogy kicserélnék az alaplapot, bár tuti feldobnád a napjukat, mikor besétálsz a kezedben az alaplappal, és kéred, hogy cseréljék ki egy jóra.

Pontosat egy Fujitsu márkaszervíz mondana.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21040) Brianiac válasza cigam (#21039) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Értem, a linkelt hirdetés viszont az én hirdetésem szóval szívesen írnék egy 0-val többet az árcédulára!:) Csak nem gondolom hogy kicserélik, de lehet utána nézek h van e ennek valami alapja.

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#21041) cigam válasza FoolProof (#21036) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Furi mert Acer support csak 2410-est ismer.
Próbáld meg ezzel a programmal kideríteni a hálókártya modelszámát, és a gyártótól valószínű letölthető hozzá driver.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21042) cigam válasza Brianiac (#21040) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Jah, az m betű elkerülte a figyelmem. :B
Fujitsu-nál csak aksi csereprogramról hallottam, persze ez nem jelent semmit.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21043) Brianiac válasza cigam (#21042) üzenetére


Brianiac
aktív tag

:)
Közben fórumokon utána olvastam a dolognak és valóban volt 1-2 olyan példa ahol az illetőnek a 2,5 éves gépében méltányosságból kicserélték az alaplapot miután felvette a kapcsolatot a help desk-el. Viszont ehhez kellett ugye a számla és a garancia jegy, nekem pedig ezek nincsenek meg mivel használtan vettem, szóval felejtős!

Lumia 520

(#21044) frankie!


frankie!
őstag

Végül is megvettem a notebookomat, egy HP 4520s-t nagyon meg vagyok vele elégedve, gyors, gyönyörű, kivéve egy dolgot: sokszor nem működnek a fényerő-állítás gyorsbillentyűk.:( Vagy minimálisra, vagy maxra teszi a fényerőt. Néha jó, de nem függ attól hogy hálózatról megy vagy akkuról. Általános jelenség ez ennél a modellnél? A Win 7 lehet az oka? :F

(#21045) thunder505


thunder505
csendes tag

Helo tudtok nekem segíteni?
Van egy HP Omnibook xe3 tipusú notebookom, és az lenne a kérdésem hogy az Everest Home editionnál megnéztem a : Direct X - Direct X megjelenítésnél azt irja ki hogy a hardware transform & lighting nincs támogatva, mindenütt kerestem a neten de nem találtam meg, lehet hogy ez a gondja hogy mindig villog a kijelző: monitor nem csak a világításal vannak gondok.

HA TUDTOK SEGÍTSETEK MERT NEKEM MOST EGY NYAVADT VASAM SINCS HOGY MEGCSINÁLJA, ÉS HA EZ A GOND AKKOR REMÉLEM IGY MEGOLDHATÓ. :O

(#21046) CsCsigusz


CsCsigusz
tag

Sziasztok!

Van nekem egy Dell Inspiron 6400-as laposom, most 3 éves. A bajaim úgy kezdődtek, hogy anno még a régi Western Digital vinyó ami benne volt szektorhibás lett, és ha elértem bizonyos szektorokat és írtam rá/olvastam róla akkor kék halállal kivágta a rendszert (Win Xp), újraindult és kiírta nagy pittyegések mellett, hogy nincs a gépben HDD... De utána ha kinyomtam a gépet és fél perc után bekapcsoltam ment tovább minden mintha mi sem történt volna... Innentől már a gépnek a diagnosztikai programja is érzékelt ha ellenőriztem, hogy hibás a winchesterem.
Oké, ez ment vagy egy évig, vigyáztam rá, hogy olyan részekhez ne nyúljak ami hibás, és így el is voltam vele, de garanciaszervízbe nem vittem el mert sajna nem engedhettem meg magamnak, hogy 1-2 hétig ne legyen gépem, egyetemhez majdnem napjában kellett mindig, asztali gépem nincsen.

Így ügyesen eljátszottam a garanciát, amiért azóta is átkozom magam, hogy mekkora ökör voltam, de a lényeg, hogy aztán vettem bele egy másik vinyót, és frissítettem a Bios-t is.
Egy Seagate Momentust vettem bele, és fél hónap se kellett ez is egyszer csak megállt, kék képernyő, aztán már rosszabb lett mert újraindítás után a windows mikor töltött közben is csak ismét bejött a kék képernyő és indította magát újra. Ezt végtelenségig, mert nem bírt egyszer se bejelentkezni, bármilyen módban indítottam bármit csináltam. Csak a teljes windows telepítés segített. 2x történt már ez meg... és nagyon zavar, mert igazából jele sincs annak, hogy miért hibásodna meg csak elszáll és akkor aztán végleg. Egyszer játék közben szállt el, azt hittem a játék oka, de legutóbb egyszerű netezés közben, először csak kiírta a Firefoxra hogy nem válaszol aztán már semmit sem reagált és kék képernyő...
Vinyóra hibákat nem ír, viszont kék képernyőzik a windows töltés közben és nem enged bejelentkezni sem, csak ha teljesen újra nem rakom a rendszert.

Miután legelőször behalt, feltettem egy HD Tune-t és egy HD Sentinelt is és ezek már folyton is csücsülnek a gépen mert nem tudom, hogy a vinyóm gyári hibás-e, vagy az alaplapom vinyógyilkos ha létezik egyáltalán ilyen hiba...

Első halál után a Sentinel/Tune azt írta 2 hibás szektorom van, de gariba ne cseréljem...
Második után már 9-et írt, de még mindig jóra értékelte a vinyót meg, hogy nem cserélhetem gariba...
Harmadjára most 10-et ír, de még mindig ne cseréljem gariba...

Volt már valakinek ilyen baja? Ha volt, mi oldotta ezt meg? Vajon az új vinyó volt gyári hibás és azért ilyen vacak, vagy valami alaplapos gixer van amivel rongálja a gép a vinyót? :(
Bocsánat a hosszú hsz-ért, próbáltam felvázolni részletesen a problémámat! :R

(#21047) dev00


dev00
tag

Sziasztok,

Játékos notinál milyen proci lenne a célszerű? i5 vagy i7? Köszi

(#21048) FoolProof válasza cigam (#21041) üzenetére


FoolProof
csendes tag

Igen ezzel van bajom. nem csak ez nem látja de semmi más...
Feladtam, Be kellett látnom hogy tönkrement :(((

Létezik külső hálózati kártya? :D Vagy valami megoldás hogy lehessen rajta netezni? Wifi ugye nincs :S

[ Szerkesztve ]

(#21049) sziada5925 válasza CsCsigusz (#21046) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Szia!
Ismerősömnek játssza ugyanezt a gépe, csak az asztali. Először kék halál volt Windows indítás közben, majd csak fekete képernyő fogadta. A HD Sentinel szerint 3 gyenge szektor van rajta, de pont azon a részen, ahová mindig települ a Win, szóval partícionálással megpróbálom megoldani, hátha összejön. A prgoram nekem is azt írja, hogy garanciális csere nem lehetséges, mondjuk már egy régi darabról van szó, tehát cserélni fogom szerintem, az a legbiztosabb. A Seagate winyódat meg vidd vissza, mert így használhatatlan. Előfordulnak gyárilag hibás darabok is.

Üdv: Ádám

(#21050) CsCsigusz válasza sziada5925 (#21049) üzenetére


CsCsigusz
tag

Köszi a segítséget!

Azt hiszem az lesz igen, hogy visszaviszem, aztán megmondom nekik, ha nem hiszik nézzék meg ők is a gépükbe vagy nemtom... Mert az azért vicc, hogy egy zsír új vinyó azonnal badsectoros legyen :U , júliusban vettem egyébként.

Partícionálni 1x próbáltam, mikor előszörre megjátszotta ezt, de sajna mint látszik nem segített :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.